Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Mrockowski (wyników 234):

  1. Mrozek Jadwiga x Kostkowski Konrad (Gniew 1923/32)
  2. ---------- Jan x Somork Jadwiga (Końskowola 1681/3)
  3. ---------- Jan x Znojek Łucja (Dzierzgów 1833/13)
  4. ---------- Joanna x Struzik Franciszek (Dzierzgów 1833/10)
  5. ---------- Jozef x Jawor Marjanna (Gorzków 1855/26)
  6. ---------- Józef x Turk Rozalia (Gniew 1834/39)
  7. ---------- Julianna x Hügel N. (Gniew 1891/13)
  8. ---------- Justyna x Sowa Marcin (Dzierzgów 1829/10)
  9. ---------- Kacper x Popczyk Zuzanna (Dzierzgów 1824/20)
  10. Mrożek Kasper x Ibrich Joanna (Kraków - Wszyscy Święci 1846/24)
  11. Mrozek Maciej x Lubowski Anna (Gniew 1846/43)
  12. ---------- Maciej x Osterode Anna (Gniew 1883/48)
  13. ---------- Małgorzata x Twardowski Eugeniusz (Gniew 1948/46)
  14. ---------- Marianna x Kopuliński Franciszek (Bebelno 1862/1)
  15. Mrożek Marianna x Kurnowski Aleksy (Nieborów 1815/1)
  16. Mrozek Marianna x Łuszewski Piotr (Gniew 1834/34)
  17. ---------- Marjanna x Wrona Paweł (Gorzków 1855/21)
  18. ---------- Mieczysław Jan x Schmidt Anna (Raciąż 1949/18)
  19. ---------- Paulina x Wierzbicki Jan (Gniew 1852/75)
  20. ---------- Rozalia x Małolepszy Maciej (Gniew 1842/47)
  21. Mrożek Rozalia Maria x Habssefreit (Sommer) Bruno Otto (Gniew 1944/5)
  22. Mrozek Rozalia x Reinbold Marcin (Gniew 1853/68)
  23. ---------- Salomea x Gorczyca Grzegorz (Dzierzgów 1832/42)
  24. ---------- Tekla x Milowicz Piotr (Gnojno 1815/20)
  25. ---------- Teresa x Krąż Kazimierz (Gnojno 1744/11)
  26. ---------- Walenty x Gargolicki Marianna (Końskowola 1687/6)
  27. ---------- wawrzyniec x Niemiec Róża (Dzierzgów 1827/22)
  28. ---------- Weronika x Rogowski Robert (Gniew 1748/21)
  29. ---------- Weronika x Rogowski Robert (Gniew 1913/35)
  30. ---------- Wiktoria x Gruszka Walenty (Dzierzgów 1824/19)
  31. ---------- Wojciech x Kusch Marianna (Gniew 1834/38)
  32. Mrożek Wojciech x Maliasik Zofia (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1874/3)
  33. Mrozek Wojciech x Muller Barbara (Gniew 1823/29)
  34. ---------- Wojciech x Szomor........ Katarzyna (Końskowola 1682/8)
  35. Mrożek Zofia x Wójcik Wojciech (Siercza, par. Wieliczka 1836/5)
  36. Mrozewski Adam x Hinz Marianna (Stężyca 1887/9)
  37. ---------- Antonina x Szuta Józef (Stężyca 1891/21)
  38. ---------- Franciszka x Wojtala Józef (Stężyca 1893/9)
  39. ---------- Jakub x Wesołowski Julianna (Stężyca 1864/25)
  40. ---------- Jan x Wysiecki Wiktoria (Stężyca 1894/34)
  41. ---------- Janina x Gostkowski Teofil (Stężyca 1895/8)
  42. ---------- Józef x Hinz Anna (Stężyca 1876/18)
  43. Mroziak Konstanty x Marcinkowski Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1851/23)
  44. ---------- Marianna x Pacholczyk Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1836/5)
  45. Mrozicki Dominik x Ciupek Marianna (Kraków - św. Salwator 1820/13)
  46. ---------- Franciszka x Waligóra Jan (Kraków - św. Salwator 1820/74)
  47. ---------- Jadwiga x Poniedziałek Tomasz (Kraków - św. Salwator 1831/105)
  48. ---------- Jan x Małecki Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1836/30)
  49. ---------- Józef x Piwowar Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1886/1)
  50. ---------- Józefa x Bieniek Mikołaj (Kraków - Mariacka 1846/24)
  51. ---------- Karolina x Raczyński Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/32)
  52. ---------- Maciej x Bal Marianna (Barłożno 1769/4)
  53. ---------- Maciej x Bazela Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1835/40)
  54. ---------- Maciej x Pieczara Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1832/22)
  55. ---------- Marianna x Kubik Michał (Kraków - św. Salwator 1831/94)
  56. ---------- Marianna x Wauzer Józef (Gnojno 1747/2)
  57. ---------- Mikołaj x Bażela Eufemia (Kraków - św. Salwator 1830/69)
  58. ---------- Mikołaj x Mardela Marianna (Kraków - św. Salwator 1833/49)
  59. ---------- Norbert x Czechowski Marianna (Kraków - św. Salwator 1825/97)
  60. ---------- Norbert x WAdamski Julianna (Kraków - św. Salwator 1851/36)
  61. ---------- Wincenty x Bażela Maria (Kraków - św. Salwator 1827/136)
  62. ---------- Wincenty x Bieda Marianna (Kraków - św. Salwator 1838/26)
  63. Mrozieński Wincenty x Gorgoni Małgorzata (Irządze 1811/14)
  64. Mrozieńszcz Jadwiga x Sikorski Łukasz (Irządze 1811/13)
  65. Mroziewicz Andrzej x Ostrowski Antonina (Białobrzegi 1839/10)
  66. ---------- Apolonia x Gradecki Andrzej (Białobrzegi 1862/5)
  67. ---------- Barbara x Gzeierowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1850/6)
  68. ---------- Jozafata x Oktabowicz Antoni (Białobrzegi 1818/2)
  69. ---------- Józef x Bożanowicz Marcjanna (Białobrzegi 1834/3)
  70. ---------- Józef x Pękacki Magdalena (Białobrzegi 1839/7)
  71. ---------- Józefa x Karwatowicz Walenty (Białobrzegi 1860/5)
  72. ---------- Katarzyna x Michalczewski Piotr (Białobrzegi 1844/14)
  73. ---------- Walenty x Wejrzanowski Julianna (Białobrzegi 1862/4)
  74. Mroziewski Marianna x Switalski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1832/42)
  75. Mrozik Agnieszka x Dzieniak Wawrzyniec (Podlesie 1775/3)
  76. ---------- Agnieszka x Janosik Piotr (Podlesie 1806/8)
  77. ---------- Agnieszka x Pieczara Piotr (Kraków - św. Salwator 1827/25)
  78. ---------- Błażej x Kulik Józefa (Przyłęk 1853/6)
  79. ---------- Franciszek x Idzikowski Helena (Podlesie 1790/2)
  80. ---------- Franciszek x Pluciński Marianna (Kazimierz Biskupi 1890/6)
  81. ---------- Grzegorz x Magdziarz Anna (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/28)
  82. ---------- Helena x Kołdonik Bonawentura (Podlesie 1797/3)
  83. ---------- Klara x Tatara Tadeusz (Kraków - św. Salwator 1829/31)
  84. ---------- Łukasz x Stanuch Agnieszka (Zakliczyn 1777/8)
  85. ---------- Marianna x Nowicki Marcin (Kraków - Mariacka 1826/44)
  86. ---------- Marianna x Stańczyk Marcin (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/31)
  87. ---------- Michał x Błaszczyk Wiktoria (Podlesie 1786/3)
  88. ---------- Sebastian x Wachuła Jadwiga (Podlesie 1661/3)
  89. ---------- Wojciech x Pałka Katarzyna (Koprzywnica 1820/20)
  90. ---------- Wojciech x Pikos Justyna (Podlesie 1798/2)
  91. ---------- Zofia x Waligóra Błażej (Kraków - św. Salwator 1820/136)
  92. Mroziński Andrzej x Lis Anna (Łoniów 1853/1)
  93. ---------- Anna x Plichta Ludwik (Łoniów 1837/7)
  94. ---------- Antoni x Brzeziński Jadwiga (Dmenin 1800/6)
  95. ---------- Antoni x Karwaciński Marianna (Klimontów 1874/2)
  96. ---------- Antoni x Zagajski Marianna (Dmenin 1822/3)
  97. ---------- Antonina x Adamski Antoni (Klimontów 1813/115)
  98. ---------- Barbara x Janociński Józef (Kraków - św. Mikołaj 1824/35)
  99. ---------- Jan x Górecki Łucja (Gniew 1964/19)
  100. Mrozinski Jan x Szczepanska Michalina (Wąsosze k. Konina 1842/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne