Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Malmon (wyników 733):

  1. Malczyk Marianna x Burza Jan (Borzykowa 1862/29)
  2. ---------- Stanisław x Chacusś Marianna (Kraków - św. Szczepan 1841/12)
  3. ---------- Stanisław x Grzybczyk Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1827/15)
  4. ---------- Wincenty x Skowron Antonina (Łoniów 1870/23)
  5. ---------- Wojciech x Jasielski Salomea (Dmenin 1870/25)
  6. ---------- Wojciech x Zaperty Katarzyna (Pniewnik 1858/10)
  7. Malczyński Antonina x Kierner Aleksander (Jeżów 1824/16)
  8. ---------- Grzegorz x Lewandowski Petronela (Raciążek 1784/3)
  9. ---------- Kunegunda x Nielepkowicz Jakub (Jeżów 1824/27)
  10. ---------- Salomea x Stypuła Jan (Kraków - św. Szczepan 1850/29)
  11. ---------- Stanisław x Żuchowski Julianna (Kraków - św. Szczepan 1821/30)
  12. Malczzuski Franciszka x Martyniuk Szymon (Hrubieszów 1833/2)
  13. Maldejski Jakub x Skórzyński Barbara (Biesiadki, wieś Lewniowa 1791/1)
  14. Malder Jan x Studziżba Urszula (Kraków - św. Krzyż 1819/2)
  15. Malec Eleonora x Zgoda Paweł (Ostrów mazowiecka 1865/15)
  16. ---------- Jadwiga x Frukacz Piotr (Podlesie 1748/3)
  17. ---------- Józef x Cuber Franciszka (Połaniec 1863/25)
  18. ---------- Józefa x Chłoda Michał (Łoniów 1822/165)
  19. ---------- Małgorzata x Wełna Kasper (Kraków - św. Mikołaj 1828/17)
  20. ---------- Szymon x Strama Marianna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1796/4)
  21. ---------- Tomasz x Stanecki Salomea (Kraków - św. Szczepan 1812/80)
  22. ---------- Wawrzyniec x Meszek Zofia (Połaniec 1877/44)
  23. Malech Katarzyna x Wielgus Mateusz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1833/2)
  24. Malechowski Michał Wincenty x Gawroński Józefa (Kraków - św. Anna 1816/12)
  25. Malechynski Jakub x Gat Marianna (Raciąż 1788/3)
  26. Malecki Agnieszka x May Jakub (Łoniów 1839/5)
  27. ---------- Agnieszka x Sarzyński Piotr (Łoniów 1842/12)
  28. ---------- Andrzej x Cieciura Ewa (Łoniów 1843/30)
  29. ---------- Andrzej x Wędr Franciszka (Łoniów 1848/6)
  30. ---------- Anna x Błasiak Jan (Łoniów 1849/10)
  31. ---------- Anna x Liss Ludwik (Gniew 1893/16)
  32. ---------- Anna x Piskar Andrzej (Łoniów 1836/17)
  33. ---------- Antoni x Drzazga Marianna (Chabielice 1871/5)
  34. ---------- Elżbieta x Leczyński Paweł (Barłożno 1721/5)
  35. ---------- Elżbieta x Lefkowicz Jakub (Gniew 1842/42)
  36. ---------- Franciszek x Keiser Apolonia (Barłożno 1880/3)
  37. ---------- Franciszek x Rogorz Marianna (Barłożno 1887/10)
  38. ---------- Franciszek x Wisniewski Marianna (Gniew 1850/37)
  39. ---------- Franciszka x Kotzknecht Jakub (Gniew 1849/39)
  40. ---------- Franciszka x Szkodowski Michał (Gniew 1831/28)
  41. ---------- Helena x Bosak Andrzej (Łoniów 1843/23)
  42. ---------- Ignacy x Kogut Marianna (Łoniów 1874/2)
  43. ---------- Jadwiga Anna x Kozłowski Aleksander Alfons (Gniew 1930/34)
  44. ---------- Jadwiga x Szwarca Józef (Gniew 1818/43)
  45. ---------- Jan x Augustin Katarzyna (Gniew 1845/34)
  46. ---------- Jan x Grabowski Magdalena (Gniew 1853/56)
  47. ---------- Jan x Knoth Józefina (Gniew 1851/43)
  48. ---------- Jan x Lenz Katarzyna (Barłożno 1879/1)
  49. ---------- Jan x Łowicki Elżbieta (Barłożno 1764/7)
  50. ---------- Jan x Zientk Anna (Gniew 1808/24)
  51. ---------- Joanna x Filcek Jerzy (Gniew 1833/10)
  52. ---------- Józef x Kulza Franciszka (Łoniów 1844/10)
  53. ---------- Józefa x Fraumfelder Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1830/22)
  54. ---------- Katarzyna x Florek Józef (Gniew 1822/12)
  55. ---------- Katarzyna x Reczek Kasper (Łoniów 1836/6)
  56. ---------- Katarzyna x Sarzyński Franciszek (Łoniów 1833/25)
  57. ---------- Kazimierz x Zagórski Zofia (Gniew 1930/8)
  58. ---------- Krystyna x Zgoda Tomasz (Gniew 1820/48)
  59. ---------- Łucja x Chara Stanisław (Łoniów 1832/27)
  60. ---------- Małgorzata x Kusik Tomasz (Łoniów 1829/23)
  61. ---------- Małgorzata x Reczka Andrzej (Łoniów 1827/20)
  62. ---------- Marcin x Kwiatk Katarzyna (Gniew 1845/35)
  63. ---------- Marcin x Szewczyk Marianna (Łoniów 1844/12)
  64. ---------- Marcin x Zwierz Salomea (Łoniów 1852/10)
  65. ---------- Marianna x Błasiak Mikołaj (Łoniów 1834/1)
  66. ---------- Marianna x Kaminski Jakub (Gniew 1846/25)
  67. ---------- Marianna x Kusik Wincenty (Łoniów 1836/22)
  68. ---------- Marianna x Pogorzelski Jan (Łoniów 1869/13)
  69. ---------- Marianna x Tzczeblenski Adam (Gniew 1847/79)
  70. ---------- Michał x Kazubowski Katarzyna (Barłożno 1735/3)
  71. ---------- Michał x Reczek Marianna (Łoniów 1844/8)
  72. ---------- Michał x Szmalera Marianna (Łoniów 1871/14)
  73. ---------- Michał x Wieczorek Teresa (Łoniów 1851/4)
  74. ---------- Otto Teodor x Dembicki Elżbieta (Gniew 1875/11)
  75. ---------- Paweł x Ślązak Anna (Łoniów 1850/2)
  76. ---------- Piotr x Kowalkowski Katarzyna (Gniew 1843/38)
  77. ---------- Szymon x de Wesołowski Katarzyna (Gniew 1788/20)
  78. ---------- Szymon x Kotlewski Dorota (Gniew 1793/24)
  79. ---------- Tekla x Turczyn Tomasz (Bebelno 1875/12)
  80. ---------- Teodor x Kwiatkowski Małgorzata (Gniew 1912/34)
  81. ---------- Tomasz x Kogut Franciszka (Łoniów 1837/22)
  82. ---------- Walenty x Krupa Barbara (Łoniów 1843/34)
  83. ---------- Walenty x Woycik Józefa (Łoniów 1853/5)
  84. ---------- Wawrzyniec x Staszczyk Zofia (Łoniów 1844/18)
  85. ---------- Zofia x Misiak Jan (Łoniów 1851/7)
  86. Malecz Rozalia x Gelhort Ignacy (Kraków - św. Anna 1823/16)
  87. Maleczki Małgorzata x Kaszuba Stanisław (Kraków - św. Salwator 1817/131)
  88. Maleczynski Katarzyna x Tayza Kazimierz (Raciąż 1797/5)
  89. Malędzki Karol x Kisz Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1832/26)
  90. Malejczyk Teofila x Szafkowski Adam (Pniewnik 1881/16)
  91. Malek Antoni x Cieszyca-Węsierski Antonia (Stężyca 1881/12)
  92. ---------- Józefa x Ciołkowicz Jan (Jeżów 1822/16)
  93. ---------- Malwina x Główczewski Jan (Stężyca 1899/33)
  94. ---------- Malwina x Kleina Walenty (Stężyca 1881/20)
  95. ---------- Marcjanna x Mieszkowski Jan (Płock 1862/66)
  96. ---------- Michał x Giertysz Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1826/50)
  97. ---------- Urszula x Zgrzebniak Marcin (Dmenin 1802/7)
  98. ---------- Walentyna x Marciński Marcin (Stężyca 1878/4)
  99. Malełczanski Anna x Wylupski Tomasz (Gniew 1829/29)
  100. Malendowiczka Anna x Pawlorek Paweł (Gniew 1809/32)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne