Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Makczoka (wyników 476):

  1. Makówka Katarzyna x Stępień Mikołaj (Gnojno 1856/43)
  2. ---------- Katarzyna x Zawierucha Franciszek (Gnojno 1844/8)
  3. ---------- Kazimierz x Arendarczyk Franciszka (Gnojno 1864/13)
  4. ---------- Kazimierz x Wawszczyk Ludwika (Gnojno 1871/23)
  5. ---------- Łucja x Kwapisz Anastazy (Gnojno 1858/26)
  6. ---------- Łucja x Wawszczyk Jan (Gnojno 1822/46)
  7. ---------- Ludwik x Pasternak Julianna (Gnojno 1861/26)
  8. ---------- Maciej x Musiał Marianna (Gnojno 1760/4)
  9. ---------- Maciej x Stępień Marianna (Gnojno 1854/8)
  10. ---------- Magdalena x Wątorski Mikołaj (Gnojno 1849/2)
  11. ---------- Małgorzata x Arendarczyk Kazimierz (Gnojno 1761/1)
  12. ---------- Małgorzata x Stępień Jakub (Gnojno 1838/38)
  13. ---------- Marcin x Latosiński Katarzyna (Gnojno 1833/40)
  14. ---------- Marcin x Orkisz Marianna (Gnojno 1751/10)
  15. ---------- Marianna x Białowąs Mikołaj (Gnojno 1863/25)
  16. ---------- Marianna x Dorobek Andrzej (Gnojno 1848/57)
  17. ---------- Marianna x Dorobek Łukasz (Gnojno 1816/8)
  18. ---------- Marianna x Dorobek Piotr (Gnojno 1817/26)
  19. ---------- Marianna x Jaros Kacper (Gnojno 1853/20)
  20. ---------- Marianna x Krzyżanowski Józef (Gnojno 1842/5)
  21. ---------- Marianna x Kusideł Piotr (Brzeziny 1787/2019)
  22. ---------- Marianna x Nowak Klemens (Gnojno 1864/24)
  23. ---------- Marianna x Orkisz Antoni (Gnojno 1857/13)
  24. ---------- Marianna x Orkisz Łukasz (Gnojno 1851/10)
  25. ---------- Marianna x Pasternak Grzegorz (Gnojno 1835/31)
  26. ---------- Marianna x Pasternak Stefan (Gnojno 1814/6)
  27. ---------- Marianna x Sobala Jan (Gnojno 1822/22)
  28. ---------- Marianna x Stępień Andrzej (Gnojno 1851/30)
  29. ---------- Marianna x Stępień Jan Kanty (Gnojno 1811/16)
  30. ---------- Marianna x Wawszczyk Kacper (Gnojno 1844/14)
  31. ---------- Mateusz x Marcjan Magdalena (Gnojno 1818/10)
  32. ---------- Mateusz x Stępień Marianna (Gnojno 1840/11)
  33. ---------- Mateusz x Szymczyk Petronela (Gnojno 1816/22)
  34. ---------- Michał x Stępień Józefa (Gnojno 1828/29)
  35. ---------- Mikołaj x Jagieła Franciszka (Gnojno 1846/30)
  36. ---------- Paweł x Pacho Marianna (Brzeziny 1797/4)
  37. ---------- Petronela x Jurek Stefan (Gnojno 1818/4)
  38. ---------- Rozalia x Stanek Maciej (Gnojno 1816/5)
  39. ---------- Salomea x Maskiera Paweł (Gnojno 1849/48)
  40. ---------- Scholastyka x Arendarczyk Piotr (Gnojno 1857/5)
  41. ---------- Sylwester x Stępień Agnieszka (Gnojno 1854/24)
  42. ---------- Szymon x Boroń Teresa (Gnojno 1835/34)
  43. ---------- Tekla x Musiał Jan (Gnojno 1853/36)
  44. ---------- Teresa x Stróżycki Józef (Gnojno 1851/3)
  45. ---------- Tomasz x Arendarczyk Barbara (Gnojno 1811/1)
  46. ---------- Wiktoria x Kołodziej Leon (Gnojno 1858/42)
  47. ---------- Wojciech x Dębski Magdalena (Gnojno 1865/27)
  48. ---------- Wojciech x Jurek Agata (Gnojno 1818/7)
  49. ---------- Wojciech x Poździech Marianna (Gnojno 1864/12)
  50. ---------- Wojciech x Wawszczyk Jadwiga (Gnojno 1843/12)
  51. Makowski Agnieszka x Górski Paweł (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/1)
  52. ---------- Agnieszka x Kozuchowski Jan (Trzebieszów 1810/196)
  53. ---------- Andrzej x Podsiedlik Marianna (Gnojno 1862/47)
  54. ---------- Anna x Dzięgielewski Jan (Gniew 1866/23)
  55. ---------- Anna x Kussowski Franciszek (Gniew 1884/37)
  56. ---------- Anna x Mołodyński Benedykt (Pniewnik 1834/11)
  57. ---------- Anna x Piłat Kajetan (Barłożno 1843/1)
  58. ---------- Anna x Sulich Stanisław (Pniewnik 1870/21)
  59. ---------- Antoni Józef x Struzikowski Angela Agnieszka (Kraków - Katedra 1851/1)
  60. ---------- Antoni x Krążaj Erazma (Kraków - św. Mikołaj 1845/28)
  61. ---------- Antoni x Warda Marianna (Dmenin 1845/7)
  62. ---------- Antonina x Grala Kazimierz (Żelazna 1887/21)
  63. ---------- Antonina x Majchrzak Wojciech (Kazimierz Biskupi 1840/32)
  64. ---------- Antonina x Wójcik Franciszek (Pniewnik 1880/15)
  65. ---------- Apolonia x Błaszczyński Stanisław (Gnojno 1852/8)
  66. ---------- August x Suchewicz Justyna (Gniew 1875/10)
  67. ---------- Barbara x Bieńczycki Paweł (Kraków - św. Krzyż 1845/4)
  68. ---------- Barbara x Zuchowski N. (Gniew 1803/30)
  69. ---------- Błażej x Malinowski Katarzyna (Pniewnik 1869/6)
  70. ---------- Bogumiła x Słomski Stanisław (Gniew 1966/24)
  71. ---------- Brygida x Chrostek Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/11)
  72. ---------- Cecylia x Ziołkowski Józef (Barłożno 1871/11)
  73. ---------- Czesław x Górski Klara (Gniew 1948/32)
  74. ---------- Edward x Szwoch Irena (Gniew 1953/32)
  75. ---------- Febronia x Gardzielewski Jaros (Barłożno 1871/27)
  76. ---------- Florentyna x Grot Józef (Kraków - św. Florian 1845/26)
  77. ---------- Franciszek x Bieńkowski Julianna (Gniew 1920/116)
  78. ---------- Franciszek x Bonori Marianna (Barłożno 1877/4)
  79. ---------- Franciszek x Kaczyński Katarzyna (Pniewnik 1830/15)
  80. ---------- Franciszek x Kierner Dionizja (Jeżów 1819/7)
  81. ---------- Franciszek x Krupiński Franciszka (Łomna 1882/36)
  82. ---------- Franciszek x Kuchta Rozalia (Gniew 1925/29)
  83. ---------- Franciszek x Ruszkowski Julianna (Gniew 1926/8)
  84. ---------- Franciszka x Fangrat Andrzej (Żelazna 1875/4)
  85. ---------- Franciszka x Kaczyński Stanisław (Pniewnik 1816/3)
  86. ---------- Franciszka x Majer Jakub (Kraków - św. Krzyż 1826/1)
  87. ---------- Franciszka x Przyciszewski Feliks (Papowo Toruńskie 1786/9)
  88. ---------- Gabriel x Dębczyński Eleonora Anna (Gieczno 1811/38)
  89. ---------- Gabriela Erna x Górski Maksymilian (Gniew 1968/3)
  90. ---------- Helena x Pacholec Tomasz (Gnojno 1845/24)
  91. ---------- Helena x Wojtyński Franciszek (Pniewnik 1826/14)
  92. ---------- Ignacy x Hincanowski Marianna (Kraków - Mariacka 1817/75)
  93. ---------- Ignacy x Kraj Urszula (Gnojno 1843/6)
  94. ---------- Ignacy x Kuśmierek Marianna (Lgota Wielka 1864/28)
  95. ---------- Ignacy x Michałowski Bogumiła (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/129)
  96. ---------- Ignacy x Piłkowski Marianna (Grudusk 1893/1)
  97. ---------- Ignacy x Piotrowski Marianna (Grudusk 1886/1)
  98. ---------- Jacek x Kowalski Łucja (Gnojno 1824/34)
  99. ---------- Jacek x Łatkiewicz Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1831/18)
  100. ---------- Jacek x Żychowicz Konstancja (Kraków - Mariacka 1842/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne