Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Piotr (wyników 417):

  1. Piotrowska Zofia x Grabowski Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1928/21)
  2. Piotrowski Adam x Pack Ewa (Raciąż 1818/1)
  3. ---------- Adam x Świderski Helena (Pniewnik 1859/13)
  4. ---------- Adam x Tyd Marianna (Raciąż 1803/3)
  5. ---------- Agata x Orzeł Augustyn (Borzykowa 1834/15)
  6. ---------- Agata x Srebnicki Wincenty (Skała 1887/13)
  7. ---------- Agata x Żurek Wincenty (Skała 1857/3)
  8. ---------- Agnieszka x Bednarczyk Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/6)
  9. ---------- Agnieszka x Gruszka Antoni (Kraków - św. Szczepan 1833/83)
  10. ---------- Agnieszka x Nowarkowicz Michał (Kraków - św. Szczepan 1812/43)
  11. ---------- Aleksander x Wejchan Aleksandra (Płock 1861/27)
  12. ---------- Aleksandra x Siarkowski Ludwik (Działoszyce 1879/22)
  13. ---------- Andrzej x Bieniek Małgorzata (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1880/3)
  14. ---------- Andrzej x Gronczewski Paulina (Raciąż 1864/4)
  15. ---------- Andrzej x Hopp Agnieszka (Raciąż 1833/16)
  16. ---------- Andrzej x Karpiński Anna (Hrubieszów 1871/18)
  17. ---------- Andrzej x Liszek Urszula (Kraków - Mariacka 1823/59)
  18. ---------- Andrzej x Marciński Salomea (Skała 1830/2)
  19. ---------- Andrzej x Szczukiewicz Julia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1892/4)
  20. ---------- Andrzej x Wilk Katarzyna (Skała 1827/3)
  21. ---------- Aniela x Wierzchowski Walenty (Działoszyce 1852/4)
  22. ---------- Anna x Gruhn Oswald (Gniew 1861/27)
  23. ---------- Anna x Łukowski Michał (Gniew 1777/2)
  24. ---------- Anna x Pawlik Michał (Pierzchnica: wieś Szczecno 1865/3)
  25. ---------- Antoni x Bandura Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1842/3)
  26. ---------- Antoni x Bandura Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1806/2)
  27. ---------- Antoni x Gubała Helena (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1882/5)
  28. ---------- Antoni x Jankowski Salomea (Skała 1823/3)
  29. ---------- Antoni x Mosur Jadwiga (Skała 1882/11)
  30. ---------- Antoni x Nowakowski Agata (Hrubieszów 1862/12)
  31. ---------- Antonina x Borowski Ignacy (Ludzisko 1837/0)
  32. ---------- Antonina x Pokora Franciszek (Dmenin 1892/15)
  33. ---------- Apolonia x Krulikowski Marcin (Grocholice 1887/42)
  34. ---------- Augustyn x Majerowski Anna (Gniew 1834/47)
  35. ---------- Augustyna x Okrój Feliks (Stężyca 1886/36)
  36. ---------- Augustyna x Raither Jan (Stężyca 1898/36)
  37. ---------- Barbara x Kwiatkowski Maciej (Kraków - św. Krzyż 1818/6)
  38. ---------- Bartłomiej x Lubczyński Agnieszka (Dmenin 1857/28)
  39. ---------- Bartłomiej x Poniedziałek Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1839/30)
  40. ---------- Bibianna x Wygrzywalski Józef (Kraków - Mariacka 1826/30)
  41. ---------- Bonawentura x Mikulski Marianna (Kraków - Mariacka 1821/28)
  42. ---------- Brygida x Szczepaniak Andrzej (Nieborów 1827/11)
  43. ---------- Daniel x Kabziński Sabina (Działoszyce 1856/10)
  44. ---------- Domicela x Pakoszewicz Michał (Łabunowo 1821/2)
  45. ---------- Domicella x Barczak Błażej (Opole Lubelskie 1859/59)
  46. ---------- Dorota x Łęgocki Ludwik (Mileszki 1853/21)
  47. ---------- Edward x Dziku_ Weronika (Gniew 1866/27)
  48. ---------- Eleonora x Kosiorek Józef (Pniewnik 1870/17)
  49. ---------- Eleonora x Krzyżanowski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1840/16)
  50. ---------- Eleonora x Malinowski Jan (Pniewnik 1881/4)
  51. ---------- Elżbieta x Baniecki Jakub (Gniew 1747/24)
  52. ---------- Elżbieta x Borek Andrzej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1816/1)
  53. ---------- Elżbieta x Nakielski Szymon (Raciąż 1787/14)
  54. ---------- Elżbieta x Paczkowski Wacław (Górzno k. Garwolina 1967/5)
  55. ---------- Elżbieta x Szatkowski Mateusz (Kazimierz Biskupi 1855/17)
  56. ---------- Elżbieta x Wilk Wojciech (Skała 1888/3)
  57. ---------- Emilia x Czerwiński Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1845/7)
  58. ---------- Ewa x Długosiecki Tomasz (Gniew 1747/13)
  59. ---------- Ewa x Morawski Jan (Skała 1886/21)
  60. ---------- Feliks x Bohnke Anna (Gniew 1946/9)
  61. ---------- Feliks x Gulowski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1833/1)
  62. ---------- Feliks x Jopkiewicz Magdalena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1844/1)
  63. ---------- Franciszek x Dorociński Katarzyna (Bebelno 1806/3)
  64. ---------- Franciszek x Karlerka Agnieszka (Gniew 1815/26)
  65. ---------- Franciszek x Kużakowski Konstancja (Gniew 1782/18)
  66. ---------- Franciszek x Marczewski Franciszka (Bebelno 1826/11)
  67. ---------- Franciszek x Miodek Marianna (Skała 1831/4)
  68. ---------- Franciszek x Mobulski Anna (Skała 1828/14)
  69. ---------- Franciszek x Pawlak Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1852/5)
  70. ---------- Franciszek x Pieterek Marianna (Skała 1855/3)
  71. ---------- Franciszek x Stobba Monika (Gniew 1874/37)
  72. ---------- Franciszek x Zatorski Petronela Zofia (Grocholice 1884/5)
  73. ---------- Franciszka x Bek Jan (Płock 1867/39)
  74. ---------- Franciszka x Jasiński Jan (Dzierzgów 1827/7)
  75. ---------- Franciszka Marianna x Błędniak Walenty (Dmenin 1886/1)
  76. ---------- Franciszka x Pielużek Piotr (Mierzyn 1880/25)
  77. ---------- Franciszka x Rejzewic Augustyn (Mileszki 1864/16)
  78. ---------- Franciszka x Roszyński Jakub (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/216)
  79. ---------- Helena x Pietrzyk Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1885/5)
  80. ---------- Helena x Rydygier Stanisław (Raciąż 1926/22)
  81. ---------- Helena x Słopiecki Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1839/1)
  82. ---------- Idzi x Czekaj Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1826/20)
  83. ---------- Ignacy x Grzona Anastazja (Raciąż 1890/5)
  84. ---------- Ignacy x Jagielonka Marianna (Wieniec 1806/486)
  85. ---------- Ignacy x Kościelnicki Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1849/29)
  86. ---------- Ignacy x Reszka Katarzyna (Lgota Wielka 1857/15)
  87. ---------- Ignacy x Sitka Anna (Bebelno 1896/6)
  88. ---------- Ignacy x Stypuła Marianna (Kraków - św. Szczepan 1848/40)
  89. ---------- Ignacy x Szymański Antonina (Mileszki 1849/15)
  90. ---------- Jacenty x Kot Agnieszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/10)
  91. ---------- Jadwiga x Baniecki Paweł (Gniew 1759/2)
  92. ---------- Jadwiga x Rudowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1820/104)
  93. ---------- Jadwiga x Walenda Wiesław (Górzno k. Garwolina 1971/22)
  94. ---------- Jakub x Kozieł Małgorzata (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1848/8)
  95. ---------- Jakub x Krynicki Agata (Pniewnik 1821/8)
  96. ---------- Jakub x Mosiński Katarzyna (Dmenin 1886/16)
  97. ---------- Jakub x N. Barbara (Wieniec 1763/51)
  98. ---------- Jakub x Walter Anna (Skała 1822/10)
  99. ---------- Jan x Barchan Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1836/1)
  100. ---------- Jan x Bruner Marianna (Raciąż 1901/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne