Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kortas (wyników 821):

  1. Korcipa Stefan x Panak Małgorzata (Gnojno 1842/16)
  2. ---------- Szymon x Stolarczyk Julianna (Gnojno 1838/44)
  3. ---------- Tekla x Kogut Józef (Gnojno 1845/44)
  4. ---------- Tekla x Szymczyk Wojciech (Gnojno 1835/35)
  5. ---------- Walenty x Radomski Marianna (Gnojno 1815/18)
  6. ---------- Wojciech x Gromiec Barbara (Gnojno 1861/4)
  7. ---------- Wojciech x Wilk Marianna (Gnojno 1815/26)
  8. Korcipka Józefa x Kulza Franciszek (Łoniów 1857/5)
  9. Korcyk Katarzyna x Błasiak Tomasz (Łoniów 1863/12)
  10. Korcyl Anna x Maćka Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1930/2)
  11. Korcypic Katarzyna x Gach Jan (Koprzywnica 1853/7)
  12. Korcz Danuta x Ostolski Jan (Górzno k. Garwolina 1970/9)
  13. ---------- Katarzyna x Wentzlaff Karol (Stężyca 1859/19)
  14. ---------- Magdalena x Wesołowski Jan (Stężyca 1867/7)
  15. ---------- Marianna x Kabza Kazimierz (Rakoszyn 1830/3)
  16. Korczak Adam x Kulza Franciszka (Łoniów 1863/19)
  17. ---------- Agnieszka x Baran Józef (Siercza, par. Wieliczka 1825/8)
  18. ---------- Agnieszka x Spychała Maciej (Połaniec 1874/25)
  19. ---------- Bronisława x Krzemiński Marcin (Połaniec 1865/31)
  20. ---------- Franciszka x Leśniak Piotr (Połaniec 1872/45)
  21. ---------- Gertruda x Zieliński Krystian (Raciąż 1974/6)
  22. ---------- Helena x Kogut Sebastian (Łoniów 1817/253)
  23. ---------- Jadwiga x Sikora Andrzej (Połaniec 1868/7)
  24. ---------- Jan x Dyna Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1865/3)
  25. ---------- Jan x Suchorzewski Marianna (Łoniów 1832/30)
  26. ---------- Karolina x Glazer Czesław (Raciąż 1991/16)
  27. ---------- Katarzyna x Nojna Filip (Zborówek 1883/1)
  28. ---------- Katarzyna x Pazdyka Józef (Pniewnik 1876/16)
  29. ---------- Małgorzata x Skóra Błażej (Łoniów 1815/115)
  30. ---------- Marianna x Krutysza Piotr (Łoniów 1820/239)
  31. ---------- Marianna x Maćkoski Szczepan (Połaniec 1864/4)
  32. ---------- Ryszard x Pepliński Halina (Raciąż 1968/8)
  33. ---------- Stanisław x Gunther Stanisława (Raciąż 1954/9)
  34. ---------- Stanisław x Sosin Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1826/2)
  35. ---------- Wawrzyniec x Słoniewski Agnieszka (Białobrzegi 1867/3)
  36. Korczakowska Marianna x Gawroński Ludwik (Połaniec 1874/1)
  37. Korczakowski Franciszek x Łowicka Katarzyna (Połaniec 1870/34)
  38. ---------- Józef x Kłosiński Józefata (Brok 1832/4)
  39. ---------- Józef x Piątek Tekla (Połaniec 1877/41)
  40. ---------- Katarzyna x Bojarski Augustyn (Koprzywnica 1810/1)
  41. ---------- Stanisław x Pasek Anna (Połaniec 1871/34)
  42. Korczek Katarzyna x Adamski Jakub (Kraków - św. Salwator 1816/50)
  43. Korczeń Józef x Wyzga Klara (Kraków - św. Szczepan 1817/73)
  44. Korczenecki Jan x Beczek Julianna (Okrzeja 1863/17)
  45. Korczewski Józefa x Michalski Jan (Pniewnik 1847/13)
  46. ---------- Maciej x Jaczewski Agnieszka (Pniewnik 1832/12)
  47. Korczyk Jadwiga x Dyja Józef (Dmenin 1847/1)
  48. ---------- Józef x Nowak Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1831/60)
  49. Korczyński Andrzej x Dereziński Magdalena (Kościelec pow. kaliski 1815/5)
  50. ---------- Andrzej x Wolczak Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1853/15)
  51. ---------- Antoni Onufry x Głupczyk Katarzyna Marianna (Kraków - św. Salwator 1851/13)
  52. ---------- Jan x Fitowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1820/12)
  53. ---------- Jan Kanty x Kiciński Salomea (Kraków - św. Florian 1829/74)
  54. ---------- Józef x Dziuba Marianna (Kraków - Mariacka 1840/50)
  55. ---------- Katarzyna x Szymański Andrzej (Kraków - Mariacka 1832/64)
  56. ---------- Katarzyna x Wesołowski Szymon (Kościelec pow. kaliski 1849/28)
  57. ---------- Łucja x Marciniak Stefan (Kościelec pow. kaliski 1815/3)
  58. ---------- Ludwik x wankiewicz Ludwika (Hrubieszów 1861/1)
  59. ---------- Maciej x Kulaciński Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1814/1)
  60. ---------- Maciej x Rzepczyński Anna (Kraków - św. Florian 1810/6)
  61. ---------- Małgorzata x Radwan Jakub (Kraków - św. Szczepan 1847/3)
  62. ---------- Marcin x Janiak Julianna (Kościelec pow. kaliski 1838/12)
  63. ---------- Petronela x Dziako Piotr (Kraków - Mariacka 1828/2)
  64. ---------- Sebastian x Palimąka Łucja (Kraków - św. Mikołaj 1850/36)
  65. ---------- Teodor x Drzewiński Julianna (Kościelec pow. kaliski 1865/26)
  66. ---------- Teodor x Szymański Józefa (Kościelec pow. kaliski 1864/10)
  67. ---------- Teresa x Baranowski Stefan (Kościelec pow. kaliski 1852/18)
  68. ---------- Teresa x Jeowla Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1832/45)
  69. ---------- Wincenty x Kulaczyński Regina (Kraków - św. Mikołaj 1821/9)
  70. ---------- Wojciech x Sadowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1833/7)
  71. KorczyńskiBergelKuchczyński Wojciech x Lataś Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1847/14)
  72. Kord Franciszka x Adamczyk Jacek (Kraków - św. Szczepan 1834/79)
  73. ---------- Joanna Olimpia x Lewandowski Izydor (Grabowo kościerskie 1937/7)
  74. ---------- Julianna x Sochaczewski Jan (Gniew 1843/57)
  75. ---------- Konstancja x Słowik Paweł (Grabowo kościerskie 1936/12)
  76. Korda Andrzej x Kanarek Julia (Siercza, par. Wieliczka 1812/2)
  77. ---------- Anna x Zielonka Franciszek (Stężyca 1879/25)
  78. ---------- Antoni x Cirzon Franciszka (Stężyca 1872/31)
  79. ---------- Antoni x Wicher Józefina (Stężyca 1886/4)
  80. ---------- Bartłomiej x Rzgacz Małgorzata (Łoniów 1838/11)
  81. ---------- Ewa x Roszkowski Mikołaj (Stężyca 1863/13)
  82. ---------- Józef x Kmer Marianna (Kraków - Mariacka 1817/67)
  83. ---------- Józef x Paszylk Karolina (Stężyca 1861/4)
  84. ---------- Józef x Zieliński Paulina (Grabowo kościerskie 1877/1)
  85. ---------- Józefina x Bigus Józef (Grabowo kościerskie 1834/2)
  86. ---------- Józefina x Pawelski Jan (Stężyca 1872/3)
  87. ---------- Karolina x Kobiella Jan (Grabowo kościerskie 1880/5)
  88. ---------- Marcin x Kalinowski Barbara (Barłożno 1859/13)
  89. ---------- Marta x Itryk Teodor (Grabowo kościerskie 1899/11)
  90. ---------- Mateusz x Lemańczyk Anna (Stężyca 1877/7)
  91. ---------- Teofil x Szutenberg Antonina (Stężyca 1898/27)
  92. ---------- Wojciech x Janik Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1835/52)
  93. ---------- Zuzanna x Kuzieł Franciszek (Grabowo kościerskie 1872/5)
  94. Kordach Małgorzata x Kucharczyk Wincenty (Łoniów 1849/13)
  95. ---------- Marianna x Sławik Walenty (Łoniów 1811/74)
  96. Kordack Szymon x Otlewski Barbara (Barłożno 1735/1)
  97. Kordaleski Małgorzata x Miler Jan (Łomna 1888/15)
  98. Kordanowski Piotr x Dombrowski Justyna (Gniew 1879/20)
  99. Kordas Agnieszka x Matecki Augustyn (Kraków - św. Salwator 1818/15)
  100. ---------- Andrzej x Pączek Marianna (Kraków - św. Salwator 1834/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne