Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do LatkĂłwcz (wyników 294):

  1. Latosiński Katarzyna x Wojnowski Kazimierz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1889/6)
  2. ---------- Konstancja x Wojdała Stanisław (Bebelno 1875/6)
  3. ---------- Konstanty x Dąbek Marianna (Kraszewice 1889/33)
  4. ---------- Ludwika x Czapla Franciszek (Gnojno 1834/28)
  5. ---------- Ludwina x Krzystowczyk Jędrzej (Bebelno 1818/8)
  6. ---------- Maciej x Bocheński Agnieszka (Koprzywnica 1829/22)
  7. ---------- Maciej x Rudnicki Anna (Gnojno 1827/24)
  8. ---------- Magdalena x Górski Jan (Bebelno 1893/3)
  9. ---------- Marcin x Bajorkiewicz Antonina (Bebelno 1821/2)
  10. ---------- Marcin x Kozioł Marianna (Bebelno 1832/10)
  11. ---------- Maria x Banasik Stanisław (Pierzchnica: wieś Gumienice 1875/4)
  12. ---------- Marianna x Błaut Józef (Bebelno 1849/2)
  13. ---------- Marianna x Grabowski Andrzej (Obiechów 1842/4)
  14. ---------- Marianna x Himner Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1863/2)
  15. ---------- Marianna x Kamieński Augustyn (Bebelno 1850/10)
  16. ---------- Marianna x Kmiecik Władysław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/30)
  17. ---------- Marianna x Kubicz Józef (Bebelno 1855/2)
  18. ---------- Marianna x Kuc Antoni (Gnojno 1816/31)
  19. ---------- Marianna x Kuc Maciej (Gnojno 1821/19)
  20. ---------- Marianna x Kuzia Mikołaj (Pierzchnica: wieś Gumienice 1892/4)
  21. ---------- Marianna x Lubacha Antoni (Gnojno 1848/43)
  22. ---------- Marianna x Pasek Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1863/3)
  23. ---------- Marianna x Pietrzyk Wojciech (Pierzchnica: wieś Gumienice 1879/8)
  24. ---------- Marianna x Postoliski Józef (Kraków - Mariacka 1812/22)
  25. ---------- Marianna x Siwecki Wojciech (Koprzywnica 1862/29)
  26. ---------- Marianna x Wąchała Ludwik (Bebelno 1875/10)
  27. ---------- Marianna x Wykurz Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1816/3)
  28. ---------- Mateusz x Waloszek Marianna (Bebelno 1815/8)
  29. ---------- Michał x Dziubek Salomea (Bebelno 1831/1)
  30. ---------- Michał x Rzepka Gertruda (Bebelno 1811/3)
  31. ---------- Mikołaj x Michalski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1846/4)
  32. ---------- Rozalia x Rayca Paweł (Bebelno 1829/4)
  33. ---------- Sebastian x Pluta Marianna (Bebelno 1857/8)
  34. ---------- Sebastian x Zimoląg Marianna (Bebelno 1849/5)
  35. ---------- Stanisław x Piróg Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1884/1)
  36. ---------- Szymon x Banasik Rozalia (Gnojno 1827/51)
  37. ---------- Szymon x Kuc Gertruda (Gnojno 1824/17)
  38. ---------- Tekla x Cendrowski Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1879/5)
  39. ---------- Tekla x Guzera Grzegorz (Gnojno 1826/10)
  40. ---------- Tekla x Lesiak Jan (Bebelno 1853/9)
  41. ---------- Tekla x Metryka Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1875/2)
  42. ---------- Teresa x Michalski Jakub (Kraków - Mariacka 1821/68)
  43. ---------- Tomasz x Cieśla Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1890/6)
  44. ---------- Walenty x Zaród Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1879/1)
  45. ---------- Wiktoria x Nowacki Jan (Kraków - Mariacka 1819/41)
  46. ---------- Wincenty x Jercha Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1880/2)
  47. ---------- Wincenty x Strójwąs Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1856/2)
  48. ---------- Zofia x Chmielowski Szymon (Gnojno 1828/12)
  49. Latoszewski Jan x Justa Leokadia (Gniew 1949/10)
  50. Latoszk Elżbieta x Oled Stanisław (Gniew 1768/32)
  51. Latowski Władysław x Orzechowski Ewa (Pniewnik 1858/3)
  52. Latuński Franciszek x Flizikowski Józefina (Barłożno 1875/24)
  53. Laturniak Anna x Gnisz Edward (Gniew 1960/4)
  54. Latusiński Feliks x Śmiechowski Małgorzata (Mikołajewice 1870/15)
  55. Latuszek Agata x Gałązka Ludwik (Górzno k. Garwolina 1864/16)
  56. ---------- Agata x Lis Wojciech (Górzno k. Garwolina 1849/11)
  57. ---------- Alina x Marton Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1967/12)
  58. ---------- Andrzej x Gałazki Marianna (Górzno k. Garwolina 1798/11)
  59. ---------- Andrzej x Lis Ewa (Górzno k. Garwolina 1885/7)
  60. ---------- Andrzej x Łysiak Karolina (Górzno k. Garwolina 1893/28)
  61. ---------- Andrzej x Talarek Magdalena (Górzno k. Garwolina 1741/5)
  62. ---------- Aniela x Zach Jan (Górzno k. Garwolina 1876/14)
  63. ---------- Anna x Gałązka Tomasz (Górzno k. Garwolina 1836/2)
  64. ---------- Anna x Łysiak Ludwik (Górzno k. Garwolina 1860/24)
  65. ---------- Anna x Michalak-Jaskólski August (Górzno k. Garwolina 1894/3)
  66. ---------- Anna x Owczarczyk Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1879/1)
  67. ---------- Antoni x Pieniążek Józefa (Górzno k. Garwolina 1931/36)
  68. ---------- Antoni x Pleskot Barbara (Górzno k. Garwolina 1971/20)
  69. ---------- Antonina x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1865/2)
  70. ---------- Apolonia x Kośnik Stanisław (Górzno k. Garwolina 1946/58)
  71. ---------- August x Błażejczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1882/6)
  72. ---------- August x Lis Rozalia (Górzno k. Garwolina 1864/2)
  73. ---------- Bartłomiej x Owczarczyk Karolina (Górzno k. Garwolina 1877/4)
  74. ---------- Bartłomiej x Ziomek Ludwika (Górzno k. Garwolina 1858/13)
  75. ---------- Błażej x Pieniążek Marianna (Górzno k. Garwolina 1844/20)
  76. ---------- Błażej x Zuchniak Agata (Górzno k. Garwolina 1861/2)
  77. ---------- Bogusława x Rusak Walerian (Górzno k. Garwolina 1969/32)
  78. ---------- Bolesław x Krasiński Marianna (Górzno k. Garwolina 1953/20)
  79. ---------- Bolesław x Zając Zofia (Górzno k. Garwolina 1948/33)
  80. ---------- Cecylia x Chmielak Onufry (Górzno k. Garwolina 1859/22)
  81. ---------- Cecylia x Krasiński Józef (Górzno k. Garwolina 1798/14)
  82. ---------- Cecylia x Ruta Stanisław (Górzno k. Garwolina 1851/24)
  83. ---------- Danuta x Warowny Marian (Górzno k. Garwolina 1979/9)
  84. ---------- Dorota x Lis Jakub (Górzno k. Garwolina 1873/22)
  85. ---------- Edward x Niemyński Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1965/25)
  86. ---------- Edward x Rusak Irena (Górzno k. Garwolina 1967/41)
  87. ---------- Eugeniusz x Krasiński Janina (Górzno k. Garwolina 1946/36)
  88. ---------- Ewa x Gładysz Stefan (Górzno k. Garwolina 1970/8)
  89. ---------- Franciszka x Gałązka Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1809/7)
  90. ---------- Franciszka x Król Ignacy (Górzno k. Garwolina 1789/5)
  91. ---------- Franciszka x Lis Paweł (Górzno k. Garwolina 1848/18)
  92. ---------- Franciszka x Mucha Jan (Górzno k. Garwolina 1948/29)
  93. ---------- Franciszka x Żak Marcin (Górzno k. Garwolina 1870/15)
  94. ---------- Genowefa x Wyglądała Jan (Górzno k. Garwolina 1954/11)
  95. ---------- Helena x Dąbrowa Władysław (Górzno k. Garwolina 1938/36)
  96. ---------- Helena x Latuszek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1947/46)
  97. ---------- Helena x Ruta Kajetan (Górzno k. Garwolina 1850/14)
  98. ---------- Ignacy x Talarek Rozalia (Górzno k. Garwolina 1879/24)
  99. ---------- Irena x Trzpil Jan (Górzno k. Garwolina 1950/9)
  100. ---------- Jadwiga x Osiak Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1967/46)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne