Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Jaroszewski (wyników 379):

  1. Jaros Agnieszka x Orkisz Augustyn (Gnojno 1819/1)
  2. ---------- Agnieszka x Stępień Kazimierz (Gnojno 1742/20)
  3. ---------- Aleksander x Guliński Józefa (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1900/4)
  4. ---------- Aleksander x Raduszewski Helena (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1885/4)
  5. ---------- Andrzej x Siekański Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1802/2)
  6. ---------- Antoni x Duda Zofia (Gnojno 1857/26)
  7. ---------- Antoni x Kaczmarczyk Łucja (Gnojno 1825/23)
  8. ---------- Antoni x Kaputa Marianna (Gnojno 1863/48)
  9. ---------- Antoni x Pacholec Konstancja (Gnojno 1854/12)
  10. ---------- Antoni x Wojnowski Zofia (Gnojno 1750/10)
  11. ---------- Apolonia x Gad Wojciech (Połaniec 1862/28)
  12. ---------- Apolonia x Grieser Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1850/41)
  13. ---------- Apolonia x Juszczyk Wawrzyniec (Gnojno 1819/12)
  14. ---------- Barbara x Kogut Ignacy (Gnojno 1850/36)
  15. ---------- Eleonora x Michałowski Leon (Pniewnik 1839/17)
  16. ---------- Franciszek x Bator Katarzyna (Połaniec 1877/10)
  17. ---------- Franciszek x Ciężar Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/12)
  18. ---------- Franciszek x Gałązki Józefa (Pniewnik 1844/16)
  19. ---------- Franciszek x Pałka Marianna (Koprzywnica 1838/13)
  20. ---------- Franciszka x Bąk Wojciech (Koprzywnica 1818/2)
  21. ---------- Franciszka x Ciach Agnieszka (Koprzywnica 1867/10)
  22. ---------- Franciszka x Fajfer Sylwester (Koprzywnica 1854/9)
  23. ---------- Franciszka x Wrzesień Grzegorz (Gnojno 1749/22)
  24. ---------- Grzegorz x Kwiecień Małgorzata (Gnojno 1740/1)
  25. ---------- Ignacy x Sybilla Katarzyna (Gnojno 1752/9)
  26. ---------- Jacek x Wójcik Franciszka (Gnojno 1739/19)
  27. ---------- Jan x Szczepaniak Barbara (Koprzywnica 1873/4)
  28. ---------- Jan x Tracz Elżbieta (Koprzywnica 1819/8)
  29. ---------- Jan x Zwolski Barbara (Koprzywnica 1866/11)
  30. ---------- Józef x Ciach Marianna (Koprzywnica 1852/14)
  31. Jaroś Józef x Lewucha Józefa (Kraszewice 1890/37)
  32. Jaros Józef x Stępień Barbara (Koprzywnica 1862/11)
  33. ---------- Józef x Stępień Józefa (Gnojno 1860/6)
  34. ---------- Józefa x Stępień Michał (Gnojno 1823/14)
  35. ---------- Justyna x Stanisławski Michał (Podlesie 1791/1)
  36. ---------- Kacper x Kręzoch Katarzyna (Lgota Wielka 1829/10)
  37. ---------- Kacper x Makówka Marianna (Gnojno 1853/20)
  38. ---------- Kacper x Pasternak Elżbieta (Gnojno 1824/16)
  39. ---------- Katarzyna x Gromiec Jan (Gnojno 1811/4)
  40. ---------- Katarzyna x Krysa Tomasz (Bodzentyn 1866/20)
  41. ---------- Katarzyna x Kurek Filip (Podlesie 1800/11)
  42. ---------- Katarzyna x Patera Szymon (Gnojno 1749/23)
  43. ---------- Łucja x Kwiecień Łukasz Grzegorz (Gnojno 1757/9)
  44. ---------- Łucja x Rydlewski Dionizy (Gieczno 1820/22)
  45. ---------- Łucja x Siekański Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1816/1)
  46. ---------- Łukasz x Walesiński Józefa (Kraków - Mariacka 1832/117)
  47. ---------- Maciej x Dąbek Julianna (Koprzywnica 1838/14)
  48. ---------- Maciej x Kubiak Marianna (Lgota Wielka 1827/11)
  49. ---------- Małgorzata x Sandrakolak Paweł (Koprzywnica 1816/31)
  50. ---------- Marcin x Bińkowski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1828/2)
  51. ---------- Marcin x Parzygwóźdź Anna (Gnojno 1761/4)
  52. ---------- Marianna x Baran Walenty (Pniewnik 1841/8)
  53. ---------- Marianna x Chmielowski Wawrzyniec (Gnojno 1858/24)
  54. ---------- Marianna x Musiał Augustyn (Gnojno 1862/33)
  55. ---------- Marianna x Pawełek Adam (Połaniec 1872/40)
  56. ---------- Marianna x Stachowicz Idzi (Gnojno 1855/18)
  57. ---------- Michał x Szymoniak Katarzyna (Gnojno 1838/37)
  58. ---------- Michalina x Mioduszycki Jakub (Gnojno 1814/14)
  59. ---------- Salomea x Krówka Jan (Gnojno 1762/4)
  60. ---------- Salomea x Szymański Karol (Gnojno 1865/6)
  61. ---------- Stanisław x Haba Józefa (Cisów 1923/9)
  62. ---------- Stanisław x Krzemiński Tekla (Bodzentyn 1816/36)
  63. ---------- Stanisław x Nowak Agnieszka (Działoszyce 1829/11)
  64. ---------- Stefan x Makówka Bogumiła (Gnojno 1854/36)
  65. Jaroś Szczepan x Kaczyński Marianna (Grudusk 1867/18)
  66. Jaros Tekla x Kozieł Florian (Nieborów 1840/7)
  67. ---------- Teodor x Ślęzak Franciszka (Lgota Wielka 1859/4)
  68. ---------- Teresa x Musiał Jan (Gnojno 1823/23)
  69. Jaroś Tomasz x Stachura Marianna (Kazimierza Mała 1884/3)
  70. Jaros Walenty x Gromiec Marianna (Gnojno 1738/18)
  71. ---------- Walenty x Nowak Kunegunda (Gnojno 1815/28)
  72. ---------- Wawrzyniec x Broda Marianna (Gnojno 1742/10)
  73. ---------- Wincenty x Czerpak Barbara (Klimontów 1864/1)
  74. ---------- Wincenty x Radomski Zofia (Gnojno 1858/13)
  75. ---------- Wojciech x Pawlik Helena (Pierzchnica: wieś Osiny 1852/2)
  76. ---------- Wojciech x Wrona Zofia (Gnojno 1862/16)
  77. ---------- Zofia x Widanka Kazimierz (Połaniec 1879/39)
  78. Jaroscha Anna x Gramś Józef (Pabianice 1860/67)
  79. Jarosek Józefa x Łuczycki Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1833/22)
  80. Jarosewski Tomasz x Bauer Joanna (Kraków - św. Anna 1818/32)
  81. Jarosiak Adam x Gurazda Łucja (Lgota Wielka 1845/2)
  82. ---------- Franciszka x Mikołajski Wojciech (Tubądzin k. Warty 1859/12)
  83. ---------- Jakub x Kwiatkowski Klara (Pniewnik 1820/3)
  84. ---------- Marianna x Matusiak Tomasz (Tubądzin k. Warty 1860/8)
  85. Jarosieński Walenty x Waligórski Elżbieta (Kraków - Mariacka 1824/28)
  86. Jarosik Agata x Fijałkowski Kazimierz (Borzykowa 1865/16)
  87. ---------- Aleksander x Nowak Agnieszka (Borzykowa 1840/32)
  88. ---------- Aleksander x Stypka Julianna (Borzykowa 1843/2)
  89. ---------- Anastazja x Berski Wojciech (Borzykowa 1854/21)
  90. ---------- Anna x Dranikowski Józef (Kazimierz Biskupi 1932/42)
  91. ---------- Anna x Oblas Andrzej (Borzykowa 1865/32)
  92. ---------- Jan x Mierzwiak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1838/16)
  93. ---------- Julianna x Sikora Michał (Borzykowa 1862/47)
  94. ---------- Marianna x Jandra Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1849/20)
  95. ---------- Marianna x Staszewski Błażej (Borzykowa 1852/2)
  96. ---------- Marianna x Wiądek Józef (Borzykowa 1851/10)
  97. ---------- Marianna x Włodarczyk Franciszek (Borzykowa 1867/23)
  98. ---------- Paweł x Banasik Marianna (Borzykowa 1841/10)
  99. ---------- Stanisław x Pietrzyk Marianna (Borzykowa 1828/1)
  100. ---------- Tekla x Komendarczyk Marcin (Borzykowa 1827/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne