Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Machała (wyników 715):

  1. Machalski Maria x Kucharczyk Kazimierz (Białobrzegi 1867/1)
  2. ---------- Marianna x Adamowski Karol (Kraków - św. Florian 1814/49)
  3. ---------- Tekla x Jakubosz Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1853/12)
  4. ---------- Tekla x Olszewski Wojciech (Koprzywnica 1820/22)
  5. Machciński Franciszka x Markowski Józef (Ludzisko 1839/0)
  6. ---------- Franciszka x Staszak Szymon (Ludzisko 1833/0)
  7. ---------- Marianna x Świtek Andrzej (Ludzisko 1834/0)
  8. Machel Ludwik x Żabiński Weronika (Papowo Toruńskie 1884/5)
  9. Machelski Magdalena x Kopyciak Aleksy (Irządze 1821/26)
  10. ---------- Magdalena x Szlęzak Wacław (Irządze 1821/1)
  11. Macher Katarzyna x Palubski Jan (Raciąż 1850/13)
  12. ---------- Rozalia x Mielczarczyk Paweł (Podlesie 1804/6)
  13. Machera Ignacy x Poznawski Marianna (Borzykowa 1838/4)
  14. ---------- Jakub x Suliga Wiktoria (Bebelno 1882/15)
  15. ---------- Marianna x Krzywański Józef (Borzykowa 1865/9)
  16. Macheta Anastazy x Kapusta Joanna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1897/1)
  17. ---------- Franciszek x Żurek Maria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1934/1)
  18. Machia Roch x Grzona Agnieszka (Raciąż 1848/25)
  19. Machiewicz Jakub x Bojarczuk Anastazja (Hrubieszów 1829/9)
  20. Machiewik Wiktoria x Bubłowski Michał (Hrubieszów 1856/22)
  21. Machiewin Katarzyna x Borys Antoni (Hrubieszów 1838/26)
  22. Machina Andrzej x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/57)
  23. Machiński Dorota x Derda Walenty (Kazimierz Biskupi 1918/15)
  24. Machlik Alfons x Łobdowski Marta (Gniew 1948/18)
  25. ---------- Czesław x Gębarowski Józefa (Gniew 1964/6)
  26. ---------- Jan x Bottchar Rozalia (Gniew 1923/34)
  27. ---------- Stanisława x Domachowski Stanisław Jan (Gniew 1946/2)
  28. Machlikowski Katarzyna x Leduchowski Jan (Gniew 1857/47)
  29. Machlin Hubert x Gliszczński Paulina (Raciąż 1928/27)
  30. Machlowski Mikołaj x Borowiecki Marianna (Kazimierz Biskupi 1857/39)
  31. Machlus Eryka x Kamiński Henryk (Gniew 1962/5)
  32. ---------- Ewa x Mech Franciszek (Gniew 1831/16)
  33. ---------- Izydor x Freitag Anna (Gniew 1902/22)
  34. ---------- Katarzyna x Orlowski Franciszek (Gniew 1875/29)
  35. ---------- Katarzyna x Tereszkiewicz Jan (Gniew 1846/61)
  36. ---------- Michał x Bowski Anna (Gniew 1802/25)
  37. ---------- Tomasz x Zawołęski Ewa (Gniew 1819/26)
  38. ---------- Zbigniew x Fortuna Maria (Gniew 1967/20)
  39. Machniak Agnieszka x Bator Andrzej (Połaniec 1820/1)
  40. ---------- Agnieszka x Matusiewicz Fabian (Połaniec 1876/6)
  41. ---------- Andrzej x Wójcikowska Marianna (Połaniec 1879/8)
  42. ---------- Anna x Chochroń Wojciech (Połaniec 1861/10)
  43. ---------- Antoni x Bielawa Agnieszka (Połaniec 1861/38)
  44. ---------- Antonina x Jurkowski Michał (Połaniec 1869/8)
  45. ---------- Błażej x Machniak Teresa (Połaniec 1875/13)
  46. ---------- Eleonora x Wolski Marcin (Połaniec 1880/50)
  47. ---------- Franciszka x Gaweł August (Połaniec 1861/46)
  48. ---------- Franciszka x Jakubaszek Jakub (Połaniec 1878/62)
  49. ---------- Franciszka x Zaliński Ignacy (Połaniec 1864/37)
  50. ---------- Jadwiga x Dolężek Aleksander (Połaniec 1862/44)
  51. ---------- Jan x Kłosińska Marianna (Połaniec 1878/10)
  52. ---------- Józef x Murdza Franciszka (Połaniec 1864/32)
  53. ---------- Józef x Pałczyńska Marianna (Połaniec 1865/68)
  54. ---------- Józef x Strzelecka Katarzyna (Połaniec 1820/13)
  55. ---------- Katarzyna x Piecek Teofil (Połaniec 1864/40)
  56. ---------- Małgorzata x Labuz Wincenty (Połaniec 1862/50)
  57. ---------- Marianna x Pasek Walenty (Połaniec 1877/32)
  58. ---------- Marianna x Radwan Stanisław (Połaniec 1862/20)
  59. ---------- Paweł x Borkowska Marianna (Połaniec 1867/31)
  60. ---------- Teofil x Kucharska Barbara (Połaniec 1820/11)
  61. ---------- Teresa x Machniak Błażej (Połaniec 1875/13)
  62. ---------- Tomasz x Błąd Rozalia (Połaniec 1867/34)
  63. ---------- Tomasz x Kardacz Marianna (Połaniec 1864/44)
  64. ---------- Zofia x Wojcikowski Antoni (Połaniec 1871/40)
  65. Machnicka Marianna x Kosowicz Józef (Połaniec 1868/45)
  66. Machnicki Jan x Rzepka Franciszka (Łoniów 1827/13)
  67. ---------- Julianna x Saban Jan (Kraków - Mariacka 1835/96)
  68. ---------- Marianna x Marczewski Jan (Działoszyce 1848/17)
  69. Machniewicz Anna x Maciągowicz N. (Nieborów 1813/9)
  70. ---------- Grzegorz x Sobociński (Pyzdra) Rozalia (Grodzisk Mazowiecki 1847/16)
  71. ---------- Kazimierz x Raczyński Kazimiera (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1878/2)
  72. ---------- Tekla x Dunkowski Jan (Nieborów 1827/2)
  73. Machniewski Józef x Misler Marianna (Chlewiska 1835/22)
  74. Machnik Katarzyna x Białek Benedykt (Zielonki 1826/22)
  75. ---------- Katarzyna x Poznański Jan (Zielonki 1846/40)
  76. ---------- Maciej x Marszałek Katarzyna (Zielonki 1833/2)
  77. ---------- Maciej x Woźniak Katarzyna (Zielonki 1836/5)
  78. ---------- Marianna x Burek Jan (Kraków - św. Mikołaj 1829/15)
  79. ---------- Mikołaj x Jaworski Ewa (Rakoszyn 1837/2)
  80. ---------- Rozalia x Nowicki Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1844/23)
  81. ---------- Salomea x Bulla Piotr (Zielonki 1824/33)
  82. ---------- Wiktoria x Kozyra Mikołaj (Zielonki 1823/4)
  83. ---------- Wojciech x Opalski Helena (Skała 1876/8)
  84. Machnikowski Ignacy x Zieliński Helena (Bełdów 1895/31)
  85. ---------- Leonard x Lobdowski Paulina (Gniew 1885/30)
  86. ---------- Walenty x Białek Małgorzata (Chlewiska 1832/12)
  87. Machnio Grzegorz x N. Agnieszka (Końskowola 1658/5)
  88. Machniowski Teresa x Mazur Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/7)
  89. ---------- Wojciech x Długosz Tekla (Kraków - św. Anna 1848/7)
  90. Machno Benedykt x Legawa Marianna (Kraków - Mariacka 1816/72)
  91. ---------- Benedykt x Smolarek Franciszka (Kraków - Mariacka 1833/81)
  92. ---------- Marianna x Gołąb Wawrzyniec (Działoszyce 1863/2)
  93. Machnowski Andrzej x Paroliński Marianna (Hrubieszów 1861/13)
  94. Macho Błażej x Fornal Teresa (Brzeziny 1792/19)
  95. ---------- Wawrzyniec x Sobkowicz Agnieszka (Brzeziny 1782/1881)
  96. Machocką Joanna x Metrysiński Franciszek (Cisów 1861/6)
  97. Machocki Adam x Chrząszcz Katarzyna (Cisów 1832/11)
  98. ---------- Andrzej x Sikora Katarzyna (Cisów 1866/2)
  99. ---------- Anna x Rogoziński Władysław (Cisów 1930/13)
  100. ---------- Antonina x Malinowski Piotr (Cisów 1926/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne