Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Majkowski (wyników 333):

  1. Majchrzak N. x Kowalik Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/8)
  2. ---------- Norbert x Pośpiech Katarzyna (Dzierzgów 1822/20)
  3. ---------- Paweł x Ogrodnik Józefa (Chabielice 1873/17)
  4. ---------- Paweł x Stabiński Marianna (Skórkowice 1869/5)
  5. ---------- Petronela x Hopczyk Michał (Gieczno 1819/10)
  6. ---------- Piotr x Cierpis Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/28)
  7. ---------- Rozalia x Tadeusiak Wojciech (Dmenin 1878/16)
  8. ---------- Salomea x Piątkowski Michał (Mierzyn 1884/4)
  9. ---------- Salomea x Sadawa Jan (Lgota Wielka 1853/9)
  10. ---------- Stanisław x Deszcz Antonina (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/56)
  11. ---------- Tekla x Romański Stanisław (Dmenin 1893/16)
  12. ---------- Tekla x Zając Antoni (Dmenin 1890/18)
  13. ---------- Teofila x Kuśmierczyk Antoni (Mierzyn 1886/17)
  14. ---------- Walenty x Janczyk Agnieszka (Dzierzgów 1833/7)
  15. ---------- Walenty x Wieloch Marianna (Dmenin 1891/8)
  16. ---------- Wawrzyniec x Bieńkowski Marianna (Dmenin 1879/15)
  17. ---------- Wawrzyniec x Piątkowski Józefa (Mierzyn 1884/3)
  18. ---------- Weronika x Szymczak Józef (Kazimierz Biskupi 1919/41)
  19. ---------- Władysława x Kluczek Jan (Kazimierz Biskupi 1919/23)
  20. ---------- Wojciech x Makowski Antonina (Kazimierz Biskupi 1840/32)
  21. Majchrzycka Aniela x Olczak Walenty (Tubądzin k. Warty 1865/3)
  22. ---------- Krystyna x Oczkowski Walenty (Tubądzin k. Warty 1860/5)
  23. Majchrzycki Wincenty x Krysiak Katarzyna (Charłupia Mała 1871/7)
  24. ---------- Wincenty x Sławiński Julianna (Kraków - Mariacka 1835/22)
  25. Majchrzyk Andrzej x Śliwka Zuzanna (Pniewnik 1850/16)
  26. ---------- Anna x Baran Adam (Pniewnik 1870/22)
  27. ---------- Jan x Kowalik Katarzyna (Pniewnik 1840/4)
  28. ---------- Józef x Florowski Anna (Pniewnik 1870/20)
  29. ---------- Ludwik x Nojszewski Franciszka (Pniewnik 1859/29)
  30. ---------- Wojciech x Widomski Felicja (Pniewnik 1856/7)
  31. Majchrzykiewicz Józef x Żmigrodzki Joanna (Gnojno 1850/18)
  32. Majciak Stanisław x Laba Apolonia (Brzeziny 1772/1650)
  33. Majcza Tekla x Kaczmarczyk Marcin (Dzierzgów 1831/3)
  34. ---------- Urszula x Błaszczyk Tomasz (Podlesie 1777/2)
  35. Majczak Franciszka x Grzelak Jan (Kościelec pow. kaliski 1851/1)
  36. ---------- Helena x Gajewski Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1944/27)
  37. ---------- Katarzyna x Stawski Piotr (Borzykowa 1838/16)
  38. ---------- Kazimierz x Kaczmarczyk Zuzanna (Borzykowa 1860/1)
  39. ---------- Łukasz x Auguściak Wiktoria (Borzykowa 1832/21)
  40. ---------- Marianna x Kaleta Wojciech (Borzykowa 1834/19)
  41. ---------- Paweł x Idziak Antonina (Borzykowa 1837/19)
  42. ---------- Teodor x Machała Katarzyna (Borzykowa 1838/13)
  43. ---------- Zuzanna x Stawski Antoni (Borzykowa 1837/12)
  44. Majczewski Paweł x Mak Gertruda (Podlesie 1807/2)
  45. Majczyk Katarzyna x Jędras Paweł (Dzierzgów 1823/1)
  46. Majczyński Salomea x Stanisławski Urban (Podlesie 1804/3)
  47. ---------- Sebastian x Skóra Gertruda (Podlesie 1808/1)
  48. Majdziak Franciszka x Kostrzewa Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1856/12)
  49. Majdzionek Marianna x Rusian Paweł (Nieborów 1814/16)
  50. Majek Agnieszka x Krupiak Maciej (Okrzeja 1865/23)
  51. ---------- Anna x Sokolski Józef (Okrzeja 1865/36)
  52. ---------- Anna x Wołek Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1835/37)
  53. ---------- Benedykt x Rygielski Marianna (Okrzeja 1844/11)
  54. ---------- Ignacy x Długoszek Franciszka (Okrzeja 1857/29)
  55. ---------- Jadwiga x Samborski Wojciech (Połaniec 1869/32)
  56. ---------- Jakub x Golba Tekla (Połaniec 1874/18)
  57. ---------- Jan x Michalak-Jaskólski Janina (Górzno k. Garwolina 1942/24)
  58. ---------- Jan x Wójcik Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1859/20)
  59. ---------- Krzysztof x Beczek Barbara (Okrzeja 1843/7)
  60. ---------- Leonard x Filiks Józefa (Okrzeja 1862/37)
  61. ---------- Leonard x Szalej Rozalia (Okrzeja 1844/17)
  62. ---------- Marianna x Filipek Wojciech (Okrzeja 1860/9)
  63. ---------- Marianna x Pawlak Karol (Okrzeja 1844/13)
  64. ---------- Marianna x Tryła Wojciech (Połaniec 1878/22)
  65. ---------- Piotr x Celej Marcjanna (Okrzeja 1857/9)
  66. ---------- Sebastian x Grzyb Agnieszka (Okrzeja 1860/21)
  67. ---------- Stanisław x Marczak Józefa (Okrzeja 1843/19)
  68. ---------- Teresa x Beczek Stanisław (Okrzeja 1843/23)
  69. ---------- Wincenty x Witkowski Rozalia (Okrzeja 1854/2)
  70. ---------- Wojciech x Materski Marianna (Okrzeja 1865/9)
  71. Majewska Anna x Kurczaba Jakub (Turek 1893/96)
  72. ---------- Barbara x Durma Błażej (Połaniec 1867/44)
  73. ---------- Katarzyna x Dziura Szczepan (Bełżyce 1831/24)
  74. ---------- Ludwika x Ścisławski Stanisław (Połaniec 1875/18)
  75. ---------- Marianna x Walcerz Mikołaj (Połaniec 1874/9)
  76. Majka Andrzej x Pudło Salomea (Podlesie 1786/6)
  77. ---------- Antoni x Nowak Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1880/1)
  78. ---------- Antoni x Pawełek Małgorzata (Połaniec 1875/7)
  79. ---------- Bartłomiej x Kowal Salomea (Skała 1805/1)
  80. ---------- Błażej x Wolański Regina (Zielonki 1825/38)
  81. ---------- Franciszek x Buc Marianna (Borzykowa 1862/8)
  82. ---------- Franciszek x Midek Łucja (Kraków - św. Krzyż 1852/3)
  83. ---------- Franciszek x Zuchadzka Magdalena (Połaniec 1865/34)
  84. ---------- Franciszka x Pasternak Stanisław (Gnojno 1872/12)
  85. ---------- Franciszka x Wójcik Jan (Działoszyce 1851/11)
  86. ---------- Jacek x Gołda Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1825/11)
  87. ---------- Jakub x Baniowski Teresa (Gnojno 1863/33)
  88. ---------- Jan x Błaś Urszula (Działoszyce 1879/21)
  89. ---------- Jan x Podsiedlik Helena (Gnojno 1862/6)
  90. ---------- Jan x Sobierańska Katarzyna (Połaniec 1877/43)
  91. ---------- Jan x Wójcik Zofia (Gnojno 1827/40)
  92. ---------- Józef x Majewicz Marianna (Kraków - św. Salwator 1852/6)
  93. ---------- Katarzyna x Grząba Paweł (Działoszyce 1853/15)
  94. ---------- Katarzyna x Piwowar Stanisław (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1846/3)
  95. ---------- Klemens x Podsiedlik Antonina (Gnojno 1862/23)
  96. ---------- Maciej x Dziekan Elżbieta (Zielonki 1823/30)
  97. ---------- Małgorzata x Warszawski Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1842/1)
  98. ---------- Marianna x Kaczarczyk Stanisław (Zielonki 1846/31)
  99. ---------- Marianna x Majda Antoni (Gnojno 1862/35)
  100. ---------- Marianna x Nawrot Józef (Zielonki 1850/91)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne