Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kapalski (wyników 315):

  1. Kapłański Małgorzata x Leszczyński Szymon (Kraków - św. Florian 1829/63)
  2. ---------- Tomasz x Baczyński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1841/48)
  3. ---------- Tomasz x Mędzelewski Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1833/76)
  4. Kaplarczyk Helena x Galiński Józef (Raciąż 1975/21)
  5. Kapler Justyna x Zieliński Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1836/14)
  6. Kaplicki Józefa x Tyczyński Franciszek (Lgota Wielka 1860/15)
  7. Kaplik Katarzyna x Anhalt Józef (Grabowo kościerskie 1841/5)
  8. Kapłon Elżbieta x Lutkowski Paweł (Lgota Wielka 1844/14)
  9. ---------- Kazimierz x Otocki Katarzyna (Lgota Wielka 1857/8)
  10. ---------- Marianna x Natkaniec Jacenty (Skała 1819/1)
  11. Kapłoniak Józef x Śmigielski Franciszka (Lgota Wielka 1836/2)
  12. ---------- Małgorzata x Bidziński Marcin (Lgota Wielka 1830/7)
  13. ---------- Małgorzata x Rudnicki Stanisław (Lgota Wielka 1835/11)
  14. ---------- Petronella x Zybura Jakób (Lgota Wielka 1819/6)
  15. Kapłonowski Teodor x Jatczak Klara (Buczek 1875/1)
  16. Kaponiak Łucja x Misiak Bartłomiej (Łoniów 1852/11)
  17. Kaponiarz Ludwik x Kobus Józefina (Raciąż 1846/7)
  18. Kapralski Aniela x Balcer (Krzemiński) Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1845/32)
  19. ---------- Jan x Madejski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1823/37)
  20. Kaprzyk Agnieszka x Aleksanderek Mikołaj (Chlewiska 1837/12)
  21. ---------- Andrzej x Nowak Franciszka (Chlewiska 1833/22)
  22. ---------- Antonina x Czubak Antoni (Chlewiska 1835/2)
  23. ---------- Barbara x Dumański Stanisław (Chlewiska 1834/10)
  24. ---------- Gertruda x Niewiadomski Jakub (Chlewiska 1837/7)
  25. ---------- Jan x Sochacki Cecylia (Chlewiska 1839/10)
  26. ---------- Jan x Turek Tekla (Chlewiska 1836/7)
  27. ---------- Katarzyna x Stępień Jacek (Chlewiska 1837/20)
  28. ---------- Konstancja x Woźnikowski Jan (Chlewiska 1832/64)
  29. ---------- Marianna x Krupa Franciszek (Chlewiska 1837/21)
  30. ---------- Piotr x Kampanowski Teresa (Chlewiska 1832/28)
  31. ---------- Stanisław x Sochacki Marianna (Chlewiska 1832/37)
  32. ---------- Teodora x Kijak Gabriel (Chlewiska 1832/29)
  33. ---------- Zofia x Zdziech Marcin (Chlewiska 1839/47)
  34. Kapsa Jan x Chrabański Marianna (Działoszyce 1860/18)
  35. Kapsch Joanna x Majewski Wojciech (Gnojno 1822/19)
  36. Kapsik Andrzej x Babiank Agnieszka (Dmenin 1646/2)
  37. Kapta Franciszek x Sas Bronisława (Kraków - św. Salwator 1818/24)
  38. ---------- Józef x Dużyk Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1833/182)
  39. ---------- Józef x Kurala Eufemia (Kraków - św. Salwator 1810/30)
  40. ---------- Maciej x Galoski Bronisława (Kraków - św. Salwator 1842/32)
  41. ---------- Paweł x Kozioł Petronela (Kraków - św. Salwator 1832/108)
  42. ---------- Paweł x Kulczycki Rozalia (Kraków - św. Salwator 1826/84)
  43. ---------- Salomea x Grabowski Franciszek (Kraków - św. Salwator 1833/70)
  44. ---------- Tekla x Chlebowski Antoni (Kraków - św. Salwator 1840/24)
  45. ---------- Walenty x Lipiński Tekla (Kraków - św. Salwator 1833/36)
  46. ---------- Walenty x Pietrończyk Zofia (Kraków - św. Salwator 1840/5)
  47. ---------- Wojciech x Kordas Marianna (Kraków - św. Salwator 1841/28)
  48. Kaptur Jan x Bąk Waleria (Niekrasów Świętokrzyski 1935/7)
  49. Kapturski Julianna x Turowski Józef (Kazimierz Biskupi 1933/49)
  50. ---------- Marianna x Rapczyński Zygmunt (Kazimierz Biskupi 1927/1)
  51. ---------- Stanisław x Woźniak Stanisława (Kazimierz Biskupi 1907/25)
  52. Kapuciak Agnieszka x Chara Stefan (Łoniów 1824/209)
  53. ---------- Marianna x Słomiański Kasper (Łoniów 1821/188)
  54. ---------- Salomea x Przennak Andrzej (Łoniów 1824/56)
  55. Kapuciński Szymon x Witkowski Katarzyna (Koprzywnica 1830/14)
  56. Kapudziak Antoni x Ozimek Franciszka (Grodzisk Mazowiecki 1850/6)
  57. Kapuk Józef x Włodarczyk Krystyna (Bebelno 1752/7)
  58. Kapuła Barbara x Jagieła Błażej (Podlesie 1704/1)
  59. Kapula Marianna x Lampka (Lameka) Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1852/15)
  60. Kapurkiewicz Barbara x Chrzanowski Walenty (Kraków - św. Krzyż 1833/6)
  61. Kapuścieński Stanisław x Jasieniowska Katarzyna (Brzeziny 1775/1738)
  62. Kapuścik Jan x Kubat Klara (Truskolasy 1819/12)
  63. ---------- Piotr x Cybula Magdalena (Truskolasy 1811/46)
  64. Kapuścińka Irena x Frankowski Eugeniusz (Gniew 1960/10)
  65. Kapuścińska Władysława x Wyrazik Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1936/25)
  66. Kapuściński Agnieszka x Brzeźniak Antoni (Lgota Wielka 1855/7)
  67. ---------- Agnieszka x Handzlik Wojciech (Kraków - Mariacka 1836/101)
  68. ---------- Agnieszka x Kołacz Józef (Koprzywnica 1851/18)
  69. ---------- Bibiana x Brodowski Walenty (Wieniec 1771/109)
  70. ---------- Dorota x Potocki Mateusz (Lgota Wielka 1863/9)
  71. ---------- Feliks x Dudziński Regina (Kraków - św. Florian 1813/72)
  72. ---------- Feliks x Kmita Tekla (Kraków - św. Florian 1821/98)
  73. ---------- Feliks x Palusiński Agnieszka Regina (Kraków - św. Szczepan 1835/50)
  74. ---------- Florian x Bobniak Franciszka (Koprzywnica 1832/29)
  75. ---------- Franciszek x Ciastek Małgorzata (Lgota Wielka 1865/16)
  76. ---------- Franciszek x Podobiński Marianna (Wieniec 1800/422)
  77. ---------- Franciszka x Marzec Marcin (Koprzywnica 1849/22)
  78. ---------- Gertruda x Szczepanik Tomasz (Lgota Wielka 1842/5)
  79. Kapuscinski Grzegorz x Błaszczyk Małgorzata (Lgota Wielka 1819/3)
  80. Kapuściński Grzegorz x Szczepaniak Małgorzata (Koprzywnica 1856/12)
  81. ---------- Henryk x Chrzanowski Maria Elżbieta (Gniew 1968/31)
  82. ---------- Jadwiga x Ciach Marcin (Koprzywnica 1851/2)
  83. ---------- Jan x Dąbrowski Katarzyna (Żelazna 1880/9)
  84. ---------- Jan x Płaneta Marianna (Koprzywnica 1837/16)
  85. ---------- Jan x Ramos Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1931/17)
  86. ---------- Jerzy x Chrzanowski Gertruda (Gniew 1962/27)
  87. ---------- Józef x Kisiołek Marianna (Lgota Wielka 1849/9)
  88. ---------- Józefa x Rzegosiński Franciszek (Kraków - św. Florian 1841/13)
  89. Kapusciński Justyna x Stachowski Andrzej (Kraków - św. Florian 1832/59)
  90. Kapuścinski Katarzyna x Kobus Michał (Żelazna 1873/11)
  91. Kapuściński Katarzyna x Nowakowski Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1824/34)
  92. ---------- Kazimierz x Witoń Regina (Koprzywnica 1857/18)
  93. ---------- Ludwik x Okopień Katarzyna (Kazimierza Mała 1866/11)
  94. ---------- Magdalena x Bokwa Józef (Koprzywnica 1858/2)
  95. ---------- Magdalena x Głydziak Ludwik (Luszyn 1863/2)
  96. ---------- Marcin x Hadryan Julianna (Lgota Wielka 1864/18)
  97. ---------- Marcin x Melcer Magdalena (Kraków - Mariacka 1819/26)
  98. ---------- Marcin x Mucha Katarzyna (Koprzywnica 1871/8)
  99. ---------- Marcin x Nita Antonina (Lgota Wielka 1844/19)
  100. ---------- Maria x Paruch Wojciech (Koprzywnica 1858/35)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne