Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Martos (wyników 1650):

  1. Marchlewski Katarzyna x Pielarski Jakub (Gniew 1834/46)
  2. ---------- Katarzyna x Schmelzer Józef (Gniew 1850/56)
  3. ---------- Katarzyna x Wiatrowski Leon (Gniew 1891/11)
  4. ---------- Katarzyna x Zawacki Jakub (Gniew 1795/44)
  5. ---------- Łucja x Kiesielewski Józef (Gniew 1942/81)
  6. ---------- Magdalena x Laser Franciszek (Gniew 1882/39)
  7. ---------- Maria x Makowski Józef (Gniew 1962/6)
  8. ---------- Paulina x Murawski Franciszek (Papowo Toruńskie 1872/9)
  9. ---------- Paulina x Szczeblewski Jan (Gniew 1853/78)
  10. ---------- Paweł x Burczykowski Marianna (Gniew 1789/15)
  11. ---------- Rozalia x Nagórski Antoni (Gniew 1861/31)
  12. ---------- Teresa x Góralski Józef (Papowo Toruńskie 1883/15)
  13. ---------- Weronika x Słomski Jan (Gniew 1887/12)
  14. ---------- Wilhelmina x Grewer Jakub (Gniew 1853/20)
  15. ---------- Wojciech x Schmidt Elżbieta (Gniew 1825/29)
  16. Marchliński Anna x Nagórski Jakub (Papowo Toruńskie 1815/5)
  17. Marchocki Józefa x Lubiecki Adam (Kraków - św. Mikołaj 1827/22)
  18. ---------- Julian Karol x Nowina (Hulewicz) Anna Maria (Grabowo kościerskie 1923/1)
  19. ---------- Marianna Antonina x Zaremba Ignacy Błażej (Dzierzgów 1822/17)
  20. Marcholewski Józef x Kulas Marianna (Stężyca 1885/23)
  21. ---------- Julianna x Wanta Józef (Stężyca 1886/19)
  22. ---------- Karol x Tryba Katarzyna (Stężyca 1880/22)
  23. Marchowicz Tekla x Guzikowski Szczepan (Kraków - św. Florian 1833/85)
  24. Marchwicki Agata x Cienkowski Józef (Okrzeja 1843/27)
  25. ---------- Agata x Gajek Stanisław (Okrzeja 1839/25)
  26. ---------- Agnieszka x Michalak Józef (Okrzeja 1848/26)
  27. ---------- Agnieszka x Rusek Walenty (Okrzeja 1849/9)
  28. ---------- Anna x Koszara Ignacy (Okrzeja 1831/3)
  29. ---------- Barbara x Kryczka Szczepan (Okrzeja 1838/21)
  30. ---------- Edward x Sitak (Wielkiewicz) Rozalia (Kraków - Mariacka 1843/53)
  31. ---------- Franciszka x Ochnik Maciej (Okrzeja 1836/13)
  32. ---------- Helena x Brzozowski Paweł (Okrzeja 1840/13)
  33. ---------- Helena x Kępa Szczepan (Okrzeja 1837/7)
  34. ---------- Jan x Bania Marianna (Kraków - Mariacka 1826/48)
  35. ---------- Jan x Pieprz Marianna (Skała 1826/2)
  36. ---------- Józefa x Gontarz Bartłomiej (Okrzeja 1846/19)
  37. ---------- Katarzyna x Ochnik Tomasz (Okrzeja 1858/24)
  38. ---------- Katarzyna x Wachnik Józef (Okrzeja 1857/18)
  39. ---------- Kazimierz x Kiełtyk Marianna (Okrzeja 1855/27)
  40. ---------- Konstancja x Ochnik Wojciech (Okrzeja 1842/13)
  41. ---------- Kunegunda x Bąda Adam (Kraków - Wszyscy Święci 1825/43)
  42. ---------- Magdalena x Opalski Franciszek (Skała 1846/4)
  43. ---------- Marcin x Okulski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1835/2)
  44. ---------- Marcin x Szabilski Kunegunda (Kraków - Mariacka 1818/7)
  45. ---------- Marianna x Dobrowolski Bartłomiej (Okrzeja 1822/35)
  46. ---------- Marianna x Kucharczyk Jan (Okrzeja 1834/13)
  47. ---------- Marianna x Ochnik Łukasz (Okrzeja 1865/49)
  48. ---------- Marianna x Pietrak Maciej (Okrzeja 1834/12)
  49. ---------- Paweł x Osial Aniela (Okrzeja 1865/7)
  50. ---------- Paweł x Skrzypiec Marianna (Okrzeja 1820/53)
  51. ---------- Piotr x Gajek Magdalena (Okrzeja 1842/11)
  52. ---------- Tekla x Kowalski Wojciech (Kraków - Mariacka 1828/86)
  53. ---------- Wojciech x Matera Anna (Okrzeja 1860/16)
  54. Marchwiński Józefa x Gabort Aleksander (Płock 1867/67)
  55. ---------- Mikołaj x Berak Agata (Kraków - Mariacka 1846/63)
  56. ---------- Wiktoria x Dumański Jakub (Kraków - Boże Ciało 1835/1)
  57. Marcicki Brygida x Stopczyński Józef (Gieczno 1822/15)
  58. Marciewicz Józef x Szypalski Konstancja (Kraków - św. Florian 1814/116)
  59. ---------- Maciej x Bałaz Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1831/23)
  60. ---------- Maciej x Siemieniec Agnieszka (Kraków - Mariacka 1839/59)
  61. Marcik Jakub x Czapała Regina (Końskowola 1656/22)
  62. ---------- Paweł x Somork Dorota (Końskowola 1650/2)
  63. Marciknowski Marianna x Piaskiewicz Józef (Kraków - Mariacka 1846/42)
  64. Marcimink Ewa x Jackim Ignacy (Kolembrody, par. grekokatolicka 1866/1)
  65. Marcin Anastazja x Subiecki Wojciech (Gieczno 1815/26)
  66. ---------- Anastazja x Wyłog......... Błażej (Końskowola 1666/1)
  67. ---------- Marianna x Grzywaczyk Kazimierz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/10)
  68. ---------- Marianna x Szymakowski Walenty (Wieniec 1783/204)
  69. Marcińczak Grzegorz x Olczyk Elżbieta (Jeżów 1811/16)
  70. Marcinek Agata x Sowa Antoni (Okrzeja 1828/11)
  71. ---------- Agnieszka x Michalak Józef (Okrzeja 1863/22)
  72. ---------- Agnieszka x Niezabitowski Franciszek (Okrzeja 1861/10)
  73. ---------- Agnieszka x Niezabitowski Wawrzyniec (Okrzeja 1833/26)
  74. ---------- Agnieszka x Żakowski Sebastian (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/9)
  75. ---------- Anastazja x Cinkowski Franciszek (Okrzeja 1841/3)
  76. ---------- Andrzej x Komor Konstancja (Okrzeja 1830/4)
  77. ---------- Bartłomiej x Cieszkowski Krystyna (Okrzeja 1829/2)
  78. ---------- Błażej x Bieńczyk Katarzyna (Okrzeja 1836/23)
  79. ---------- Dariusz x Ott Mariola (Raciąż 1988/19)
  80. ---------- Ewa x Marciniak Błażej (Okrzeja 1859/26)
  81. ---------- Jakub x Ochnik Agnieszka (Okrzeja 1858/14)
  82. ---------- Jakub x Przybyszek Jadwiga (Okrzeja 1860/35)
  83. ---------- Jan x Cieszkowski Marianna (Okrzeja 1833/21)
  84. ---------- Jan x Maciążek Agnieszka (Okrzeja 1829/6)
  85. ---------- Jan x Wiśniewski Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1838/3)
  86. ---------- Julian x Wąszołek Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1811/19)
  87. ---------- Katarzyna x Kornas Łukasz (Okrzeja 1846/31)
  88. ---------- Kazimierz x Michalak Marianna (Okrzeja 1832/9)
  89. ---------- Marianna x Koszara Antoni (Okrzeja 1824/55)
  90. ---------- Marianna x Pawlak Józef (Okrzeja 1848/39)
  91. ---------- Marianna x Rygielski Karol (Okrzeja 1859/8)
  92. ---------- Marianna x Warda Wincenty (Okrzeja 1824/66)
  93. ---------- Marianna x Więch Tomasz (Okrzeja 1842/17)
  94. ---------- Mateusz x Ciulak Marianna (Okrzeja 1835/3)
  95. ---------- Mateusz x Gurecki Jadwiga (Okrzeja 1827/15)
  96. ---------- Mateusz x Komor Apolonia (Okrzeja 1840/8)
  97. ---------- Mateusz x Warda Jadwiga (Okrzeja 1842/2)
  98. ---------- Mikołaj x Wilkowski Tekla (Okrzeja 1864/34)
  99. ---------- Regina x Ślusarczyk Jan (Siercza, par. Wieliczka 1861/4)
  100. ---------- Stanisław x Rodak Marianna (Okrzeja 1862/22)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne