Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rozmaita (wyników 262):

  1. Rozinkowski Antonina x Trusch Julian (Papowo Toruńskie 1859/10)
  2. Rozinski Andrzej x Sokołowski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1851/26)
  3. ---------- Aniela x Weisna Franciszek (Barłożno 1892/9)
  4. Roziński Antoni x Osacki Weronika (Kazimierz Biskupi 1865/43)
  5. Rozinski Antonina x Sikorski Józef (Kazimierz Biskupi 1865/41)
  6. Roziński Gertruda Jadwiga x Czarnota Franciszek (Gniew 1925/3)
  7. Rozinski Jan x Maj Marianna (Gniew 1805/22)
  8. Roziński Józefa x Ziołkowski Józef (Kazimierz Biskupi 1864/24)
  9. ---------- Marianna x Ponczenski Jan (Gniew 1841/42)
  10. ---------- Michał x Bielecki Antonina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1839/8)
  11. ---------- Michał x Szwarc Róża (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1843/1)
  12. ---------- Stefan x Kazimierczak Antonina (Kazimierz Biskupi 1845/16)
  13. Rozkowski Agnieszka x Dunayski Mikołaj (Gniew 1808/8)
  14. ---------- Albrecht x Stęp Elżbieta (Gniew 1819/34)
  15. ---------- Andrzej x Reykowski Marianna (Gniew 1786/24)
  16. ---------- Anna x Cieklinski Bartłomiej (Gniew 1799/8)
  17. ---------- Franciszka x Konkol Szymon (Gniew 1832/27)
  18. ---------- Maria x Florkowski Franciszek (Gniew 1852/14)
  19. ---------- Marianna x Kozek Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1831/3)
  20. ---------- Michał x Gburk Barbara (Gniew 1806/25)
  21. Rozkwitalski Józef x Firyn Weronika (Barłożno 1887/17)
  22. ---------- Katarzyna x Chojnacki(Hojnacki) Jakub (Wieniec 1766/70)
  23. Rozkwitowicz Wojciech x Dziedzic Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1819/23)
  24. ---------- Wojciech x Homyszon Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1812/19)
  25. Rozlatowska Tekla x Wasil Andrzej (Bełżyce 1830/6)
  26. Rozlatowski Franciszka x Koźmiński Andrzej (Bełżyce 1834/20)
  27. ---------- Paweł x Gorczyca Katarzyna (Bełżyce 1833/3)
  28. Rozławski Franciszek x Hyła Marianna (Barłożno 1866/1)
  29. Rozlewicz Anna x Wyczałkowski Jan (Kazimierz Biskupi 1894/16)
  30. Rozłucki Eleonora x Boznański Jan Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1836/50)
  31. Rozmait Katarzyna x Piotrskowski Jakub (Gniew 1801/13)
  32. Rozmaita Marianna x Izbiński Marcin (Kazimierza Mała 1878/1)
  33. ---------- Rozalia x Skowron Tomasz (Kazimierza Mała 1881/2)
  34. ---------- Weronika x Baran Andrzej (Kazimierza Mała 1884/1)
  35. Rozmaitka Anna x Kowalski Jakub (Gniew 1832/30)
  36. Rozmaity Barbara x Szprada Andrzej (Gniew 1825/43)
  37. ---------- Elżbieta x Kwiatkowski Adam (Gniew 1791/21)
  38. ---------- Jakub x Kresmer Anna (Gniew 1834/51)
  39. ---------- Jakub x Zugowski Katarzyna (Gniew 1846/56)
  40. ---------- Jan x Borkowski Anna (Gniew 1856/52)
  41. ---------- Jan x Ormien Anna (Gniew 1822/33)
  42. ---------- Jan x Wisniewski Anna (Gniew 1799/30)
  43. ---------- Józef x Chamski Barbara (Gniew 1850/51)
  44. ---------- Józef x Domanowski Julia (Gniew 1847/67)
  45. ---------- Katarzyna x Glowacki Kazimierz (Gniew 1849/31)
  46. ---------- Katarzyna x Juszwiak Tomasz (Gniew 1839/16)
  47. ---------- Maria x Hoffmann Franciszek (Gniew 1846/20)
  48. ---------- Maria x Kiwaczynski Marcin (Gniew 1857/35)
  49. ---------- Marianna x Kaminski Piotr (Gniew 1811/19)
  50. ---------- Piotr x Ciżewski Katarzyna (Gniew 1874/38)
  51. ---------- Szymon x Chałap Marianna (Gniew 1824/39)
  52. ---------- Szymon x Strej Marianna (Gniew 1808/29)
  53. Rozmanit Apolonia x Przybylski Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1820/21)
  54. Rozmanith Antoni x Zagórski Aniela (Kraków - Mariacka 1830/94)
  55. ---------- Franciszka Ksawera x Podolecki Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1843/47)
  56. ---------- Marianna x Dębicki Jan Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1835/22)
  57. Rozmanitt Julianna x Bidziński Stanisław (Kraków - św. Anna 1825/7)
  58. Rozmann Antoni x Kowalski Ludwika (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/77)
  59. Rozmer Katarzyna x Bugalski Andrzej (Barłożno 1838/8)
  60. ---------- Marianna x Adamski Bernard (Barłożno 1852/10)
  61. ---------- Marianna x Gaydecki Blantinum (Barłożno 1845/6)
  62. Rozmerowski Józef x Nagórski Matylda (Gniew 1865/40)
  63. Rozmiecki Marta x Filcek Władysław (Gniew 1914/5)
  64. ---------- Marta x Filcek Władysław (Gniew 1914/6)
  65. Rozmorowski Albin x Geucza Stefania (Barłożno 1913/14)
  66. Rozmus Agnieszka x Wróblewski Jan (Kraków - św. Szczepan 1823/9)
  67. ---------- Franciszek x Kuhn Katarzyna (Barłożno 1845/2)
  68. ---------- Helena x Talarek Jan (Górzno k. Garwolina 1962/7)
  69. Rozner Lejzer x Anilewicz Matla (Koprzywnica 1823/27)
  70. Roznicki Daniel x Frein Helena (Gniew 1759/33)
  71. Roznowska Anna x Viweg Wilhelm (Wąsosze k. Konina 1840/5)
  72. Roznowski Anna x Mierzynski Henryk (Wąsosze k. Konina 1841/9)
  73. ---------- Jan x Drzadakowska Franciszka (Wąsosze k. Konina 1835/1)
  74. ---------- Tadeusz x stachurski Eleonora (Kazimierz Biskupi 1857/50)
  75. Rozosi Jadwiga x Osek Franciszek (Końskowola 1671/3)
  76. ---------- Jadwiga x Pielaczek Grzegorz (Końskowola 1672/10)
  77. Rozowaity Wojciech x Zientk Elżbieta (Gniew 1771/18)
  78. Rozpąnd Marcin x Kublicki Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1819/29)
  79. Rozpara Marianna x Broda Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1849/9)
  80. Rozparski Barbara x Misiak Bartłomiej (Łoniów 1855/7)
  81. Rozpęcki Katarzyna x Dybczyński Mateusz (Kraków - św. Szczepan 1812/73)
  82. ---------- Marianna x Motyl Grzegorz (Kraków - św. Szczepan 1838/5)
  83. ---------- Piotr x Iskrzycki Teresa (Kraków - św. Szczepan 1838/24)
  84. Rozpędek Napoleon x Borowski Eleonora (Skórkowice 1873/22)
  85. Rozpędizk Jacek x Prochal Tekla (Kraków - św. Salwator 1828/84)
  86. Rozpędzik Agnieszka x Głowacki Sylwester (Kraków - św. Salwator 1821/67)
  87. ---------- Antoni x Gołysek Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1829/49)
  88. ---------- Antoni x Konopek Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1841/2)
  89. ---------- Błażej x Popielnikczek Marianna (Kraków - św. Salwator 1840/7)
  90. ---------- Franciszek x Korzeniak Zofia (Kraków - św. Salwator 1813/41)
  91. ---------- Jacek x Kocik Marianna (Kraków - św. Salwator 1848/3)
  92. ---------- Jakub x Janas Marianna (Kraków - św. Salwator 1849/13)
  93. ---------- Jan x Kawka Marianna (Kraków - św. Salwator 1842/9)
  94. ---------- Joanna x Nowak Józef (Kraków - św. Salwator 1832/52)
  95. ---------- Kasper x Kuska Kunegunda (Kraków - św. Salwator 1830/47)
  96. ---------- Konstancja x Jędrys Jan (Kraków - św. Salwator 1832/37)
  97. ---------- Małgorzata x Trąbka Franciszek (Kraków - św. Salwator 1829/94)
  98. ---------- Marianna x Baran Walenty (Kraków - św. Salwator 1836/37)
  99. ---------- Marianna x Czapla Franciszek (Kraków - św. Salwator 1830/36)
  100. ---------- Marianna x Prochal Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1813/79)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne