Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Podolski (wyników 537):

  1. Podgórski Marianna x Sadowski Aleksander (Pniewnik 1851/21)
  2. ---------- Marianna x Teschke Piotr (Raciąż 1838/7)
  3. ---------- Michał x Sybilla Dorota (Gnojno 1746/4)
  4. ---------- N. x Popczyk Marianna (Bebelno 1730/1)
  5. ---------- Paweł x Majeranowski Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1823/22)
  6. ---------- Stanisław x Susicki Józefa (Kazimierz Biskupi 1891/21)
  7. ---------- Tekla x Bednarcyk Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1836/9)
  8. Podgorski Tekla Marianna x Radzikowski Julian (Chlewiska 1838/30)
  9. Podgórski Weronika x Polak Tomasz (Kazimierz Biskupi 1924/32)
  10. ---------- Wincenty x Boguslawski Kunegunda (Rakoszyn 1816/3)
  11. Podgrabski Agnieszka x Pierzchalski Jan (Papowo Toruńskie 1828/1)
  12. Podgurski Marianna x Zander August Józef (Raciąż 1889/9)
  13. Podhorodecki Maciej x Piotrowski Józefa (Katerburg 1845/4)
  14. Podiacki Jan x Malolepski Józefina (Gniew 1829/14)
  15. Podjacki Aniela x Croik (Żwick) Jan (Gniew 1912/27)
  16. ---------- Antoni x Umerski Marianna (Barłożno 1862/4)
  17. ---------- Antonia x Kamrowski Michał (Gniew 1873/36)
  18. ---------- Apolonia x Chyła Franciszek (Barłożno 1923/15)
  19. ---------- Barbara x Mnichna Franciszek (Barłożno 1893/9)
  20. ---------- Bernardyna x Czarnecki Leon (Barłożno 1917/4)
  21. ---------- Bolesław x Jabłoński Benedykta (Gniew 1748/20)
  22. ---------- Bolesław x Jabłoński Benedykta (Gniew 1913/34)
  23. ---------- Franciszka x Czerwinski Jan (Barłożno 1892/3)
  24. ---------- Helena x Górski Antoni (Gniew 1905/4)
  25. ---------- Jakub x Flizyk Emilia (Barłożno 1882/20)
  26. ---------- Jan x Kurowski Marianna (Barłożno 1888/3)
  27. ---------- Konstancja x Cieszynski Bronisław (Gniew 1923/16)
  28. ---------- Leon x Wittkiewicz Magdalena (Gniew 1885/32)
  29. ---------- Marianna x Wejer Jan (Barłożno 1763/3)
  30. ---------- Marta x Filcek Józef (Gniew 1911/16)
  31. ---------- Marta x Skopiński Franciszek (Gniew 1905/30)
  32. Podjaski Albrecht x Hinz Franciszka (Stężyca 1882/8)
  33. ---------- Józefina x Syladtk Antoni (Stężyca 1870/21)
  34. ---------- Katarzyna x Kostuch Franciszek (Stężyca 1864/24)
  35. ---------- Teofil x Kulbik Julianna (Grabowo kościerskie 1889/1)
  36. ---------- Teofil x Kulwikowski Ludwika (Stężyca 1869/12)
  37. ---------- Wojciech x Alun Marianna (Gniew 1778/17)
  38. Podjawski Franciszek x Grzybowski Maria (Gniew 1864/19)
  39. Podkała Marianna x Walczak Kasper (Zielonki 1827/1)
  40. Podkalicki Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/60)
  41. Podkański Katarzyna x Cetner Stanisław (Kazimierz Biskupi 1865/9)
  42. Podkonski Marek x Matuszak Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1814/15)
  43. Podkopiak Stanisław x Roszek Marianna (Łomna 1895/16)
  44. Podkowa Agnieszka x Kaczmarczyk Karol (Gnojno 1837/1)
  45. ---------- Helena x Stępień Tomasz (Gnojno 1815/12)
  46. ---------- Jan x Mazur Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1945/12)
  47. ---------- Wojciech x Mastalerz Magdalena (Gnojno 1811/5)
  48. ---------- Wojciech x Skwark Małgorzata (Gnojno 1834/12)
  49. Podkowiak Katarzyna x Kunar Piotr (Łoniów 1858/23)
  50. ---------- Walenty x Matusiak Agnieszka (Brzeziny 1789/2054)
  51. Podkowik Adam x Kochański Ewa (Hrubieszów 1855/4)
  52. ---------- Andrzej x Wierzbicki Zofia (Hrubieszów 1840/5)
  53. ---------- Andrzej x Zacharczuk Franciszka (Hrubieszów 1874/11)
  54. ---------- Antonina x Panasiewicz Maksymilian (Hrubieszów 1865/37)
  55. ---------- Marianna x Olechnowski Jan (Hrubieszów 1875/6)
  56. ---------- Mateusz x Czerniak Anna (Hrubieszów 1820/20)
  57. ---------- Szymon x Szumiata Tekla (Hrubieszów 1856/30)
  58. Podkowiński Tomasz x Klepczyński Paulina (Hrubieszów 1861/18)
  59. Podkrabski Rozalia x Krosiewski Jan (Papowo Toruńskie 1850/23)
  60. Podkulek Piotr x Banaś Zuzanna (Zielonki 1829/4)
  61. ---------- Wojciech x Małysa Katarzyna (Zielonki 1830/5)
  62. Podkulka Zuzanna x Surga Józef (Zielonki 1845/65)
  63. Podlas Andrzej x Narelniak Petronela (Kazimierz Biskupi 1839/19)
  64. ---------- Antoni Julian x Kaluba Julianna (Kazimierz Biskupi 1852/13)
  65. ---------- Antonina x Tylisz Aleksy (Kazimierz Biskupi 1906/11)
  66. ---------- Eleonora x Pomorski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1850/9)
  67. ---------- Franciszek x Susiński Weronika (Kazimierz Biskupi 1843/14)
  68. ---------- Franciszka x Buszkiewicz Adam (Kazimierz Biskupi 1898/21)
  69. ---------- Janina x Dryański Nikodem (Kazimierz Biskupi 1933/10)
  70. ---------- Józef x Karpiński Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1851/21)
  71. ---------- Józef x Łagocki Dorota (Kazimierz Biskupi 1840/31)
  72. ---------- Maksymilian x Kachelski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1857/31)
  73. ---------- Marianna x Cichocki Wincenty (Kazimierz Biskupi 1849/10)
  74. ---------- Marianna x Dryański Józef (Kazimierz Biskupi 1861/11)
  75. ---------- Marianna x Kwiatkowski Teodor (Kazimierz Biskupi 1908/24)
  76. ---------- Mateusz x Czajkowski Bronisława (Kazimierz Biskupi 1918/14)
  77. ---------- Mikołaj x Stolecki Marianna (Kazimierz Biskupi 1864/19)
  78. ---------- Stanisława x Wróblewski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1892/7)
  79. ---------- Walerya x Mejer Ignacy (Kazimierz Biskupi 1903/18)
  80. ---------- Władysław x Dryański Władysława (Kazimierz Biskupi 1933/12)
  81. Podlasek Agnieszka x Owczarski Wojciech (Połaniec 1868/6)
  82. ---------- Marcin x Strójwąs Franciszka (Połaniec 1875/28)
  83. Podlasik Agnieszka x Bielicki Wojciech (Borzykowa 1866/14)
  84. Podlasińska Julianna x Łabędź Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1929/28)
  85. Podlasiński Marianna x Kazimirowski Marcin (Kazimierz Biskupi 1895/29)
  86. Podlaski Tomasz x Zaskórski Zofia (Borzykowa 1847/16)
  87. Podlaszczyk Tekla x Zachwech Jan (Dmenin 1885/7)
  88. Podlecki Marta x Jezuita Stanisław (Gródek 1881/3)
  89. Podlejski Józef x Świerczyński Katarzyna (Dmenin 1837/9)
  90. ---------- Sebastian x Jonczyk Agnieszka (Dmenin 1775/3)
  91. ---------- Szczepan x Jeż Julianna (Dmenin 1821/7)
  92. Podleński Rozalia x Szubrych Jakub (Papowo Toruńskie 1841/21)
  93. Podleś Jakub x Chojnowski Katarzyna (Brok 1812/11)
  94. ---------- Jan x Mróz Anna (Brok 1833/18)
  95. ---------- Józef x Ponichtera Marianna (Brok 1834/23)
  96. ---------- Stanisław x Zęgota Franciszka (Brok 1830/10)
  97. Podlesiak Tekla x Szymański Wojciech (Dmenin 1880/9)
  98. Podlesiański Jan x Łasota Antonina (Połaniec 1874/43)
  99. Podleski Franciszek x Bert (Bertówka) Katarzyna (Dmenin 1791/3)
  100. ---------- Jakub x Lubczyko[w]ski Marianna (Dmenin 1792/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne