Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kubarski (wyników 554):

  1. Kubas Adam x Wróbel Magdalena (Rakoszyn 1842/3)
  2. ---------- Agata x Selega Ignacy (Rakoszyn 1820/2)
  3. ---------- Franciszka x Blum Mikołaj (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/26)
  4. ---------- Jan x Zycinski Salomea (Rakoszyn 1832/11)
  5. ---------- Józef x Pawlowski Katarzyna (Rakoszyn 1862/9)
  6. ---------- Katarzyna x Nowojowski Tomasz (Rakoszyn 1832/5)
  7. ---------- Kazimierz x Wojcik Katarzyna (Rakoszyn 1856/15)
  8. ---------- Marianna x Tabor Franciszek (Rakoszyn 1821/6)
  9. Kubasa Marianna x Galus Paweł (Pabianice 1857/77)
  10. Kubasek Tomasz x Nowak Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1815/19)
  11. Kubasiewicz Andrzej x Pryca Anna (Pabianice 1858/40)
  12. ---------- Antoni x Mojżyszek Jadwiga (Pabianice 1858/84)
  13. ---------- Dorota x Kotkowski Piotr (Mileszki 1861/20)
  14. ---------- Dorota x Ogrodnicki Ludwik (Klimontów 1833/12)
  15. ---------- Franciszek x Mazurkiewicz Zofia (Klimontów 1876/2)
  16. ---------- Helena x Białkiewicz Aleksander (Klimontów 1877/1)
  17. ---------- Joanna Marianna x Alpński Józef (Klimontów 1849/10)
  18. ---------- Konstancja x Kapica Tomasz (Pabianice 1857/50)
  19. ---------- Ludwik x Potakowski Katarzyna (Mileszki 1847/18)
  20. ---------- Magdalena x Strychocki Andrzej (Klimontów 1879/4)
  21. ---------- Marianna x Maczkiewicz Jan (Kraków - Katedra 1823/12)
  22. ---------- Mikołaj x Tutakiewicz Wiktoria (Klimontów 1845/3)
  23. ---------- Stanisław x Kaźmierski Marianna (Klimontów 1859/7)
  24. ---------- Stanisław x Kogut Marianna (Klimontów 1857/3)
  25. ---------- Walenty x Skurski Marianna (Klimontów 1856/5)
  26. ---------- Wincenty x Górecki Apolonia (Klimontów 1848/2)
  27. Kubasik Marcjanna x Ciaranek Feliks (Kraków - św. Mikołaj 1837/22)
  28. ---------- Marianna x Nowak Franciszek (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1800/1)
  29. Kubaszek Małgorzata x Kubizik Bartłomiej (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1817/7)
  30. Kubaszewski Agnieszka x Sidora Ignacy (Kazimierz Biskupi 1903/14)
  31. ---------- Elżbieta x Tomaszewski Józef (Kazimierz Biskupi 1909/3)
  32. ---------- Jan x Cimiński Dorota (Kazimierz Biskupi 1834/10)
  33. ---------- Marcin x Domeradzki Józefa (Kazimierz Biskupi 1919/15)
  34. ---------- Stanisław x Soszyński Józefa (Pniewnik 1848/9)
  35. Kubaszkiewicz Regina x Iwanicki Antoni (Kraków - Mariacka 1832/80)
  36. Kubaszowski Magdalena x Jędrasek Wojciech (Kraków - św. Anna 1820/19)
  37. Kubat Adam x Ket Zofia (Barłożno 1750/4)
  38. ---------- Adam x Wojciechowski Zofia (Barłożno 1773/12)
  39. ---------- Agnieszka x Moszczyński Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1898/1)
  40. ---------- Andrzej x Broda Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1893/2)
  41. ---------- Andrzej x Cieśla Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1851/3)
  42. ---------- Andrzej x Wróblewski Antonina (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1873/1)
  43. ---------- Anna x Kazub Fabian (Barłożno 1700/6)
  44. ---------- Antoni x Wasil Marianna (Ostrów mazowiecka 1864/18)
  45. ---------- Antonina x Durlej Wojciech (Pierzchnica: wieś Osiny 1894/4)
  46. ---------- Elżbieta x Deptulski Józef (Barłożno 1774/2)
  47. ---------- Florentyna x Nowakowski Stanisław (Skórkowice 1888/31)
  48. ---------- Franciszek x Symacha Józefa (Skórkowice 1868/15)
  49. ---------- Jadwiga x Broda Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1895/1)
  50. ---------- Jakub x Kamizela Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1820/1)
  51. ---------- Jakub x Piecharski Paulina (Gniew 1863/15)
  52. ---------- Józef x Brzozowski Marianna (Ostrów mazowiecka 1865/9)
  53. ---------- Józef x Kogót Agata (Gniew 1946/32)
  54. ---------- Józefa x Broda Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1885/3)
  55. ---------- Katarzyna x Gruszczeński Florian (Ostrów mazowiecka 1865/14)
  56. ---------- Kazimierz x Borowiecki Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1843/2)
  57. ---------- Klara x Kapuścik Jan (Truskolasy 1819/12)
  58. ---------- Leon x Felchner Franciszka (Gniew 1880/9)
  59. ---------- Maciej x Mowienski Katarzyna (Gniew 1776/12)
  60. ---------- Marcin x Quella Franciszka (Gniew 1853/45)
  61. ---------- Marcjanna x Szwedor Łukasz (Kraków - św. Szczepan 1837/46)
  62. ---------- Marianna x Frączek Karol (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1888/5)
  63. ---------- Marianna x Żerdziński Józef (Truskolasy 1819/39)
  64. ---------- Michalina x Morawski Wojciech (Skórkowice 1880/28)
  65. ---------- Piotr x Matusik Paulina (Ostrów mazowiecka 1865/7)
  66. ---------- Waleria x Polewczyk Marceli (Skórkowice 1887/32)
  67. ---------- Wincenty x Pawłowski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1901/3)
  68. ---------- Wojciech x Gałązki Józefa (Ostrów mazowiecka 1864/38)
  69. ---------- Wojciech x Gapski Katarzyna (Gniew 1855/30)
  70. Kubata Katarzyna x Maciejewski Antoni (Gniew 1852/46)
  71. Kubath Antoni x Baniecki Monika (Barłożno 1928/19)
  72. ---------- Franciszek x Paluchowski Katarzyna (Gniew 1853/46)
  73. ---------- Marianna x Czarnojahn Jan (Gniew 1899/15)
  74. ---------- Szymon x Rojeński Julianna (Barłożno 1887/6)
  75. Kubatka Julia x Cylkowski Franciszek (Gniew 1887/1)
  76. Kubawski Augustyn x Meller Helena (Barłożno 1919/15)
  77. ---------- Marianna x Nagórski Jan (Gniew 1895/37)
  78. Kubczika Julianna x Wisniewski Jan (Barłożno 1878/9)
  79. Kube Wilhelm x Scheffler Wilhelmina Karolina (Wierzeja, USC 1885/5)
  80. Kubecki Marianna x Kulef Marcin (Kraków - św. Florian 1851/11)
  81. ---------- Szymon x Pokorski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1824/7)
  82. ---------- Walenty x Switek Marianna (Kraków - Mariacka 1822/63)
  83. Kubeczk Ewa x Barszul Adam (Barłożno 1714/1)
  84. Kubek Agnieszka x Zyzowic Jan (Końskowola 1665/6)
  85. ---------- Wincenty x Hanarz Katarzyna (Skała 1872/5)
  86. Kuber Jan x Talarek Weronika (Górzno k. Garwolina 1928/14)
  87. ---------- Józef x Siporski Feliksa (Górzno k. Garwolina 1933/40)
  88. ---------- Regina x Wojciechowski Piotr (Barłożno 1723/5)
  89. ---------- Stanisław x Bąk Zofia (Górzno k. Garwolina 1931/35)
  90. Kubera Agnieszka x Wyrzuc Kazimierz (Pabianice 1860/50)
  91. ---------- Katarzyna x Redzynia Marcin (Pabianice 1860/18)
  92. ---------- Marcin x Sokołowski Antonina (Mikstat 1846/11)
  93. ---------- Wojciech x Biernaciak Marianna (Mikstat 1840/23)
  94. Kuberka Władysław x Neumann Anna (Gniew 1922/44)
  95. Kuberski Aleksander x Głowiński Maria (Gniew 1940/4)
  96. ---------- Andrzej x Kadzieński Rozalia (Gniew 1760/42)
  97. ---------- Anna x Jankowski Paweł (Barłożno 1857/12)
  98. ---------- Antonina x Kluziewicz Jakub (Kraków - św. Anna 1836/1)
  99. ---------- Barbara x Sowinski Maciej (Gniew 1798/23)
  100. ---------- Bernard x Brodnicki Jadwiga (Gniew 1943/26)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne