Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Janowski (wyników 226):

  1. Janicki Małgorzata x Nowiński Andrzej (Kazimierz Biskupi 1852/2)
  2. ---------- Marcin x Musieleski Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/1)
  3. ---------- Marianna x Adamek Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/1)
  4. ---------- Marianna x Chudzikiewicz Sebastian (Kraków - Wszyscy Święci 1822/9)
  5. ---------- Marianna x Czerniejewski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1897/14)
  6. ---------- Marianna x Grabarczyk Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/14)
  7. ---------- Marianna x Karpiński Franciszek (Babsk 1831/3)
  8. ---------- Marianna x Kurow Grzegorz (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/67)
  9. ---------- Marianna x Sadowski Antoni (Gniew 1849/86)
  10. ---------- Marianna x Spieszalski Wojciech (Klimontów 1823/19)
  11. ---------- Marianna x Wiewióra Piotr (Truskolasy 1819/50)
  12. ---------- Mateusz x Brzeziński Franciszka (Babsk 1836/6)
  13. ---------- Michał x Florek Maria (Gniew 1863/59)
  14. ---------- Michał x Laskowski Katarzyna (Barłożno 1855/5)
  15. ---------- Michał x Mędrek Anastazja (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/3)
  16. ---------- Michał x Szałański Teofila (Czermno 1865/2)
  17. ---------- Michał x Walaszczyk Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/13)
  18. ---------- Michał x Zwiklitzer Fryderyka (Kraków - Wszyscy Święci 1837/44)
  19. ---------- Mikołaj x Woyciechowski Karolina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/23)
  20. ---------- N. x N. Albert (Gniew 1868/12)
  21. ---------- Nepomucena x Pierret Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1830/44)
  22. ---------- Paulina x Preszewicz Józef (Barłożno 1871/18)
  23. ---------- Paweł x Mirocha Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1840/4)
  24. ---------- Paweł x Nalepa Marianna (Kraków - św. Florian 1826/79)
  25. ---------- Rajmund x Kurcaba Jadwiga (Gniew 1968/5)
  26. ---------- Rozalia x Bednarek Jan (Goliszew 1873/4)
  27. ---------- Rozalia x Dyb Aleksy (Gnojno 1758/14)
  28. ---------- Salomea x Dura Kasper (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/4)
  29. ---------- Szczepan x Urbański Tekla (Kraszewice 1892/10)
  30. ---------- Szczepan x Zaręba Katarzyna (Pniewnik 1863/8)
  31. ---------- Szymon x Weroniecki Katarzyna (Barłożno 1773/6)
  32. ---------- Tadeusz x Gardzielewski Helena (Barłożno 1926/5)
  33. ---------- Tekla x Gawroński Kazimierz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/7)
  34. ---------- Tomasz x Kałużny Antonina (Kazimierz Biskupi 1827/27)
  35. ---------- Wiktor x Deptulski Helena (Gniew 1912/30)
  36. ---------- Zofia x Glass Józef (Kraków - św. Krzyż 1831/8)
  37. ---------- Zofia x Jabłoński Jan (Kraków - Mariacka 1830/37)
  38. ---------- Zofia x Teliga Mikołaj (Bodzentyn 1866/17)
  39. ---------- Zygmunt x Wichrowski Helena Anna (Domosławice, wieś Faliszewice 1881/4)
  40. Janiecki Józef x Kowalski Katarzyna (Gniew 1858/34)
  41. Janio Kazimierz x Kozberski Katarzyna (Mileszki 1851/2)
  42. ---------- Kazimierz x Ścibor Helena (Mileszki 1854/22)
  43. ---------- Walenty x Grabowski Zofia (Mileszki 1874/15)
  44. Janiski Anna x Hersztowski Jan (Barłożno 1841/9)
  45. ---------- Julianna x Staniszewski Michał (Gniew 1843/59)
  46. Janoski Józef x Brzeziński Marianna (Łomna 1887/20)
  47. ---------- Leonard x Szewczyk Salomea (Budziszewice 1864/23)
  48. ---------- Ludwik x Kosiorek Józefa (Łomna 1884/26)
  49. ---------- Wincenty x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/37)
  50. Janowski Adam x Czerniejewski Adamina (Kazimierz Biskupi 1897/29)
  51. ---------- Agnieszka Barbara x Stypuła Jan (Kraków - św. Szczepan 1838/35)
  52. ---------- Ambroży x Świętochowski Antonina (Pniewnik 1827/9)
  53. ---------- Andrzej x Łyczko Łucja (Kraków - św. Szczepan 1819/71)
  54. ---------- Andrzej x Machajewski Katarzyna (Gniew 1847/34)
  55. ---------- Andrzej x Sołtysiak Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1864/39)
  56. ---------- Anna x Kamela Maciej (Opole Lubelskie 1859/6)
  57. ---------- Anna x Kowalewski Jan (Gniew 1834/24)
  58. ---------- Anna x Nowakowski Feliks (Kraków - Mariacka 1823/14)
  59. ---------- Anna x Smietański Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1813/37)
  60. ---------- Antoni x Charzyński Barbara (Raciążek 1837/8)
  61. ---------- Antoni x Czaszyńska Józefa (Kazimierza Mała 1866/15)
  62. ---------- Antonina x Rybarski Stanisław (Kraków - św. Anna 1817/45)
  63. ---------- Balbina x Wyrwiński Wojciech (Ludzisko 1837/0)
  64. ---------- Barbara x Bentkowski Augustyn (Kraków - św. Szczepan 1847/45)
  65. ---------- Barbara x Rosołowski Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1849/42)
  66. ---------- Bogumił x Marchewka Józefa (Mierzyn 1883/22)
  67. ---------- Bronisława x Kordas Mateusz (Kraków - Mariacka 1831/62)
  68. ---------- Danuta x Pułkownik Kazimierz (Raciąż 1988/16)
  69. ---------- Dawid x Bogdarz Katarzyna (Kraków - Katedra 1816/9)
  70. ---------- Edward x Daszkiewicz Julia (Hrubieszów 1858/21)
  71. ---------- Edward x Girtler Józefa (Kraków - św. Anna 1830/8)
  72. ---------- Elżbieta x Lewicki Józef (Gniew 1963/22)
  73. ---------- Elżbieta x Malinowski Jakub (Czermno 1828/8)
  74. ---------- Franciszek x Barański Katarzyna (Kraków - Mariacka 1838/25)
  75. ---------- Franciszek x Bednarek Elżbieta (Czermno 1821/9)
  76. ---------- Franciszek x Chojnacki Antonina (Kraków - Boże Ciało 1843/5)
  77. ---------- Franciszka x Frasik Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1833/86)
  78. ---------- Franciszka x Ratajczyk Franciszek (Kazimierz Biskupi 1899/5)
  79. ---------- Franciszka x Załociński Jan (Okrzeja 1865/32)
  80. ---------- Franciszka x Zaskórski Wincenty (Borzykowa 1864/10)
  81. ---------- Henryka x Bugajski Aleksander (Kraków - Wszyscy Święci 1849/42)
  82. ---------- Ignacy x Chrościcki Tekla (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/33)
  83. ---------- Jakub x Owidzki Anna (Gniew 1820/16)
  84. ---------- Jan x Gosz Małgorzata (Gniew 1779/4)
  85. ---------- Jan x Jachimowski Anna (Gniew 1862/32)
  86. ---------- Jan x Kąck Anna (Raciąż 1757/4)
  87. ---------- Jan x Kurzawa Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1833/42)
  88. ---------- Jan x Polcyckowski Anna (Chwaszczyno 1755/3)
  89. ---------- Jan x Pytel Marianna (Bebelno 1776/1)
  90. ---------- Jan x Rybacki Michalina (Kazimierz Biskupi 1839/23)
  91. ---------- Jan x Zajszczycki Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1826/8)
  92. ---------- Józef x Dondalski Marianna (Papowo Toruńskie 1871/34)
  93. ---------- Józef x Pakuła Apolonia (Kazimierz Biskupi 1811/5)
  94. ---------- Józefa x Ruciński Stanisław (Kraków - św. Salwator 1832/158)
  95. ---------- Karolina x Wsądzonek Łukasz (Ludzisko 1837/0)
  96. ---------- Katarzyna x Dęmbski Jakub (Gniew 1745/1)
  97. ---------- Ludwik x Mroczkowski Helena (Mierzyn 1884/2)
  98. ---------- Maciej x Farno_r Marianna (Gniew 1809/16)
  99. ---------- Marcin x Banasiński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1835/24)
  100. ---------- Marcin x Górecki Marianna (Prażmów 1896/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne