Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lassota (wyników 426):

  1. Laskowski Antoni x Krajewski Ludwika (Pniewnik 1849/9)
  2. ---------- Antoni x Milkowski Marianna (Raciąż 1927/1)
  3. ---------- Antonia x Chrzanowski Piotr (Barłożno 1858/16)
  4. ---------- Barbara x Gardzielewski Franciszek (Barłożno 1857/9)
  5. ---------- Barbara x Kowalski Jan (Gniew 1776/21)
  6. ---------- Bartłomiej x Gonsiorowski Marta (Barłożno 1838/4)
  7. ---------- Błażej x Baran Józefa (Pniewnik 1858/18)
  8. ---------- Błażej x Dołowy Marianna (Pniewnik 1868/10)
  9. ---------- Błażej x Kutyłowski Józefa (Pniewnik 1814/9)
  10. ---------- Bronisława x Arelt Tadeusz (Kazimierz Biskupi 1927/12)
  11. ---------- Brygida x Wydynek Maciej (Gniew 1832/57)
  12. ---------- Czesława x Klejna Paweł (Barłożno 1921/17)
  13. ---------- Dominik x Mikołajczyk Anna (Kraków - Mariacka 1833/50)
  14. ---------- Dominik x Ogonowski Paulina (Gniew 1879/6)
  15. ---------- Dominik x Starowiejski Dorota (Kraków - Wszyscy Święci 1835/6)
  16. ---------- Eleonora x Wielądek Sylwester (Pniewnik 1859/7)
  17. ---------- Elżbieta x Łopatecki Jakub (Papowo Toruńskie 1802/7)
  18. ---------- Elżbieta x Piorek Jan (Barłożno 1900/21)
  19. ---------- Felicja x Nojszewski Tomasz (Pniewnik 1843/2)
  20. ---------- Feliks x Rudnicki Apolonia (Kraków - Mariacka 1841/30)
  21. ---------- Feliks x Skibiński Tekla (Pniewnik 1846/15)
  22. ---------- Franciszek x Frankowski Franciszka (Działoszyce 1840/1)
  23. ---------- Franciszek x Grabowski Joanna (Gniew 1895/4)
  24. ---------- Franciszek x Jakubowski Kazimiera (Płock 1866/1)
  25. ---------- Franciszek x Knót Franciszka (Gniew 1910/9)
  26. ---------- Franciszek x Kurek Maria (Gniew 1919/71)
  27. ---------- Franciszek x Kurek Maria (Gniew 1919/72)
  28. ---------- Franciszek x Matuszak Czesława (Gniew 1942/75)
  29. ---------- Franciszek x Winszowski Tekla (Mikstat 1825/8)
  30. ---------- Franciszka x Burakowski Tomasz (Pniewnik 1823/9)
  31. ---------- Franciszka x Grądzki Stanisław (Pniewnik 1864/3)
  32. ---------- Franciszka x Malinowski Jan (Pniewnik 1871/4)
  33. ---------- Franciszka x Nowakowski Antoni (Barłożno 1861/9)
  34. LAskowski Franciszka x Schramm Franciszek (Raciąż 1899/22)
  35. Laskowski Franciszka x Świętochowski Wojciech (Pniewnik 1866/6)
  36. ---------- Grzegorz x Skarzyński Marianna (Pniewnik 1870/27)
  37. ---------- Grzegorz x Zawadzki Emilia (Pniewnik 1842/11)
  38. ---------- Grzegorz x Zawadzki Hortensja (Pniewnik 1836/14)
  39. ---------- Helena x Ziółkowski Józef (Barłożno 1934/10)
  40. ---------- Ignacy x Kikulinas Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1814/16)
  41. ---------- Ignacy x Roguski Tekla (Pniewnik 1832/18)
  42. ---------- Jadwiga x Fajutowski Bernard (Gniew 1920/29)
  43. ---------- Jakób x Rogulski Katarzyna (Raciążek 1771/10)
  44. ---------- Jakub x Świętochowski Zofia (Pniewnik 1871/8)
  45. ---------- Jan x Behrendt Regina (Raciąż 1897/13)
  46. ---------- Jan x Cielecki Julianna (Kazimierz Biskupi 1848/13)
  47. ---------- Jan x Gutmanski Agnieszka (Dobrzejewice 1851/5)
  48. ---------- Jan x Kostuch Katarzyna (Stężyca 1893/35)
  49. ---------- Jan x Kurkowski Marianna (Gniew 1800/16)
  50. ---------- Jan x Kwiatkowski Anna (Dobrzejewice 1847/7)
  51. ---------- Jan x Lenz Paulina (Barłożno 1863/21)
  52. ---------- Jan x Lubecki Barbara (Papowo Toruńskie 1803/7)
  53. ---------- Jan x Ochabowicz Zofia (Kraków - Mariacka 1833/46)
  54. ---------- Jan x Opoika N. (Gniew 1848/23)
  55. ---------- Jan x Paderewski Apolonia (Pniewnik 1752/42)
  56. ---------- Jan x Przygodziński Józefa (Pniewnik 1832/1)
  57. ---------- Jan x Roguski Marianna (Pniewnik 1862/24)
  58. ---------- Jan x Wonsik Gertruda (Barłożno 1937/18)
  59. ---------- Joanna x Chrzanowski Piotr (Barłożno 1849/8)
  60. ---------- Józef x Ciaciuch Marianna (Kazimierz Biskupi 1904/14)
  61. ---------- Józef x Fabian Jadwiga (Barłożno 1910/15)
  62. ---------- Józef x Grabowski Anna (Gniew 1772/19)
  63. ---------- Józef x Kreft Katarzyna (Barłożno 1855/9)
  64. ---------- Józef Marian x Król Marianna Lu (Kazimierz Biskupi 1919/21)
  65. ---------- Józef x Nierzwicki Barbara (Barłożno 1934/33)
  66. ---------- Jozef x Psiakowski Maryanna (Dobrzejewice 1832/27)
  67. ---------- Józef x Sobecki Katarzyna (Rogotwórsk 1834/10)
  68. ---------- Józef x Wójcik Franciszka (Bebelno 1740/2)
  69. ---------- Józef x Żelazowski Franciszka (Pniewnik 1837/11)
  70. ---------- Józefa x Kasim Jan (Pniewnik 1856/13)
  71. ---------- Józefa x Łagocki Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1857/27)
  72. ---------- Józefa x Roguski Jakub (Pniewnik 1846/5)
  73. ---------- Józefa x Wielądek Franciszek (Pniewnik 1880/16)
  74. ---------- Józefa x Żaboklicki Piotr (Pniewnik 1800/98)
  75. ---------- Julianna x Kabziński Jakub (Działoszyce 1871/8)
  76. ---------- Kacper x Orczyk Katarzyna (Wieniec 1802/443)
  77. ---------- Karol x Boniecki Katarzyna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/48)
  78. ---------- Karolina x Skolimowski Feliks (Pniewnik 1864/13)
  79. ---------- Katarzyna x Bradzki Piotr (Kraków - Boże Ciało 1829/55)
  80. ---------- Katarzyna x Drązek Jan (Raciążek 1775/7)
  81. ---------- Katarzyna x Gładik Jan (Gniew 1826/9)
  82. ---------- Katarzyna x Hubner Jan (Gniew 1826/12)
  83. ---------- Katarzyna x Jabłoński Paweł (Gniew 1776/34)
  84. ---------- Katarzyna x Janicki Michał (Barłożno 1855/5)
  85. ---------- Katarzyna x Łagocki Maciej (Kazimierz Biskupi 1857/25)
  86. ---------- Katarzyna x Naymann Deograt (Raciąż 1815/13)
  87. ---------- Katarzyna x Roguski Tomasz (Pniewnik 1814/12)
  88. ---------- Katarzyna x Serafin Marcin (Pniewnik 1817/6)
  89. ---------- Kazimierz x N. Marianna (Wieniec 1797/385)
  90. ---------- Łucja x Pastuszka Maciej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1817/4)
  91. ---------- Ludwika x Garwacki Ludwik (Płock 1867/19)
  92. ---------- Ludwika x Gawryszewski Roch (Żelazna 1877/14)
  93. ---------- Ludwika x Rybak Piotr (Pniewnik 1849/10)
  94. ---------- Łukasz x Baruszewski Marianna (Raciążek 1760/5)
  95. ---------- Maciej x Rabiński Katarzyna (Pniewnik 1766/111)
  96. ---------- Magdalena x Królikowski Tomasz (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/224)
  97. ---------- Magdalena x Nojszewski Stefan (Pniewnik 1805/135)
  98. ---------- Magdalena x Sikorski Kasper (Kraków - św. Mikołaj 1819/2)
  99. ---------- Marceli x Bogdański Rozalia (Kazimierz Biskupi 1854/7)
  100. ---------- Marcjanna x Kwiatkowski Władysław (Kazimierz Biskupi 1907/27)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne