Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kobelański (wyników 269):

  1. Kobryn Piotr x Machocki Marianna (Cisów 1848/2)
  2. ---------- Stanisław x Smuga Janina (Cisów 1943/5)
  3. ---------- Stanisława x Domagała Józef (Cisów 1922/11)
  4. ---------- Stanisława x Pawłowski Bolesław (Cisów 1933/10)
  5. ---------- Stanisława x Wójcik Józef (Cisów 1930/5)
  6. ---------- Stefan x Mochocki Katarzyna (Cisów 1933/8)
  7. ---------- Tadeusz x Smuga Zofia (Cisów 1940/6)
  8. ---------- Tomasz x Banaś Barbara (Cisów 1843/12)
  9. ---------- Wiktor x Malinowski Stefania (Cisów 1942/2)
  10. ---------- Wojciech x Furmanek Julianna (Cisów 1930/17)
  11. Kobrzyń Stanisław x Jankowski Katarzyna (Ostrów mazowiecka 1864/33)
  12. Kobrzyński Fabian x Kudasiewicz Anastazja (Kraków - Mariacka 1822/37)
  13. Kobus Adam x Fras Anna (Kraków - św. Mikołaj 1818/13)
  14. ---------- Agnieszka x Michalski Mikołaj (Żelazna 1877/11)
  15. ---------- Albrecht x Pacek Marianna (Raciąż 1870/4)
  16. ---------- Alfons x Ginter Halina (Raciąż 1964/12)
  17. ---------- Alicja x Węgliński Henryk (Raciąż 1985/11)
  18. ---------- Anna x Fornalski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1888/2)
  19. ---------- Anna x Nowak Józef (Kraków - św. Mikołaj 1824/36)
  20. ---------- Anna x Storm Ferdynand (Raciąż 1918/3)
  21. ---------- Antoni x Biernatek Anastazja (Kraków - św. Mikołaj 1833/46)
  22. ---------- Antoni x Mucha Zuzanna (Górzno k. Garwolina 1951/11)
  23. ---------- Antoni x Samborski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1837/8)
  24. ---------- Antonina x Pruszkowski Roch (Żelazna 1874/3)
  25. ---------- Apolinara x Konopa Tomasz (Jeżów 1811/28)
  26. ---------- Apolonia x Woźniak Henryk (Górzno k. Garwolina 1943/48)
  27. ---------- Apolonia x Żmuda Mikołaj (Serokomla 1817/2)
  28. ---------- Barbara x Sergiel Adam (Okrzeja 1848/35)
  29. ---------- Benedykt x Gruza Franciszka (Okrzeja 1860/13)
  30. ---------- Bolesław x Remus Marianna (Raciąż 1928/7)
  31. ---------- Brygida x Sadzik Józef (Kraków - św. Mikołaj 1811/21)
  32. ---------- Cecylia x Okonek Alojzy (Raciąż 1948/9)
  33. ---------- Edward x Malinowski Wanda (Górzno k. Garwolina 1953/15)
  34. ---------- Eugeniusz x Gałązki Halina (Górzno k. Garwolina 1972/3)
  35. ---------- Filip x Kofel Zuzanna (Kraków - św. Szczepan 1829/31)
  36. ---------- Franciszek Nikodem x Misiak Zofia Julianna (Raciąż 1958/4)
  37. ---------- Genowefa x Miszkurka Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1935/44)
  38. ---------- Genowefa x Owczarek Józef (Raciąż 1938/21)
  39. ---------- Grażyna x Posleszeński Tadeusz (Raciąż 1982/25)
  40. ---------- Grzegorz x Tuszkiewicz Iwona (Raciąż 1989/23)
  41. ---------- Helena x Lewandowski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1941/33)
  42. ---------- Jadwiga x Brzeziński Benon (Raciąż 1964/22)
  43. ---------- Jakub x Kaczmarczyk Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1833/38)
  44. ---------- Jakub x Kłudaszczyk Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1816/26)
  45. ---------- Jan x Banachowicz Helena (Jeżów 1813/17)
  46. ---------- Jan x Czort Marianna (Raciąż 1874/3)
  47. ---------- Jan x Dulski Marianna (Raciąż 1902/17)
  48. ---------- Jan x Gliniecki Leokadia (Raciąż 1931/24)
  49. ---------- Jan x Grzona Justyna (Raciąż 1855/4)
  50. ---------- Jan x Jantoń Julianna (Pabianice 1858/35)
  51. ---------- Jan x Kogurt Agnieszka (Jeżów 1813/25)
  52. ---------- Jan x Latuszek Janina (Górzno k. Garwolina 1946/8)
  53. ---------- Jan x Lescek Balerina (Raciąż 1856/13)
  54. ---------- Jan x Owczarczyk Janina (Górzno k. Garwolina 1947/42)
  55. ---------- Jan x Zawadzki Marianna (Górzno k. Garwolina 1884/2)
  56. ---------- Jerzy x Talarek Zofia (Górzno k. Garwolina 1972/20)
  57. ---------- Joanna x Hoffmann Marian (Raciąż 1979/16)
  58. ---------- Jolanta x Bernard Dariusz Antoni (Raciąż 1997/13)
  59. ---------- Józef x Górecki Waleria (Raciąż 1914/14)
  60. ---------- Józef x Lorbiecki Anna (Raciąż 1899/8)
  61. ---------- Józef x Pozorski Anna (Raciąż 1929/10)
  62. ---------- Józef x Sołtysik Ewa (Kraków - św. Mikołaj 1835/25)
  63. ---------- Józefa x Przybylski Michał (Kazimierz Biskupi 1903/26)
  64. ---------- Józefina x Kaponiarz Ludwik (Raciąż 1846/7)
  65. ---------- Karol x Lotko Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1835/27)
  66. ---------- Katarzyna x Piskorski Grzegorz (Brok 1824/24)
  67. ---------- Katarzyna x Zakrzowski Andrzej (Wieniec 1785/224)
  68. ---------- Kazimiera x Paciorek Stefan (Górzno k. Garwolina 1946/41)
  69. ---------- Kazimierz x Borowiecki Teresa (Kraków - św. Mikołaj 1846/21)
  70. ---------- Kazimierz x Czopek Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1827/11)
  71. ---------- Kazimierz x Werner Anna (Raciąż 1954/8)
  72. ---------- Krystyna x Klunder Kazimierz (Raciąż 1977/14)
  73. ---------- Łukasz x Malera Katarzyna (Żelazna 1877/18)
  74. ---------- Małgorzata x Kumala Norbert (Kraków - św. Mikołaj 1834/24)
  75. ---------- Marcin x Prusiński Rozalia (Górzno k. Garwolina 1948/10)
  76. ---------- Marianna x Dumański Paweł (Kraków - św. Mikołaj 1840/13)
  77. ---------- Marianna x Folega Franciszek (Raciąż 1910/12)
  78. ---------- Marianna x Gliiecki Tomasz (Raciąż 1929/34)
  79. ---------- Marianna x Gronczyński Andrzej (Żelazna 1887/2)
  80. ---------- Marianna x Justyniacz Wawrzyniec (Jeżów 1813/26)
  81. ---------- Marianna x Kostrzewa Tomasz (Żelazna 1881/10)
  82. ---------- Marianna x Lachowski Franciszek (Zielonki 1828/7)
  83. ---------- Marianna x Łądka Jan (Pabianice 1858/82)
  84. ---------- Marianna x Piastucha Mikołaj (Kraków - św. Mikołaj 1843/3)
  85. ---------- Marianna x Wicikowski Jan (Raciąż 1911/12)
  86. ---------- Marta x Werengowski Franciszek (Raciąż 1943/1)
  87. ---------- Mateusz x Nowakowski Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1826/28)
  88. ---------- Michał x Kapuścinski Katarzyna (Żelazna 1873/11)
  89. ---------- Paulina x Volleher Józef (Raciąż 1913/15)
  90. ---------- Paweł x Lorbiecki Kazimiera (Raciąż 1932/18)
  91. ---------- Pelagia x Górecki Leon (Raciąż 1957/19)
  92. ---------- Pertronela x Gralak Jan (Jeżów 1824/4)
  93. ---------- Piotr x Kuśnierek Agnieszka (Jeżów 1813/13)
  94. ---------- Piotr x N. Regina (Końskowola 1683/9)
  95. ---------- Regina x Warmke Jan (Raciąż 1917/7)
  96. ---------- Rozalia x Garbarczyk Paweł (Górzno k. Garwolina 1874/10)
  97. ---------- Salomea x Komella Norbert (Kraków - św. Mikołaj 1821/17)
  98. ---------- Stanisław x Ott Anastazja (Raciąż 1934/12)
  99. ---------- Stanisława x Lewandowski Alfred (Raciąż 1968/1)
  100. ---------- Stefania x Kotlewski Alfons (Raciąż 1958/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne