Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kalinowski (wyników 564):

  1. Kaleciński Walenty x Głowacki Konstancja (Kraków - św. Szczepan 1837/22)
  2. Kalecz Gertruda x Cyganowicz Marcin (Podlesie 1719/1)
  3. Kaleczyński Marianna x Łagan (Wagan) Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1840/33)
  4. Kalędzikowski Leon x Butkowski Julia (Gniew 1862/33)
  5. Kalemba Józef x Kałuża Franciszka (Siercza, par. Wieliczka 1892/5)
  6. Kaleniewski Anna x Krasinski Jan (Gniew 1875/36)
  7. Kaleński Agata x Stawski Wacław (Wieniec 1780/187)
  8. ---------- Emilia x Topolewski Szymon (Płock 1864/78)
  9. Kaleschke August Gustaw x Block Helena Augusta (Raciąż 1886/3)
  10. Kaleski Adam x Zaperka Józefa (Pniewnik 1874/21)
  11. ---------- Jan x Żaboklicki Leokadia (Pniewnik 1873/9)
  12. Kalesza Wincenty x Meger Joanna (Raciąż 1868/16)
  13. Kaleta Aleksander x Dąbrowski Katarzyna (Borzykowa 1828/19)
  14. ---------- Andrzej x Stypka Małgorzata (Borzykowa 1838/18)
  15. ---------- Anna x Broskiewcz Piotr (Borzykowa 1865/19)
  16. ---------- Antoni x Jaśta Rozalia (Borzykowa 1826/15)
  17. ---------- Antoni x Jęczmyk Józefa (Borzykowa 1865/15)
  18. ---------- Apolonia x Krówka Jacek (Gnojno 1750/4)
  19. ---------- Bernard x Chudy Marianna (Borzykowa 1850/10)
  20. ---------- Bernard x Kołczyk Marianna (Borzykowa 1836/2)
  21. ---------- Elżbieta x Furman Jakub (Zielonki 1825/29)
  22. ---------- Feliks x Musiał Cecylia (Borzykowa 1862/45)
  23. ---------- Franciszek x Baraś Marianna (Zielonki 1846/56)
  24. ---------- Franciszek x Dobrycki Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1843/4)
  25. ---------- Franciszek x Kłos Domicella (Borzykowa 1839/14)
  26. ---------- Franciszek x Widor Katarzyna (Borzykowa 1824/18)
  27. ---------- Gertruda x Skrzypiel Adam (Borzykowa 1846/1)
  28. ---------- Grzegorz x Kruczek Barbara (Zielonki 1831/38)
  29. ---------- Hieronima x Cetner Władysław (Kazimierz Biskupi 1932/27)
  30. ---------- Ignacy x Kurpios Katarzyna (Borzykowa 1862/46)
  31. ---------- Jadwiga x Ochociński Wawrzyniec (Ludzisko 1821/0)
  32. ---------- Jakub x Dobrowolski Antonina (Borzykowa 1866/1)
  33. ---------- Jakub x Fatyga Marianna (Borzykowa 1867/27)
  34. ---------- Jakub x Fijałkowski Konstancja (Borzykowa 1864/13)
  35. ---------- Jakub x Pytel Józefa (Borzykowa 1850/22)
  36. ---------- Jan x Jafra Helena (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/3)
  37. ---------- Jan x Kraus Anna (Kraków - Mariacka 1842/38)
  38. ---------- Jan x Lysek Katarzyna (Zielonki 1826/16)
  39. ---------- Jan x Skrzydlak Agnieszka (Borzykowa 1845/16)
  40. ---------- Jan x Wójcicki Ewa (Łomna 1881/17)
  41. ---------- Józef x Banasik Marianna (Borzykowa 1840/33)
  42. ---------- Józefa x Stępień Wojciech (Borzykowa 1862/10)
  43. ---------- Józefa x Wzorek Jan (Bodzentyn 1867/8)
  44. ---------- Józefa x Zaskórski Andrzej (Borzykowa 1865/18)
  45. ---------- Kacper x Drobniak Rozalia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1898/3)
  46. ---------- Karolina x Krupa Szymon (Kraków - Wszyscy Święci 1841/20)
  47. ---------- Łucja x Murlik Marcin (Ludzisko 1838/0)
  48. ---------- Ludwik x Szymala Helena (Borzykowa 1864/26)
  49. ---------- Maciej x Banaś Regina (Zielonki 1833/3)
  50. ---------- Magdalena x Waluch Kazimierz (Borzykowa 1847/12)
  51. ---------- Małgorzata x Borzęcki Ludwik (Borzykowa 1830/15)
  52. ---------- Marianna x Banaś Franciszek (Zielonki 1818/37)
  53. ---------- Marianna x Gębicki Karol (Borzykowa 1840/31)
  54. ---------- Marianna x Jaśta Ignacy (Borzykowa 1854/5)
  55. ---------- Marianna x Kaleta Piotr (Zielonki 1833/10)
  56. ---------- Marianna x Pogoda Franciszek (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/32)
  57. ---------- Marianna x Skorupa Wojciech (Zielonki 1831/24)
  58. ---------- Marianna x Sufin Wincenty (Bebelno 1797/6)
  59. ---------- Marianna x Suliga Jędrzej (Bebelno 1832/17)
  60. ---------- Marianna x Wiewióra Piotr (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1903/9)
  61. ---------- Michał x Ziętal Tekla (Borzykowa 1848/18)
  62. ---------- Piotr x Kaleta Marianna (Zielonki 1833/10)
  63. ---------- Salomea x Fatyga Jan (Borzykowa 1822/3)
  64. ---------- Szczepan x Kula Elżbieta (Zielonki 1830/20)
  65. ---------- Tekla x Cierpisz Franciszek (Zielonki 1829/18)
  66. ---------- Tomasz x Misiewicz Franciszka (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/34)
  67. ---------- Walenty x Skorupa Katarzyna (Zielonki 1832/17)
  68. ---------- Wawrzyniec x Trzos Marianna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1847/1)
  69. ---------- Wiktoria x Charas Karol (Dzierzgów 1825/23)
  70. ---------- Wincenty x Jędrusik Franciszka (Bebelno 1882/1)
  71. ---------- Wincenty x Suchy Elżbieta (Bebelno 1875/7)
  72. ---------- Wojciech x Majczak Marianna (Borzykowa 1834/19)
  73. ---------- Zofia x Cierpisz Franciszek (Zielonki 1828/14)
  74. ---------- Zofia x Sobala Wawrzyniec (Gnojno 1750/14)
  75. Kaletan Tekla x Kurek Tomasz (Charłupia Mała 1872/15)
  76. Kaletk Otylia x Lewkowicz Aleksander (Gniew 1928/27)
  77. Kaletka Michalina x Okonek Alojzy (Gniew 1933/33)
  78. ---------- Sebastian x Łuczak Zofia (Lgota Wielka 1843/12)
  79. Kaletow Katarzyna x Janski Jakub (Chwaszczyno 1771/9)
  80. Kaletowski Józef x Gierkiewicz Anna (Barłożno 1899/11)
  81. Kalezki Henryka x Schultz Jan Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/8)
  82. Kalf Klara Jadwiga x Tobiański Józef (Gniew 1929/12)
  83. Kalian Marianna x Czadorski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1835/5)
  84. Kalicieński Stanisław x Giepart Wiktoria (Koprzywnica 1828/14)
  85. ---------- Wojciech x Fąfer Eleonora (Kraków - Mariacka 1825/57)
  86. Kaliciński Agnieszka x Knap Piotr (Kraków - św. Szczepan 1814/159)
  87. ---------- Aniela x Guziński (Głusiński) Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1852/8)
  88. ---------- Błażej x Wojcik Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1821/28)
  89. ---------- Franciszek x Fąfrowicz Joanna (Kraków - Mariacka 1831/43)
  90. ---------- Franciszek x Kanofalski Marianna (Kraków - Mariacka 1822/66)
  91. ---------- Franciszek x Szymański Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1840/13)
  92. ---------- Helena x Pogorzelski Antoni (Obiechów 1849/5)
  93. ---------- Jadwiga x Graff Jan (Kraków - św. Szczepan 1844/50)
  94. ---------- Jan x Kraus Anna (Kraków - Mariacka 1842/38)
  95. ---------- Józef x Marczyński Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1837/22)
  96. ---------- Józefa x Wassylin Jacek (Kraków - Katedra 1844/20)
  97. ---------- Karolina x Komorowski Antoni (Kraków - św. Florian 1839/4)
  98. ---------- Katarzyna x Miciński Adam (Kraków - św. Salwator 1850/42)
  99. ---------- Ludwik x Adamus Magdalena Małgorzata (Bebelno 1896/12)
  100. ---------- Marcin x Ropiur Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1839/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne