Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kurzawionka (wyników 878):

  1. Kurczewski Andrzej x Flat Anna (Raciąż 1832/21)
  2. ---------- Daniel Józef x Janutek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1834/56)
  3. ---------- Mateusz x Zolka Dorota (Kazimierz Biskupi 1831/11)
  4. ---------- N. x Kurdełk Katarzyna (Barłożno 1741/4)
  5. Kurczmer Bernard x Zberecki Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1834/10)
  6. Kurczoba Leokadia x Zwoniarski Józef (Kazimierz Biskupi 1927/6)
  7. Kurczodyna Cecylia x Mielcarek Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1864/14)
  8. Kurczyk Jan x Dobczyński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1844/5)
  9. ---------- Walenty x Pradeł Jadwiga (Truskolasy 1810/14)
  10. Kurczyn Łucja x Wieczorkiewicz Michał (Kraków - św. Florian 1815/33)
  11. Kurczyna Elżbieta x Kumnata Walenty (Działoszyce 1864/5)
  12. ---------- Helena x Spyrka Michał (Działoszyce 1850/15)
  13. Kurczyński Agata x Lewandowski Józef (Gieczno 1812/6)
  14. ---------- Mateusz x Czubowy Marianna (Kołodno 1842/7)
  15. Kurdek Jan x Gawroński Józefa (Grocholice 1881/43)
  16. ---------- Jan x Kosiński Marianna (Grocholice 1879/13)
  17. Kurdełk Katarzyna x Kurczewski N. (Barłożno 1741/4)
  18. Kurdowski Jan x Mosię_ski Marianna (Gniew 1828/20)
  19. Kurdyka Małgorzata x Pyszniak Ignacy (Klimontów 1858/7)
  20. Kurdyś Agnieszka x Kaperczak Franciszek (Obiechów 1844/2)
  21. ---------- Agnieszka x Samburski Jan (Obiechów 1853/6)
  22. ---------- Apolonia x Nowak Tomasz (Obiechów 1835/3)
  23. ---------- Elżbieta x Brzeziński Błażej (Obiechów 1841/2)
  24. ---------- Jacek x Samburski Marianna (Obiechów 1826/2)
  25. Kurdziel Anna x Szaleski Józef (Kraków - św. Florian 1845/21)
  26. ---------- Marianna x Szmarek Adam (Zielonki 1850/63)
  27. ---------- Zofia x Baran Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1850/58)
  28. Kurdzielski Rozalia x Kalosowicz Józef (Kraków - Katedra 1845/5)
  29. Kurecki Antonina x Kowalski Marcin (Papowo Toruńskie 1845/13)
  30. ---------- Katarzyna x Domeratzki Jan (Raciąż 1844/4)
  31. ---------- Tomasz x Kalinowski Rozalia (Raciąż 1810/6)
  32. Kuręda Elżbieta x Piotrowski Wincenty (Białobrzegi 1866/9)
  33. Kuręga Marianna Rachela x Wessel Jan Michał (Kraków - Mariacka 1843/50)
  34. Kurek Adam x N. Jadwiga (Podlesie 1668/3)
  35. ---------- Adam x Rytko Marianna (Łomna 1885/6)
  36. ---------- Agnieszka x Kłos Kacper (Kiczki 1807/2)
  37. ---------- Agnieszka x Lewandowski Jan (Gniew 1878/28)
  38. ---------- Albin Marian x Łódkowski Monika (Gniew 1911/36)
  39. ---------- Aleksandra x Głębocki Władysław (Kazimierz Biskupi 1919/46)
  40. ---------- Alojzy x Zucker Elżbieta (Gniew 1872/26)
  41. ---------- Amelia x Zgoda Franciszek (Gniew 1878/15)
  42. ---------- Andrzej x Owczarczyk Klara (Górzno k. Garwolina 1812/2)
  43. ---------- Anna x Jedliński Jan (Chlewiska 1838/13)
  44. ---------- Anna x Lewandowski Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1929/1)
  45. ---------- Anna x Lis Jacek (Górzno k. Garwolina 1756/1)
  46. ---------- Anna x Rzepka Jan (Gniew 1876/10)
  47. ---------- Anna x Ukleja Franciszek (Barłożno 1890/14)
  48. ---------- Antoni x Piasecki Barbara (Borzykowa 1842/17)
  49. ---------- Apolonia x Skonieczny Józef (Gniew 1894/11)
  50. ---------- Barbara x Gałązka Henryk (Górzno k. Garwolina 1968/37)
  51. ---------- Barbara x Gładyk Józef (Gniew 1837/16)
  52. ---------- Barbara x Kuc Szymon (Kraków - Mariacka 1818/70)
  53. ---------- Bartłomiej x Antos Marianna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1788/1)
  54. ---------- Benedykta x Litkiewicz Franciszek (Barłożno 1934/18)
  55. ---------- Błażej x Mańczyk Jadwiga (Podlesie 1686/2)
  56. ---------- Błażej x N. Ewa (Podlesie 1757/4)
  57. ---------- Bolesław x Dombrowski Franciszka (Gniew 1940/18)
  58. ---------- Elżbieta x Sobula Karol (Siercza, par. Wieliczka 1807/3)
  59. ---------- Ewa x Dzienio Kacper (Kiczki 1805/5)
  60. ---------- Ewa x Zychowicz Jacenty (Kiczki 1803/10)
  61. ---------- Feliks x Żak Janina (Górzno k. Garwolina 1942/3)
  62. ---------- Filip x Jaros Katarzyna (Podlesie 1800/11)
  63. ---------- Franciszek x Pawelec Weronika (Barłożno 1933/1)
  64. ---------- Franciszek x Szewczyk Gertruda (Bebelno 1715/1)
  65. ---------- Franciszka x Bębenek Jacek (Chlewiska 1834/15)
  66. ---------- Franciszka x Przypiszny Franciszek (Gniew 1881/4)
  67. ---------- Franciszka x Schuster Adam (Gniew 1874/21)
  68. ---------- Franciszka x Zaręba Władysław (Gniew 1920/67)
  69. ---------- Gertruda x Glimiecki Juliusz (Barłożno 1928/33)
  70. ---------- Helena x Sawicki Michał (Kazimierz Biskupi 1931/27)
  71. ---------- Helena x Schoamann Maksymilian (Gniew 1920/15)
  72. ---------- Helena x Schoamann Maksymilian (Gniew 1920/16)
  73. ---------- Jadwiga x Gałązka Henryk (Górzno k. Garwolina 1972/12)
  74. ---------- Jadwiga x Kwak Marcin (Kraków - św. Krzyż 1838/15)
  75. ---------- Jakub x Cudak Anna (Kiczki 1799/5)
  76. ---------- Jakub x Klein Tekla (Kraków - św. Szczepan 1844/1)
  77. ---------- Jakub x Król Marianna (Chlewiska 1834/31)
  78. ---------- Jan x Fiuty Zofia (Borzykowa 1862/12)
  79. ---------- Jan x Kotowski Teodozja (Barłożno 1891/15)
  80. ---------- Jan x Michna Franciszka (Barłożno 1907/16)
  81. ---------- Jan x N. Regina (Końskowola 1662/14)
  82. ---------- Jan x Siemienowski Katarzyna (Gniew 1878/10)
  83. ---------- Jan x Stępień Marianna (Gródek 1890/3)
  84. ---------- Jan x Woldon Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1832/101)
  85. ---------- Janina x Szymczak Teofil (Kazimierz Biskupi 1932/37)
  86. ---------- Joachim x Nistewicz Barbara (Kiczki 1804/3)
  87. ---------- Joanna x Słamkowski Jan Wincenty (Gniew 1921/60)
  88. ---------- Józef x Krasiński Genowefa (Górzno k. Garwolina 1944/27)
  89. ---------- Józef x Nistewicz Agnieszka (Kiczki 1799/4)
  90. ---------- Józef x Scholtun Paulina (Gniew 1871/15)
  91. ---------- Józefa x Rutkowski Adam (Borzykowa 1853/35)
  92. ---------- Józefa x Stępień Stanisław (Gródek 1890/2)
  93. ---------- Julianna x Boduch Józef (Kazimierza Mała 1881/10)
  94. ---------- Julianna x Spych Franciszek (Barłożno 1883/6)
  95. ---------- Kasper x Wróbel Marianna (Kazimierza Mała 1884/16)
  96. ---------- Katarzyna x Lenikiert Bogumił (Kazimierz Biskupi 1818/21)
  97. ---------- Katarzyna x Magier Franciszek (Kazimierza Mała 1881/13)
  98. ---------- Katarzyna x Motacz Andrzej (Kazimierz Biskupi 1841/8)
  99. ---------- Kazimierz x Pieron Marianna (Kraszewice 1892/15)
  100. ---------- Klemens x Górecki Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1823/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne