Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lubawski (wyników 255):

  1. Lubecki Pelagia x Gliwa Franciszek (Grabowo kościerskie 1933/22)
  2. ---------- Regina x Kampiński Józef (Kraków - św. Mikołaj 1847/2)
  3. ---------- Szymon x Lewandowski Marianna (Papowo Toruńskie 1799/6)
  4. Lubek Franciszek x Habrosz Zofia (Końskowola 1666/4)
  5. ---------- Karol x Matyja Zofia (Dmenin 1895/5)
  6. ---------- Wojciech x Czarnic Regina (Końskowola 1650/27)
  7. Lubelczyk Józefa x Bugajczyk Jan (Kościelec pow. kaliski 1862/21)
  8. Lubelski Franciszka x Kubik Wojciech (Gnojno 1830/29)
  9. ---------- Szymon x Jabłoński Katarzyna (Gnojno 1845/41)
  10. Luberadzki Józef x Więckowski Karolina (Górzno k. Garwolina 1948/42)
  11. Lubiaczyk Michał x Matczak Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1827/14)
  12. Lubiarz Anna x Gierszon Ignacy (Surhów 1861/12)
  13. Lubiatowski Jozafat x Wysakowski Emilia (Mileszki 1854/12)
  14. Lubicki Barbara x Kuszma Gabriel (Gniew 1839/22)
  15. ---------- Ludwik x Popławski Franciszka (Hrubieszów 1838/14)
  16. Lubicz Marianna x Błerski Stanisław (Barłożno 1908/17)
  17. Lubiecki Adam x Marchocki Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1827/22)
  18. Lubiejewski Barbara x Gajewski Mateusz Michał (Luszyn 1844/11)
  19. ---------- Marianna x Brzozowski Wojciech (Luszyn 1836/5)
  20. ---------- Marianna x Gajewski Romuald (Luszyn 1865/10)
  21. Lubieniecki Antoni x Kołmiński Zuzanna (Gnojno 1739/24)
  22. ---------- Franciszka x Halik Wojciech (Kraków - Mariacka 1823/42)
  23. ---------- Franciszka x Zajadlik Łukasz (Kraków - Mariacka 1830/68)
  24. ---------- Honorata x Bobrowski Karol (Kraków - Mariacka 1825/1)
  25. ---------- Katarzyna x Konopka Stefan (Chlewiska 1828/24)
  26. ---------- Marianna x Olejnik Karol (Skórkowice 1866/6)
  27. Lubienski Adam x Lubaszewski Katarzyna (Gniew 1833/20)
  28. ---------- Błażej x Gul Salomea (Kraków - Mariacka 1837/44)
  29. ---------- Ewa x Jaskulski Maciej (Gniew 1797/15)
  30. Lubieński Jadwiga x Zachuta Michał (Siercza, par. Wieliczka 1808/1)
  31. ---------- Jan x Sulikowski Marianna (Gniew 1909/18)
  32. ---------- Jerzy x Weiss Daniela Janina (Gniew 1967/19)
  33. ---------- Maria x Flizikowski Jan (Gniew 1928/3)
  34. ---------- Marianna x Różek Franciszek (Gniew 1904/24)
  35. Lubienski Marianna x Smoczynski (Kozłowski) Jakub (Gniew 1796/27)
  36. Lubieński Mateusz x Gwizdek Zofia (Siercza, par. Wieliczka 1826/4)
  37. Lubiewski Franciszek x Kalkowski Agnieszka (Gniew 1933/22)
  38. ---------- Zofia Tekla x Woźniak Józef (Gniew 1927/12)
  39. Lubimo Kazimierz x Warszawinka Barbara (Dmenin 1765/1)
  40. Lubiniecki Marianna x Pasak Antoni (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/25)
  41. Lubinkowski Józef x Matuszewski Ludwika (Płock 1864/22)
  42. ---------- Józefa x Gorczyński Stefan (Płock 1888/29)
  43. Lubinsbiel Józef x Carl Konstancja (Raciąż 1764/9)
  44. Lubiński Adam x Flork Katarzyna (Gniew 1836/25)
  45. Lubinski Adam x Lewoczewicz Anna (Gniew 1853/53)
  46. Lubiński Agata x Tyrka Józef (Kraków - Mariacka 1814/34)
  47. ---------- Aleksandra x Grafczyński Marceli (Kraków - Mariacka 1837/21)
  48. ---------- Antoni x Koreleski Rozalia (Barłożno 1929/12)
  49. ---------- Antonia x Remus Antoni (Raciąż 1920/4)
  50. ---------- Antonina x Schlenker Karol (Kraków - św. Anna 1846/1)
  51. ---------- Antonina x Wielewski Józef (Raciąż 1935/22)
  52. ---------- Barbara Bibianna x Herhman Jan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/112)
  53. ---------- Błażej x Bocheński Kunegunda (Kraków - św. Florian 1823/66)
  54. ---------- Błażej x Szydłowski Marianna (Kraków - św. Florian 1825/97)
  55. ---------- Bronisław x Bartkowski Helena (Gniew 1950/21)
  56. ---------- Bronisława x Aranowski Józef (Gniew 1938/11)
  57. ---------- Eugenia x Gunter Henryk (Raciąż 1971/8)
  58. ---------- Franciszek x Kuczyński Monika (Gniew 1933/8)
  59. ---------- Franciszka x Chmielowski Karol (Gnojno 1845/17)
  60. ---------- Grzegorz x Ortman Czesława (Raciąż 1988/22)
  61. ---------- Halina x Knypel Wacław (Gniew 1953/19)
  62. Lubinski Jan x Langmesson Klara (Gniew 1886/19)
  63. Lubiński Jan x Szulc Agnieszka (Gniew 1932/9)
  64. Lubinski Joanna x Brandt Marcin (Gniew 1875/31)
  65. Lubiński Józef x Kordunowski Helena (Gniew 1948/7)
  66. ---------- Julianna x Orza Mateusz (Siercza, par. Wieliczka 1834/1)
  67. ---------- Katarzyna x Krupa Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1855/2)
  68. ---------- Krystyna x Zalisiński Gerwazy (Gniew 1962/23)
  69. ---------- Łucja x Mazgaj Mateusz (Siercza, par. Wieliczka 1823/2)
  70. Lubinski Marianna x Piewski Szymon (Raciąż 1759/9)
  71. Lubiński Mateusz x Rerucki Agnieszka (Siercza, par. Wieliczka 1861/3)
  72. ---------- Mateusz x Stachura Regina (Siercza, par. Wieliczka 1874/1)
  73. ---------- Mieczysław x Górecki Maria (Raciąż 1948/23)
  74. Lubinski Stefan x Ciesielski Stefania (Gniew 1943/35)
  75. Lubiński Stefania x Gierszewski Leon (Gniew 1950/15)
  76. ---------- Wincenty x Wegner Stanisława (Raciąż 1920/25)
  77. Lubinski Zuzanna x Wegner Bartłomiej (Raciąż 1757/10)
  78. Lubirski Antoni x Danilewicz Julianna (Kazimierz Biskupi 1851/23)
  79. Lubiszewski Andrzej x Kaśmierski Anna (Gniew 1834/33)
  80. ---------- Józefa x Polanowski Karol (Dobrzejewice 1839/1)
  81. ---------- Malwina x Gorzyński Franciszek (Gniew 1923/30)
  82. ---------- Maria x Paluchowski Antoni (Gniew 1857/56)
  83. ---------- Marianna x Friese_ Michał (Gniew 1836/12)
  84. ---------- Marianna x Schultz Maciej (Gniew 1806/26)
  85. ---------- Walenty x Kowalski Katarzyna (Dobrzejewice 1848/8)
  86. ---------- Walenty x Piatkowski Marianna (Dobrzejewice 1858/10)
  87. Lübke Jan x Złomski Justyna (Gniew 1839/25)
  88. Lublewski Franciszek x Majewski Zuzanna (Dobrzejewice 1832/8)
  89. Lublicki Adam x Linowski Katarzyna (Kraków - św. Anna 1836/5)
  90. ---------- Adam x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/59)
  91. Lubnau Tomasz x Wojtasz Marianna (Gniew 1917/13)
  92. ---------- Tomasz x Wojtasz Marianna (Gniew 1917/14)
  93. Lubner Ewa x Borkmann Jan (Chwaszczyno 1862/14)
  94. Lubociński Florian x Jędrzejczyk Marianna (Borzykowa 1840/34)
  95. Lubocki Antoni x Wicher Julianna (Stężyca 1873/2)
  96. ---------- Stefan x Wolski Józefina (Stężyca 1869/37)
  97. Luboiński Franciszek x Pacho Kunegunda (Brzeziny 1781/1856)
  98. ---------- Franciszek x Ziętarska Marianna (Brzeziny 1784/1929)
  99. ---------- Stanisław x Żurawska Brygida (Brzeziny 1785/1981)
  100. Luboń Jacek x Surczyński Anna (Kraków - św. Szczepan 1828/38)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne