Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kowalik (wyników 1709):

  1. Kowalczuk Teodor x Ziółkowski Marianna (Hrubieszów 1841/7)
  2. Kowalczyk Adam x Ptoszek Helena (Jeżów 1819/17)
  3. ---------- Agata x Nocunik Szymon (Podlesie 1781/5)
  4. ---------- Agnieszka x Komorek Jakub (Okrzeja 1850/18)
  5. ---------- Agnieszka x Kubik Sebastian (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1870/2)
  6. ---------- Agnieszka x Maj Tomasz (Kraków - św. Florian 1835/75)
  7. ---------- Agnieszka x Michalak Maciej (Okrzeja 1820/26)
  8. ---------- Agnieszka x Ostrowicz Walenty (Dmenin 1843/4)
  9. ---------- Alojzy x Rudzki Elżbieta (Dmenin 1821/4)
  10. ---------- Anastazja x Kiełbasa Jan (Czermno 1853/20)
  11. ---------- Anastazja x Ochnik Michał (Okrzeja 1823/73)
  12. ---------- Andrzej x Chachuła (Hachuła) Anna (Dmenin 1856/7)
  13. ---------- Andrzej x Czyż Konstancja (Gródek 1894/14)
  14. ---------- Andrzej x Gałązki Agata (Jelonki 1864/8)
  15. ---------- Andrzej x Hynusiewicz Regina (Kraków - św. Krzyż 1823/7)
  16. ---------- Andrzej x Kapica Katarzyna (Dmenin 1892/13)
  17. ---------- Andrzej x Marczak Marianna (Dmenin 1880/22)
  18. ---------- Andrzej x Pawełczak Katarzyna (Bełżyce 1831/23)
  19. ---------- Andrzej x Pieńkosz Marianna (Okrzeja 1862/4)
  20. ---------- Andrzej x Podobas Brygida (Kiczki 1799/1)
  21. ---------- Andrzej x Politański Wiktoria (Grocholice 1884/28)
  22. ---------- Andrzej x Polusiewicz Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/7)
  23. ---------- Andrzej x Rusaj Helena (Dmenin 1843/1)
  24. ---------- Andrzej x Szymczak Franciszka (Turek 1892/77)
  25. ---------- Andrzej x Urban Marianna (Kiczki 1806/5)
  26. ---------- Aniela x Janus Józef (Grocholice 1887/10)
  27. ---------- Aniela x Warowny Jan (Okrzeja 1855/34)
  28. ---------- Anna x Lubak Józef (Jelonki 1865/13)
  29. ---------- Anna x Pawlak Antoni (Okrzeja 1862/3)
  30. ---------- Anna x Piestrzyński Józef (Dmenin 1863/15)
  31. ---------- Anna x Stefanowski Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/24)
  32. ---------- Anna x Szkala Karol (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/22)
  33. ---------- Anna x Twarkowski Wojciech (Dmenin 1884/19)
  34. ---------- Antoni x Cybulski Teofila (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/33)
  35. ---------- Antoni x Handke Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/20)
  36. ---------- Antoni x Janiszewski Marianna (Gieczno 1819/28)
  37. ---------- Antoni x Kałużna Urszula (Lgota Wielka 1822/12)
  38. ---------- Antoni x Kowalski Anna (Turek 1894/80)
  39. ---------- Antoni x Kraski Marianna (Cisów 1900/2)
  40. ---------- Antoni x Malonczak Marianna (Babsk 1813/4)
  41. ---------- Antoni x Mynarczyk Marianna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1876/3)
  42. ---------- Antoni x Siemion Gertruda (Podlesie 1764/2)
  43. ---------- Antonina x Bareła Józef (Dmenin 1899/9)
  44. ---------- Antonina x Głębocki Franciszek (Kazimierz Biskupi 1895/1)
  45. ---------- Antonina x Knysak Michał (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/39)
  46. ---------- Antonina x Kowalski Walenty (Okrzeja 1848/12)
  47. ---------- Antonina x Kujawiński Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/6)
  48. ---------- Antonina x Kurpiewski Jan (Nieborów 1838/13)
  49. ---------- Antonina x Skupiński Adam (Mileszki 1874/9)
  50. ---------- Antonina x Sobczak Jan (Turek 1894/14)
  51. ---------- Apolonia x Krawczyk Leonard (Dmenin 1798/3)
  52. ---------- Apolonia x Wróblewski Ludwik (Dmenin 1841/6)
  53. ---------- Apolonia x Wronka Paweł (Dmenin 1799/1)
  54. ---------- August x Kaźmierczak Franciszka (Brzeziny 1773/1678)
  55. ---------- Barbara x Ociepa Józef (Dmenin 1858/9)
  56. ---------- Bartłomiej x Cybula Agnieszka (Bebelno 1687/3)
  57. ---------- Bartłomiej x Garbal Cecylia Katarzyna (Czemierniki 1814/26)
  58. ---------- Bartłomiej x Krzysztof Regina (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1871/2)
  59. ---------- Bartłomiej x Mazur Elżbieta (Dmenin 1865/34)
  60. ---------- Błażej x Gącarz Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1815/1)
  61. ---------- Błażej x Rapacz Jadwiga (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1829/6)
  62. ---------- Bonawentura x Bruniarski Regina (Kraków - Mariacka 1820/1)
  63. ---------- Bonawentura x Gaj Kunegunda (Dmenin 1783/5)
  64. ---------- Bonawentura x Kurzasz Magdalena (Dmenin 1762/2)
  65. ---------- Dominik x Tatara Jadwiga (Lgota Wielka 1849/18)
  66. ---------- Dominik x Walicki Antonina (Kazimierz Biskupi 1820/10)
  67. ---------- Eleonora Julianna x Szad(t)kowski Wojciech (Dmenin 1889/27)
  68. ---------- Elżbieta x Ambrozik Łukasz (Podlesie 1765/4)
  69. ---------- Elżbieta x Krakowiak Wawrzyniec (Luszyn 1849/3)
  70. ---------- Ewa x Gabryś Wojciech (Dmenin 1875/16)
  71. ---------- Ewa x Siwiecki Jan (Pniewnik 1869/13)
  72. ---------- Feliks x Kisiołek Katarzyna (Lgota Wielka 1853/5)
  73. ---------- Feliksa x Lipowski Jan (Grudusk 1892/21)
  74. ---------- Franciszek x Garnisz Marianna (Brzeziny 1796/14)
  75. ---------- Franciszek x Hejduk Marianna (Okrzeja 1842/5)
  76. ---------- Franciszek x Kątski Zuzanna (Płock 1862/33)
  77. ---------- Franciszek x Kowski Agnieszka (Lgota Wielka 1858/25)
  78. ---------- Franciszek x Koza Zofia (Borzykowa 1863/13)
  79. ---------- Franciszek x Kozioł Agnieszka (Nieborów 1840/1)
  80. ---------- Franciszek x Kraszkiewicz Rozalia (Turek 1893/6)
  81. ---------- Franciszek x Raźny Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1816/2)
  82. ---------- Franciszek x Sobański Antonina (Dmenin 1881/17)
  83. ---------- Franciszek x Stolarczyk Helena (Lgota Wielka 1821/16)
  84. ---------- Franciszek x Szczygielski Agata (Kraków - św. Krzyż 1837/6)
  85. ---------- Franciszek x Tomkiewicz Józefa (Pniewnik 1877/15)
  86. ---------- Franciszka x Bedlechowicz Antoni (Dmenin 1880/17)
  87. ---------- Franciszka x Duda Roch (Jelonki 1864/6)
  88. ---------- Franciszka x Glapa Marcin (Turek 1891/20)
  89. ---------- Franciszka x Karczmarski Franciszek (Budziszewice 1868/28)
  90. ---------- Franciszka x Lipski Michał (Kraków - św. Salwator 1824/26)
  91. ---------- Franciszka x Majewski Antoni (Dmenin 1884/7)
  92. ---------- Franciszka x Myszkowski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1921/49)
  93. ---------- Franciszka x Naduchowicz Łukasz (Dobrzejewice 1850/4)
  94. ---------- Franciszka x Piwiarski Joachim (Kraków - Boże Ciało 1814/14)
  95. ---------- Franciszka x Reluga Wawrzyniec (Brok 1836/9)
  96. ---------- Franciszka x Sadurski Wincenty (Grocholice 1878/24)
  97. ---------- Franciszka x Stefan Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/7)
  98. ---------- Franciszka x Trajdos Florian (Lgota Wielka 1817/4)
  99. ---------- Franciszka x Więckowski Walenty (Lgota Wielka 1866/17)
  100. ---------- Franciszka x Żyła Michał (Dmenin 1870/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne