Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pachnik (wyników 329):

  1. Pacholczak Franciszka x Raczkoroński Jadwiga (Koprzywnica 1847/26)
  2. ---------- Józef x Głodowski Barbara (Klimontów 1858/13)
  3. ---------- Józef x Grosik Agata (Wieniec 1787/255)
  4. ---------- Józefa x Gozdziowski Maciej (Klimontów 1872/5)
  5. ---------- Małgorzata x Ceberek Jakób (Koprzywnica 1827/6)
  6. ---------- Marianna x Cecha Paweł (Koprzywnica 1847/6)
  7. ---------- Marianna x Wolski Ignacy (Klimontów 1871/8)
  8. ---------- Marianna x Zwierzyk Kazimierz (Koprzywnica 1832/101)
  9. ---------- Paweł x Pyśniak Józefa (Klimontów 1870/5)
  10. ---------- Stanisław x Kucharski Marianna (Gieczno 1819/21)
  11. ---------- Wawrzyniec x Strychalski Marianna (Koprzywnica 1849/37)
  12. Pacholczuk Bazyli x Kozaczewski Rozalia (Stary Oleksiniec 1842/6)
  13. Pacholczyk Agnieszka x Dąbroski Michał (Kościelec pow. kaliski 1821/21)
  14. ---------- Agnieszka x Łagotka Michał (Kościelec pow. kaliski 1825/16)
  15. ---------- Antoni x Łakomiak Barbara (Kościelec pow. kaliski 1828/10)
  16. ---------- Franciszek x Maćczak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1860/7)
  17. ---------- Franciszek x Zwierzyk Anna (Koprzywnica 1840/19)
  18. ---------- Józefa x Goszczyński Wawrzyniec (Mileszki 1848/36)
  19. ---------- Józefa x Szmitka Józef (Mileszki 1857/44)
  20. ---------- Kunegunda x Szwaczyński Michał (Kościelec pow. kaliski 1857/6)
  21. ---------- Ludwika x Michalak Kazimierz (Mileszki 1864/26)
  22. ---------- Szczepan x Gałecki Antonina (Mileszki 1864/1)
  23. ---------- Urszula x Marciniak Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1826/17)
  24. ---------- Wincenty x Wawrzyniak Urszula (Kościelec pow. kaliski 1825/21)
  25. ---------- Władysław x Bonier Józefa (Kazimierz Biskupi 1919/38)
  26. ---------- Wojciech x Mroziak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1836/5)
  27. Pacholec Agata x Kowalski Maciej (Gnojno 1847/29)
  28. ---------- Agnieszka x Musiał Stanisław (Gnojno 1859/10)
  29. ---------- Anna x Kowalski Michał (Gnojno 1818/9)
  30. ---------- Antoni x Wilk Agnieszka (Gnojno 1840/43)
  31. ---------- Apolonia x Makuderski Jan (Gnojno 1830/33)
  32. ---------- Brygida x Stachowicz Jan (Gnojno 1832/66)
  33. ---------- Cecylia x Rękas Marcin (Gnojno 1845/32)
  34. ---------- Franciszek x Adamiec Franciszka (Gnojno 1817/36)
  35. ---------- Franciszek x Sas Franciszka (Gnojno 1829/24)
  36. ---------- Franciszka x Guzera Franciszek (Gnojno 1844/4)
  37. ---------- Franciszka x Szymański Filip (Gnojno 1837/32)
  38. ---------- Franciszka x Warszawski Karol (Gnojno 1871/31)
  39. ---------- Gertruda x Musiał Marcin (Gnojno 1835/4)
  40. ---------- Idzi x Lelas Jadwiga (Gnojno 1862/26)
  41. ---------- Idzi x Musiał Antonina (Gnojno 1854/44)
  42. ---------- Ignacy x Gierczak Konstancja (Gnojno 1834/3)
  43. ---------- Jacenty x Strójwąs Jadwiga (Pierzchnica: wieś Osiny 1846/1)
  44. ---------- Jakub x Boroń Julianna (Gnojno 1857/37)
  45. ---------- Jan x Obłąk Katarzyna (Gnojno 1827/2)
  46. ---------- Jan x Ślizankiewicz Marianna (Gnojno 1864/26)
  47. ---------- Jan x Ziółkowski Marianna (Gnojno 1849/58)
  48. ---------- Klemens x Dąbrowski Elżbieta (Gnojno 1822/26)
  49. ---------- Konstancja x Jaros Antoni (Gnojno 1854/12)
  50. ---------- Marianna x Koniarski Józef (Gnojno 1840/29)
  51. ---------- Marianna x Panak Karol (Gnojno 1856/46)
  52. ---------- Marianna x Stachowicz Fabian (Gnojno 1837/24)
  53. ---------- Mateusz x Musiał Anastazja (Gnojno 1852/22)
  54. ---------- Michał x Musiał Tekla (Gnojno 1858/18)
  55. ---------- Michał x Warszawski Tekla (Gnojno 1845/31)
  56. ---------- Stefan x Ziółkowski Gertruda (Gnojno 1823/13)
  57. ---------- Szymon x Gos Zofia (Gnojno 1821/6)
  58. ---------- Tomasz x Makowski Helena (Gnojno 1845/24)
  59. ---------- Wojciech x Ziółkowski Marianna (Gnojno 1842/21)
  60. Pachołek Helena x Kowalczyk Piotr (Dmenin 1776/7)
  61. ---------- Marcin x Jabłońska Marianna (Brzeziny 1789/2072)
  62. ---------- Regina x Gorczyca Piotr (Dmenin 1779/2)
  63. ---------- Zofia x Helszczak Wojciech (Dmenin 1734/2)
  64. Pacholewski Piotr x Witek Justyna (Kraków - św. Anna 1834/2)
  65. Pacholik Andrzej x Parkosz Maria Magdalena (Kościelec pow. kaliski 1820/7)
  66. Pachołkowski Agnieszka x Chołota Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1778/2)
  67. ---------- Anastazja x Zgórski Wincenty (Pierzchnica: wieś Szczecno 1813/2)
  68. ---------- Anna x Cieśla Sebastian (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/14)
  69. ---------- Anna x Malarecki Michał (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1894/2)
  70. ---------- Antonina x Pawlik Tomasz (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1863/2)
  71. ---------- Franciszek x Sułkiewicz Salomea (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/9)
  72. ---------- Jadwiga x Bandura Marcin (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/15)
  73. ---------- Józefa x Pawlik Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/14)
  74. ---------- Katarzyna x Pasek Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/22)
  75. ---------- Maciej x Jakubczyk Agnieszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1838/1)
  76. ---------- Marianna x Dudek Mateusz (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1804/2)
  77. ---------- Marianna x Kozieł Marcin (Pierzchnica: wieś Szczecno 1804/5)
  78. ---------- Marianna x Marcjan Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/9)
  79. ---------- Sebastian x Majkowski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1803/2)
  80. ---------- Stanisław x Majkowski Maria (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1871/2)
  81. ---------- Tomasz x Madejski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/18)
  82. ---------- Wawrzyniec x Chołota Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1792/7)
  83. Pacholski Agnieszka x Matczak Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1847/3)
  84. ---------- Anna x Paluch Walenty (Koprzywnica 1842/29)
  85. ---------- Antoni x Jagielski Tekla (Kraków - Mariacka 1838/47)
  86. ---------- Jakub x Lisiecki Marianna (Kościelec pow. kaliski 1857/19)
  87. ---------- Józefa x Chełminiak Andrzej Wojciech (Ludzisko 1830/0)
  88. ---------- Marianna x Bartczak Łukasz (Turek 1894/73)
  89. ---------- Walenty x Opalski Marianna (Luszyn 1861/11)
  90. ---------- Wiktoria x Antczak Jan (Kościelec pow. kaliski 1851/18)
  91. Pachoński Mikołaj x Wojcikiewicz Apolonia (Kraków - Mariacka 1832/27)
  92. Pachoski Jan x Węzikoski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1832/21)
  93. Pachota Andrzej x Siemieński Maria (Domosławice, wieś Domosławice 1911/1)
  94. ---------- Michał x Kurzydło Barbara (Domosławice, wieś Domosławice 1913/3)
  95. Pachowicz Jakub x Lenarczyńska Agnieszka (Brzeziny 1781/1654)
  96. ---------- Katarzyna x Borsa Stefan (Brzeziny 1794/15)
  97. ---------- Marcin x N. Ewa (Brzeziny 1777/1761)
  98. Pachowski Aleksandra x Radzimiński Franciszek (Hrubieszów 1835/3)
  99. ---------- Jadwiga x Mikiewicz Stanisław (Barłożno 1768/10)
  100. ---------- Regina x Kuchnowski Walenty (Koprzywnica 1818/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne