Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kluza (wyników 181):

  1. Klunder Jadwiga x Janowitz Łukasz (Raciąż 1856/18)
  2. ---------- Jadwiga x Schreibus Józef (Raciąż 1844/8)
  3. ---------- Jan x Knitter Franciszka (Raciąż 1892/14)
  4. ---------- Jan x Krepowicz Marianna (Raciąż 1869/17)
  5. ---------- Jan x Schoenfe Marianna (Raciąż 1825/11)
  6. ---------- Jan x Szmeltr Anna (Raciąż 1771/7)
  7. ---------- Jan x Wiśniewski Stefania (Raciąż 1957/2)
  8. ---------- Józef x Jednoralski Franciszka (Raciąż 1892/15)
  9. ---------- Józef x Malzaka Anna (Raciąż 1898/9)
  10. ---------- Józef x Milkowski Anna (Raciąż 1921/7)
  11. ---------- Katarzyna x Giersch Paweł (Raciąż 1841/20)
  12. ---------- Kazimierz x Kobus Krystyna (Raciąż 1977/14)
  13. ---------- Krystyna Elżbieta x Kozik Leon (Raciąż 1966/2)
  14. ---------- Magdalena x Kamozz Tomasz (Raciąż 1838/9)
  15. ---------- Małgorzata x Erdmański Kazimierz (Raciąż 1980/6)
  16. ---------- Maria x Kwaśniewski Jan (Raciąż 1977/13)
  17. ---------- Marianna x Gorecki Józef (Raciąż 1894/21)
  18. ---------- Marianna x Kniebel Jakub Konrad (Raciąż 1894/24)
  19. ---------- Marianna x Szubiński Leon (Raciąż 1948/15)
  20. ---------- Marianna x Wroblewski Albrecht (Raciąż 1847/1)
  21. ---------- Michał x Dej Marianna (Raciąż 1813/20)
  22. ---------- Michał x Wegner Franciszka (Raciąż 1853/14)
  23. ---------- Tekla x Look Antoni (Raciąż 1895/9)
  24. ---------- Tekla x Schulz Leon (Raciąż 1922/11)
  25. ---------- Teresa x Dąbrowski Jerzy (Raciąż 1979/15)
  26. ---------- Tomasz x Rysop Anna (Raciąż 1832/26)
  27. ---------- Wojciech x Szewc Gertruda (Raciąż 1798/13)
  28. Klundr Anna x Berendt Andrzej (Raciąż 1820/15)
  29. ---------- Anna x Haltweg Jan (Raciąż 1826/8)
  30. ---------- Anna x Remust Wojciech (Raciąż 1833/15)
  31. ---------- Elżbieta x Pacek Piotr (Raciąż 1807/11)
  32. ---------- Gertruda x Deja Jakub (Raciąż 1816/15)
  33. ---------- Gertruda x Rodde Stanisław (Raciąż 1805/6)
  34. ---------- Julianna x Knopek Jakub (Raciąż 1809/5)
  35. ---------- Marianna x Dobersztein Jan (Raciąż 1814/3)
  36. ---------- Marianna x Ryzop Michał (Raciąż 1823/8)
  37. Klundrin Magdalena x Pik Maciej (Raciąż 1816/16)
  38. Klungel Jan x Hopp Gertruda (Raciąż 1797/7)
  39. Klungl Anna x Rudkoski Szymon (Raciąż 1799/12)
  40. Klunowski Izabela x Kozłowski Aleksander (Podlesie 1639/4)
  41. Klunser Adam x Węnzinski Ewa (Raciąż 1864/2)
  42. Klupia Marianna x Groetowicz Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1838/17)
  43. Kluska Andrzej x Olejnik Marianna (Skórkowice 1873/31)
  44. ---------- Antoni x Mirzejewski Józefa (Lgota Wielka 1866/20)
  45. ---------- Antonina x Kawczyński Stanisław (Skórkowice 1878/3)
  46. ---------- Elżbieta x Wolański Kasper (Kraków - Mariacka 1816/83)
  47. ---------- Feliks x Łuczak Józefa (Turek 1892/12)
  48. ---------- Jakub x Gawlak Zofia (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/3)
  49. ---------- Jakub x Nowociński Regina (Kraków - św. Krzyż 1815/8)
  50. ---------- Józefa x Łacheta Józef (Kraków - św. Szczepan 1829/1)
  51. ---------- Józefa x Nowak Kazimierz (Skórkowice 1880/6)
  52. ---------- Julian x Zawadzka Florentyna (Skórkowice 1883/1)
  53. ---------- Leonard x Dzitkowski Józefa (Skórkowice 1863/22)
  54. ---------- Maciej x Boleń Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/57)
  55. ---------- Maciej x Wieszczkoski Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/11)
  56. ---------- Marcin x Szewczyk Gertruda (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1821/1)
  57. ---------- Marianna x Wojdelski Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1821/73)
  58. ---------- Romana x Białecki Franciszek (Skórkowice 1885/8)
  59. ---------- Rozalia x Brzeziński Maciej (Skórkowice 1876/22)
  60. ---------- Salomea x Karaisński Paweł (Kraków - św. Szczepan 1827/50)
  61. ---------- Tekla x Łukasik Kasper (Kraków - św. Anna 1817/29)
  62. Kluszcz Łucja x Noconik Maciej (Podlesie 1801/4)
  63. Kluszewski Feliks x Wydrychiewicz Julia (Hrubieszów 1857/17)
  64. ---------- Jan x Jagiełło Józefa (Luszyn 1849/5)
  65. Kluta Agnieszka x Dalecki Wojciech (Charłupia Mała 1871/1)
  66. ---------- Józef x Tamula Magdalena (Działoszyce 1855/15)
  67. Klutecki Tomasz x Giezewski Marianna (Raciąż 1858/24)
  68. Kluz Agnieszka x Solecki Krzysztof (Kraków - Mariacka 1817/66)
  69. ---------- Antoni x Orłowski Marianna (Kraków - św. Anna 1845/6)
  70. Kluza Marianna x Baran Walenty (Chlewiska 1839/15)
  71. ---------- Onufry x Piątek Magdalena (Łoniów 1829/21)
  72. ---------- Regina x Gałuś Wojciech (Zakliczyn 1777/21)
  73. ---------- Salomea x Zaskórski Antoni (Borzykowa 1848/21)
  74. ---------- Teresa x Puchała Jakub (Bełżyce 1835/26)
  75. Kluzek Marcin x Siwecki Józefa (Kraków - św. Salwator 1845/13)
  76. ---------- Wincenty x Pawik Marianna (Kraków - św. Krzyż 1827/3)
  77. Kluziewicz Jakub x Kuberski Antonina (Kraków - św. Anna 1836/1)
  78. Kluzik Marianna x Jasiński Jan (Siercza, par. Wieliczka 1899/2)
  79. ---------- Marianna x Stryszowski Andrzej (Siercza, par. Wieliczka 1866/7)
  80. ---------- Sebastian x Dziędziel Karolina (Siercza, par. Wieliczka 1867/1)
  81. Kluzka Franciszka x Balcar Stanisław (Kraków - św. Florian 1844/38)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne