Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kasnik (wyników 387):

  1. Kasperowicz August x Witkowski Marianna (Łabunowo 1816/1)
  2. ---------- Julianna x Horbaczewski Adam (Wiżajny 1866/28)
  3. Kasperska Karolina x Olearski Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1916/2)
  4. ---------- Małgorzata x Sławiński Józef (Połaniec 1861/47)
  5. ---------- Marianna x Ładkowski Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1926/18)
  6. ---------- Marianna x Mikuś Michał (Połaniec 1868/43)
  7. ---------- Stefania x Łabądź Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1935/25)
  8. ---------- Wiktoria x Surowicki Marcin (Połaniec 1876/20)
  9. Kasperski Andrzej x Łada Rozalia (Okrzeja 1852/28)
  10. ---------- Feliks x Walczak Waleria (Kazimierz Biskupi 1930/23)
  11. ---------- Franciszek x Sokołowski Barbara (Mileszki 1862/21)
  12. ---------- Franciszka x Slepicki Szymon (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1848/1)
  13. ---------- Helena x Wiatrowski Ludwik (Katerburg 1847/3)
  14. ---------- Jan x Bober Karolina (Niekrasów Świętokrzyski 1927/11)
  15. ---------- Jan x Lazurek Karolina (Okrzeja 1863/13)
  16. ---------- Józef x Zawada Feliksa (Niekrasów Świętokrzyski 1933/1)
  17. ---------- Krystyna x Kamiński Jan (Okrzeja 1850/5)
  18. ---------- Małgorzata x Zaręba Krzysztof (Okrzeja 1856/39)
  19. ---------- Piotr x Sejwach Petronela (Okrzeja 1858/22)
  20. ---------- Roch x Rajewski Marianna (Papowo Toruńskie 1799/8)
  21. ---------- Stanisław x Herbst Karolina (Dmenin 1867/18)
  22. ---------- Teresa x Foltański Michał (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1839/3)
  23. ---------- Teresa x Waligórski Franciszek (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1830/1)
  24. ---------- Tomasz x Beczek Katarzyna (Okrzeja 1854/12)
  25. Kaspkerkiewicz Zofia x Kozłowski Karol (Kraków - Mariacka 1813/10)
  26. Kaspr Marianna x Otoszewski Jan (Gniew 1784/19)
  27. Kaspraczyk Melchior x Zawodna Antonina (Kazimierz Biskupi 1840/5)
  28. Kasprik Michał x Zajączkowski Małgorzata (Kraków - Mariacka 1842/33)
  29. Kasproski Karol x Okleczyna Marianna (Klimontów 1870/4)
  30. Kasprów Michał x Zajączkowski Małgorzata (Kraków - Mariacka 1842/33)
  31. Kasprowicz Alojzy x Tollik Władysława (Gniew 1930/20)
  32. ---------- Anna x Zborowksi Jan (Kraków - Mariacka 1826/7)
  33. ---------- Antoni x Piergalski Klara (Gniew 1908/28)
  34. ---------- Antonina x Mileski Feliks (Łomna 1886/34)
  35. ---------- Franciszek x N. N. (Klimontów 1878/5)
  36. ---------- Franciszek x Szewczyk Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1843/42)
  37. ---------- Janina x Bieliński Franciszek (Gniew 1924/3)
  38. ---------- Józef x Kowalski Marianna (Mikstat 1842/20)
  39. ---------- Leon x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/45)
  40. ---------- Marianna x Pałka Jan (Koprzywnica 1857/36)
  41. ---------- Marianna x Tomaszczyk Bogumił (Mikstat 1824/16)
  42. kasprowicz Marianna x Ziemnicki Franciszek (Klimontów 1858/5)
  43. Kasprowicz Stanisław x Zieliński Aniela (Grabowo kościerskie 1922/17)
  44. ---------- Tomasz x Kamiński Marianna (Mikstat 1844/8)
  45. ---------- Tomasz x Piwoński Salomea (Mikstat 1827/3)
  46. ---------- Tomasz x Zimerski Wiktoria (Mikstat 1830/12)
  47. Kasprowski Julianna x Juda Józef (Klimontów 1871/15)
  48. ---------- Katarzyna x Kordyga Jan (Klimontów 1872/9)
  49. Kaspruk Stefan x Kuszniryk Marianna (Wyszogródek 1842/3)
  50. Kasprzak Adam x Wrona Hanna (Gorzków 1855/3)
  51. ---------- Agata x Dominiak Michał (Kościelec pow. kaliski 1826/14)
  52. ---------- Agnieszka x Gębski Wincenty (Podlesie 1806/2)
  53. ---------- Andrzej x Potakowski Marianna (Mileszki 1860/23)
  54. ---------- Anna x Matuszak Błażej (Kościelec pow. kaliski 1826/1)
  55. ---------- Bogdan x Gwizdała Bożena (Raciąż 1980/1)
  56. ---------- Bonifacy x Zbroja Magdalena (Lgota Wielka 1830/3)
  57. ---------- Bożena x Szulc Bogdan (Raciąż 1975/15)
  58. ---------- Feliks x Fitowski Katarzyna (Gnojno 1858/46)
  59. ---------- Genowefa x Graczyk Józef (Turek 1891/27)
  60. ---------- Jadwiga x Woyciechowski Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1830/9)
  61. ---------- Jan x Jaszczak Helena (Kazimierz Biskupi 1924/48)
  62. ---------- Jan x Wojtczak Marianna (Grudusk 1877/3)
  63. ---------- Józefa x Kotoński Leonard (Turek 1894/26)
  64. ---------- Katarzyna x Koźlarek Jan (Turek 1890/10)
  65. ---------- Katarzyna x Mizera Sebastian (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1817/10)
  66. ---------- Katarzyna x Pielarczyk Kazimierz Hipolit (Kościelec pow. kaliski 1829/3)
  67. ---------- Marcin x Adamczk Małgorzata (Czermno 1814/6)
  68. ---------- Marian x Kufel Barbara (Raciąż 1982/6)
  69. ---------- Michał x Tuwalski Emilia (Płock 1887/83)
  70. ---------- Piotr x Pawlaczyk Barbara (Kościelec pow. kaliski 1849/11)
  71. ---------- Roch x Antczak Magdalena (Turek 1890/34)
  72. ---------- Salomea x Długosz Ignacy (Jeżów 1811/6)
  73. ---------- Walenty x Budniarek (Budniarska) Marianna (Ludzisko 1829/0)
  74. ---------- Walenty x Rosiak Zofia (Kościelec pow. kaliski 1862/8)
  75. ---------- Wawrzyniec x Kubiak Józefa (Turek 1894/79)
  76. ---------- Wojciech x Gościniak Rozalia (Kazimierz Biskupi 1849/21)
  77. ---------- Wojciech x Rachuta Marianna (Mikstat 1846/3)
  78. kasprzycka Agnieszka x Zając Marcin (Połaniec 1878/18)
  79. Kasprzycka Antonina x Warchałowski Antoni (Połaniec 1873/25)
  80. ---------- Franciszka x Kurgan Michał (Połaniec 1875/10)
  81. ---------- Marianna x Łukaszek Antoni (Połaniec 1869/18)
  82. Kasprzycki Agata x Bernatowicz Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1850/44)
  83. ---------- Agnieszka x Biedroński Wojciech (Kraków - Mariacka 1832/114)
  84. ---------- Aleksander x Rzesiński Wiktoria (Kraków - św. Anna 1822/9)
  85. ---------- Augustyn x Szymonek Katarzyna (Grocholice 1879/33)
  86. ---------- Franciszek x Hac Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1840/25)
  87. ---------- Jakub x Zając Marianna (Połaniec 1878/55)
  88. ---------- Jan x Drozdowski Julianna (Kraków - św. Salwator 1851/44)
  89. ---------- Jan x Połcik Marianna (Kraków - św. Szczepan 1846/57)
  90. ---------- Józef x Krzeski Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/51)
  91. ---------- Karol x Drozd Elżbieta (Kraków - Mariacka 1820/24)
  92. ---------- Karol x Zawadzki Marianna (Kraków - Mariacka 1846/21)
  93. ---------- Katarzyna x Dej Florian (Kraków - św. Mikołaj 1848/29)
  94. ---------- Katarzyna x Grymek Grzegorz (Kraków - Mariacka 1828/39)
  95. ---------- Katarzyna x Helebrand Franciszek (Kraków - św. Anna 1813/1)
  96. ---------- Konstancja x Żelazowski Stanisław (Kraków - św. Florian 1815/48)
  97. ---------- Magdalena x Marszałek Grzegorz (Kraków - św. Szczepan 1837/40)
  98. ---------- Magdalena x Wala Tomasz (Kraków - św. Salwator 1825/108)
  99. ---------- Małgorzata x Głowacz Stanisław (Książnice Wielkie 1865/19)
  100. ---------- Małgorzata x Oprocha Walenty (Kraków - św. Salwator 1819/133)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne