Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Olszewski (wyników 279):

  1. Olszewski Filip x Neyman Ewa (Dobrzejewice 1842/16)
  2. ---------- Franciszek Józef x Potępa Józefa Michalina (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1930/1)
  3. ---------- Franciszek x Józefczak Barbara (Koprzywnica 1840/16)
  4. ---------- Franciszek x Kołacz Ewa (Koprzywnica 1827/33)
  5. ---------- Franciszek x Konitzer Marta (Raciąż 1931/3)
  6. ---------- Franciszek x Madej Marianna (Koprzywnica 1850/23)
  7. ---------- Franciszek x Marczewski Ludwika (Płock 1867/28)
  8. ---------- Franciszek x Nieburski Anastazja (Barłożno 1913/4)
  9. ---------- Franciszek x Niziołek Helena (Koprzywnica 1827/32)
  10. ---------- Franciszek x Pawlukiewicz Elzbieta (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/9)
  11. ---------- Franciszek x Perlicz Magdalena (Koprzywnica 1854/17)
  12. ---------- Franciszek x Quella Matylda (Gniew 1864/18)
  13. ---------- Franciszek x Wiśniewski Marianna (Papowo Toruńskie 1806/4)
  14. ---------- Franciszek x Żuchowski Anna (Papowo Toruńskie 1834/2)
  15. ---------- Franciszka x Pawlukiewicz Jan (Kolembrody, par. grekokatolicka 1858/5)
  16. ---------- Franciszka x Wiśniewski Piotr (Grudusk 1877/2)
  17. ---------- Grzegorz x Tonglewicz Marianna (Papowo Toruńskie 1830/12)
  18. ---------- Grzegorz x Zajac Franciszka (Kolembrody, par. grekokatolicka 1858/13)
  19. ---------- Helena x Gałkowski Czesław (Górzno k. Garwolina 1957/7)
  20. ---------- Helena x Satławski Walenty (Koprzywnica 1844/40)
  21. ---------- Herman x Połum Janina (Raciąż 1964/24)
  22. ---------- Hubert x Redmarski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1867/11)
  23. ---------- Idzi x Biczysko Marianna (Mikstat 1834/8)
  24. ---------- Ignacy x Karlewski Barbara (Barłożno 1908/14)
  25. ---------- Ignacy x Myszkowski Salomea (Łoniów 1826/7)
  26. ---------- Irena x Jałocha Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1954/32)
  27. ---------- Jacenty x Kawski Antoina (Kraków - Mariacka 1822/25)
  28. ---------- Jadwiga x Gralewski Wojciech (Papowo Toruńskie 1848/11)
  29. ---------- Jadwiga x Miluczek Andrzej (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1820/4)
  30. ---------- Jadwiga x Siwecki Wincenty (Koprzywnica 1844/38)
  31. ---------- Jakób x Terlicki Marianna (Raciążek 1770/7)
  32. ---------- Jakub x Barankiewicz Krystyna (Klimontów 1833/10)
  33. ---------- Jakub x Klimkowski Zofia (Klimontów 1830/3)
  34. ---------- Jakub x Matyaszewski Teresa (Opole Lubelskie 1860/27)
  35. ---------- Jakub x NN Marianna (Gniew 1745/21)
  36. ---------- Jan x Armański Teresa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1896/1)
  37. ---------- Jan x Armański Teresa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1903/2)
  38. ---------- Jan x Barański Weronika (Białobrzegi 1857/1)
  39. ---------- Jan x Drozdowski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1868/3)
  40. ---------- Jan Franciszek x Połomski Eryka (Gniew 1961/20)
  41. ---------- Jan x Jaskini Anna (Gniew 1800/20)
  42. ---------- Jan x Józefczak Magdalena (Koprzywnica 1850/22)
  43. ---------- Jan x Kostka Matylda (Stężyca 1894/9)
  44. ---------- Jan x Mistalski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1845/13)
  45. ---------- Jan x Pokrzyk Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1932/14)
  46. ---------- Jan x Potroc Katarzyna (Gniew 1801/12)
  47. ---------- Jan x Tworek Jadwiga (Koprzywnica 1826/21)
  48. ---------- Janina x Przyszczupkowski Piotr (Gniew 1946/65)
  49. ---------- Jędrzej x Dudek Teresa (Koprzywnica 1835/30)
  50. ---------- Jędrzej x Hajdurczak Zofia (Koprzywnica 1832/62)
  51. ---------- Joanna x Talaśka Andrzej (Barłożno 1919/9)
  52. ---------- Jozafata x Rudziński Wojciech (Trzebieszów 1813/103)
  53. ---------- Józef x Antczak Józefa (Kraszewice 1889/31)
  54. ---------- Józef x Drozdowski Joanna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1881/3)
  55. ---------- Józef x Frejman Rozalia (Hrubieszów 1857/10)
  56. ---------- Józef x Kołacz Marianna (Koprzywnica 1844/52)
  57. ---------- Józef x Machalewski Agnieszka (Raciąż 1938/20)
  58. ---------- Józef x Szwarc Zuzanna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1878/2)
  59. ---------- Józef x Trafiński Magdalena (Zielonki 1821/3)
  60. ---------- Józefa x Kilarski Franciszek (Klimontów 1885/2)
  61. ---------- Józefa x Mołas Ignacy (Gnojno 1863/18)
  62. ---------- Józefa x Strójwąs Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1848/6)
  63. ---------- Józefa x Szwarc Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1827/1)
  64. ---------- Julianna x Domagała Bartłomiej (Łoniów 1870/10)
  65. ---------- Karol x Schuh Maria Anna (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1834/2)
  66. ---------- Karol x Urniaz Antonina (Łabunowo 1788/3)
  67. ---------- Karol x Zalewski Franciszka (Hrubieszów 1868/4)
  68. ---------- Karolina x Chojnacki Piotr (Grudusk 1866/16)
  69. ---------- Kasper x Grella Julianna (Koprzywnica 1831/18)
  70. ---------- Katarzyna x Bejger Józef (Papowo Toruńskie 1823/2)
  71. ---------- Katarzyna x Czubiński Jan (Hrubieszów 1857/15)
  72. ---------- Katarzyna x Duma Teodor (Hrubieszów 1815/68)
  73. ---------- Katarzyna x Orchowczeński Józef (Papowo Toruńskie 1861/6)
  74. ---------- Katarzyna x Preła Wojciech (Gniew 1800/26)
  75. ---------- Katarzyna x Sado Józef (Koprzywnica 1853/33)
  76. ---------- Konrad x Krygowski Halina (Raciąż 1967/14)
  77. ---------- Konstancja x Tłuchowski Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1820/5)
  78. ---------- Łucja x Bielecki Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1877/5)
  79. ---------- Łucja x Grzelak Jan (Raciążek 1779/1)
  80. ---------- Maciej x Chudziński Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1869/2)
  81. ---------- Maciej x Kubicki Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1830/2)
  82. ---------- Magdalena x Gierasiński Franciszek (Pierzchnica: wieś Osiny 1859/2)
  83. ---------- Magdalena x Mikulski Jan (Papowo Toruńskie 1870/8)
  84. ---------- Magdalena x Nasternak Kasper (Koprzywnica 1832/58)
  85. ---------- Magdalena x Pawelczak Maciej (Koprzywnica 1850/24)
  86. ---------- Marcin x Blomk Marianna (Gniew 1767/13)
  87. ---------- Marcin x Olszewski Barbara (Papowo Toruńskie 1889/2)
  88. ---------- Marcin x Szaniawski Konstancja Eleonora (Trzebieszów 1812/101)
  89. ---------- Marianna x Czachorowski Wojciech (Wieniec 1763/55)
  90. ---------- Marianna x Czyżewski Paweł (Hrubieszów 1865/3)
  91. ---------- Marianna x Dudek Marcin (Raciążek 1766/6)
  92. ---------- Marianna x Ernyst Stanisław (Gniew 1795/12)
  93. ---------- Marianna x Kompia? Jan (Papowo Toruńskie 1781/5)
  94. ---------- Marianna x Kossakowski Romuald (Pniewnik 1869/19)
  95. ---------- Marianna x Lewandowski Szymon (Papowo Toruńskie 1860/23)
  96. ---------- Marianna x Mańka Jan (Papowo Toruńskie 1870/10)
  97. ---------- Marianna x Markowiak Franciszek Wawrzyniec (Trzebieszów 1813/235)
  98. ---------- Marianna x Maternowski Michał (Gniew 1783/10)
  99. ---------- Marianna x Niszczak Franciszek (Grudusk 1888/25)
  100. ---------- Marianna x Podgórski Marian (Grudusk 1892/19)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne