Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rossa (wyników 352):

  1. Rosiński Józef x N. Marianna (Wieniec 1777/151)
  2. ---------- Józef x Zięba Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1936/2)
  3. ---------- Józefa x Dunay Piotr (Kazimierz Biskupi 1862/2)
  4. ---------- Julian x Sierakowski Antonina (Papowo Toruńskie 1874/7)
  5. ---------- Justyna x Jóźwik Mikołaj (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1832/10)
  6. ---------- Katarzyna x Maciejczak Michał (Ludzisko 1839/0)
  7. ---------- Katarzyna x Osiadacz Antoni (Grodzisk Mazowiecki 1851/37)
  8. ---------- Katarzyna x Przybyła Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/16)
  9. ---------- Leonora x Zabrzewicz Maciej (Raciążek 1763/8)
  10. ---------- Marcin x Kurzylis Katarzyna (Wieniec 1792/323)
  11. ---------- Marcin x Szwagierkiewicz Marianna (Kraków - Mariacka 1820/55)
  12. ---------- Marianna x Hulisz Wawrzyniec (Ludzisko 1832/0)
  13. ---------- Marianna x Kutelski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1855/7)
  14. ---------- Marianna x Nowiński Łukasz (Kazimierz Biskupi 1857/22)
  15. ---------- Marianna x Starzeński Jan (Papowo Toruńskie 1851/13)
  16. ---------- Marianna x Szymański Franciszek (Grocholice 1886/16)
  17. ---------- Mateusz x Kania Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/21)
  18. ---------- Piotr x Rink Marianna (Raciąż 1898/16)
  19. ---------- Stanisław x Andrzejewski Stefania (Kazimierz Biskupi 1919/56)
  20. ---------- Stanisława x Bultrowicz Jan (Kazimierz Biskupi 1893/33)
  21. ---------- Stanisława x Zielinicki Zygmunt (Płock 1887/82)
  22. ---------- Szymon x Kozłowski Emilia (Kraszewice 1891/44)
  23. ---------- Szymon x Kozłowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1849/22)
  24. ---------- Szymon x Łukasiewicz Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1860/21)
  25. ---------- Teodor x Stępiński Małgorzata (Grocholice 1887/50)
  26. ---------- Teressa x Paciorkowski Jan (Grodzisk Mazowiecki 1848/13)
  27. ---------- Tomasz x Badyna Katarzyna (Ludzisko 1837/0)
  28. ---------- Tomasz x Jeziorski Paulina (Grocholice 1887/49)
  29. ---------- Władysława x Pawlaczyk Marcin (Kazimierz Biskupi 1897/12)
  30. ---------- Wojciech x Wasielewski Ewa (Ludzisko 1820/0)
  31. ---------- Zofia Aniel x Sugiero Ludwik (Kazimierz Biskupi 1918/34)
  32. Rosk Katarzyna x Łach Jan (Gniew 1733/24)
  33. Roskosz Józefa x Olkowicz Benedykt (Czermno 1844/7)
  34. Roskowski Mikołaj x Seymlichowski Agata (Stężyca 1861/15)
  35. Rosłaniec Teresa x Dybcio Jan (Górzno k. Garwolina 1972/7)
  36. Rosłankowski Anna x Zemka Wincenty (Raciąż 1946/40)
  37. ---------- Wanda x Węsierski Jan Seweryn (Raciąż 1958/22)
  38. Roslenski Wojciech x Pilatowski Justyna (Dobrzejewice 1832/12)
  39. Rösler Jan Gottlieb x Hein Karolina (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/21)
  40. ---------- Jan Traugott x Freier Rozyna Dorota (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/7)
  41. Rosłon Andrzej x Marczyk Franciszka (Pniewnik 1879/9)
  42. Rosniak Jan x Bielak Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1841/2)
  43. Rosół Antoni x Rembak Małgorzata (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1903/2)
  44. ---------- Barbara x Pozłotka Wawrzyniec (Działoszyce 1881/1)
  45. ---------- Helena x Gajówka Andrzej (Działoszyce 1881/29)
  46. ---------- Jakub x Barchan Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1880/1)
  47. ---------- Jan x Gorycka Władysława (Niekrasów Świętokrzyski 1927/30)
  48. ---------- Józef x Tomaszewski Agata (Rakoszyn 1852/7)
  49. ---------- Katarzyna x Nowak Wojciech (Działoszyce 1871/2)
  50. ---------- Katarzyna x Rugała Ignacy (Połaniec 1866/10)
  51. ---------- Kazimierz x Grzybowska Marianna (Połaniec 1862/17)
  52. ---------- Marcin x Raś Julianna (Połaniec 1824/31)
  53. ---------- Marianna x Kozieł Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1893/2)
  54. Rosoł Marianna x Radwan Wawrzyniec (Połaniec 1880/2)
  55. Rosół Mateusz x Saracki Marianna (Działoszyce 1839/24)
  56. ---------- Petronela x Malinowski Kacper (Działoszyce 1860/15)
  57. ---------- Piotr x Prostacki Anastazja (Skała 1871/9)
  58. ---------- Stefan x Cija Michalina (Niekrasów Świętokrzyski 1923/32)
  59. ---------- Tekla x Januszek Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/32)
  60. ---------- Tekla x Jastrzębski Marcin (Dzierzgów 1822/4)
  61. ---------- Waleria x Mikus Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1916/21)
  62. ---------- Wiktoria x Kukuła Franciszek (Działoszyce 1867/20)
  63. ---------- Wiktoria x Malmon Maciej (Działoszyce 1858/11)
  64. ---------- Wiktoria x Staśko Kazimierz (Połaniec 1880/52)
  65. ---------- Wincenty x Gołąb Franciszka (Działoszyce 1842/8)
  66. ---------- Wincenty x Żebrak Marianna (Działoszyce 1848/8)
  67. Rosołek Andrzej x Pionek Julianna (Pniewnik 1872/5)
  68. ---------- Andrzej x Zbrzeziniak Katarzyna (Pniewnik 1880/6)
  69. ---------- Barbara x Gromek Piotr (Pniewnik 1869/14)
  70. ---------- Barbara x Rojek Franciszek (Pniewnik 1849/24)
  71. ---------- Jan x Kulma Barbara (Pniewnik 1877/2)
  72. ---------- Józefa x Potoka Antoni (Pniewnik 1869/16)
  73. ---------- Łucja x Borys Mikołaj (Pniewnik 1814/10)
  74. ---------- Marianna x Cieśluk Szczepan (Pniewnik 1873/23)
  75. ---------- Piotr x Oleksiński Katarzyna (Pniewnik 1868/4)
  76. ---------- Rozalia x Sulich Jan (Pniewnik 1878/4)
  77. ---------- Wojciech x Kołowiecki Petronela (Pniewnik 1850/3)
  78. Rosołoski Marianna x Kowalski Tomasz (Kazimierz Biskupi 1830/16)
  79. Rosołowski Agnieszka x Kamiński Andrzej (Papowo Toruńskie 1834/14)
  80. ---------- Franciszek x Janowski Barbara (Kraków - św. Szczepan 1849/42)
  81. Rosowicz Stefan x Kuc Katarzyna (Gnojno 1821/21)
  82. Rosowski Anna x Zaworski Wojciech (Barłożno 1743/7)
  83. ---------- Marianna x Szpletowski Marcin (Barłożno 1737/7)
  84. Rospąd Stanisław x Syrda Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1852/10)
  85. Rospądzik Wojciech x Janas Józefa (Kraków - św. Salwator 1819/134)
  86. Rospędzik Katarzyna x Radwan Karol (Kraków - św. Salwator 1819/151)
  87. Rospendek Wojciech x Stefańczyk Antonina (Dmenin 1884/13)
  88. Rospendowski Ignacy x Klisch Augusta (Lgota Wielka 1866/18)
  89. ---------- Józefa x Weber Wincenty (Turek 1891/19)
  90. Rospond Maciej x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/14)
  91. Rospondzik Zofia x Kmieć Jan (Kraków - św. Salwator 1845/21)
  92. Ross Filip x Zadrożny Zofia (Prażmów 1898/26)
  93. ---------- Paulina x Lasecki Franciszek (Gniew 1901/38)
  94. Rossa Franciszek x Stefańczyk Waleria Eugenia (Dmenin 1884/17)
  95. ---------- Szymon Tadeusz x Ulbrych Marcjanna Waleria (Dmenin 1883/10)
  96. Rossberg Joanna Karolina x Matejka Franciszek Ksawery (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1826/2)
  97. Rossek Bronisława x Dębski Roman (Gniew 1958/1)
  98. Rossoliński Marianna x Nuzikowski Stefan (Kraków - Boże Ciało 1818/15)
  99. ---------- Marianna x Stępień Piotr (Kraków - Boże Ciało 1824/12)
  100. Rossowski Maciej x NN Anna (Barłożno 1708/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne