Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Nowacki (wyników 1880):

  1. Nowacki Urban x Wdowicz Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/13)
  2. ---------- Wiktoria x Biczysko Leon (Mikstat 1839/12)
  3. ---------- Wiktoria x Chemski Józef (Kraków - św. Krzyż 1824/2)
  4. ---------- Wincenty x Kiedrowski Józefina (Stężyca 1890/4)
  5. ---------- Wincenty x Niedziałkowski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1838/2)
  6. ---------- Wojciech x Warchałowska Antonina (Połaniec 1880/61)
  7. Nowaczczak Mateusz x N. Małgorzata (Wieniec 1774/124)
  8. Nowaczek Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/45)
  9. ---------- Jan Nepomucen x Stanek Marianna (Kraków - św. Krzyż 1848/7)
  10. ---------- Sebastian x N. Jadwiga (Podlesie 1631/3)
  11. Nowaczuk Balbina x Bączkowski Mikołaj (Hrubieszów 1857/20)
  12. Nowaczyk Agnieszka x Talarczyk Mateusz (Kościelec pow. kaliski 1826/11)
  13. ---------- Andrzej x Stefańczyk Franciszka (Dmenin 1784/1)
  14. ---------- Antoni x Grzegorczyk Małgorzata (Brzeziny 1783/1916)
  15. ---------- Antoni x Pańczyk Antonina (Turek 1893/13)
  16. ---------- Antonina x Kupski Paweł (Pabianice 1859/78)
  17. ---------- Bartłomiej x Frydrychowski Dorota (Kościelec pow. kaliski 1829/5)
  18. ---------- Bartłomiej x Wawrzyniak Marianna (Kazimierz Biskupi 1822/25)
  19. ---------- Franciszek x Majewski Paulina (Kazimierz Biskupi 1905/13)
  20. ---------- Franciszek x Osiński Marianna (Lubraniec 1844/12)
  21. ---------- Franciszek x Skowronczak Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1821/19)
  22. ---------- Jan x Bartoszek Józefata (Ludzisko 1833/0)
  23. ---------- Jan x Kulesza Apolonia (Brzeziny 1777/1766)
  24. ---------- Jan x Stępnik Marianna (Dmenin 1785/5)
  25. ---------- Józef x Mularczyk Ewa (Bebelno 1737/5)
  26. ---------- Katarzyna x Bilski Jakub (Wierzeja, USC 1884/2)
  27. ---------- Maciej x Matuszak Ewa (Dmenin 1789/2)
  28. ---------- Mateusz x Karbowski Barbara (Lubraniec 1838/21)
  29. ---------- Mikołaj x Szlaczkowa Marianna (Wieniec 1791/309)
  30. ---------- Paweł x Gruski Dorota (Dmenin 1786/7)
  31. ---------- Paweł x Mrugas Marianna (Turek 1894/15)
  32. ---------- Petronela x Bartoszczyk Szymon (Kościelec pow. kaliski 1828/16)
  33. ---------- Sebastian x Owczarz Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1812/9)
  34. ---------- Stanisław x Wagakonda Balbina (Kazimierz Biskupi 1822/15)
  35. ---------- Szymon x Dąbrowski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1812/3)
  36. ---------- Walenty x Frankowiak Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1826/10)
  37. ---------- Walenty x Kurzacz Marianna (Dmenin 1786/3)
  38. ---------- Walenty x Piątkowski Jadwiga (Ludzisko 1828/0)
  39. ---------- Wawrzyniec x Adamiak Marianna (Tubądzin k. Warty 1864/11)
  40. ---------- Wincenty x Sroka Elżbieta (Borszewice 1850/16)
  41. ---------- Wojciech x Kuciński Anna (Kościelec pow. kaliski 1830/3)
  42. Nowaczyński Kunegunda x Peplega Jan (Kraków - Mariacka 1835/1)
  43. ---------- Marcin x Ziołkowski Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1835/31)
  44. ---------- Marianna x Rabczyński Adam (Hrubieszów 1856/3)
  45. ---------- Michał x Garlicki Józefa (Kraków - św. Anna 1830/3)
  46. ---------- Regina x Wroński Feliks (Kraków - św. Krzyż 1848/2)
  47. ---------- Wiktoria x Talaruch Paweł (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1867/7)
  48. Nowak Adam x Jakubowski Marianna Zofia (Turek 1891/2)
  49. ---------- Adam x Kot Barbara (Górzno k. Garwolina 1759/8)
  50. ---------- Adam x Prostak Helena (Kraków - Mariacka 1834/46)
  51. ---------- Adam x Rams Anna (Dzierzgów 1825/1)
  52. ---------- Adam x Ryś Dorota (Gnojno 1739/16)
  53. ---------- Adam x Ślisz Klara (Górzno k. Garwolina 1763/7)
  54. ---------- Adam x Sobański Teofila (Borzykowa 1862/13)
  55. ---------- Agata x Anton Tomasz (Połaniec 1870/33)
  56. ---------- Agata x Bochenek Franciszek (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1864/6)
  57. ---------- Agata x Krol Józef (Działoszyce 1841/11)
  58. ---------- Agata x Kudelski Michał (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1869/1)
  59. ---------- Agata x Nowak Paweł (Borzykowa 1859/18)
  60. ---------- Agata x Piorun Gabriel (Działoszyce 1851/8)
  61. ---------- Agata x Sikora Benedykt (Zielonki 1849/60)
  62. ---------- Agata x Skóra Franciszek (Działoszyce 1851/13)
  63. ---------- Agnieszka x Bakalarz Mikołaj (Rakoszyn 1813/1)
  64. ---------- Agnieszka x Batko Stefan (Siercza, par. Wieliczka 1895/10)
  65. ---------- Agnieszka x Borek Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1895/2)
  66. ---------- Agnieszka x Fiuty Jan (Borzykowa 1837/6)
  67. ---------- Agnieszka x Giedz Wincenty (Bebelno 1860/2)
  68. ---------- Agnieszka x Herczy Jan (Działoszyce 1837/7)
  69. ---------- Agnieszka x Jabłoński Ludwik (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1862/5)
  70. ---------- Agnieszka x Jakubczak Jan (Buczek 1875/11)
  71. ---------- Agnieszka x Jaros Stanisław (Działoszyce 1829/11)
  72. ---------- Agnieszka x Jarosik Aleksander (Borzykowa 1840/32)
  73. ---------- Agnieszka x Jóźwiak Szymon (Babsk 1821/8)
  74. ---------- Agnieszka x Kaczmarek Tomasz (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/11)
  75. ---------- Agnieszka x Klimik Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1824/30)
  76. ---------- Agnieszka x Koner Sebastian (Podlesie 1625/5)
  77. ---------- Agnieszka x Kowal Andrzej (Gnojno 1815/9)
  78. ---------- Agnieszka x Kwiecień Maciej (Gnojno 1750/13)
  79. ---------- Agnieszka x Łazarek Paweł (Domosławice, wieś Domosławice 1873/2)
  80. ---------- Agnieszka x Lepiaczok Jakub (Podlesie 1711/1)
  81. ---------- Agnieszka x Maderak Wincenty (Działoszyce 1832/40)
  82. ---------- Agnieszka x Marciniak Konstanty (Grocholice 1887/48)
  83. ---------- Agnieszka x Matusiak Marcin (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1832/2)
  84. ---------- Agnieszka x Mizgała Bartłomiej (Podlesie 1701/1)
  85. ---------- Agnieszka x Oleyniczak Jan (Kazimierz Biskupi 1821/31)
  86. ---------- Agnieszka x Papka Andrzej (Koprzywnica 1852/27)
  87. ---------- Agnieszka x Piastowski Michał (Kazimierz Biskupi 1836/33)
  88. ---------- Agnieszka x Stałkowski Michał (Łoniów 1861/21)
  89. ---------- Agnieszka x Stępień Mikołaj (Gnojno 1859/30)
  90. ---------- Agnieszka x Szostek Filip (Borzykowa 1836/22)
  91. ---------- Agnieszka x Trela Józef (Rakoszyn 1865/1)
  92. ---------- Agnieszka x Trociński Jan (Działoszyce 1839/31)
  93. ---------- Agnieszka x Wasileski Bartłomiej (Lubraniec 1839/9)
  94. ---------- Agnieszka x Wdowczyk Szymon (Brzeziny 1780/1845)
  95. ---------- Agnieszka x Wiśniewski Jakub (Podlesie 1650/5)
  96. ---------- Agnieszka x Wójcik Piotr (Działoszyce 1841/1)
  97. ---------- Agnieszka x Woźniak Maciej (Przyłęk 1856/13)
  98. ---------- Albin x Kowalewski Marta (Gniew 1919/47)
  99. ---------- Albin x Kowalewski Marta (Gniew 1919/48)
  100. ---------- Aleksander x Gromek Marianna (Żelazna 1887/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne