Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pietras (wyników 668):

  1. Pietras Anna x Walczak Walenty (Bełdów 1895/15)
  2. ---------- Antoni x Florczyk Katarzyna (Chlewiska 1832/51)
  3. ---------- Antonina x Lewandowski Józef (Bełdów 1894/14)
  4. ---------- Antono x Jaroń Katarzyna (Cisów 1859/2)
  5. ---------- Apolonia x Tatora Tomasz (Kraków - św. Salwator 1819/45)
  6. ---------- Barbara x Bochnacki Józef (Cisów 1921/4)
  7. ---------- Bronisława x Mardeła Stanisław (Kraków - św. Salwator 1840/19)
  8. ---------- Erazm x Galaś Józefa (Siercza, par. Wieliczka 1862/6)
  9. ---------- Franciszek x Czapla Ewa (Opole Lubelskie 1859/36)
  10. ---------- Franciszek x Lipa Franciszka (Opole Lubelskie 1860/38)
  11. ---------- Franciszka x Pawlak Stefan (Chlewiska 1827/28)
  12. ---------- Ignacy x Racki Józefa (Prażmów 1896/17)
  13. ---------- Jakub x Marzec Agnieszka (Kazimierza Mała 1884/6)
  14. ---------- Jakub x Oblengor Antonina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/30)
  15. ---------- Jan x Głowacki Tekla (Chlewiska 1833/11)
  16. ---------- Jan x Michalak Michalina (Bełdów 1895/11)
  17. ---------- Jan x Sikora Józefa (Cisów 1865/1)
  18. ---------- Józef x Solarz Jadwiga (Dmenin 1889/12)
  19. ---------- Józef x Wyderka Jadwiga (Bełdów 1893/18)
  20. ---------- Kacper x Kućwir Ewa (Chlewiska 1837/25)
  21. ---------- Kasper x Krodas Łucja (Kraków - św. Salwator 1817/86)
  22. ---------- Katarzyna x Młynarczyk Roch (Borzykowa 1831/2)
  23. ---------- Katarzyna x Pinda Józef (Chlewiska 1832/58)
  24. ---------- Katarzyna x Stasiuk Ignacy (Kraków - św. Salwator 1810/29)
  25. ---------- Kazimierz x Kołton Konstancja (Kraków - św. Salwator 1820/97)
  26. ---------- Konstancja x Głowacki Andrzej (Chlewiska 1832/61)
  27. ---------- Łucja x Cupek Jakub (Kraków - św. Salwator 1823/105)
  28. ---------- Ludwik x Mędrala Marianna (Kazimierza Mała 1878/13)
  29. ---------- Ludwik x Nagreba Krystyna (Kazimierza Mała 1882/26)
  30. ---------- Maciej x Bęben Franciszka (Cisów 1839/5)
  31. ---------- Maciej x Podsiad Paulina (Cisów 1852/4)
  32. ---------- Małgorzata x Włosek Józef (Kazimierza Mała 1880/12)
  33. ---------- Marianna x Dęczkowski Wojciech (Chlewiska 1838/7)
  34. ---------- Marianna x Dworak Stanisław (Chlewiska 1829/16)
  35. ---------- Marianna x Głowacki Łukasz (Chlewiska 1830/21)
  36. ---------- Marianna x Lenart Stanisław (Skórkowice 1886/18)
  37. ---------- Marianna x Łuszczek Ignacy (Kraszewice 1890/7)
  38. ---------- Marianna x Pogorzelski Kazimierz (Bełdów 1895/16)
  39. ---------- Marianna x Radziszewski Karol (Kazimierza Mała 1882/16)
  40. ---------- Marianna x Siekański Paweł (Cisów 1899/15)
  41. ---------- Marianna x Szumski Józef (Zielonki 1834/7)
  42. ---------- Marianna x Zasadka Krzysztof (Podlesie 1760/3)
  43. ---------- Paweł x Wiącek Józefa (Opole Lubelskie 1859/63)
  44. ---------- Rozalia x Mosiołek Karol (Chlewiska 1834/20)
  45. ---------- Salomea x Kordas Michał (Kraków - św. Salwator 1842/11)
  46. ---------- Stanisław x Biłka Marianna (Kraków - św. Salwator 1835/42)
  47. ---------- Stanisław x Głowacki Rozalia (Chlewiska 1828/3)
  48. ---------- Stanisław x Słoń Jadwiga (Chlewiska 1838/28)
  49. ---------- Stefan x Łukasik Julianna (Bełdów 1897/14)
  50. ---------- Szymon x Bedyński Ewa (Chlewiska 1832/10)
  51. ---------- Tekla x Mosiołek Maciej (Chlewiska 1837/3)
  52. ---------- Tomasz Jan x Sikora Marianna (Irządze 1811/22)
  53. ---------- Urban x Stępień Agnieszka (Borzykowa 1822/5)
  54. ---------- Urszula x Dziewierek Antoni (Chlewiska 1833/7)
  55. ---------- Walenty x Kuzmierz Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1813/32)
  56. ---------- Wawrzyniec x Leśniowski Joanna (Chlewiska 1829/8)
  57. ---------- Weronika x Sikora Wojciech (Cisów 1927/11)
  58. ---------- Wiktoria x Antos Józef (Skórkowice 1881/25)
  59. ---------- Wiktoria x Waligura Sylwester (Kraków - św. Salwator 1842/23)
  60. ---------- Wojciech x Janas Franciszka (Brzeziny 1790/9)
  61. ---------- Zofia x Kaszowski Walenty (Kraków - św. Salwator 1841/30)
  62. Pietrasiak Anna x Wata Jakub (Grocholice 1878/9)
  63. ---------- Justyna x Sikorski Andrzej (Grocholice 1880/54)
  64. ---------- Małgorzata x Pawlak Antoni (Grocholice 1880/47)
  65. ---------- Marianna x Bykowski Leon (Grocholice 1887/38)
  66. ---------- Marianna x Telążek Wojciech (Grocholice 1882/14)
  67. ---------- Tomasz x Kowalski Michalina (Grocholice 1887/26)
  68. Pietrasiewicz Wincenty x Jeziorski Józefa (Gnojno 1857/22)
  69. Pietrasik Edward x Klunder Helena (Raciąż 1975/28)
  70. ---------- Feliks x Suliga Marianna (Bebelno 1871/5)
  71. ---------- Jadwiga x Kaźmierczak Mateusz (Gieczno 1814/5)
  72. ---------- Joanna x Goładka Józef (Kraków - św. Salwator 1819/44)
  73. ---------- Paweł x Wydrychiewicz Tekla (Bebelno 1855/5)
  74. ---------- Walenty x Kania Tekla (Pabianice 1857/90)
  75. Pietrasz Katarzyna x Hmura Joachim (Kraków - Mariacka 1816/65)
  76. Pietraszczyk Andrzej x Bula Wiktoria (Dzierzgów 1832/59)
  77. ---------- Ewa x Popczyk Feliks (Dzierzgów 1830/28)
  78. Pietraszek Kacper x Dubielewski Konstancya (Grodzisk Mazowiecki 1850/22)
  79. ---------- Michał x Sadzik Urszula (Kraków - św. Krzyż 1822/3)
  80. Pietraszeski Franciszka x Komoroski Jan (Łomna 1883/17)
  81. Pietraszewicz Wiktoria x Czernielewski Felicjan (Gieczno 1819/24)
  82. Pietraszewski Aleksander x Gajos Marianna (Borzykowa 1830/24)
  83. ---------- Aleksandra x Kostecki Franciszek (Grocholice 1887/21)
  84. ---------- Andrzej x Kiść Joanna (Działoszyce 1877/12)
  85. ---------- Andrzej x Trociński Julia (Działoszyce 1859/11)
  86. ---------- Anna x Marzec Filip (Działoszyce 1850/11)
  87. ---------- Katarzyna x Krygier Modest (Kraków - św. Anna 1818/24)
  88. ---------- Kazimierz x Kieresiński Zuzanna (Kraków - św. Florian 1819/28)
  89. ---------- Magdalena x Siwecki Jan (Koprzywnica 1817/41)
  90. ---------- Marianna x Gajewski Jędrzej (Koprzywnica 1835/12)
  91. ---------- Tomasz x Bielawski Franciszka (Działoszyce 1832/10)
  92. Pietraszka Julianna x K? Ludwik (Brzeziny 1797/10)
  93. Pietraszkieiwcz Helena Józefa x Kowalski Feliks (Rakoszyn 1861/5)
  94. Pietraszkiewicz Jan x Antksztataitis Elżbieta (Łabunowo 1798/6)
  95. Pietraszkoski Antoni x Łechacz Katarzyna (Gieczno 1815/8)
  96. Pietraszyński Agnieszka x Kubiński Jan (Kraków - św. Anna 1820/21)
  97. Pietraszynski Michał x Gąsiorek Julia (Gniew 1860/52)
  98. Pietratis Róża x Czemierys Bartłomiej (Łabunowo 1807/10)
  99. Pietrawski Dorota x Koziara Andrzej (Kraków - św. Salwator 1811/25)
  100. Pietraytis Agata x Płancziunas Jan (Łabunowo 1792/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne