Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lorbiecki (wyników 158):

  1. Lorek Piotr x Łazuka Salomea (Lgota Wielka 1837/6)
  2. ---------- Piotr x Stodulski Waleria (Raciąż 1919/40)
  3. ---------- Roman x Zimorski Anna (Raciąż 1975/2)
  4. ---------- Stefan Marian x Brzeziński Pelagia (Raciąż 1954/3)
  5. ---------- Szczepan x Walc Marianna (Kraków - św. Salwator 1844/28)
  6. ---------- Teresa x Szulc Andrzej (Raciąż 1989/16)
  7. ---------- Waleria x Zemke Józef (Raciąż 1919/16)
  8. ---------- Wiktor x Pielecki Salomea (Gniew 1947/48)
  9. Lorenc Agata x Goraziński Jan (Kraków - św. Szczepan 1845/48)
  10. ---------- Andrzej x Srowa Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1822/16)
  11. ---------- Franciszek x Dziadek Marianna (Kraszewice 1889/38)
  12. ---------- Jan x Górnisiewicz Agnieszka (Kraków - Mariacka 1823/33)
  13. ---------- Mikołaj x Wróblewski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1813/85)
  14. ---------- Paweł x Stolarczyk Katarzyna (Kraków - Mariacka 1830/61)
  15. ---------- Rozalia x Pietruszyński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1819/27)
  16. ---------- Szymon x Waszecha Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1813/29)
  17. Lorencki Adam x Radecki Stanisława (Kazimierz Biskupi 1906/6)
  18. ---------- Józef x Marciniak Helena (Kazimierz Biskupi 1926/19)
  19. Lorencman Jan x Piotrowski Małgorzata (Gniew 1760/32)
  20. Lorencz Jan x Łuszczyk Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1845/22)
  21. Lorenec Krzysztof Dytrych x Cedziwida Marianna (Kraków - Mariacka 1814/77)
  22. Lorens Apolonia x Cieszkowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1834/50)
  23. ---------- Ferdynand Sebastian x Gostyński Agnieszka (Jeżów 1822/28)
  24. ---------- Fryderyk x Majkowski Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1870/2)
  25. ---------- Mikołaj x Majowski Anna (Kraków - Boże Ciało 1847/1)
  26. ---------- N. x Blicharski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1844/23)
  27. ---------- Stanisław x Gabaj Marianna (Kraków - św. Szczepan 1851/33)
  28. ---------- Stefania x Iskra Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1894/3)
  29. Lorent Brygida x Rydtel August (Pabianice 1858/61)
  30. ---------- Magdalena x Szymczyk Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1833/43)
  31. ---------- Marianna x Maszczyk Tomasz (Dmenin 1879/30)
  32. ---------- Walenty x Sroka Rozalia (Dmenin 1852/4)
  33. Lorenta Chrystian x Migosz Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1819/12)
  34. Lorentz Anna Rozyna x Ajbich Franciszek (Pabianice 1857/89)
  35. ---------- Franciszek x Kępinski Marianna (Papowo Toruńskie 1784/5)
  36. ---------- Wacław x Błędzki Franciszka (Pabianice 1857/74)
  37. Lorentzki Franciszek x Świątkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1802/9)
  38. Lorenz Dorota x Wikland Ignacy (Raciąż 1821/6)
  39. ---------- Franciszek x Feistryn Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/17)
  40. ---------- Joanna x Rentz Hieronim (Pabianice 1857/71)
  41. ---------- Józef x Kurza Marianna (Gniew 1911/5)
  42. Loretzki Marianna x Piotrowski Józef (Papowo Toruńskie 1857/18)
  43. Loriński Wacława x Kłoss Władysław (Gniew 1946/18)
  44. Lorke Jan x Sandor Elżbieta (Jeżów 1819/14)
  45. Lorkiewicz Paweł x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/4)
  46. Lorkowski Anna x Poznański Albrecht (Gniew 1842/56)
  47. ---------- Antoni x Ossowski Maria (Gniew 1939/16)
  48. ---------- Barbara x Czerski Jan (Gniew 1871/2)
  49. ---------- Jan x Krassowski Brygida (Gniew 1811/21)
  50. ---------- Jan x Pączk Barbara (Gniew 1855/35)
  51. ---------- Joanna x Kropidłowski Józef (Gniew 1871/35)
  52. ---------- Julianna x Coger Konstanty (Kraków - św. Mikołaj 1829/2)
  53. ---------- Marta x Zawadzki Maksymilian (Gniew 1914/53)
  54. ---------- Marta x Zawadzki Maksymilian (Gniew 1914/54)
  55. ---------- Michał x Smętowski Marianna (Gniew 1844/38)
  56. ---------- Zofia x Karwacki Wiktor (Kazimierz Biskupi 1907/38)
  57. Lorkowszonka Marianna x Jaskinia Maciej (Gniew 1828/15)
  58. Lorzenski Jakub x Mazurewiczka Magdalena (Gniew 1815/21)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne