Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Parzelski (wyników 492):

  1. Parkowski Jan x Malinowski Marianna (Gniew 1796/18)
  2. Parlążek Wawrzyniec x Olearska Magdalena (Połaniec 1876/40)
  3. ---------- Wawrzyniec x Pająk Anna (Połaniec 1867/5)
  4. Parmiński Katarzyna x Woźniak Maciej (Zielonki 1817/10)
  5. Parn Anna x Otta Jan (Raciąż 1834/13)
  6. Parnawski Jan x Chył Elżbieta (Barłożno 1925/4)
  7. Parnowski August x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/34)
  8. ---------- Augustyn x Raczyński Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1828/8)
  9. ---------- Salomea x Koprowski Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1837/41)
  10. Parobczyk Albert x Bulsiak Marianna (Podlesie 1641/2)
  11. ---------- Andrzej x Mazur Marianna (Podlesie 1648/4)
  12. Parobek Grzegorz x N. Katarzyna (Dmenin 1663/3)
  13. ---------- Michał x Grobarczyk Łucja (Kościelec pow. kaliski 1825/17)
  14. Parohl Monika x Gilgimas Leon (Gniew 1938/3)
  15. Parolewski Andrzej x Błaszk Paulina (Barłożno 1846/14)
  16. ---------- Jakub x Rezmer Marianna (Barłożno 1863/1)
  17. Paroliński Grzegorz x Jaworski Tekla (Hrubieszów 1819/50)
  18. ---------- Jan x Pawłowski Marianna (Hrubieszów 1839/8)
  19. ---------- Marianna x Machnowski Andrzej (Hrubieszów 1861/13)
  20. ---------- Wincenty x Wojciechowski Eleonora (Hrubieszów 1875/12)
  21. Parot Jadwiga x Kasprzyk Ksawery (Kokanin 1881/4)
  22. ---------- Józefa x Guzdek Mikołaj (Kokanin 1881/2)
  23. ---------- Katarzyna x Kubiak Ignacy (Kokanin 1872/3)
  24. Parowski Wojciech x Tulajczyk Dorota (Borzykowa 1819/5)
  25. ---------- Zofia Barbara x Grawczyński Marceli (Kraków - Mariacka 1815/38)
  26. Parpat Anna x Kosznik Marcin (Grabowo kościerskie 1870/1)
  27. ---------- August x Wilk Krystyna (Grabowo kościerskie 1845/2)
  28. ---------- Paulina x Wisniowski Andrzej (Grabowo kościerskie 1844/5)
  29. Parszyk Bolesław x Fiegel Zofia (Raciąż 1967/10)
  30. ---------- Bolesława x Rzymkowski Czesław (Raciąż 1955/4)
  31. ---------- Konstanty x Deja Julianna (Raciąż 1884/9)
  32. ---------- Władysława x Jabłonka Józef (Raciąż 1948/21)
  33. Partalski Marianna x Ewalt Andrzej (Kazimierz Biskupi 1825/8)
  34. Partezi Alfred x Dormann Katarzyna (Skała 1876/14)
  35. Partsz Maria Wiktoria x Hennig Krzysztof (Kraków - Mariacka 1814/72)
  36. Partyak Katarzyna x Banachowicz Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1836/28)
  37. Partyarchowski Katarzyna x Dyczyński Adam (Pabianice 1858/110)
  38. Partyczyna Magdalena x Gaweł Antoni (Poremba: wieś Poremba 1844/45)
  39. Partyk Tomasz x Gorczyca Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1846/17)
  40. Partyka Agata x Traczyk Mikołaj (Brok 1818/20)
  41. ---------- Agnieszka x Bielecki Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1870/2)
  42. ---------- Agnieszka x Fidura Mikołaj (Brok 1834/8)
  43. ---------- Agnieszka x Gajoch Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1838/2)
  44. ---------- Agnieszka x Kaczorowski Karol (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/19)
  45. ---------- Agnieszka x Kmiecikiewicz Mateusz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1807/7)
  46. ---------- Andrzej x Pawłowski Magdalena (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1800/4)
  47. ---------- Anna x Sosnowicz Michał (Lgota Wielka 1846/28)
  48. ---------- Antonina x Kozak Andrzej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1895/10)
  49. ---------- Apolonia x Smitowski Tadeusz (Kraków - Mariacka 1842/34)
  50. ---------- Apolonia x Trela Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1854/1)
  51. ---------- Bartłomiej x Krzemiński Jadwiga (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1862/2)
  52. ---------- Franciszek x Bernacki Helena (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1843/1)
  53. ---------- Franciszek x Bielecki Antonina (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1872/1)
  54. ---------- Franciszek x Czapla Antonina (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1892/12)
  55. ---------- Franciszek x Malinowski Anna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1833/2)
  56. ---------- Franciszek x Wiewióra Zofia (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1864/2)
  57. ---------- Franciszka x Wójcik Tomasz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1842/2)
  58. ---------- Jacek x Baranowski Petronela Justyna (Kraków - św. Salwator 1820/48)
  59. ---------- Jacek x Cichy Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1838/20)
  60. ---------- Jacek x Stolarczyk Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1832/76)
  61. ---------- Jadwiga x Rożniakowski Eustachy (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1869/3)
  62. ---------- Jadwiga x Topolski Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1821/4)
  63. ---------- Jakub x Nowak Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1889/5)
  64. ---------- Jakub x Piróg Anastazja (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/1)
  65. ---------- Jan x Łyko Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1825/9)
  66. ---------- Jan x Mikołajczyk Katarzyna (Brok 1813/28)
  67. ---------- Józef x Marcinek Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1831/25)
  68. ---------- Józef x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/32)
  69. ---------- Józef x Pawlik Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1870/3)
  70. ---------- Józef x Piwowar Brygida (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1834/1)
  71. ---------- Józef x Raduszewski Gertruda (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1882/7)
  72. ---------- Józef x Wielgus Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1893/5)
  73. ---------- Józefa x Kozieł Maciej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1852/2)
  74. ---------- Józefa x Pastuszka Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1904/7)
  75. ---------- Julianna x Słopiecki Paweł (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1818/1)
  76. ---------- Karol x Patrzałek Agata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1900/4)
  77. ---------- Karolina x Nowak Michał (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1899/3)
  78. ---------- Katarzyna x Mirocha Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1832/15)
  79. ---------- Katarzyna x Rutkowski Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1823/7)
  80. ---------- Katarzyna x Strójwąs Piotr (Pierzchnica: wieś Osiny 1823/3)
  81. ---------- Katarzyna x Wielgus Józef (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1872/5)
  82. ---------- Kazimierz x Miszczyk Helena (Pierzchnica: wieś Osiny 1875/1)
  83. ---------- Kazimierz x Talasi Helena (Barłożno 1924/7)
  84. ---------- Klara x Skowron Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1901/1)
  85. ---------- Leon x Zachmielewski Lidia Augusta (Gniew 1931/9)
  86. ---------- Łukasz Józef x Pufelski Anna (Gniew 1902/25)
  87. ---------- Łukasz x Tarka Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1813/3)
  88. ---------- Magdalena x Kozera Wojciech (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1873/2)
  89. ---------- Magdalena x Tytek Andrzej (Kraków - św. Florian 1850/25)
  90. ---------- Małgorzata x Nowak Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1896/1)
  91. ---------- Marcin x Długosz Małgorzata (Pierzchnica: wieś Osiny 1855/3)
  92. ---------- Marcin x Musiał Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/11)
  93. ---------- Marcin x Wojtyka Jadwiga (Dmenin 1661/4)
  94. ---------- Maria x Dudara Jan (Kraków - św. Mikołaj 1851/27)
  95. ---------- Marianna x Binkowski Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1868/4)
  96. ---------- Marianna x Litewka Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1840/12)
  97. ---------- Marianna x Łukawski Wincenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1794/4)
  98. ---------- Marianna Małgorzata x Śladkowski Karol (Pierzchnica: wieś Szczecno 1888/4)
  99. ---------- Marianna x Michalski Józef (Kraków - św. Mikołaj 1824/10)
  100. ---------- Marianna x Potocki Paweł (Lgota Wielka 1851/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne