Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Morawa (wyników 399):

  1. Morawski Franciszka x Królik Andrzej (Kiczki 1807/4)
  2. ---------- Franciszka x Odrobiński Jan (Skała 1862/6)
  3. ---------- Franciszka x Sobucki Jakub (Skała 1867/7)
  4. ---------- Franciszka x Szczepaniak Jakub (Kazimierz Biskupi 1821/5)
  5. ---------- Grzegorz x Młynek Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1816/65)
  6. ---------- Helena x Pietrzykowski Józef (Kraków - Mariacka 1814/52)
  7. ---------- Ignacy x Nowak Katarzyna (Skórkowice 1888/18)
  8. ---------- Ignacy x Widawski Izabela (Hrubieszów 1811/18)
  9. ---------- Jadwiga x Baranek Wojciech (Skała 1847/3)
  10. ---------- Jadwiga x Domagalski Maciej (Skała 1883/9)
  11. ---------- Jadwiga x Drozdzowski Franciszek (Skała 1863/7)
  12. ---------- Jadwiga x Karczewski Paweł (Bebelno 1879/6)
  13. ---------- Jakub x Derbicki Elżbieta (Pabianice 1858/75)
  14. ---------- Jan x Gawroński Józefa (Grudusk 1889/21)
  15. ---------- Jan x Ha... Stanisława (Hrubieszów 1856/34)
  16. ---------- Jan x Katarzyński (Piotrowski) Marianna (Skała 1833/1)
  17. ---------- Jan x Laszczki Marianna (Pniewnik 1844/17)
  18. ---------- Jan x Marciński Apolonia (Skała 1836/5)
  19. ---------- Jan x Opalski Apolonia (Skała 1848/2)
  20. ---------- Jan x Piotrowski Ewa (Skała 1886/21)
  21. ---------- Józef x Bujawski Marianna (Skała 1822/9)
  22. ---------- Józef x Goguła Jadwiga (Skała 1808/6)
  23. ---------- Józef x Gogulski Małgorzata (Skała 1860/8)
  24. ---------- Józef x Lis Aniela (Górzno k. Garwolina 1938/4)
  25. ---------- Józef x Marciński Marianna (Skała 1843/5)
  26. ---------- Józef Stanisław x Cieślik Franciszka (Mierzyn 1886/15)
  27. ---------- Józef x Wojcik Brygida (Kraków - św. Florian 1840/75)
  28. ---------- Józefa x Gostkowski Antoni (Grudusk 1886/13)
  29. ---------- Józefa x Marciniak Jakub Filip (Grudusk 1882/3)
  30. ---------- Józefa x Pszczółkowski Tymoteusz (Grudusk 1885/15)
  31. ---------- Julianna x Katarzyński Józef (Skała 1865/13)
  32. ---------- Kacper x Bieniek Barbara (Skórkowice 1866/15)
  33. ---------- Karolina Salomea x Płonczynski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1825/1)
  34. ---------- Kasper x Cwakliński Agnieszka (Kraków - Mariacka 1833/117)
  35. ---------- Katarzyna x Blasiński Filip (Skała 1888/10)
  36. ---------- Katarzyna x Łyszkowski Franciszek (Mileszki 1865/30)
  37. ---------- Katarzyna x Wilk Daniel (Skała 1878/2)
  38. ---------- Katarzyna x Zadęcki Grzegorz (Skała 1885/14)
  39. ---------- Katarzyna x Zadęcki Ignacy (Skała 1862/5)
  40. ---------- Konstanty x Białowiejski Anna (Grudusk 1874/16)
  41. ---------- Łucja x Zajączkowski Tomasz (Koprzywnica 1816/36)
  42. ---------- Ludwik x Dziewanowski Anna (Płock 1861/26)
  43. ---------- Łukasz x Lenart Feliksa (Skórkowice 1886/28)
  44. ---------- Łukasz x Ruciński Marianna (Brok 1832/2)
  45. ---------- Magdalena x Boroń Andrzej (Skała 1849/7)
  46. ---------- Magdalena x Mosurek Jan (Skała 1835/2)
  47. ---------- Magdalena x Piotrowski Jan (Skała 1849/11)
  48. ---------- Magdalena x Wilk Jan (Skała 1844/3)
  49. ---------- Magdalena x Wodzinowski Maciej (Skórkowice 1866/10)
  50. ---------- Małgorzata x Parzelski Bartłomiej (Skała 1876/9)
  51. ---------- Małgorzata x Synowiec Jakub (Skała 1866/6)
  52. ---------- Małgorzata x Wiecha Błażej (Poremba: wieś Poremba 1844/61)
  53. ---------- Marceli x żbikowski Marianna (Grudusk 1889/8)
  54. ---------- Marcjanna x Katarzyński Józef (Skała 1825/1)
  55. ---------- Marian x Gałkowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1983/2)
  56. ---------- Marian x Krasiński Helena (Górzno k. Garwolina 1951/15)
  57. ---------- Marianna x Barański Teofil (Koprzywnica 1835/2)
  58. ---------- Marianna x Błachno Piotr (Skała 1886/5)
  59. ---------- Marianna x Boroń Urban (Skała 1883/6)
  60. ---------- Marianna x Domagalski Antoni (Skała 1889/7)
  61. ---------- Marianna x Drozdzowski Józef (Skała 1859/2)
  62. ---------- Marianna x Laszczka Jan (Pniewnik 1844/3)
  63. ---------- Marianna x Matysa Franciszek (Skała 1870/12)
  64. ---------- Marianna x Miklasiński Marcin (Skała 1884/21)
  65. ---------- Marianna x Morciński Jan (Skała 1856/3)
  66. ---------- Marianna x Piotrowski Wojciech (Skała 1827/6)
  67. ---------- Marianna x Poreda Antoni (Górzno k. Garwolina 1867/3)
  68. ---------- Marianna x Potyrański Wojciech (Koprzywnica 1863/25)
  69. ---------- Marianna x Prostacki Piotr (Skała 1882/22)
  70. ---------- Marta x Dziliński Adam (Grudusk 1880/14)
  71. ---------- Mateusz x Sobudzki (Leszczyński) Salomea (Skała 1833/8)
  72. ---------- Michał x Brzozowska Wiktoria (Skórkowice 1881/12)
  73. ---------- Mikołaj x Jóźwiak Gertruda (Barłożno 1935/6)
  74. ---------- Mikołaj x Majewski Cecylia (Skała 1877/6)
  75. ---------- Paulina x Klass Juliusz (Gniew 1851/27)
  76. ---------- Piotr x Błaszyński Rozalia (Skała 1862/15)
  77. ---------- Piotr x Dryański Magdalena (Skała 1856/1)
  78. ---------- Piotr x Majewski Anna (Skała 1887/10)
  79. ---------- Piotr x Prostacki Franciszka (Skała 1865/8)
  80. ---------- Piotr x Topolinski Barbara (Gniew 1814/29)
  81. ---------- Rozalia x Jasiński Antoni (Grudusk 1892/9)
  82. ---------- Rozalia x Trzcionka Wawrzyniec (Skała 1879/13)
  83. ---------- Rozalia x Wolakiewicz Józef (Kraków - św. Krzyż 1819/3)
  84. ---------- Rozalia x Żurek Wawrzyniec (Skała 1879/11)
  85. ---------- Salomea x Dryński Franciszek (Skała 1886/16)
  86. ---------- Salomea x Indyka Feliks (Skała 1849/8)
  87. ---------- Salomea x Jankowski Stanisław (Skała 1856/6)
  88. ---------- Salomea x Mazurek Bartłomiej (Skała 1837/11)
  89. ---------- Salomea x Starczyński Antoni (Skała 1836/3)
  90. ---------- Stanisław x Domagalski Marianna (Skała 1817/1)
  91. ---------- Stanisław x Miodek Helena (Skała 1865/20)
  92. ---------- Stanisław x Pęcek Anna (Skała 1885/2)
  93. ---------- Stanisław x Sobierańska Marianna (Połaniec 1870/16)
  94. ---------- Stanisław x Srebnicki Salomea (Skała 1851/10)
  95. ---------- Stefan x Marciński Marianna (Skała 1887/3)
  96. ---------- Tekla x Blaszyński Andrzej (Skała 1865/25)
  97. ---------- Teodora x Chodoworicz Anastazy (Kraków - św. Mikołaj 1835/24)
  98. ---------- Teofil x Czaplicki Małgorzata (Grudusk 1876/18)
  99. ---------- Teofila x Morawski Antoni (Grudusk 1871/3)
  100. ---------- Tomasz x Gołąbek Antonia (Gniew 1873/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne