Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Radwan (wyników 257):

  1. Radomski Franciszka x Stachowicz Feliks (Gnojno 1872/32)
  2. ---------- Jadwiga x Regulski Józef (Nieborów 1836/14)
  3. ---------- Jakub x Gołuchowski Eleonora (Gnojno 1831/7)
  4. ---------- Jakub x Tulkowski Anna (Gniew 1862/14)
  5. ---------- Jan x Burzyński Marcjanna (Kraków - Mariacka 1829/42)
  6. ---------- Jan x Helebrandt Nepomucena (Kraków - Wszyscy Święci 1811/6)
  7. ---------- Jan x Skowroński Rozalia (Gnojno 1752/17)
  8. ---------- Jan x Stępień Marianna (Gnojno 1761/7)
  9. ---------- Józef x Molenda Anna (Gniew 1843/50)
  10. ---------- Józef x Rusiecki Katarzyna (Gnojno 1858/2)
  11. ---------- Józef x Tęczarski Anna (Koprzywnica 1872/24)
  12. ---------- Józefa x Głowacki Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1826/13)
  13. ---------- Józefa x Markiewicz Jan (Rogotwórsk 1834/13)
  14. ---------- Karolina x Poździech Maksymilian (Gnojno 1854/13)
  15. ---------- Katarzyna x Fiałkowski Franciszek (Kraków - Mariacka 1812/43)
  16. ---------- Katarzyna x Ślusarski Filip (Gnojno 1814/2)
  17. ---------- Katarzyna x Zgórski Szymon (Gnojno 1822/5)
  18. ---------- Konrad x Przygorka Bronisława (Barłożno 1935/5)
  19. ---------- Konstanty x Florkowski Joanna (Gniew 1884/11)
  20. ---------- Marianna x Bielecki Ignacy (Hrubieszów 1865/25)
  21. ---------- Marianna x Guzera Grzegorz (Gnojno 1827/47)
  22. ---------- Marianna x Kamiński Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1826/21)
  23. ---------- Marianna x Kaniecki Szymon (Gnojno 1830/20)
  24. ---------- Marianna x Korcipa Walenty (Gnojno 1815/18)
  25. ---------- Michał x Dombrowski Dorota (Gniew 1820/39)
  26. ---------- Michał x Gregorkowski Anna (Gniew 1843/51)
  27. ---------- Michał x Korcipa Cecylia (Gnojno 1826/24)
  28. ---------- Michał x Krause Joanna (Gniew 1857/62)
  29. ---------- Paweł x Chrzanowski Marianna (Papowo Toruńskie 1800/4)
  30. ---------- Paweł x Gołdziński Monika (Płock 1886/9)
  31. ---------- Piotr x Kozłowski Elżbieta (Serokomla 1813/2)
  32. ---------- Regina x Piskorski Wojciech (Końskowola 1653/52)
  33. ---------- Regina x Strema Fryderyk (Kraków - św. Anna 1815/4)
  34. ---------- Sebastian x Walask Agnieszka (Końskowola 1659/19)
  35. ---------- Szczepan x Szczepaniak Flotentyna (Cisów 1932/7)
  36. ---------- Szymon x Kazimierski Regina (Końskowola 1657/5)
  37. ---------- Tacjana x Gontarczuk Michał (Hrubieszów 1860/25)
  38. ---------- Tekla x Borek Marcin (Gnojno 1850/31)
  39. ---------- Tekla x Gierczak Tomasz (Gnojno 1826/9)
  40. ---------- Teresa x Długosz Franciszek (Gnojno 1747/9)
  41. ---------- Tomasz x Sadowski Kunegunda (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1871/4)
  42. ---------- Walenty x Gąsior Marianna (Gnojno 1872/25)
  43. ---------- Walenty x N. Regina (Końskowola 1647/17)
  44. ---------- Wiktoria x Kraj Piotr (Gnojno 1824/40)
  45. ---------- Wincenty x Juszczak Zofia (Gnojno 1832/36)
  46. ---------- Wincenty x Reszki Jadwiga (Nieborów 1835/5)
  47. ---------- Wojciech x Borowski Józefa (Płock 1888/102)
  48. ---------- Wojciech x Szymczyk Julianna (Gnojno 1862/12)
  49. ---------- Zofia x Duda Józef (Gnojno 1833/46)
  50. ---------- Zofia x Jaros Wincenty (Gnojno 1858/13)
  51. Radomskie Katarzyna x Janicki Andrzej (Gniew 1789/12)
  52. Radomyski Jan x Trzaskowski Felicjanna (Końskowola 1661/6)
  53. ---------- Jan x Wiśniewski Judyta (Zbuczyn 1811/361)
  54. Radoń Błażej x Florczyk Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1835/26)
  55. Radoński Aleksandra x Lipiński Napoleon (Kraków - św. Anna 1844/11)
  56. ---------- Tekla x Lisut Marcin (Lgota Wielka 1833/18)
  57. Rados Stanisław x Stanisz Marcjanna (Grocholice 1877/11)
  58. Radosiewicz Mikołaj x Wiśniewski Salomea (Płock 1866/15)
  59. Radosz Agnieszka x Derlik Wojciech (Kraków - św. Anna 1828/16)
  60. Radoszawka Franciszka x Basista Jakub (Kraków - Mariacka 1814/50)
  61. Radoszek Jan x Stachurski Marianna Apolonia (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1844/1)
  62. Radoszewski Wincenty x Kobyłecki Wanda (Borszewice 1850/13)
  63. Radoszyński Jan x Czyz Łucja (Kraków - Wszyscy Święci 1820/9)
  64. Radowski Jan x Polok Marianna (Kraków - św. Florian 1833/65)
  65. ---------- Jan x von Czarnowski Marta (Gniew 1909/13)
  66. Radtka Katarzyna x Kozminski Szymon (Gniew 1860/39)
  67. Radtke Albert Rudolf x Speth Teresa Rozalia (Gniew 1912/24)
  68. ---------- Anna x Zdunowski Antoni (Gniew 1863/10)
  69. ---------- Jan x Reinowski Marianna (Raciąż 1910/6)
  70. ---------- Julia x Kowalewski Michał (Gniew 1862/53)
  71. ---------- Katarzyna x Libiszewski Mateusz (Gniew 1851/40)
  72. ---------- Stanisław x Romanowski Antonia (Gniew 1846/52)
  73. ---------- Wawrzyniec x Bróża (Brzoza) Anna (Gniew 1901/11)
  74. Radtkowski Ignacy x Bottcher Bronisława (Gniew 1939/8)
  75. Radtung Józef x Thille Teresa Elżbieta (Kraków - Mariacka 1813/43)
  76. Radtz Michał x Knuth Agnieszka (Gniew 1836/31)
  77. Raducki Franciszka x Kotyński Jan (Grodzisk Mazowiecki 1848/41)
  78. Raduła Anna x Hinz Jan (Raciąż 1860/4)
  79. Radulski Franciszka x Kośnik Tomasz (Jelonki 1858/35)
  80. ---------- Maciej x Kwiatkowski Magdalena (Jelonki 1865/26)
  81. ---------- Marianna x Ogrodnik Wojciech (Jelonki 1865/32)
  82. ---------- Teofila x Stelmaszczyk Stanisław (Jelonki 1859/19)
  83. Radunski August x Rezmer Helena (Barłożno 1898/9)
  84. Raduński Bronisława x netkowski Stanisław (Barłożno 1936/7)
  85. ---------- Jadwiga x Trybuchowski Wincenty (Barłożno 1939/5)
  86. Raduńśki Józef x Schmidt Marianna (Raciąż 1909/31)
  87. Raduński Teofil x Kamrowski Gertruda (Barłożno 1905/11)
  88. ---------- Teofil x Krefft Józefa (Barłożno 1927/19)
  89. Raduszewski Antonina x Gleska Franciszek (Papowo Toruńskie 1886/2)
  90. ---------- Antonina x Łuczyński Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1897/4)
  91. ---------- Gertruda x Partyka Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1882/7)
  92. ---------- Helena x Jaros Aleksander (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1885/4)
  93. ---------- Jan x Juszczyk Antonina (Pierzchnica: wieś Szczecno 1858/10)
  94. ---------- Justyna x Stochmal Wojciech (Pierzchnica: wieś Gumienice 1802/1)
  95. ---------- Marianna x Gajewski Marcin (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1899/1)
  96. ---------- Marianna x Lesiak Bartłomiej (Bebelno 1877/15)
  97. ---------- Marianna x Stęplowski Wincenty (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1895/2)
  98. ---------- Marianna x Wielgus Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1859/5)
  99. ---------- Michał x Nowosielski Maria (Pierzchnica: wieś Szczecno 1871/4)
  100. Radwan Agnieszka x Godyń Jan (Kraków - św. Salwator 1851/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne