Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Konieczny (wyników 562):

  1. Konderak Jan x Tyralski Katarzyna (Działoszyce 1852/12)
  2. ---------- Jędrzej x Pozłotko Marianna (Działoszyce 1861/13)
  3. ---------- Józef x Bosak Teresa (Działoszyce 1842/13)
  4. ---------- Józef x Konina Anna (Działoszyce 1887/2)
  5. ---------- Katarzyna x Łagowski Wawrzyniec (Działoszyce 1886/3)
  6. ---------- Katarzyna x Nowak Jan (Działoszyce 1876/14)
  7. ---------- Magdalena x Kałat Maciej (Działoszyce 1856/5)
  8. ---------- Marianna x Kowalski Mikołaj (Działoszyce 1889/14)
  9. ---------- Marianna x Kuk Ludwik (Działoszyce 1843/14)
  10. ---------- Marianna x Stawiarz Wojciech (Działoszyce 1885/15)
  11. ---------- Michał x Malmon Marianna (Działoszyce 1882/4)
  12. ---------- Michał x Niebelski Marianna (Działoszyce 1857/16)
  13. ---------- Mikołaj x Tarański Małgorzata (Działoszyce 1881/23)
  14. ---------- Paweł x Nowak Marianna (Działoszyce 1876/13)
  15. ---------- Walenty x Marzec Zofia (Działoszyce 1884/3)
  16. ---------- Wiktoria x Wrześniak Franciszek (Działoszyce 1885/2)
  17. ---------- Wojciech x Bus Agnieszka (Żytno 1893/20)
  18. Konderczak Katarzyna x Godowski Wojciech (Gnojno 1759/12)
  19. Kondówna Anna x Werner Grzegorz Fryderyk (Brzeziny 1797/30)
  20. Kondowski Franciszek x Lęgowski Anna (Gniew 1832/26)
  21. Kondracki Antoni x Jabłoński Elżbieta (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/190)
  22. ---------- Ludwika x Kongiel Tadeusz (Łabunowo 1816/3)
  23. ---------- Piotr x Prochowski Anastazja (Jampol 1842/9)
  24. ---------- Walenty x Chmielewski Marianna (Katerburg 1846/3)
  25. ---------- Wincenty x Sercyk Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1817/23)
  26. Kondraczek Eliasz x Łubina Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1846/30)
  27. Kondrakiewicz Salomea x Osial Jan (Okrzeja 1859/4)
  28. Kondras Paweł x Szczuka Franciszka (Surhów 1865/2)
  29. Kondraszewski Stanisława x Jędrzejewski Stefan (Kazimierz Biskupi 1931/39)
  30. Kondrat Józef x Zgoda Józefa (Ostrów mazowiecka 1865/37)
  31. Kondratick Bazyl x Bondaczuk Pelagia (Kolembrody, par. grekokatolicka 1865/14)
  32. Kondratowicz Leon x Schebek Antonina (Kraków - Mariacka 1834/13)
  33. ---------- Marianna x Orzechowski Jan (Brok 1819/15)
  34. ---------- Stefan x Stogł Zofia (Łabunowo 1787/1)
  35. Kondrzycki Apolonia x Bączkowski Ignacy (Hrubieszów 1839/21)
  36. Kondu Jan x Ulenberg Zuzanna (Grabowo kościerskie 1852/3)
  37. Kondulski Konstancja x Wolak Wojciech (Płock 1864/23)
  38. Kondys Bronisława x Karliński Piotr (Kraków - św. Salwator 1812/34)
  39. Kondziak Jan x Moskwa Zofia (Surhów 1865/12)
  40. Kondziałek Marianna x Pażdoń Błażej (Kraków - św. Florian 1841/5)
  41. Kondziela Antoni x Kamrowski Katarzyna (Gniew 1823/22)
  42. Kondzielski Antoni x Skoczylas Józefa (Charłupia Mała 1872/14)
  43. Kondzinski Elżbieta x Błazkiewicz Jan (Gniew 1772/12)
  44. ---------- Marcin x Czołbikonka Rozalia (Gniew 1739/24)
  45. Konecki Ludwika x Gluziński Maciej (Kraków - św. Krzyż 1845/8)
  46. ---------- Marianna x Fronczak Marceli (Łomna 1894/20)
  47. ---------- Marianna x Kamieński Józef (Mileszki 1864/25)
  48. ---------- Michalina x Błaszczyk Ludwik (Kazimierz Biskupi 1908/10)
  49. ---------- Teofila x Pianka Józef (Bebelno 1862/2)
  50. Koner Sebastian x Nowak Agnieszka (Podlesie 1625/5)
  51. Konert Czesław x Karnowski Anna (Raciąż 1929/4)
  52. ---------- Stanisław x Łapka Zofia Cecylia (Raciąż 1962/3)
  53. Konferowicz Julianna x Majewski Ignacy (Ostrów mazowiecka 1864/15)
  54. Kongiel Tadeusz x Kondracki Ludwika (Łabunowo 1816/3)
  55. Koniarek Roch x Żukowski Waleria (Prażmów 1897/20)
  56. Koniarski Andrzej x Kuffel Barbara (Raciąż 1997/7)
  57. ---------- Bernadeta x Zwiewka Eugeniusz (Raciąż 1991/17)
  58. ---------- Jan x Samp Teresa Elżbieta (Raciąż 1964/25)
  59. ---------- Józef x Pacholec Marianna (Gnojno 1840/29)
  60. ---------- Katarzyna x Ortmann Krzysztof (Raciąż 1998/13)
  61. ---------- Marcin x Grześczak Marianna (Dmenin 1885/9)
  62. ---------- Marek x Turchiewicz Mariola (Raciąż 1991/27)
  63. ---------- Roman x Zwiewka Barbara (Raciąż 1993/3)
  64. ---------- Rozalia x Dobrowolski Wincenty (Dmenin 1867/9)
  65. ---------- Wawrzyniec x Tadeusiak Agnieszka (Dmenin 1892/16)
  66. ---------- Włodzimierz x Kozak Elżbieta (Raciąż 1995/12)
  67. Koniarz Katarzyna x Kubański Antoni (Biesiadki, wieś Lewniowa 1786/1)
  68. ---------- Kazimierz x Kulas Teresa (Biesiadki, wieś Żerków 1791/1)
  69. ---------- Teresa x Musiał Jan (Biesiadki, wieś Żerków 1792/2)
  70. Konicki Albrecht x Cyganowski Barbara (Gniew 1847/43)
  71. ---------- Anna x Kowalski Franciszek (Gniew 1860/36)
  72. ---------- Anna x Przypiszny Paweł (Gniew 1877/4)
  73. ---------- Anna x Wyszywacz Franciszek (Klimontów 1833/15)
  74. ---------- Barbara x Knytter Andrzej (Gniew 1809/20)
  75. ---------- Barbara x Lobdowski Jakub (Gniew 1851/41)
  76. ---------- Franciszek x Rzepa Maria (Gniew 1887/26)
  77. ---------- Jan x Kujawski Anna (Gniew 1855/25)
  78. ---------- Jan x Sikora Joanna (Gniew 1856/29)
  79. ---------- Joanna x Albrecht Jakub (Gniew 1863/66)
  80. ---------- Józef x Cembroziak Konstancya (Nieborów 1814/15)
  81. ---------- Józef x Delewski Katarzyna (Gniew 1822/20)
  82. ---------- Julianna x Preła Tomasz (Gniew 1824/36)
  83. ---------- Małgorzata x Persch Teodor (Gniew 1840/34)
  84. ---------- Marcin x Bruchwald Maria (Gniew 1860/35)
  85. ---------- Maria x Klamrowski Franciszek (Gniew 1847/39)
  86. ---------- Maria x Ogonowski Franciszek (Gniew 1848/29)
  87. ---------- Marianna x Mech Franciszek (Gniew 1884/24)
  88. ---------- Paweł x Baldowski Marianna (Gniew 1846/31)
  89. ---------- Paweł x Burk Katarzyna (Gniew 1821/22)
  90. ---------- Rozalia x Balbusa Leon (Gniew 1879/34)
  91. ---------- Salomea x Ziębiński Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1832/14)
  92. Konicz Michał x Zieliński Krystyna (Papowo Toruńskie 1795/3)
  93. Koniczewski Franciszka x Belkowski Julian (Dobrzejewice 1863/10)
  94. Koniczszonka Barbara x Kloda Jan (Gniew 1846/29)
  95. Koniecki Antoni x Grybleniak Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1864/17)
  96. ---------- Bartłomiej x Harasz Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1816/17)
  97. ---------- Bernard x Burczyk Gertruda (Gniew 1953/20)
  98. ---------- Franciszek x Reszka Katarzyna (Budziszewice 1868/21)
  99. ---------- Józef x Kromski Franciszka (Nieborów 1835/8)
  100. ---------- Katarzyna x Rybacki Maciej (Kazimierz Biskupi 1848/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne