Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Politański (wyników 341):

  1. Polakowski Józef x Nowakowski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1837/34)
  2. ---------- Józef x Stawczyk Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1830/8)
  3. ---------- Józef x Sujkowski Rozalia (Papowo Toruńskie 1877/7)
  4. ---------- Petronela x Partyka Mikołaj (Kraków - św. Mikołaj 1833/3)
  5. ---------- Stanisław x Janicki Gertruda (Mikstat 1840/15)
  6. ---------- Szymon x Fihr Anna (Gniew 1739/29)
  7. ---------- Szymon x Rynt Katarzyna (Gniew 1775/18)
  8. ---------- Walenty x Łyko Petronela (Kraków - św. Mikołaj 1831/4)
  9. ---------- Wawrzyniec x Dolewski Anna (Gniew 1802/36)
  10. Polańczyk Mateusz x Wermanoski Agnieszka (Czermno 1841/7)
  11. Polanek Katarzyna x Wałek Stefan (Kraków - Wszyscy Święci 1820/40)
  12. Polanin Jacek x Stefaniak Dorota (Dmenin 1895/17)
  13. ---------- Józef x Kaźmierczak Katarzyna (Dmenin 1884/10)
  14. ---------- Katarzyna x Musiał Stefan (Borzykowa 1860/38)
  15. ---------- Wawrzyniec x Wyciszkiewicz Joanna Zofia (Dmenin 1895/22)
  16. Polankiewicz Magdalena x Zawrzał Andrzej (Kraków - Mariacka 1839/10)
  17. Polanowicz Antoni x Wyszyński Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1818/17)
  18. Polanowski Karol x Lubiszewski Józefa (Dobrzejewice 1839/1)
  19. ---------- Tomasz x Okazalski Marianna (Papowo Toruńskie 1867/15)
  20. ---------- Tomasz x Wadziński Anna (Papowo Toruńskie 1875/1)
  21. Polański Antoni x Naskręcki Marianna (Kokanin 1880/2)
  22. ---------- Franciszek x Toporski Antonina (Opole Lubelskie 1859/28)
  23. ---------- Franciszka x Nowakowski Antoni (Kraków - Mariacka 1814/42)
  24. Polanski Ignacy x Bargiel Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1822/27)
  25. ---------- Marianna x Wasielewski Józef (Gniew 1846/65)
  26. Polański Michał x Dzierzbiński Izabela (Kraków - Mariacka 1835/26)
  27. ---------- Tadeusz x Cichoń Katarzyna (Klimontów 1830/6)
  28. Polar Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/13)
  29. Polarz Stanisław x Bira Jadwiga (Dmenin 1885/25)
  30. Polas Elżbieta x Wisniewski Michał (Gniew 1762/16)
  31. Polasik Klara x Marciniak Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/30)
  32. Polasiński Franciszka x Gralewski Andrzej (Mileszki 1874/33)
  33. ---------- Jan x Reniecki Rozalia (Jeżów 1813/30)
  34. ---------- Józef x Machowiak Antonina (Mileszki 1852/11)
  35. ---------- Marianna x Skarbek Józef (Mileszki 1859/9)
  36. ---------- Teofila x Cąbrzyński Hipolit (Mileszki 1867/15)
  37. ---------- Walenty x Mucha (Muszyńska) Magdalena (Mileszki 1857/4)
  38. Polaski Maciej x Grebelski Agnieszka (Ludzisko 1823/0)
  39. Polaszek Jakub x Szubrzynski Marianna (Raciąż 1850/29)
  40. ---------- Kazimierz x Szypryt Gertruda (Raciąż 1961/16)
  41. ---------- Michalina x Polusiak Wojciech (Turek 1889/69)
  42. Polaszewski Czesław x Tybora Gertruda Jadwiga (Raciąż 1962/13)
  43. Polaszk Marianna x Palera Bartłomiej (Raciąż 1815/3)
  44. Polatowski Marianna x Głowacki Michał (Papowo Toruńskie 1862/1)
  45. Polatylo Michał x Przysiecki Wiktoria (Dobrzejewice 1828/5)
  46. Polc Marianna x Zaydoski Michał (Gniew 1803/27)
  47. Polca Tomasz x Barć Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1848/19)
  48. Polcer Joanna x Tutycki Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1834/70)
  49. ---------- Józef x Fidler Katarzyna (Kraków - Mariacka 1812/68)
  50. ---------- Teresa x Łyżwiński Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1840/19)
  51. Polcyckowski Anna x Janowski Jan (Chwaszczyno 1755/3)
  52. Polczyn Wojciech x Zarod Gertruda (Chwaszczyno 1757/3)
  53. Polczyński Feliks x Kościecha Marianna (Papowo Toruńskie 1878/15)
  54. Polczynski Katarzyna x Łukowicz Maciej (Raciąż 1824/12)
  55. Polec Eleonora x Kotowski Wincenty (Żelazna 1878/5)
  56. ---------- Jan x Nowak Franciszka (Żelazna 1872/10)
  57. ---------- Józef x Wypych Józefa (Łomna 1895/21)
  58. ---------- Rozalia x Ogoński Filip (Żelazna 1877/17)
  59. Polejla Marianna x Winckowski Marcin (Kraków - św. Florian 1828/35)
  60. Polejowski Franciszek x Sylka Julianna (Stężyca 1882/16)
  61. Polek Agnieszka x Trepa Jakub (Domosławice, wieś Domosławice 1927/1)
  62. ---------- Agnieszka x Trepa Stanisław (Biesiadki, wieś Lewniowa 1788/2)
  63. ---------- Jan x Przesiadło Marianna (Pabianice 1858/70)
  64. ---------- Kazimierz x Zrębowski Marianna (Biesiadki, wieś Lewniowa 1789/1)
  65. ---------- Marianna x Żółty Józef (Biesiadki, wieś Lewniowa 1785/4)
  66. ---------- Michał x Matras Karolina (Domosławice, wieś Domosławice 1903/1)
  67. ---------- Weronika x Piech Wiktor (Domosławice, wieś Domosławice 1922/2)
  68. ---------- Wojciech x Pawlik Julianna (Domosławice, wieś Domosławice 1933/1)
  69. Poleman Jakub x Dolat Katarzyna (Gniew 1776/27)
  70. Polemberski Anna x Brandt Franciszek Ignacy (Gniew 1828/4)
  71. ---------- Karolina x Schulz Józef (Gniew 1834/54)
  72. ---------- Katarzyna x Steffański Jan (Gniew 1842/61)
  73. Polemborski Wojciech x Słonin Katarzyna (Gniew 1804/19)
  74. Polen Anna x Schols Paweł (Raciąż 1850/24)
  75. Polenc Anna x Landgraf Jan (Gniew 1742/28)
  76. ---------- Marianna x Cynkowski Krzysztof (Chwaszczyno 1768/1)
  77. Poleński Jan x Somczyński Franciszka (Papowo Toruńskie 1854/13)
  78. ---------- Wojciech x Iwan Dorota (Barłożno 1749/5)
  79. Polenz Franciszek x Orlowski Julia (Gniew 1890/35)
  80. ---------- Jan x Wolski Marianna (Gniew 1827/22)
  81. ---------- Józef x Dworakowski Julianna (Gniew 1894/10)
  82. ---------- Katarzyna x Szkodowski Józef (Gniew 1860/64)
  83. ---------- Michał x Samuelewski Wiktoria (Gniew 1857/61)
  84. ---------- Otto Ryszard x Milkowski Anna (Raciąż 1902/33)
  85. Polesak Wincenty x Gutowska Wiktoria (Bełżyce 1830/9)
  86. Polesiak Andrzej x Strójwons Konstancja (Prażmów 1899/5)
  87. Polesiewicz Joanna x Wasiakowski Paweł (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/53)
  88. Polesin Ludwik x Dołowiak Katarzyna (Pniewnik 1824/7)
  89. ---------- Michał x Grzybacz Katarzyna (Pniewnik 1782/248)
  90. Polesinek Paweł x Sikorski Balbina (Grodzisk Mazowiecki 1851/14)
  91. Polesiński Konstancya x Pleban Józef (Grodzisk Mazowiecki 1848/26)
  92. Polesiuk Konstancja x Ciumaj Norbert (Pniewnik 1796/28)
  93. ---------- Leonard x Grabowski Petronela (Pniewnik 1765/92)
  94. ---------- Magdalena x Kiliańczyk Marek (Pniewnik 1751/35)
  95. ---------- Marianna x Kałuski Filip (Pniewnik 1818/3)
  96. ---------- Paweł x Polesiuk Salomea (Pniewnik 1763/73)
  97. ---------- Salomea x Polesiuk Paweł (Pniewnik 1763/73)
  98. ---------- Urszula x Ołdakowski Kajetan (Pniewnik 1837/21)
  99. Poleśnik Jan x Trelak Elżbieta (Pniewnik 1816/2)
  100. Polesny Błażej x Bek Antonina (Kraków - Wszyscy Święci 1844/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne