Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kruszec (wyników 644):

  1. Kruczyński Leon Franciszek x Wilmowski Franciszka Elżbieta (Gniew 1906/11)
  2. ---------- Małgorzata x Steinkij Gustaw (Barłożno 1914/15)
  3. ---------- Maria x Zwalich Erazm (Gniew 1964/27)
  4. ---------- Paweł x Zimny Rozalia (Gniew 1935/29)
  5. ---------- Stefania x Czuba Bernard (Gniew 1933/29)
  6. ---------- Wiktoria x Mączkowski Piotr Maksymilian (Barłożno 1916/6)
  7. Kruczynski Wilhelm x Maciejewski Klara (Gniew 1942/36)
  8. Krudowczyk Józefa x Wałach Tomasz (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1848/4)
  9. Krueger Anna x Brugmann Józef (Raciąż 1869/19)
  10. ---------- Antonina x Ozłowski Józef (Papowo Toruńskie 1887/9)
  11. ---------- Władysław x Szczepański Marianna (Barłożno 1927/27)
  12. Krufczyk Teodor x Werra Klara (Gniew 1929/33)
  13. Kruga Franciszek x Kucznski Marianna (Raciąż 1847/6)
  14. Krüger Anna x Rekowski Michał (Gniew 1823/35)
  15. Kruger Anna x Riesop Jan (Raciąż 1888/5)
  16. ---------- Anna x Wilkiewicz Stanisław (Raciąż 1929/33)
  17. ---------- August x Hoppe Anna (Raciąż 1899/2)
  18. ---------- August x Prochowski Paulina (Raciąż 1894/7)
  19. ---------- Bronisław x Dublaszewslo Julianna (Płock 1887/76)
  20. ---------- Ewa x Liegmann Daniel (Raciąż 1874/1)
  21. ---------- Franciszka x Thiede Franciszek (Raciąż 1900/6)
  22. ---------- Jan x Baier Marianna (Raciąż 1897/12)
  23. ---------- Jan x Dejk Marianna (Raciąż 1862/26)
  24. ---------- Jan x Mulsolf Joanna (Raciąż 1877/5)
  25. ---------- Józef x Landmesser Marianna (Raciąż 1933/23)
  26. ---------- Józef x Laskowski Maria (Raciąż 1896/14)
  27. ---------- Klara x Szkodowski Władysław Adolf (Gniew 1926/25)
  28. ---------- Klemens x Nagorski Marianna (Gniew 1896/17)
  29. ---------- Konstanty Walenty x Scheffler Katarzyna Elżbieta (Raciąż 1902/12)
  30. ---------- Magdalena x Kowalski Paweł (Raciąż 1871/23)
  31. ---------- Marianna x Chylewski Roman (Raciąż 1937/17)
  32. ---------- Marianna x Jaworski Jan (Raciąż 1834/24)
  33. ---------- Stefania x Grabarz Jan (Raciąż 1967/13)
  34. ---------- Władysław x Szkoda Felicja (Gniew 1963/21)
  35. Krügier Elżbieta x Wiśniewski Wincenty (Płock 1861/17)
  36. Kruhelski Paweł x Uchanowicz Agnieszka (Wiżajny 1866/22)
  37. Krühleng Andrzej x Czajk Katarzyna (Gniew 1845/24)
  38. Krühling Józef x Matkowski Elżbieta (Gniew 1877/2)
  39. Kruijer Łukasz x Lewandowski Józefina (Papowo Toruńskie 1815/8)
  40. ---------- Wojciech x Wasilewski Ewa (Papowo Toruńskie 1811/5)
  41. Krujer Anna x Rutkowski Wojciech (Papowo Toruńskie 1806/15)
  42. ---------- Franciszek x Grabowski Franciszka (Papowo Toruńskie 1855/9)
  43. ---------- Jan x Siekorski Rozalia (Papowo Toruńskie 1866/13)
  44. ---------- Rozalia x Grzegorkiewicz Jan (Papowo Toruńskie 1861/17)
  45. ---------- Zofia x Rybicki Jacek (Papowo Toruńskie 1800/6)
  46. Kruk Aleksy x Kerc Anna (Kraków - św. Szczepan 1848/52)
  47. ---------- Alojzy x Stawicki Melania (Gniew 1906/59)
  48. ---------- Aniela x Kotlenga Bruno (Gniew 1942/34)
  49. ---------- Aniela x Walewski Karol Bruno (Gniew 1910/26)
  50. ---------- Anna x Lubdowski Dominik (Gniew 1839/24)
  51. ---------- Anna x Makowski Józef (Pniewnik 1840/15)
  52. ---------- Antoni x Szaflarski Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1817/10)
  53. ---------- Błażej x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/11)
  54. ---------- Elżbieta x Czaja Roch (Gnojno 1847/22)
  55. ---------- Feliks x Gorecki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1819/70)
  56. ---------- Franciszek x Zapart Teresa (Gnojno 1818/1)
  57. ---------- Franciszka x Siemieniec Jakub (Kraków - św. Anna 1818/54)
  58. ---------- Helena x Kijek Aleksander (Barłożno 1932/18)
  59. ---------- Jakub x Marchelski Marianna (Barłożno 1755/13)
  60. ---------- Jan x Spałek Barbara (Kraków - św. Szczepan 1824/4)
  61. ---------- Janina x Pawlik Józef (Barłożno 1934/45)
  62. ---------- Józef x Jasiński Zofia (Gnojno 1749/20)
  63. ---------- Kajetan x Pajdowski Franciszka (Okrzeja 1837/1)
  64. ---------- Katarzyna x Krajewski Dominik (Koprzywnica 1869/10)
  65. ---------- Marcin x Janus Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1836/18)
  66. ---------- Marianna x Błaszkowszczyk Józef (Dmenin 1779/4)
  67. ---------- Paweł x Grzona Weronika (Barłożno 1920/33)
  68. ---------- Zofia x Janiszek Józef (Okrzeja 1860/33)
  69. Kruka Marianna x Reschke August (Raciąż 1876/4)
  70. ---------- Piotr x Gap Anna (Barłożno 1851/3)
  71. Krukiewicz Tomasz x Słowiński Józefa (Grocholice 1886/38)
  72. Krukoski Jakub x Walperiusz Magdalena (Płock 1864/10)
  73. Krukowiecki Jan Chrzciciel x Wolski Helena (Jeżów 1820/50)
  74. Krukowski Felicjan x Petrykowski Julianna (Nieborów 1837/5)
  75. ---------- Jakub x Satala Jadwiga (Kraków - Wszyscy Święci 1837/32)
  76. ---------- Jan x Nadolny Anna (Gniew 1788/16)
  77. ---------- Józefa x Lipczak Stefan (Grodzisk Mazowiecki 1851/12)
  78. ---------- Katarzyna x Klein Michał (Gniew 1859/28)
  79. ---------- Katarzyna x Szczepaniak Ludwik (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1804/20)
  80. ---------- Katarzyna x Topolinski Jan (Gniew 1786/29)
  81. ---------- Marianna x Kapciński Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1833/13)
  82. ---------- Marianna x Konopka Wojciech (Ludzisko 1836/0)
  83. ---------- Marianna x Milczarek Franciszek (Grocholice 1879/35)
  84. ---------- Marianna x Rytysa Karol (Kraków - św. Krzyż 1837/10)
  85. ---------- Zenon x Jasiński Teresa (Katerburg 1846/7)
  86. Krukunbeker Michał x Techner Anna (Gniew 1747/30)
  87. Krukwa Antoni x N. Ewa (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1755/1)
  88. ---------- Kacper x Jankowski Agnieszka (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1759/3)
  89. ---------- Katarzyna x Glasiak Wojciech (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1757/2)
  90. ---------- Katarzyna x Zimnowoda Walenty (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1762/6)
  91. ---------- Wojciech x Szyman Jadwiga (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1770/11)
  92. Krul Andrzej x Mayr Marianna (Chwaszczyno 1773/7)
  93. ---------- Józefa Antonina x Knop Józef (Dmenin 1894/28)
  94. ---------- Kazimiera x Kopczyński Jan (Kazimierz Biskupi 1905/11)
  95. ---------- Kazimierz x Pawlak Marianna (Kazimierz Biskupi 1906/10)
  96. ---------- Kazimierz x Pawlak Marianna (Kazimierz Biskupi 1906/10)
  97. ---------- Kazimierz x Tuchowski Zofia (Kraków - Mariacka 1816/30)
  98. Krulak Michał x Chojnacki Teofila (Łomna 1882/28)
  99. Krulicki Agnieszka x Włosiewski Ludwik (Kraków - Boże Ciało 1839/9)
  100. ---------- Łucja Wiktoria x Górski Edward (Kraków - Katedra 1837/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne