Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kusina (wyników 222):

  1. Kuska Agnieszka x Krawczyk Tadeusz (Kraków - św. Salwator 1823/13)
  2. ---------- Agnieszka x Szywacz Florian (Kraków - św. Salwator 1851/5)
  3. ---------- Franciszka x Sikora Jan (Kraków - św. Salwator 1824/31)
  4. ---------- Kunegunda x Rozpędzik Kasper (Kraków - św. Salwator 1830/47)
  5. ---------- Magdalena x Sarna Kajetan (Kraków - św. Salwator 1839/30)
  6. ---------- Marianna x Baxalczy Michał (Kraków - św. Salwator 1820/106)
  7. ---------- Marianna x Klita Marcin (Kraków - św. Salwator 1812/19)
  8. ---------- Urszula x Kołton Wojciech (Kraków - św. Salwator 1823/104)
  9. ---------- Zofia x Wyużga Szczepan (Kraków - św. Salwator 1814/43)
  10. Kuskowicz Piotr x Armański Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1786/6)
  11. Kuskowski Franciszka x Chądzyński Wiktor (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1776/16)
  12. ---------- Jan Stanisław x Szczeblewski Zdzisława Maria (Gniew 1967/31)
  13. ---------- Maciej x Assmus Agnieszka (Gniew 1832/33)
  14. ---------- Marianna x Kamiński Jan (Płock 1861/22)
  15. Kusmider Paweł x Szczerba Małgorzata (Rakoszyn 1864/13)
  16. KUsmiercyzk Bartłomiej x Bazela Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1840/8)
  17. Kusmierczyk Antoni x Bażel Józefa (Kraków - św. Salwator 1846/33)
  18. ---------- Błażej x Suski Zofia (Kraków - św. Salwator 1841/23)
  19. ---------- Józefa x Kula Błażej (Kraków - św. Salwator 1835/14)
  20. ---------- Klara x Kołton Dominik (Kraków - św. Salwator 1824/79)
  21. Kusmierek Franciszek x Napor Teresa (Lgota Wielka 1818/9)
  22. Kusmierewicz Marianna x Sztyler Kazimierz (Kraków - św. Florian 1833/29)
  23. Kusmierowicz Błażej x Stachowicz Marianna (Kraków - Mariacka 1825/32)
  24. Kusmierski Michał x Rojek Elżbieta (Rakoszyn 1835/3)
  25. ---------- Tekla x Broll Karol (Rakoszyn 1832/4)
  26. Kusmierz Bartłomiej x Głupczyk Marianna (Kraków - św. Salwator 1849/30)
  27. ---------- Franciszka x Bienias Norbert (Kraków - św. Salwator 1836/11)
  28. ---------- Helena x Głupczyk Paweł (Kraków - św. Salwator 1814/68)
  29. ---------- Józefa x Tatara Józef (Kraków - św. Salwator 1846/45)
  30. ---------- Łukasz x Chrzan Marianna (Kraków - św. Salwator 1850/41)
  31. ---------- Maciej x Kołton Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1832/151)
  32. ---------- Mateusz x Rozpędzik Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1841/14)
  33. Kusmiż Małgorzata x Łuszczek Tadeusz (Kraków - św. Salwator 1816/78)
  34. Kusnesz Marianna x Mąka Andrzej (Ludzisko 1826/0)
  35. Kusniercik Marcin x Salwas Regina (Końskowola 1665/3)
  36. ---------- Tomasz x Zdun Anna (Końskowola 1665/4)
  37. Kusnierczyk Jan x Smul Agnieszka (Zielonki 1851/39)
  38. Kusnierski Michał Franciszek x Muniak Małgorzata (Kraków - Mariacka 1838/14)
  39. Kusnierz Feliks x Gorzelany Łucja (Kraków - św. Mikołaj 1843/15)
  40. ---------- Jan x Kula Magdalena (Kraków - św. Salwator 1843/24)
  41. ---------- Maciej x Czernecki Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1848/20)
  42. ---------- Marianna x Pieczara Filip (Kraków - św. Salwator 1843/23)
  43. ---------- Stanisław x Nowak Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1821/11)
  44. ---------- Wojciech x Kołton Maria (Kraków - św. Salwator 1827/88)
  45. ---------- Zofia x Czopek Wojciech (Końskowola 1649/35)
  46. Kusonski Jakub x Głowacki Maria (Gniew 1919/67)
  47. ---------- Jakub x Głowacki Maria (Gniew 1919/68)
  48. Kusow Marianna x Modrzejewczak Roch (Raciążek 1771/3)
  49. Kusowik Jan x Orlowski Joanna (Gniew 1895/26)
  50. Kusówna Gertruda x Skwarka Szymon (Brzeziny 1797/3)
  51. Kusowski Aniela x Draim Jan (Gniew 1892/21)
  52. ---------- August x Klein Franciszka (Gniew 1900/4)
  53. ---------- Barbara x Kański Bolesław Augustyn (Gniew 1968/7)
  54. ---------- Helena x Malinowski Franciszek (Gniew 1945/8)
  55. ---------- Jan x Kloss Maria (Gniew 1862/54)
  56. ---------- Józefina x Pawelec Adam (Gniew 1855/44)
  57. ---------- Katarzyna x Andrzewicz Stanisław Ignacy (Gniew 1833/1)
  58. ---------- Kazimierz x Rafalski Stefania (Gniew 1948/41)
  59. ---------- Marianna x Dombrowski Tomasz (Gniew 1887/17)
  60. ---------- Teofil x Wicki Marta (Gniew 1906/60)
  61. Kuspr Agnieszka x Zielinski Szymon (Gniew 1769/22)
  62. Kuss Franciszek x Wielinski Anna (Raciąż 1871/10)
  63. ---------- Jan x Drobinski Marta (Raciąż 1902/18)
  64. ---------- Józef x Damur Rozalia (Raciąż 1875/10)
  65. ---------- Marianna x Fellchner Juliusz (Raciąż 1904/15)
  66. Kussa Piotr x Kuligowski Julianna (Raciąż 1837/9)
  67. Kussek Norbert x Wyżga Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1816/53)
  68. Kussowski Anna x Śledz Franciszek (Gniew 1866/38)
  69. ---------- Franciszek x Makowski Anna (Gniew 1884/37)
  70. ---------- Jakub x Osadowski Marianna (Gniew 1875/17)
  71. ---------- Józef x Sadowski Anna (Gniew 1883/25)
  72. ---------- Karol x Gesierski Rozalia (Gniew 1857/46)
  73. ---------- Małgorzata x Orłowski Michał (Gniew 1835/30)
  74. ---------- Michał x Niedzielski Katarzyna (Gniew 1854/53)
  75. Kusta Jan x Łobdowski Anna (Gniew 1942/22)
  76. Kustela Ludwika x Widurski Wojciech (Bebelno 1848/7)
  77. ---------- Marianna x Przybylski Franciszek (Bebelno 1887/16)
  78. Kuster Maria x Szmidt Henryk (Gniew 1962/20)
  79. ---------- Zygmunt x Banasiak Bronisława (Gniew 1967/32)
  80. Kustosik Jan x Stawowski Zofia (Dmenin 1892/18)
  81. Kustoski Marianna x Karwowski Jan (Kraków - Mariacka 1831/40)
  82. Kustosz Jan x Liszewski Marianna (Grodzisk Mazowiecki 1851/1)
  83. ---------- Joanna x Milejski Jakub (Obiechów 1861/13)
  84. ---------- Ludwik x Pawłowski Agata (Obiechów 1861/12)
  85. ---------- Ludwik x Rusin Agnieszka (Obiechów 1848/9)
  86. Kustowski Agnieszka x Piątek Piotr (Działoszyce 1883/20)
  87. ---------- Barbara x Chlumbna Ferdynand (Kraków - Mariacka 1834/106)
  88. ---------- Józefa x Chume Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1828/18)
  89. ---------- Kajetan x Jastrzębski Karolina (Kraków - św. Szczepan 1823/20)
  90. ---------- Wojciech x Zamojski Apolonia (Kraków - św. Florian 1832/40)
  91. Kustra Marianna x Czyż Antoni (Gródek 1892/24)
  92. ---------- Stanisław x Glanczyk Marianna (Kraków - św. Szczepan 1811/26)
  93. Kustran Małgorzata x Smyk Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1823/47)
  94. Kustro Magdalena x Suski Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1850/35)
  95. ---------- Zofia x Pawlikowksi Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1833/98)
  96. Kusy Tomasz x Ziółkowski Tekla (Płock 1862/76)
  97. ---------- Wojciech x Krzeczk Zofia (Końskowola 1661/9)
  98. Kusz Andrzej x Konstantynowicz Karolina (Hrubieszów 1862/5)
  99. ---------- Antonina x Kocinski Tomasz (Raciąż 1862/30)
  100. ---------- Barbara x Gronowski Maciej (Gniew 1835/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne