Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Matusiak (wyników 734):

  1. Matera Katarzyna x Cienkowski Jan (Okrzeja 1860/6)
  2. ---------- Maciej x Szewczyk Rozalia (Okrzeja 1853/27)
  3. ---------- Marianna x Janiszek Kazimierz (Okrzeja 1822/15)
  4. ---------- Marianna x Ochnik Karol (Okrzeja 1839/7)
  5. ---------- Paweł x Madej Krystyna (Okrzeja 1862/2)
  6. ---------- Piotr x Magierowicz Marianna (Rakoszyn 1838/5)
  7. ---------- Teresa x Wojciechowski Ludwik (Kraków - św. Szczepan 1835/61)
  8. Materek Ignacy x Kuchta Agnieszka (Opole Lubelskie 1859/57)
  9. Materkoski Agnieszka x Neiglinger Jan (Koprzywnica 1867/15)
  10. ---------- Anastasia x Ćwiertniewski Paweł (Koprzywnica 1848/4)
  11. ---------- Franciszka x Doliński Andrzej (Koprzywnica 1868/9)
  12. ---------- Katarzyna x Kalinowski Walenty (Koprzywnica 1855/12)
  13. ---------- Katarzyna x Uchański Mateusz (Koprzywnica 1838/33)
  14. ---------- Marianna x Kurosad Stanisław (Koprzywnica 1868/12)
  15. ---------- Marianna x Sroczyński Jan (Koprzywnica 1862/26)
  16. ---------- Wiktoria x Jasiński Michał (Koprzywnica 1831/7)
  17. Materkowski Antonina x Kitlewski Adam (Koprzywnica 1859/18)
  18. ---------- Felix x Zgutowicz Wiktoria (Koprzywnica 1872/14)
  19. ---------- Franciszek x Kwietniewski Agnieszka (Koprzywnica 1842/19)
  20. ---------- Ludwik x Popielski Katarzyna (Koprzywnica 1856/25)
  21. ---------- Ludwik x Siwecki Katarzyna (Koprzywnica 1858/30)
  22. ---------- Ludwik x Żołądek Marianna (Koprzywnica 1853/14)
  23. ---------- Łukasz x Chamerski Franciszka (Koprzywnica 1812/9)
  24. ---------- Magdalena x Paliński Michał (Koprzywnica 1863/24)
  25. ---------- Piotr x Romiński Katarzyna (Koprzywnica 1840/15)
  26. ---------- Stefan x Kalinowski Ludwika (Koprzywnica 1857/30)
  27. ---------- Walenty x Mazurkiewicz Barbara (Koprzywnica 1829/26)
  28. Materla Gertruda x Fabrowski Antoni (Mikstat 1845/3)
  29. ---------- Marianna x Pazdyka Nikodem (Mikstat 1823/8)
  30. ---------- Rozalia x Łopata Michał (Mikstat 1830/3)
  31. Matern Marianna x Ernest Maciej (Gniew 1827/10)
  32. ---------- Rozalia x Kaminski Jakub (Gniew 1862/42)
  33. Materna Franciszek x Zimorski Antonina (Kraszewice 1892/17)
  34. ---------- Rozalia x Krzemień Adam (Kraszewice 1892/1)
  35. Maternicki Andrzej x Dulski Marianna (Papowo Toruńskie 1819/11)
  36. ---------- Anna x Strzelecki Michał (Papowo Toruńskie 1875/3)
  37. ---------- Barbara x Plenny Jakub (Papowo Toruńskie 1798/12)
  38. ---------- Bronisława x Wilamowicz Ludwik Roch (Papowo Toruńskie 1881/2)
  39. ---------- Elżbieta x Pietruszyński Roch (Papowo Toruńskie 1816/6)
  40. ---------- Elżbieta x Żabiński Jan (Papowo Toruńskie 1866/2)
  41. ---------- Franciszek x Buliński Marianna (Papowo Toruńskie 1830/5)
  42. ---------- Franciszek x Czechowicz Agnieszka (Papowo Toruńskie 1813/2)
  43. ---------- Jan x Buleński Elżbieta (Papowo Toruńskie 1812/3)
  44. ---------- Józefa x Zachwieja Andrzej (Siercza, par. Wieliczka 1836/10)
  45. ---------- Julianna x Kosiński Marian (Papowo Toruńskie 1872/35)
  46. ---------- Karol x Kotkiewicz Anna (Papowo Toruńskie 1850/3)
  47. ---------- Katarzyna x Chmielewski Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1806/8)
  48. ---------- Kazimierz x Kościecha Katarzyna (Papowo Toruńskie 1795/4)
  49. ---------- Marianna x Bartosiński Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1831/4)
  50. ---------- Marianna x Ryszewski Jan (Papowo Toruńskie 1846/4)
  51. ---------- Marianna x Zieliński Jan (Papowo Toruńskie 1791/11)
  52. ---------- N. x Wiśniewski Franciszek (Papowo Toruńskie 1786/6)
  53. ---------- Rozalia x Sobecki Szymon (Papowo Toruńskie 1879/10)
  54. ---------- Szymon x Kacprzeński Barbara (Papowo Toruńskie 1836/13)
  55. ---------- Weronika x Wojciechowski Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1853/7)
  56. Maternowski Elżbieta x Stanglikowski Wojciech (Gniew 1801/16)
  57. ---------- Józef x Fiugajski Antonina (Papowo Toruńskie 1867/10)
  58. ---------- Julian x żuchowicz Marianna Magdalena (Grudusk 1879/33)
  59. ---------- Michał x Lipienski Ewa (Gniew 1780/4)
  60. ---------- Michał x Olszewski Marianna (Gniew 1783/10)
  61. Materowicz Józef x Łukaszewicz Petronela (Kościelec pow. kaliski 1826/16)
  62. Materski Agnieszka x Drązkowski Szymon (Raciążek 1829/10)
  63. ---------- Agnieszka x Przezdziąk Mateusz (Raciążek 1772/14)
  64. ---------- Jakub x Grembowski Dorota (Wieniec 1794/347)
  65. ---------- Konstancy x Gawłowski Ignacy (Raciążek 1765/13)
  66. ---------- Marianna x Białkowski Maciej (Raciążek 1783/8)
  67. ---------- Marianna x Majek Wojciech (Okrzeja 1865/9)
  68. ---------- Rozalia x Magrowski Józef (Raciążek 1768/6)
  69. ---------- Rozalia x Zbikowski Jan (Raciążek 1778/19)
  70. ---------- Zofia x Strójwąs Szymon (Pierzchnica: wieś Szczecno 1832/8)
  71. ---------- Zofia x Wroblewski Walenty (Raciążek 1779/8)
  72. Materzel Franciszka x Horaszkiewicz Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1846/8)
  73. Mateusz Drab x Zioło Gertruda (Sandomierz - katedra (NMP) 1810/8)
  74. ---------- Urszula x Hober Jan (Mikstat 1844/19)
  75. Mateuszewski Marcin x Mielcarz Franciszka (Grudusk 1870/1)
  76. ---------- Michał x Schwabe Franciszka (Gniew 1859/43)
  77. Math Julianna x Kruuger Jan (Chwaszczyno 1880/16)
  78. Mathea Albert x Sarnowski Augusta (Grabowo kościerskie 1898/3)
  79. Mathei Elżbieta x Weinerowicz Jan (Raciąż 1823/12)
  80. Matheia Arnold x Radniejewski Marta (Gniew 1942/7)
  81. Mathi Anna x Pukowski Maciej (Raciąż 1831/4)
  82. ---------- Józefina x Kuligowski Jan (Raciąż 1827/1)
  83. Mathia Agnieszka x Klunder Franciszek (Raciąż 1858/5)
  84. ---------- Albrecht x Kowalski Marianna (Raciąż 1861/1)
  85. ---------- Amelia x Sickau Józef (Raciąż 1892/5)
  86. ---------- Anastazja x Szalkowski Franciszek (Raciąż 1894/15)
  87. ---------- Anastazja x Tuszkiewicz Władysław (Raciąż 1919/44)
  88. ---------- Anna x Okonek Franciszek (Raciąż 1871/11)
  89. ---------- Anna x Puczynski Stanisław (Raciąż 1854/16)
  90. ---------- Anna x Warsiński Jan (Raciąż 1928/29)
  91. ---------- Bronisława x Kamiński Bronisław (Raciąż 1926/11)
  92. ---------- Ewa x Janikowski Franciszek Ksawery (Raciąż 1903/17)
  93. ---------- Ewa x Keister Józef (Raciąż 1890/13)
  94. ---------- Franciszek x Spenner Marianna (Raciąż 1906/6)
  95. ---------- Franciszek x von Daszkowski Anastazja (Raciąż 1913/7)
  96. ---------- Jakub x Buczkowski Justyna (Raciąż 1817/10)
  97. ---------- Jakub x Krol Ewa (Raciąż 1827/9)
  98. ---------- Jan x Karnowski Franciszka (Raciąż 1911/11)
  99. ---------- Jan x Kniewic Elżbieta (Raciąż 1866/6)
  100. ---------- Jan x Sroka Zuzanna (Raciąż 1874/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne