Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kozik (wyników 1366):

  1. Kozak Bartłomiej x Kula Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1833/1)
  2. ---------- Błażej x Knap Franciszka (Bebelno 1799/6)
  3. ---------- Danuta x Friede Jan (Raciąż 1967/18)
  4. ---------- Dorota x Białas Wawrzyniec (Końskowola 1653/26)
  5. ---------- Elżbieta x Koniarski Włodzimierz (Raciąż 1995/12)
  6. ---------- Elżbieta x Piechowic Jakub (Końskowola 1653/6)
  7. ---------- Ewa x Kuzia Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1881/2)
  8. ---------- Felicja x Dybowski Feliks (Gniew 1952/16)
  9. ---------- Filip x Chotocki Józefa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1833/2)
  10. ---------- Franciszek x Oset Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1861/2)
  11. ---------- Franciszka x Dudkiewicz Stanisław (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1821/3)
  12. ---------- Franciszka x Gubała Antoni (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1848/7)
  13. ---------- Franciszka x Hęperek Jan (Opole Lubelskie 1858/68)
  14. ---------- Franciszka x N. Bartłomiej (Luszyn 1843/8)
  15. ---------- Franciszka x Pietrzyk Łukasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/2)
  16. ---------- Gabriel x Makówka Bogumiła (Gnojno 1854/45)
  17. ---------- Gabriel x Makówka Jadwiga (Gnojno 1858/34)
  18. ---------- Grzegorz x Mul Józefa (Hrubieszów 1863/22)
  19. ---------- Grzegorz x Mul Józefa (Hrubieszów 1869/22)
  20. ---------- Ignacy x Gardyna Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/2)
  21. ---------- Ignacy x Metryka Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1825/3)
  22. ---------- Jadwiga x Koska Jakub (Końskowola 1646/22)
  23. ---------- Jadwiga x Kuzia Wincenty (Pierzchnica: wieś Gumienice 1857/1)
  24. ---------- Jadwiga x Piwowarczyk Stanisław (Pierzchnica: wieś Gumienice 1847/4)
  25. ---------- Jakub x Lulkowski Julianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1850/1)
  26. ---------- Jakub x N. Marianna (Końskowola 1689/6)
  27. ---------- Jan x Adamczuk Katarzyna (Surhów 1862/10)
  28. ---------- Jan x Bęben Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1851/7)
  29. ---------- Jan x Miszczyk Józefa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1886/2)
  30. ---------- Jan x Piróg Petronela (Pierzchnica: wieś Gumienice 1883/2)
  31. ---------- Jan x Piwowarczyk Antonina (Pierzchnica: wieś Gumienice 1902/1)
  32. ---------- Jan x Stochmal Anna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1861/1)
  33. ---------- Jan x Stochmal Anna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1890/3)
  34. ---------- Jan x Szczesio Maryanna (Pabianice 1859/66)
  35. ---------- Jan x Woźniak Agnieszka (Koprzywnica 1819/11)
  36. ---------- Jędrzej x Strzyżowski Marianna (Czemierniki 1813/9)
  37. ---------- Joanna x Makówka Jan (Gnojno 1831/24)
  38. ---------- Joanna x Wojalski Antoni (Rakoszyn 1833/2)
  39. ---------- Józef x Hillar Krystyna (Gniew 1959/29)
  40. ---------- Józef x Kuzia Jadwiga (Pierzchnica: wieś Gumienice 1873/1)
  41. ---------- Józef x Szabla Franciszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1859/1)
  42. ---------- Józefa x Jagieło Walenty (Pierzchnica: wieś Gumienice 1902/4)
  43. ---------- Józefa x Miszczyk Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1895/5)
  44. ---------- Józefa x Misztal Jakub (Pierzchnica: wieś Gumienice 1882/1)
  45. ---------- Józefa x Sułkowicz Stanisław (Pierzchnica: wieś Gumienice 1871/1)
  46. ---------- Katarzyna x Dereń Maciej (Koprzywnica 1867/5)
  47. ---------- Katarzyna x Knap Stanisław (Koprzywnica 1830/16)
  48. ---------- Katarzyna x Miszczyk Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1903/2)
  49. ---------- Katarzyna x Pietrzyk Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/15)
  50. ---------- Katarzyna x Praszczyk Jan (Truskolasy 1819/8)
  51. ---------- Kazimierz x Antoszewski Regina (Gnojno 1816/2)
  52. ---------- Kazimierz x Płaneta Tekla (Koprzywnica 1822/15)
  53. ---------- Lidia x Gołuński Ludwik (Raciąż 1976/11)
  54. ---------- Łukasz x Piwowar Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1828/1)
  55. ---------- Maciej x Matysiak Józefa (Kościelec pow. kaliski 1824/7)
  56. ---------- Maciej x Ozimina Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1820/1)
  57. ---------- Maciej x Stochmal Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1862/4)
  58. ---------- Maciej x Szumiata Katarzyna (Hrubieszów 1811/97)
  59. ---------- Magdalena x Stępień Szymon (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/4)
  60. ---------- Magdalena x Szabla Antoni (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1804/1)
  61. ---------- Magdalena x Zawłocki Maciej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1832/2)
  62. ---------- Małgorzata x Bryk Adam (Pierzchnica: wieś Gumienice 1808/1)
  63. ---------- Małgorzata x Pałuszyski Ambroży (Kraków - św. Anna 1833/8)
  64. ---------- Małgorzata x Pasek Michał (Pierzchnica: wieś Gumienice 1863/1)
  65. ---------- Małgorzata x Siekański Maciej (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1847/2)
  66. ---------- Marcelina x Rugielski Leon (Górzno k. Garwolina 1796/29)
  67. ---------- Marianna x Adamczyk Andrzej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1883/2)
  68. ---------- Marianna x Guzera Stanisław (Pierzchnica: wieś Gumienice 1894/3)
  69. ---------- Marianna x Kapusta Błażej (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1886/1)
  70. ---------- Marianna x Kozak Paweł (Pierzchnica: wieś Gumienice 1859/1)
  71. ---------- Marianna x Kozera Kazimierz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1892/6)
  72. ---------- Marianna x Krupa Józef (Końskowola 1680/1)
  73. ---------- Marianna x Majewski Paweł (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1904/6)
  74. ---------- Marianna x Ruczyński Wit (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1833/8)
  75. ---------- Marianna x Stochmal Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1867/3)
  76. ---------- Marianna x Stochmal Teodor (Pierzchnica: wieś Gumienice 1825/1)
  77. ---------- Marianna x Sułkowicz Mikołaj (Pierzchnica: wieś Gumienice 1836/1)
  78. ---------- Marianna x Wawszczyk Feliks (Gnojno 1832/52)
  79. ---------- Marianna x Wielgus Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/2)
  80. ---------- Marianna x Wojtanowski Karol (Stary Wiśniowiec 1842/1)
  81. ---------- Marianna x Woycicek Stanisław (Końskowola 1656/2)
  82. ---------- Marianna x Zaród Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1862/1)
  83. ---------- Marianna x Zawłocki Wojciech (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1830/2)
  84. ---------- Michał x Górski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1888/4)
  85. ---------- Michał x Kowalski Tekla (Pierzchnica: wieś Gumienice 1893/1)
  86. ---------- Michał x Kula Wiktoria (Pierzchnica: wieś Gumienice 1868/5)
  87. ---------- Michał x Makoski Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1851/22)
  88. ---------- Michał x Metryka Tekla (Pierzchnica: wieś Gumienice 1879/3)
  89. ---------- Michał x Narloch Anna (Raciąż 1951/15)
  90. ---------- Michał x Tomczyk Teresa (Truskolasy 1811/45)
  91. ---------- Mikołaj x Frąk Apolonia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1852/2)
  92. ---------- Mikołaj x Kowalski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1842/3)
  93. ---------- Monika x Jasiński Edward (Gniew 1948/16)
  94. ---------- Paweł x Kozak Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1859/1)
  95. ---------- Paweł x Kozieł Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/15)
  96. ---------- Paweł x Matryba Dorota (Górzno k. Garwolina 1722/14)
  97. ---------- Paweł x Nieznalski Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1868/2)
  98. ---------- Paweł x Subratowska Ewa (Bełżyce 1829/2)
  99. ---------- Prakseda x Bogdanowicz Antoni (Hrubieszów 1865/17)
  100. ---------- Regina x Krzysałka Stanisław (Końskowola 1649/29)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne