Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kaczke (Haczke) (wyników 763):

  1. Kacprzyk Stanisław x Stopa Magdalena (Chlewiska 1828/2)
  2. Kacpura Franciszek x Czarnowski Marianna (Ostrów mazowiecka 1865/26)
  3. ---------- Ludwika x Brodzik Jan (Ostrów mazowiecka 1864/10)
  4. Kacuba Kazimierz x Baryasz Józefa (Mileszki 1865/26)
  5. Kaczach Tekla x Barwicki Jan (Pniewnik 1819/6)
  6. ---------- Tekla x Opara Józef (Pniewnik 1806/144)
  7. Kaczak Mateusz x Gzik Anna (Koprzywnica 1862/16)
  8. Kaczała Anna x Marciniak Józef (Turek 1893/39)
  9. ---------- Franciszek x K... Marcjanna (Turek 1893/99)
  10. ---------- Michał x K... Józefa (Turek 1893/82)
  11. ---------- Piotr x Wesołowski Marianna (Turek 1892/6)
  12. ---------- Stanisław x Pańczyk Marianna (Turek 1893/93)
  13. ---------- Walenty x Chlebot Marianna (Mikołajewice 1870/35)
  14. Kaczaniewski Jadwiga x Lisewski Albin (Gniew 1956/20)
  15. Kaczanoski Anna x Zgoła Franciszek (Koprzywnica 1830/41)
  16. ---------- Katarzyna x Olszeski Jakób (Koprzywnica 1828/23)
  17. Kaczanowski Alojzy x Nowacki Jadwiga (Gniew 1934/7)
  18. ---------- Andrzej x Zając Józefa (Górzno k. Garwolina 1878/21)
  19. ---------- Anna x Piasecki Marcin (Łomna 1891/4)
  20. ---------- Barbara x N. N. (Gniew 1861/42)
  21. ---------- Franciszek x Kaczmarski Magdalena (Koprzywnica 1860/21)
  22. ---------- Franciszka x Hucke Piotr (Gniew 1888/10)
  23. ---------- Ignacy x Łapa Marianna (Koprzywnica 1865/24)
  24. ---------- Józef x Nitkiewicz Dorota (Gniew 1843/26)
  25. ---------- Justyna x Drulla Jan (Gniew 1838/10)
  26. ---------- Kacper x Burmistrz Józefa (Ludzisko 1825/0)
  27. ---------- Maria x Bruchwald Stanisław (Gniew 1873/24)
  28. ---------- Maria Rozalia x Nesterowicz Mieczysław Kazimierz (Gniew 1928/7)
  29. ---------- Marianna x Grzębski Jakób (Raciążek 1765/8)
  30. ---------- Michał x Bieda Jadwiga (Koprzywnica 1831/10)
  31. ---------- Stanisław x Falak Agnieszka (Łomna 1883/11)
  32. ---------- Walenty x Martusiński Teresa (Koprzywnica 1832/36)
  33. ---------- Wiktor Łukasz x Litewski Helena Julianna (Gniew 1901/15)
  34. Kaczarczyk Stanisław x Majka Marianna (Zielonki 1846/31)
  35. Kaczarecki Piotr x Przykuciński Wiktoria (Klimontów 1830/12)
  36. Kaczarewski Józef x Chszczonowicz Rozalia (Łabunowo 1807/8)
  37. Kaczawki Katarzyna x Kruza Jan (Gniew 1828/19)
  38. Kaczeniewski Edward x Dobrowolski Michalina (Gniew 1961/17)
  39. Kaczenski Jakub x Zalewszonka Anna (Gniew 1793/11)
  40. Kaczeński Józef x Baran Katarzyna (Pniewnik 1759/39)
  41. ---------- Józefa x Kołodziej Jakub (Kraków - św. Szczepan 1821/88)
  42. Kaczenski Kazimierz x Babienski Rozalia (Gniew 1815/9)
  43. Kaczeński Marianna x Świderek Antoni (Ostrów mazowiecka 1865/11)
  44. Kaczerowski Ksawery x Ostrowski Magdalena (Raciążek 1853/20)
  45. Kaczewski Balbina x Szymczak Mikołaj (Gieczno 1812/11)
  46. ---------- Józef x Bleński Anna (Gniew 1856/23)
  47. ---------- Marianna x Wyszywacz Franciszek (Klimontów 1868/13)
  48. ---------- Walenty x Czyżykowski Anna Marianna (Gnojno 1845/19)
  49. Kaczka Jadwiga x Kulza Wojciech (Łoniów 1852/2)
  50. ---------- Wincenty x Rajchert Marianna (Dmenin 1886/20)
  51. Kaczke Joanna x Strangowski Jan (Chwaszczyno 1880/3)
  52. Kaczkowski Aleksander x Kobielski Dorota (Dmenin 1737/3)
  53. ---------- Andrzej x Jarszewski Tekla (Barłożno 1832/12)
  54. ---------- Anna x Kasper Andrzej (Barłożno 1836/5)
  55. ---------- Domosława x Szpakowicz Hieronim (Łoniów 1873/11)
  56. ---------- Emerencjanna x Daszkowski Franciszek (Barłożno 1894/6)
  57. ---------- Franciszka x Flizikowski Franciszek (Barłożno 1825/6)
  58. ---------- Gerwazy x Razdański Ludwika (Hrubieszów 1832/48)
  59. ---------- Ignacy x Jaskierski Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1822/29)
  60. ---------- Józef x Cemka Urszula (Raciąż 1971/27)
  61. ---------- Józefa x Pardała Feliks (Kraków - Mariacka 1828/60)
  62. ---------- Karol x Cieszkowski Maria (Hrubieszów 1872/15)
  63. ---------- Karolina x Gutowski Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1834/5)
  64. ---------- Katarzyna x Zieliński Kazimierz (Papowo Toruńskie 1886/7)
  65. ---------- Marcyanna x Wójcicki Andrzej (Brok 1826/14)
  66. ---------- Roch x Eyduk Elżbieta (Brok 1818/8)
  67. ---------- Roch x Korzeb Marianna (Brok 1829/11)
  68. ---------- Tomasz x Strei Katarzyna (Gniew 1815/10)
  69. ---------- Wawrzyniec x Puzdrowski Małgorzata (Brok 1831/14)
  70. Kaczmara Wojciech x Skrzypczak Marianna (Koprzywnica 1860/23)
  71. Kaczmarcyk Józef x Stanko Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1843/19)
  72. Kaczmarczak Walenty x Mielcarek Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1853/26)
  73. Kaczmarczyk Adam x Sepioł Paulina (Cisów 1922/8)
  74. ---------- Agata x Kaganek Wawrzyniec (Siercza, par. Wieliczka 1845/5)
  75. ---------- Agata x Zarembski Michał (Siercza, par. Wieliczka 1828/4)
  76. ---------- Agnieszka x Cembrzyński Wawrzyniec (Bebelno 1832/28)
  77. ---------- Agnieszka x Kowalski Józef (Gnojno 1745/10)
  78. ---------- Agnieszka x Ogrodniczek Tomasz (Bebelno 1805/4)
  79. ---------- Agnieszka x Osiecki Antoni (Brok 1821/23)
  80. ---------- Agnieszka x Piasecki Kazimierz (Borzykowa 1858/31)
  81. ---------- Agnieszka x Słowak Benedykt (Dzierzgów 1827/27)
  82. ---------- Aleksander x Mariankowski Antonina (Dmenin 1889/17)
  83. ---------- Anastazja x Kiłcz Kazimierz (Skała 1804/3)
  84. ---------- Andrzej x Gonera Małgorzata (Borzykowa 1842/26)
  85. ---------- Andrzej x Sikora Katarzyna (Cisów 1923/3)
  86. ---------- Anna x Adamczyk Bartłomiej (Chlewiska 1833/35)
  87. ---------- Anna x Sikora Roch (Borzykowa 1834/6)
  88. ---------- Anna x Ślusarczyk Stanisław (Siercza, par. Wieliczka 1889/9)
  89. ---------- Antoni x Dobrowolski Marianna (Dmenin 1870/26)
  90. ---------- Antonina x Machocki Tadeusz (Cisów 1940/1)
  91. ---------- Antonina x Trojanowski Adam (Jelonki 1862/5)
  92. ---------- Augustyn x Francik Marianna (Podlesie 1697/1)
  93. ---------- Barbara x Talarek Waldemar (Górzno k. Garwolina 1970/2)
  94. ---------- Bonifacy x Wojnowski Krystyna (Gnojno 1822/49)
  95. ---------- Elżbieta x Białowąs Mikołaj (Gnojno 1857/40)
  96. ---------- Elżbieta x Kowalik Jan (Bebelno 1794/7)
  97. ---------- Fabian x Rajnisz Regina (Kraków - św. Mikołaj 1851/40)
  98. ---------- Franciszek x Grzęda Franciszka (Chlewiska 1835/5)
  99. ---------- Franciszek x Pytel Gertruda (Bebelno 1784/1)
  100. ---------- Franciszka x Czyżowski Piotr (Bebelno 1805/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne