Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Karczewski (wyników 1018):

  1. Karaskiewicz Anna x Waskowski Mateusz (Raciążek 1853/8)
  2. Karaśkiewicz Franciszek x Jesiera Franciszka (Papowo Toruńskie 1799/4)
  3. ---------- Marianna x Marchlewicz Franciszek (Raciążek 1796/13)
  4. ---------- Tekla x Rybczyński Antoni Józef (Raciążek 1830/8)
  5. ---------- Wawrzyniec x Gawęda Marianna (Łoniów 1820/37)
  6. Karaśko Salomea x Dudek Józef (Koprzywnica 1814/13)
  7. Karass Helena x Schwarz Michał (Gniew 1893/10)
  8. ---------- Jan x Galkowski Agnieszka (Gniew 1876/15)
  9. ---------- Klara x Gapski Jan (Gniew 1896/8)
  10. ---------- Mateusz x Cybert Elżbieta (Gniew 1808/16)
  11. Karassek Marianna x Piorecki Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1834/60)
  12. Karaszewicz Feliks x Wiśniowski Marianna (Kraków - św. Florian 1811/45)
  13. Karaszewski Anna x Nawacki Andrzej (Grudusk 1888/20)
  14. ---------- Jan x Gesek Marianna (Grudusk 1891/8)
  15. ---------- Kilian x Kowalow Marianna (Raciążek 1765/15)
  16. ---------- Marianna x Kłobuch Dominik (Barłożno 1850/2)
  17. Karaszkiewicz Antonina x Wojciechowski Łukasz (Grodzisk Mazowiecki 1850/7)
  18. ---------- Leon x Lazarowicz Weronika (Gniew 1860/28)
  19. Karau Anna x Drewczyński Jacek (Raciąż 1998/6)
  20. ---------- Dieter x Ronkowski Urszula (Raciąż 1975/27)
  21. ---------- Małgorzata x Fierek Andrzej (Raciąż 1990/13)
  22. Karayczyk Franciszek x Lampka Krystyna (Kazimierz Biskupi 1830/12)
  23. Karaziekiewicz Helena x Łagocki Walenty (Kazimierz Biskupi 1832/14)
  24. Karbarczyk Szymon x Konik Marianna (Borzykowa 1838/9)
  25. Karboski Katarzyna x Walczak Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1850/22)
  26. Karbowiak Andrzej x Giereś Tekla (Kazimierza Mała 1879/9)
  27. ---------- Jan x Sawicki Marianna (Babsk 1847/6)
  28. ---------- Maciej x Kolankiewicz Barbara (Kraków - św. Szczepan 1813/140)
  29. ---------- Zygmunt x Hadryś Anna (Barłożno 1939/1)
  30. Karbowniak Józefa x Bilecki Ludwik (Kraków - Wszyscy Święci 1839/3)
  31. Karbowniczak Agnieszka x Kostrzewa Andrzej (Łoniów 1850/1)
  32. ---------- Katarzyna x Jarosz Antoni (Koprzywnica 1844/20)
  33. ---------- Katarzyna x Machała Adam (Koprzywnica 1834/18)
  34. ---------- Kielian x Chwałek Agnieszka (Koprzywnica 1843/17)
  35. ---------- Kielian x Skulniak Lucyna (Koprzywnica 1820/13)
  36. ---------- Paweł x Dąbek Józefa (Koprzywnica 1849/16)
  37. Karbowniczek Bartłomiej x Głowacki Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1835/51)
  38. ---------- Jakub x Sieprawa Marianna (Kraków - św. Szczepan 1820/44)
  39. ---------- Józef x Czepiec Marianna (Kraków - św. Szczepan 1843/33)
  40. ---------- Katarzyna x Nowak Józef (Kraków - św. Szczepan 1836/23)
  41. ---------- Kazimierz x Bilarski Apolonia (Kraków - Mariacka 1822/14)
  42. ---------- Kazimierz x Graca Tekla (Kraków - św. Szczepan 1837/12)
  43. ---------- Wawrzyniec x Sidełko Julianna (Kraków - Mariacka 1833/75)
  44. Karbownik Andrzej x Antos Dorota (Skórkowice 1879/25)
  45. ---------- Józef x Karkoszka Marianna (Dmenin 1885/6)
  46. ---------- Katarzyna x Piocha Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1814/65)
  47. ---------- Katarzyna x Szupiński Stanisław (Kraków - św. Anna 1826/14)
  48. ---------- Katarzyna x Trebuc Paweł (Kraków - św. Szczepan 1850/49)
  49. ---------- Marianna x Antos Andrzej (Skórkowice 1879/24)
  50. ---------- Marianna x Dusza Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1832/50)
  51. ---------- Michalina x Skolik Augustyn (Skórkowice 1875/10)
  52. ---------- Paulina x Powonska Leon (Skórkowice 1878/4)
  53. ---------- Rozalia x Janaszek Mikołaj (Gnojno 1755/3)
  54. ---------- Walenty x Borowiecki Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1893/7)
  55. ---------- Walenty x Plamiński Dominika (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1867/3)
  56. ---------- Zofia x Bobrzyński Marcin (Bebelno 1854/1)
  57. ---------- Zofia x Skalski Tomasz (Dzierzgów 1824/9)
  58. Karbowski Andrzej x Mąkowski Petronella (Górzno k. Garwolina 1848/30)
  59. ---------- Antoni x Kaniewski Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1843/9)
  60. ---------- Barbara x Nowaczyk Mateusz (Lubraniec 1838/21)
  61. ---------- Jadwiga x Mrówka Andrzej (Kraszewice 1892/28)
  62. ---------- Jakub x Knoblowski Katarzyna (Gniew 1851/24)
  63. ---------- Jan x Samborski Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1835/28)
  64. ---------- Karol x Smaciarz Salomea (Kraków - św. Szczepan 1836/17)
  65. ---------- Katarzyna x Wentowski Józef (Barłożno 1932/3)
  66. ---------- Magdalena x Szostak Walenty (Górzno k. Garwolina 1808/1)
  67. ---------- Marcjanna x Bratczak Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1840/6)
  68. ---------- Maria x Lemke Wawrzyniec (Gniew 1853/47)
  69. ---------- Stanisław x Buda Józefa (Kraszewice 1891/19)
  70. ---------- Teodor x Brochonski Rozalia (Gniew 1872/37)
  71. ---------- Walenty x Kowalkowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1784/5)
  72. Karbowy Apolonia x Dęguszewski Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1828/9)
  73. ---------- Marianna x Stasiak Stanisław (Turek 1891/6)
  74. Karc Anna x Paskucki Jan (Końskowola 1663/5)
  75. Karchowski Wiktoria x Szopaki Ludwik (Kraków - Mariacka 1839/56)
  76. Karciel Marianna x Baniecki Jan (Gniew 1808/2)
  77. Karciewski Krystyna x Schwartz Mikołaj (Gniew 1798/20)
  78. ---------- Krystyna x Wardzienski Marcin (Gniew 1799/37)
  79. ---------- Marianna x Cylkie Piotr (Gniew 1798/3)
  80. Karcik Jakub x Zbroja Marianna (Kraków - św. Szczepan 1847/30)
  81. Karciobieński Katarzyna x Wojcik Marcin (Kraków - św. Florian 1814/118)
  82. Karcipiński Mikołaj x Wójcik Anna (Klimontów 1864/8)
  83. Karcol Adolf x Lemke Jadwiga (Barłożno 1939/12)
  84. Karcz Balbina x Janiga Antoni (Działoszyce 1881/11)
  85. ---------- Franciszek x Kreft Faustyna (Stężyca 1895/10)
  86. ---------- Franciszek x Wesołowska Franciszka (Kazimierza Mała 1880/5)
  87. ---------- Franciszka x Bana Jan (Stężyca 1869/21)
  88. ---------- Franciszka x Piekacz Andrzej (Żytno 1892/5)
  89. ---------- Helena x Jaszczyk Paweł (Działoszyce 1830/2)
  90. ---------- Jan x Szulta Anastazja (Stężyca 1888/1)
  91. ---------- Jan x Trun Balbina (Stężyca 1872/20)
  92. ---------- Józef x Jakusz (Gostomska) Wanda (Gniew 1949/42)
  93. ---------- Józefina x Stark Franciszek (Stężyca 1869/39)
  94. ---------- Julianna x Duszyc Andrzej (Działoszyce 1838/14)
  95. ---------- Julianna x Hinz Jan (Stężyca 1868/8)
  96. ---------- Katarzyna x Kraj Walenty (Kraków - Mariacka 1815/43)
  97. ---------- Katarzyna x Olszowski Antoni (Kraków - Mariacka 1828/6)
  98. ---------- Kazimierz x Markiewicz Apolonia (Działoszyce 1847/2)
  99. ---------- Krystyna x Ługowski Bruno (Gniew 1957/38)
  100. ---------- Magdalena x Kocel Stanisław (Działoszyce 1888/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne