Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kraj (wyników 177):

  1. Krajewski Józefa x Zienkiewicz Józef (Klimontów 1866/1)
  2. ---------- Julianna x Lewacki Michał (Dmenin 1899/16)
  3. ---------- Karol Rajnold x Styll Zuzanna (Gniew 1836/23)
  4. ---------- Katarzyna x Chojnowski Michał (Grudusk 1889/20)
  5. ---------- Katarzyna x Liszewski Adam (Grudusk 1885/21)
  6. ---------- Katarzyna x Pełkowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1828/10)
  7. ---------- Katarzyna x Woźniak Michał (Koprzywnica 1839/54)
  8. ---------- Katarzyna x Zaręba Szymon (Koprzywnica 1816/39)
  9. ---------- Konstancja x Kędzior Franciszek (Ostrów mazowiecka 1865/42)
  10. ---------- Konstanty x Piątkowski Teodora (Płock 1887/34)
  11. ---------- Kornelia x Paszkowski Józef (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/47)
  12. ---------- Ludwik x Janikowski Regina (Kraków - Mariacka 1833/78)
  13. ---------- Ludwika x Laskowski Antoni (Pniewnik 1849/9)
  14. ---------- Łukasz x Antczak Franciszka (Grudusk 1893/37)
  15. ---------- Maciej x Nogawka Józefa (Gnojno 1839/13)
  16. ---------- Magdalena x Kozioł Jan (Koprzywnica 1827/18)
  17. ---------- Marcin x Kruschewski Weronika (Gniew 1868/17)
  18. ---------- Marianna x Bandzikowski Marcin (Płock 1886/36)
  19. ---------- Marianna x Krzesiński Tomasz (Buczek 1871/3)
  20. ---------- Marianna x Kupniewicz Józef (Szumsk 1842/21)
  21. ---------- Marianna x Kurkowski Jan (Gniew 1822/22)
  22. ---------- Marianna x Małkiński Wincenty Stanisław (Brok 1824/4)
  23. ---------- Marianna x Partyka Stanisław (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1892/7)
  24. ---------- Marianna x Zalewski Stanisław (Płock 1888/69)
  25. ---------- Michał x Gosławski Marianna (Buczek 1874/24)
  26. ---------- Paulina x Graszkiewicz Stanisław (Luszyn 1855/6)
  27. ---------- Paweł x Mokrzycki Antonina (Lubraniec 1855/14)
  28. ---------- Salomea x Tomaszewski Andrzej (Płock 1887/72)
  29. ---------- Stanisław x Jankowski Ewa (Płock 1862/65)
  30. ---------- Stanisław x Zielakiewicz Marianna (Pniewnik 1817/4)
  31. ---------- Stanisława x Talarek Stefan (Górzno k. Garwolina 1954/38)
  32. ---------- Szymon x Kania Wiktoria (Koprzywnica 1864/22)
  33. ---------- Szymon x Smoliński Anna (Płock 1886/87)
  34. ---------- Tekla x Pomorski Franciszek (Luszyn 1852/10)
  35. ---------- Teofila x Wolski Tomasz (Działoszyce 1858/13)
  36. ---------- Teresa x Dybcio Jan (Górzno k. Garwolina 1960/10)
  37. ---------- Tomasz x Kalinowski Teresja (Raciążek 1771/7)
  38. ---------- Tomasz x Kużnik Katarzyna (Lgota Wielka 1866/13)
  39. ---------- Tomasz x Turek Marianna (Górzno k. Garwolina 1748/2)
  40. ---------- Walenty x Grabek Jadwiga (Koprzywnica 1846/16)
  41. ---------- Walenty x Śpiewak Apolonia (Górzno k. Garwolina 1760/7)
  42. ---------- Walenty x _nielz Helena (Gniew 1847/44)
  43. ---------- Waleria x Doreń Andrzej (Budziszewice 1864/16)
  44. ---------- Waleria x Flak Zygmunt (Górzno k. Garwolina 1948/17)
  45. ---------- Wawrzyniec x Lipinski Anna (Dobrzejewice 1846/5)
  46. ---------- Wiktoria x Marchlewicz Szymon (Dobrzejewice 1847/1)
  47. ---------- Wincenty Paweł x Szadkowski Paulina Franciszka (Luszyn 1847/0)
  48. ---------- Władysław x Wichrowski Franciszka (Grudusk 1889/11)
  49. ---------- Wojciech x Janus Katarzyna (Lgota Wielka 1841/24)
  50. ---------- Wojciech x Łucak Zofia (Lgota Wielka 1848/5)
  51. ---------- Zofia x N. Michał (Raciążek 1756/8)
  52. ---------- Zygmunt x Galon Janina (Gniew 1945/34)
  53. ---------- Zygmunt x Żochowski Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1951/38)
  54. Kram Staia x Fogiel Jankiel (Hrubieszów 1819/33)
  55. Kranicki Katarzyna x Drozdal Wincenty (Koprzywnica 1824/2)
  56. Kraniewski Jan x Szatkowski Rozalia (Papowo Toruńskie 1871/6)
  57. ---------- Małgorzata x Zabłocki Grzegorz (Raciążek 1781/2)
  58. Kraniski Joanna x Klein Walenty (Gniew 1882/31)
  59. Krany Rozalia x Schimer Józef (Chwaszczyno 1875/17)
  60. Kraski Agata x Michalski Andrzej (Rakoszyn 1834/1)
  61. ---------- Agnieszka x Sobota Wojciech (Rakoszyn 1848/1)
  62. ---------- Franciszka x Śnioski Jan (Cisów 1936/4)
  63. ---------- Helena x Omasta Jan (Rakoszyn 1836/12)
  64. ---------- Józefa x Fronczyk Tomasz (Rakoszyn 1857/8)
  65. ---------- Katarzyna x Bęben Ignacy (Cisów 1863/3)
  66. ---------- Magdalena x Korytowski Jakub (Rakoszyn 1853/4)
  67. ---------- Marianna x Bęben Stanisław (Cisów 1899/10)
  68. ---------- Marianna x Kowalczyk Antoni (Cisów 1900/2)
  69. ---------- Marianna x Kraska Jakub (Rakoszyn 1849/2)
  70. ---------- Marianna x Selega Michał (Rakoszyn 1859/4)
  71. ---------- Marianna x Szymaniak Władysław (Kazimierz Biskupi 1925/23)
  72. ---------- Marianna x Wodecki Wincenty (Rakoszyn 1842/8)
  73. ---------- Salomea x Chyc Andrzej (Rakoszyn 1841/13)
  74. ---------- Salomea x Mularczyk Piotr (Rakoszyn 1843/2)
  75. ---------- Władysława x Nowak Józef (Kazimierz Biskupi 1931/17)
  76. ---------- Zofia x Malczycki Piotr (Rakoszyn 1857/4)
  77. Kray Rozalia x Kolaska Józef (Barłożno 1842/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne