Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kosecki (wyników 865):

  1. Kosciołek Jacek x Łuszczek Marianna (Kraków - św. Salwator 1839/46)
  2. ---------- Jan x Kozina Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1823/55)
  3. ---------- Józefa x Franasek Józef (Kraków - św. Mikołaj 1811/45)
  4. ---------- Marianna x Kozioł Józef (Kraków - św. Salwator 1834/24)
  5. ---------- Tekla x Lipiasz Wawrzyniec (Kraków - św. Salwator 1817/70)
  6. ---------- Wiktoria x Lis Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1851/11)
  7. Kosciuszko Ludwika x Loręcki Wincenty (Zielonki 1836/11)
  8. Kosczarz Agnieszka x Szablic Kazimierz (Końskowola 1660/5)
  9. ---------- Katarzyna x Czygankowic Wojciech (Końskowola 1653/73)
  10. Kosczorz Dorota x Sikut Wojciech (Końskowola 1674/6)
  11. Kosecki Elżbieta x Rulewski Franciszek (Gniew 1942/11)
  12. ---------- Feliks x Wiciński Julianna (Borzykowa 1844/26)
  13. ---------- Franciszka x Draszanowski Bolesław (Gniew 1896/31)
  14. ---------- Jan x Kłod Anna (Gniew 1821/24)
  15. ---------- Janina x Drews Zygmunt (Gniew 1942/69)
  16. ---------- Kazimierz x Kopyciński Elżbieta (Dmenin 1824/15)
  17. ---------- Klara x Kociński Józef (Raciąż 1921/8)
  18. ---------- Leon x Szarmach Teodozja (Barłożno 1934/4)
  19. ---------- Magdalena x Kałuża Stefan (Borzykowa 1856/20)
  20. ---------- Marianna x Litwiński Józef (Barłożno 1867/10)
  21. ---------- Marianna x Szyler Jan (Borzykowa 1866/16)
  22. ---------- Marianna x Zielinski Franciszek (Gniew 1879/24)
  23. ---------- Otylia x Węglikowski Teodor (Gniew 1906/19)
  24. ---------- Piotr x Idzik Magdalena (Borzykowa 1839/36)
  25. ---------- Stefan x Kiersznicki Otylia (Gniew 1883/10)
  26. Koseda Augusta x Ciszewski Józef (Gniew 1872/17)
  27. Kosedowski Konstancja x Drahim Franciszek (Gniew 1907/32)
  28. ---------- Paulina x Koplin N. (Gniew 1902/8)
  29. ---------- Rozalia x Gapski Franciszek (Gniew 1900/15)
  30. Kosek Adam x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/100)
  31. ---------- Antonina x Kozak Teodor (Hrubieszów 1868/18)
  32. ---------- Jacek x Słaby Julianna (Kraków - św. Szczepan 1825/53)
  33. ---------- Jan Maciej x Sokołowski Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1827/45)
  34. ---------- Piotr x Żurek Dorota (Kraków - św. Szczepan 1850/52)
  35. Kosela Andrzej x Sikora Stefania (Cisów 1929/6)
  36. ---------- Antoni x Wujcik Agnieszka (Cisów 1841/4)
  37. ---------- Antonina x Rurzkoski Paweł (Cisów 1832/7)
  38. ---------- Dorota x Zięba Wawrzyniec (Cisów 1897/6)
  39. ---------- Franciszek x Kobyłecki Antonina (Cisów 1917/4)
  40. ---------- Franciszek x Suchenia Bronisława (Cisów 1944/4)
  41. ---------- Franciszek x Wróbel Marianna (Cisów 1933/11)
  42. ---------- Franciszek x Zemsta Agnieszka (Cisów 1934/12)
  43. ---------- Genowefa x Poietras Józef (Cisów 1945/2)
  44. ---------- Helena x Bernat Wojciech (Cisów 1843/7)
  45. ---------- Helena x Szczepaniak Bartłomiej (Cisów 1832/13)
  46. ---------- Jan x Bochnacki Marianna (Cisów 1846/2)
  47. ---------- Jan x Mochocki Marianna (Cisów 1930/11)
  48. ---------- Joachim x Krzemiński Marianna (Cisów 1862/4)
  49. Koselą Joanną x Budek Kajetan (Cisów 1836/5)
  50. Kosela Józef x Bęben Tekla (Cisów 1857/3)
  51. ---------- Józef x Zięba Sabina (Cisów 1943/4)
  52. ---------- Katarzyna x Długosz Wojciech (Pierzchnica: wieś Osiny 1882/3)
  53. ---------- Katarzyna x Jaroń Franciszek (Cisów 1863/1)
  54. ---------- Katarzyna x Szczepaniak Jan (Cisów 1935/7)
  55. ---------- Ludwik x Bęben Józefa (Cisów 1920/3)
  56. ---------- Magorzata x Szczepaniak Kazimierz (Cisów 1900/6)
  57. ---------- Marcin x Gonciarz Salomea (Cisów 1858/4)
  58. ---------- Marianna x Kaczmarczyk Józef (Cisów 1847/1)
  59. ---------- Marianna x Zemsta Antoni (Cisów 1837/2)
  60. ---------- Michalina x Mochocki Szczepan (Cisów 1900/3)
  61. ---------- N. x Machocki N. (Cisów 1853/3)
  62. ---------- Petronela x Filipek Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1830/42)
  63. ---------- Piotr x Krzemiński Teresa (Cisów 1832/12)
  64. ---------- Stanisław x Dunajski Wiktoria (Cisów 1921/3)
  65. ---------- Stanisław x Krzemiński Aniela (Cisów 1929/11)
  66. ---------- Tekla x Machocki Jan (Cisów 1866/3)
  67. ---------- Tomasz x Konik Zofia (Borzykowa 1851/41)
  68. Kosełka Karol x Nowak Dorota (Działoszyce 1869/13)
  69. Koselski Magdalena x Mosiołek Franciszek (Chlewiska 1828/33)
  70. ---------- Marianna x Aleksanderek Jakub (Chlewiska 1833/21)
  71. ---------- Mateusz x Gruszczyński Petronela (Chlewiska 1836/27)
  72. ---------- Michał x Jarząbek Klara (Chlewiska 1836/19)
  73. ---------- Stanisław x Kućwir Katarzyna (Chlewiska 1827/10)
  74. Kosendek Anna x Jambor Józef (Dmenin 1894/24)
  75. ---------- Marianna x Jambor Piotr (Dmenin 1885/13)
  76. Kosendey Jan x Wachowski Katarzyna (Gniew 1937/29)
  77. Kosera Franciszka x Kucharczyk Józef (Okrzeja 1862/21)
  78. ---------- Teresa x Miodek Kazimierz (Skała 1857/6)
  79. Kosiak Danuta x Adrypiński Henryk (Raciąż 1973/8)
  80. ---------- Irena x Giłka Eugeniusz (Raciąż 1963/11)
  81. ---------- Maria Zofia x Dończyk Franciszek (Raciąż 1966/4)
  82. ---------- Urszula x Skotarczyk Apoloniusz Piotr (Raciąż 1959/4)
  83. Kosiąkiewicz Maciej x Chrzanowski Jadwiga (Raciążek 1773/5)
  84. Kosian Jan x Łabedź Wiktoria (Niekrasów Świętokrzyski 1916/9)
  85. Kosiara Władysław x Skura Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1927/25)
  86. Kosiarczyk Zofia x Gierczak Marcin (Gnojno 1753/1)
  87. Kosiarski Andrzej x Barankiewicz Katarzyna (Klimontów 1871/2)
  88. ---------- Tomasz x Nowakoski Tekla (Klimontów 1821/138)
  89. Kosicki Franciszka x Mytkowski Feliks (Szumbar 1882/3)
  90. ---------- Ignacy x Zarzycki Tekla (Łoniów 1827/12)
  91. ---------- Jakub x Lacek Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1825/30)
  92. ---------- Józefa x Knowiakowski Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1843/19)
  93. ---------- Ludwik x Bandtkie Karolina Fryderyka (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1832/2)
  94. ---------- Ludwik x Buliński Konstancja (Kraków - Mariacka 1822/48)
  95. ---------- Mateusz x Biliński Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1826/44)
  96. ---------- Szymon x Miąsko Marianna (Pniewnik 1771/146)
  97. ---------- Walenty x Przybylski Zofia (Kazimierz Biskupi 1816/4)
  98. ---------- Wawrzyniec x Aumüller Kunegunda (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/2)
  99. Kosidowski Bronisław x Karnowski Teresa (Raciąż 1978/7)
  100. Kosiecki Anna x Szczypiorski Franciszek (Pniewnik 1833/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne