Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kulm (wyników 667):

  1. Kular Szymon x Grząbiel Franciszka (Działoszyce 1839/7)
  2. Kularyk Brygida x Kasperkiewicz Józef (Kraków - św. Szczepan 1816/121)
  3. Kulas Anna x Stefański Leon (Stężyca 1895/25)
  4. ---------- August x Hinz Józefina (Stężyca 1873/9)
  5. ---------- August x Jakusz Wiktoria (Stężyca 1878/20)
  6. ---------- Augustyna x Gerhardy Karol (Stężyca 1869/34)
  7. ---------- Ewa x Karwacki Jan (Koprzywnica 1829/19)
  8. ---------- Jakub x Cieszyński Anastazja (Stężyca 1892/6)
  9. ---------- Jakub x Szczypiorowski Marianna (Stężyca 1897/12)
  10. ---------- Jakub x Zaborowski Marianna (Stężyca 1890/11)
  11. ---------- Jan x Zaręba Jadwiga (Koprzywnica 1829/12)
  12. ---------- Joanna x Zaręba Wawrzyniec (Koprzywnica 1843/48)
  13. ---------- Józef x Żuromski Józefina (Stężyca 1863/11)
  14. ---------- Józefa x Syracki Józef (Rakoszyn 1849/8)
  15. ---------- Józefina x Kleysmit Jakub (Stężyca 1884/38)
  16. ---------- Julianna x Semczuk Stefan (Hrubieszów 1863/7)
  17. ---------- Julianna x Semczuk Stefan (Hrubieszów 1869/7)
  18. ---------- Karolina x Wolter Józef (Stężyca 1872/2)
  19. ---------- katarzyna x Niklas Franciszek (Stężyca 1887/11)
  20. ---------- Kazimierz x Niedobitka Katarzyna (Koprzywnica 1834/11)
  21. ---------- Marian x Wegner Barbara (Raciąż 1984/9)
  22. ---------- Marianna x Grabski Jan (Stężyca 1880/33)
  23. ---------- Marianna x Grzeliński Fabian (Stężyca 1879/6)
  24. ---------- Marianna x Marcholewski Józef (Stężyca 1885/23)
  25. ---------- Marianna x Ramczykowski Antoni (Stężyca 1895/30)
  26. ---------- Marianna x Rantoł Antoni (Bebelno 1811/5)
  27. ---------- Matylda x Okóniewski Franciszek (Stężyca 1889/22)
  28. ---------- Paulina x Kropidłowski Teofil (Stężyca 1895/3)
  29. ---------- Paulina x Ludwikowski Jan (Stężyca 1885/18)
  30. ---------- Paweł x Dułak Antonina (Stężyca 1875/15)
  31. ---------- Paweł x Szczypiorowski Józefina (Stężyca 1897/27)
  32. ---------- Piotr x Kaszubowski Franciszka (Stężyca 1892/28)
  33. ---------- Sebastian x Mordejowski Anastazja (Gnojno 1744/3)
  34. ---------- Stanisław x Szeląg Jadwiga (Koprzywnica 1844/23)
  35. ---------- Tekla x Kujawski Franciszek (Stężyca 1898/1)
  36. ---------- Teofila x Majkowski Leon Klemens (Grabowo kościerskie 1932/5)
  37. ---------- Teresa x Koniarz Kazimierz (Biesiadki, wieś Żerków 1791/1)
  38. ---------- Zofia x Nogawka Sebastian (Gnojno 1747/12)
  39. Kulasa Jan x Matlesiński Marianna (Kraków - św. Florian 1835/18)
  40. ---------- Małgorzata x Kulczyk Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1820/23)
  41. Kulasiński Andrzej x Blizniowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1837/16)
  42. ---------- Magdalena x Zachwiej Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1833/29)
  43. Kulasz Franciszek x Klein Regina (Barłożno 1872/20)
  44. Kulaszewicz Anastazy x Forlusz Aniela (Barłożno 1878/3)
  45. ---------- Anna x Gruchała Jan (Stężyca 1899/30)
  46. ---------- Antoni x Kowalk Malwina (Stężyca 1876/20)
  47. ---------- Barbara x Dublinowski Karol (Stężyca 1869/10)
  48. ---------- Bazyli x Czapiewski Julianna (Stężyca 1899/21)
  49. ---------- Franciszka x Buszman Adam (Stężyca 1893/24)
  50. ---------- Jan x Chajewski Franciszka (Stężyca 1863/29)
  51. ---------- Józef x Cebula Agata (Stężyca 1881/7)
  52. ---------- Józefina x Mielewczyk Michał (Stężyca 1869/14)
  53. ---------- Katarzyna x Dziarnowski Szymon (Gniew 1803/7)
  54. ---------- Marcjanna x Toruńczak Antoni (Stężyca 1878/14)
  55. ---------- Michał x Kleismit Anna (Stężyca 1866/16)
  56. ---------- Stanisław x Kostuch Malwina (Stężyca 1895/13)
  57. ---------- Teodor x Golonka Zofia (Grabowo kościerskie 1928/1)
  58. ---------- Wiktor x Gliński Barbara (Stężyca 1893/12)
  59. Kulaszewski Jan x Łęgowski Marianna (Barłożno 1834/19)
  60. ---------- Jan x Urbanski Anna (Barłożno 1841/15)
  61. ---------- Michał x Majewski Justyna (Barłożno 1835/6)
  62. Kulaszyński Katarzyna x Mioduchowski Jan (Okrzeja 1826/7)
  63. ---------- Łucja x Wiatrowski Franciszek (Okrzeja 1824/41)
  64. Kulawczuk Apolonia x Smutek Grzegorz (Hrubieszów 1875/8)
  65. Kulawczyk Grzegorz x Zawłocki Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1859/4)
  66. ---------- Marcin x Kozak Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1887/1)
  67. ---------- Marcin x Kuzia Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1901/4)
  68. ---------- Marcin x Stochmal Józefa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1895/3)
  69. Kulawiak Jan x Dzidkowska Katarzyna (Skórkowice 1887/9)
  70. ---------- Tomasz x Szpak Katarzyna (Gieczno 1815/21)
  71. ---------- Wawrzyniec x Szlawski Tekla (Gieczno 1811/13)
  72. Kulawianka Katarzyna x Rynka Józef (Raciąż 1814/6)
  73. Kulawiński Marcin x Witczak Elżbieta (Kokanin 1880/1)
  74. Kulawski Anna x Suchodorski Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1825/32)
  75. ---------- Stanisław x Sliwka Marianna (Kraków - Katedra 1837/10)
  76. ---------- Walenty x Hölzel Józefa (Kraków - Mariacka 1830/64)
  77. Kulbacki Józefa x Denisiak Andrzej (Okrzeja 1858/16)
  78. Kulbarsz Ludwik x Głowacki Feliksa (Kazimierz Biskupi 1919/25)
  79. Kulbicki Anna x Roguski Andrzej (Pniewnik 1833/21)
  80. ---------- Antonina x Świętochowski Adam (Pniewnik 1821/4)
  81. ---------- Józef x Lenczewski Marianna (Pniewnik 1867/4)
  82. ---------- Katarzyna x Cymerman Karol (Pniewnik 1827/4)
  83. ---------- Marianna x Kosiński Paweł (Pniewnik 1829/16)
  84. ---------- Rozalia x Łochowski Jan (Pniewnik 1816/10)
  85. ---------- Wiktoria x Brzozowski Jan (Pniewnik 1820/13)
  86. ---------- Wojciech x Janicki Franciszka (Pniewnik 1868/14)
  87. Kulbik Józefina x Beling Marcin (Grabowo kościerskie 1898/3)
  88. ---------- Julianna x Podjaski Teofil (Grabowo kościerskie 1889/1)
  89. Kulborowski Magdalena x Duzowski Jakub (Grabowo kościerskie 1835/4)
  90. Kulcik Dominik x Łaniecka Balbina (Połaniec 1867/4)
  91. Kulcycki Marianna x Hojnacki Franciszek (Kraków - św. Anna 1832/39)
  92. Kulczeski Barbara x Piątkowski Michał (Kazimierz Biskupi 1827/3)
  93. Kulczewski Adam x Pokrant Anna (Kazimierz Biskupi 1921/18)
  94. ---------- Antonina x Nowicki Walenty (Kazimierz Biskupi 1931/6)
  95. ---------- Bronisława x Siwiński Ignacy (Kazimierz Biskupi 1933/30)
  96. ---------- Franciszka x Grabowski Marcin (Kazimierz Biskupi 1892/40)
  97. ---------- Jakub x Grzegorzewski Konstancja (Kazimierz Biskupi 1852/8)
  98. ---------- Józef x Dunaj Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1862/24)
  99. ---------- Józef x Wojnicz Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1895/38)
  100. ---------- Tomasz x Marszałkowski Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1928/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne