Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kraszewski (wyników 990):

  1. Krakowiak Katarzyna x Słomecki Tomasz (Koprzywnica 1842/37)
  2. ---------- Ludwik x Gorczyca Antonina (Łoniów 1862/28)
  3. ---------- Ludwika x Bator Jan (Łoniów 1870/14)
  4. ---------- Magdalena x Kozłowski Franciszek (Koprzywnica 1825/20)
  5. ---------- Magdalena x Mortka Andrzej (Koprzywnica 1868/17)
  6. ---------- Małgorzata x Nastałczyk Józef (Bełdów 1895/19)
  7. ---------- Marcin x Mroczkowski Marianna (Mierzyn 1880/20)
  8. ---------- Marianna x Chmielowski Piotr (Koprzywnica 1842/5)
  9. ---------- Marianna x Czyż Tomasz (Łoniów 1837/19)
  10. ---------- Marianna x Pałka Michał (Łoniów 1856/14)
  11. ---------- Marianna x Skrzypiński Jan (Nieborów 1839/3)
  12. ---------- Marianna x Ślęzak Grzegorz (Lgota Wielka 1861/7)
  13. ---------- Michał x Stefaniak Katarzyna (Łoniów 1866/9)
  14. ---------- Mikołaj x Sadowa Rozalia (Koprzywnica 1822/12)
  15. ---------- Paweł x Białek Marianna (Lgota Wielka 1826/3)
  16. ---------- Paweł x Kucharski Tekla (Łoniów 1844/21)
  17. ---------- Paweł x Zioło Gertruda (Koprzywnica 1835/20)
  18. ---------- Piotr x Rafalski Elżbieta (Gieczno 1815/3)
  19. ---------- Piotr x Szandra Magdalena (Koprzywnica 1823/11)
  20. ---------- Piotr x Szymański Kunegunda (Łoniów 1843/5)
  21. ---------- Rozalia x Chwałek Wojciech (Koprzywnica 1852/5)
  22. ---------- Stanisław x Bator Marianna (Łoniów 1839/15)
  23. ---------- Stanisław x Maj Marianna (Łoniów 1869/18)
  24. ---------- Stanisław x Ordon Anna (Koprzywnica 1870/8)
  25. ---------- Stanisław x Waleski Józefa (Koprzywnica 1849/18)
  26. ---------- Stanisław x Węgielski Józefa (Łoniów 1864/30)
  27. ---------- Tekla x Dudek Józef (Koprzywnica 1822/3)
  28. ---------- Teresa x Litwiński Wojciech (Łoniów 1836/20)
  29. ---------- Wawrzyniec x Garlicki Aniela (Klimontów 1864/13)
  30. ---------- Wawrzyniec x Kowalczyk Elżbieta (Luszyn 1849/3)
  31. ---------- Wawrzyniec x Olszeski Róża (Koprzywnica 1849/15)
  32. ---------- Zofia x Adamiak Antoni (Bełdów 1895/7)
  33. ---------- Zofia x Kawalec Szymon (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/28)
  34. ---------- Zofia x Metka (Mietka) Hilary (Żelazna 1880/1)
  35. ---------- Zofia x Pełka Michał (Mierzyn 1884/12)
  36. Krakowian Katarzyna x Kuźno Klemens (Dmenin 1775/2)
  37. ---------- Zofia x Kański Wincenty (Dmenin 1770/5)
  38. Krakowiec Kazimierz x Włodarczak Wiktoria (Dmenin 1764/2)
  39. Krakowiecki Michał x Sztajnert Jadwiga (Grocholice 1880/40)
  40. Krakowin Franciszka x Moskalik Mikołaj (Dmenin 1764/9)
  41. Krakowiński Elżbieta x Kowalczykowski Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/4)
  42. Krakowki Barbara x Straus Antoni (Gniew 1788/29)
  43. Krakowski Agata x Krawczyk Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1889/6)
  44. ---------- Agnieszka x Kumorek Jan (Domosławice, wieś Melsztyn 1921/1)
  45. ---------- Anastazja x Krakowski Andrzej (Domosławice, wieś Melsztyn 1923/4)
  46. ---------- Andrzej x Krakowski Anastazja (Domosławice, wieś Melsztyn 1923/4)
  47. ---------- Andrzej x Mielec Kazimiera (Domosławice, wieś Melsztyn 1913/1)
  48. ---------- Anna x Baniecki Dawid (Gniew 1799/4)
  49. ---------- Anna x Bieda Piotr (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1920/1)
  50. ---------- Anna x Łośko Wojciech (Domosławice, wieś Faliszewice 1912/3)
  51. ---------- Antoni x Suchodolski Teofila (Grudusk 1893/26)
  52. ---------- Apolonia x Maksymowski Paweł (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1896/2)
  53. ---------- Barbara x Mazur Kazimierz (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1881/1)
  54. ---------- Barbara x Mulachowski Maciej (Gniew 1805/14)
  55. ---------- Dominik x Jagielski Antonina (Płock 1867/27)
  56. ---------- Elżbieta x Potępa Antoni (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1904/6)
  57. ---------- Eugeniusz x Krakowski Rozalia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1936/2)
  58. ---------- Franciszek x Szymkowski Marianna (Gniew 1894/43)
  59. ---------- Franciszka x Katner Melchior (Kościelec pow. kaliski 1830/2)
  60. ---------- Franciszka wdowa x Chrzanowski Józef (Grudusk 1891/14)
  61. ---------- Hubert Jan x Żurawski Helena (Gniew 1901/37)
  62. ---------- Jadwiga x Walczak Kazimierz (Buczek 1869/8)
  63. ---------- Jakub x Abraham Dorota (Końskowola 1657/25)
  64. ---------- Jakub x Falaszewski Weronika (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1923/1)
  65. ---------- Jakub x Filipiak Katarzyna (Buczek 1874/12)
  66. ---------- Jakub x Kosmieć Regina (Końskowola 1664/10)
  67. ---------- Jan x Krzemiński Anna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1885/5)
  68. ---------- Jan x Mazgaj Anastazja (Domosławice, wieś Melsztyn 1917/2)
  69. ---------- Jan x Mech Katarzyna (Gniew 1860/40)
  70. ---------- Jan x Ric Elżbieta (Chwaszczyno 1832/5)
  71. ---------- Janina x Chochorowski Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1885/6)
  72. ---------- Joanna x Paszkowski Szymon (Gniew 1886/27)
  73. ---------- Józef x Baca Zofia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1894/2)
  74. ---------- Józef x Łyczko Anna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1904/2)
  75. ---------- Józef x Mazur Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1875/3)
  76. ---------- Józef x Nadolni Anna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1891/2)
  77. ---------- Józefa x Dindorf Wilhelm (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1920/2)
  78. ---------- Julianna x Pawlik Ludwik (Domosławice, wieś Melsztyn 1909/1)
  79. ---------- Kamila Franciszka x Jewulski Józef (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1933/1)
  80. ---------- Katarzyna x Dudzik Sebastian (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1880/2)
  81. ---------- Katarzyna x Krempecki Jan (Gniew 1865/16)
  82. ---------- Katarzyna x Mielec Kazimierz (Domosławice, wieś Melsztyn 1929/2)
  83. ---------- Katarzyna x Sobotka Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1899/3)
  84. ---------- Katarzyna x Tomaszek Piotr (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1909/2)
  85. ---------- Kazimierz x Potępa Maria (Domosławice, wieś Melsztyn 1923/3)
  86. ---------- Klara x Hofman Jakub (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1898/2)
  87. ---------- Kunegunda x Mrzygłód Ludwik (Domosławice, wieś Melsztyn 1937/3)
  88. ---------- Ludwika x Boczek Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1919/2)
  89. ---------- Ludwika x Chuchrowski Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1903/3)
  90. ---------- Ludwika x Kosakowski Jan (Chwaszczyno 1832/6)
  91. ---------- Maciej x Gajdas Anna (Gniew 1857/44)
  92. ---------- Maciej x Wodkowski Anna (Gniew 1824/24)
  93. ---------- Małgorzata x Pierz Celestyn (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1905/1)
  94. ---------- Marcin x Cuba Marianna (Zakliczyn 1769/15)
  95. ---------- Marcin x Stud Katarzyna (Chwaszczyno 1762/4)
  96. ---------- Maria x Gutowski Piotr Paweł (Gniew 1857/24)
  97. ---------- Maria x Kubik Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1918/1)
  98. ---------- Maria x Namysłowski Tadeusz Stanisław (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1935/5)
  99. ---------- Maria x Rylewicz Władysław (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1927/2)
  100. ---------- Marianna x Gołąb Stefan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1878/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne