Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pawlusiński (wyników 1214):

  1. Pawełek Marianna x Gawlikowski Jan (Łoniów 1847/2)
  2. ---------- Marianna x Kozioł Franciszek (Działoszyce 1852/5)
  3. ---------- Marianna x Łaz Jan (Połaniec 1871/24)
  4. ---------- Marianna x Mrówka Mateusz (Połaniec 1874/32)
  5. ---------- Marianna x Obałek Antoni (Działoszyce 1848/15)
  6. ---------- Stanisław x Woszczyna Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1930/24)
  7. ---------- Stanisława x Szkolak Tomasz (Niekrasów Świętokrzyski 1925/12)
  8. ---------- Szczepan x Ramos Rozalia (Niekrasów Świętokrzyski 1923/16)
  9. ---------- Tekla x Sikora Jan (Połaniec 1878/45)
  10. ---------- Walenty x Kot Anna (Połaniec 1864/39)
  11. ---------- Wiktoria x Błąd Kazimierz (Połaniec 1879/33)
  12. ---------- Zofia x Sandor Wincenty (Połaniec 1867/24)
  13. Paweletz Marianna x Cegłowski Antoni (Barłożno 1904/2)
  14. Pawelez Jan x Kowalski Anna (Gniew 1884/9)
  15. Pawelk Anna x Woydaska Walenty (Końskowola 1653/41)
  16. Pawełk Dorota x Bocianik Marcin (Końskowola 1657/29)
  17. Pawelk Katarzyna x Michałek Tomasz (Końskowola 1653/65)
  18. ---------- Krystyna x Chabrosek Maciej (Końskowola 1653/53)
  19. Pawełk Zofia x Gomorek Maciej (Końskowola 1657/45)
  20. ---------- Zofia x Munischa Adam (Końskowola 1656/11)
  21. Pawełkiewicz Helena x Ziętara Franciszek (Przyłęk 1850/4)
  22. ---------- Magdalena x Poddębski Józef (Przyłęk 1857/3)
  23. Pawelkow Julianna x Mikilinski Antoni (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/11)
  24. Pawella Antoni x Szymański Julianna (Stężyca 1868/36)
  25. ---------- Genowefa x Lisewski Paweł (Gniew 1960/37)
  26. ---------- Julianna x Richert Jan (Stężyca 1884/31)
  27. Pawelski Agata x Miklasiński Stanisław (Skała 1849/10)
  28. ---------- Antoni x Saldatk Marianna (Stężyca 1867/4)
  29. ---------- Berta x Niklas Józef (Stężyca 1893/3)
  30. ---------- Bolesław x Przybylski Marta (Kazimierz Biskupi 1931/42)
  31. ---------- Franciszek x Krutza Elżbieta (Stężyca 1866/20)
  32. ---------- Jan x Ciesielewicz Franciszka (Kazimierz Biskupi 1827/15)
  33. ---------- Jan x Korda Józefina (Stężyca 1872/3)
  34. ---------- Józefina x Bielawa Piotr (Stężyca 1859/4)
  35. ---------- Julianna x Cyganek Franciszek (Charłupia Mała 1872/13)
  36. ---------- Katarzyna x Gilmeister Michał (Stężyca 1879/19)
  37. ---------- Katarzyna x Mrosewski Andrzej (Stężyca 1864/28)
  38. ---------- Marianna x Pobłocki Antoni (Stężyca 1864/37)
  39. ---------- Marianna x Zaworski Michał (Stężyca 1872/22)
  40. ---------- Marta x Tryba Marcin (Stężyca 1897/10)
  41. ---------- Mikołaj x Wroński Weronika (Górzno k. Garwolina 1869/6)
  42. ---------- Paulina x Kąkol Franciszek (Stężyca 1881/23)
  43. ---------- Wiktor x Okonek Franciszka (Raciąż 1929/19)
  44. Pawęza Agnieszka x Figiel Szymon (Działoszyce 1856/26)
  45. ---------- Katarzyna x Babus Szymon (Działoszyce 1836/13)
  46. ---------- Katarzyna x Skóra Kajetan (Działoszyce 1860/1)
  47. Pawęzka Tekla x Czerniak Szczepan (Hrubieszów 1818/59)
  48. Pawęzowski Ambroży x Koleta Katarzyna (Bebelno 1794/3)
  49. ---------- Anna x Szczepanowski Paweł (Działoszyce 1857/15)
  50. ---------- Antoni x Wilk Marianna (Działoszyce 1880/1)
  51. ---------- Baltazar x Wilk Tekla (Działoszyce 1834/14)
  52. ---------- Franciszek x Kiełbasa Agata (Działoszyce 1831/3)
  53. ---------- Franciszek x Kiełbasa Salomea (Działoszyce 1864/6)
  54. ---------- Franciszek x Skóra Jadwiga (Działoszyce 1879/31)
  55. ---------- Franciszek x Węgliński Agata (Działoszyce 1843/2)
  56. ---------- Helena x Bajer Jan (Działoszyce 1879/24)
  57. ---------- Jakub x Zdonowski Agnieszka (Kraków - św. Florian 1829/16)
  58. ---------- Józefa x Majcher Stanisław (Działoszyce 1885/11)
  59. ---------- Katarzyna x Pniowski Wincenty (Bebelno 1798/1)
  60. ---------- Kazimierz x Grząb Marianna (Działoszyce 1861/15)
  61. ---------- Kazimierz x Szczepanowski Anastazja (Działoszyce 1858/2)
  62. ---------- Maciej x Grząbiel Helena (Działoszyce 1837/14)
  63. ---------- Małgorzata x Kiełbasa Andrzej (Działoszyce 1879/2)
  64. ---------- Małgorzata x Skóra Wojciech (Działoszyce 1887/5)
  65. ---------- Marianna x Bijak Andrzej (Działoszyce 1886/18)
  66. ---------- Marianna x Grząba Tomasz (Działoszyce 1877/14)
  67. ---------- Salomea x Fijałkowski Piotr (Kraków - św. Szczepan 1844/17)
  68. ---------- Salomea x Nowak Baltazar (Działoszyce 1839/30)
  69. ---------- Tomasz x Garmulewicz Marianna (Działoszyce 1888/1)
  70. ---------- Tomasz x Wilk Magdalena (Działoszyce 1882/21)
  71. ---------- Wawrzyniec x Kowiorski Magdalena (Działoszyce 1889/11)
  72. ---------- Wawrzyniec x Nowak Julianna (Działoszyce 1849/21)
  73. ---------- Wawrzyniec x Szczepanowski Józefa (Działoszyce 1856/17)
  74. ---------- Wawrzyniec x Wicher Julianna (Działoszyce 1845/10)
  75. ---------- Wincenty x Wiepiech Marianna (Działoszyce 1849/5)
  76. Pawicki Szymon x Szlezink Marianna (Gniew 1807/19)
  77. Pawik Jakub x Stasienk Agnieszka (Końskowola 1686/9)
  78. ---------- Ludwik Maciej x Trzeciak Tekla (Kraków - św. Salwator 1841/35)
  79. ---------- Ludwik x Szarosiński Julianna (Kraków - św. Florian 1847/12)
  80. ---------- Marianna x Kluzek Wincenty (Kraków - św. Krzyż 1827/3)
  81. ---------- Marianna x Łysek Bartłomiej (Kraków - św. Krzyż 1844/3)
  82. ---------- Stanisław x Łyczko Marianna (Kraków - św. Szczepan 1851/22)
  83. ---------- Stanisław x Wróblewski Salomea (Kraków - św. Szczepan 1841/59)
  84. ---------- Tomasz x Rutkowski Józefa (Kraków - św. Krzyż 1817/3)
  85. ---------- Tomasz x Wiatr Marianna (Kraków - św. Krzyż 1837/7)
  86. ---------- Zofia x Żak Kajetan (Kraków - św. Krzyż 1822/2)
  87. Pawiński Jan x Burzyński Małgorzata (Dmenin 1792/2)
  88. ---------- Józef x Brodowski Antonina (Dmenin 1887/11)
  89. Pawisz Małgorzata x Jaszczak Paweł (Mileszki 1847/8)
  90. Pawł Apolonia x Sucharzewski Jan (Wieniec 1785/230)
  91. ---------- Katarzyna x Meler Grzegorz (Barłożno 1714/5)
  92. ---------- Salomea x Ochocki Szymon (Wieniec 1788/260)
  93. Pawlaczak Wiktoria x Zastawa Franciszek (Kazimierz Biskupi 1903/22)
  94. Pawlaczuk Helena x Siekierski Andrzej (Brok 1834/12)
  95. Pawlaczyk Barbara x Kasprzak Piotr (Kościelec pow. kaliski 1849/11)
  96. ---------- Józef x Koziołek Michalina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/10)
  97. ---------- Józef x Mielcarek Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/25)
  98. ---------- Kasper x Walczak Rozalia (Kościelec pow. kaliski 1825/2)
  99. ---------- Katarzyna x Owczarek Piotr (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1818/5)
  100. ---------- Kazimierz x Kioczyński Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne