Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Janik (wyników 573):

  1. Janik Katarzyna x Łubowski Franciszek (Pniewnik 1838/15)
  2. ---------- Katarzyna x Pęczek Wawrzyniec (Dmenin 1742/1)
  3. ---------- Kazimierz x Jakubowski Cecylia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/27)
  4. ---------- Klara x Grabarczyk Józef (Dmenin 1805/9)
  5. ---------- Kunegunda x Gorzelak Marcin (Truskolasy 1819/44)
  6. ---------- Ludwik x Pierdas Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/5)
  7. ---------- Marianna x Kaszuba Walenty (Dmenin 1779/12)
  8. ---------- Marianna x Kozłowski Maciej (Kraków - Mariacka 1815/59)
  9. ---------- Marianna x Siewierczyk Sebastian (Dmenin 1756/1)
  10. ---------- Michał x Marciniak Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/21)
  11. ---------- Paweł x Pękacz Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/12)
  12. ---------- Paweł x Poterała Marianna (Dmenin 1824/11)
  13. ---------- Regina x N. Tomasz (Dmenin 1675/4)
  14. ---------- Regina x Wojtowicz Jakub (Kraków - św. Szczepan 1828/61)
  15. ---------- Rozalia x Korda Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1835/52)
  16. ---------- Stanisław x Zimer Balbina (Mikstat 1818/2)
  17. ---------- Szymon x Piorunek Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1837/40)
  18. ---------- Tekla x Gutkowski Józef (Kraków - Mariacka 1833/103)
  19. ---------- Teresa x Ambrozik Tomasz (Dmenin 1823/1)
  20. ---------- Teresa x Kwapisz Franciszek (Gnojno 1749/10)
  21. ---------- Tomasz x Rokosz Zofia (Gnojno 1754/19)
  22. ---------- Tomasz x Susicki Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1835/4)
  23. ---------- Urszula x Czarnecki Andrzej (Dmenin 1776/1)
  24. ---------- Urszula x Olczyk Maciej (Dmenin 1760/2)
  25. ---------- Wincenty x Wodzinoszczanka Konstancja (Skórkowice 1878/30)
  26. ---------- Wojciech x Nawara Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1846/15)
  27. ---------- Zofia x Latos Jakub (Kraków - Mariacka 1834/14)
  28. ---------- Zofia x Stempniak Roch (Dmenin 1839/11)
  29. Janikowski Agnieszka x Olczyk Mateusz (Dmenin 1817/8)
  30. ---------- Agnieszka x Ostrowski Wincenty (Kraków - św. Krzyż 1823/4)
  31. ---------- Agnieszka x Zengierle Ludwik (Kraków - św. Krzyż 1811/3)
  32. ---------- Anna x Heldt Leon (Raciąż 1950/2)
  33. ---------- Anna x Kornecki Tomasz (Kraków - św. Anna 1822/16)
  34. ---------- Antoni x Brzdękiewicz Aleksandra (Połaniec 1861/56)
  35. ---------- Antoni x Neumann Marianna (Raciąż 1928/5)
  36. ---------- Barbara x Nagórski Wiesław (Raciąż 1990/21)
  37. ---------- Barbara x Nanowski Ignacy (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/66)
  38. ---------- Brygida x Berent Adam (Raciąż 1990/16)
  39. ---------- Danuta x Szalkowski Adam (Raciąż 1973/23)
  40. ---------- Elżbieta x Bętkowski Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1819/25)
  41. ---------- Elżbieta x Grzonkowski Marek (Raciąż 1979/24)
  42. ---------- Ferdynand x Sanikowski Marianna (Kraków - Mariacka 1846/25)
  43. ---------- Franciszek Ksawery x Mathia Ewa (Raciąż 1903/17)
  44. ---------- Ignacy x Barański Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1813/36)
  45. ---------- Jadwiga x Sampławski Henryk (Raciąż 1991/12)
  46. ---------- Jakub x Lewiecki Małgorzata (Kraków - św. Krzyż 1813/1)
  47. ---------- Jan x Jączyński Monika (Raciąż 1948/1)
  48. ---------- Jan x Narloch Anna (Raciąż 1933/9)
  49. ---------- Jan x Szczeblewski Jadwiga (Gniew 1948/30)
  50. ---------- Józefa x Czapiewski Jan (Gniew 1932/17)
  51. ---------- Józefa x Gondorek Ludwik (Kraków - św. Florian 1850/8)
  52. ---------- Julianna x Trembecki Józef (Kraków - Mariacka 1829/33)
  53. ---------- Kunegunda x Adamczyk Mikołaj (Kraków - Mariacka 1826/6)
  54. ---------- Leokadia x Gwizdała Antoni (Raciąż 1931/1)
  55. ---------- Leon x Folleher Bolesława (Raciąż 1951/5)
  56. ---------- Marianna x Mathyia Tomasz (Raciąż 1834/17)
  57. ---------- Marianna x Nędziński Florian (Kraków - św. Szczepan 1838/38)
  58. ---------- Marianna x Skorusiński Mateusz (Kraków - Mariacka 1820/41)
  59. ---------- Marianna x von Węsierski Adam (Raciąż 1899/1)
  60. ---------- Marianna x Zalewski Kazimierz (Kraków - Katedra 1812/3)
  61. ---------- Michał x Witosik Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1816/20)
  62. ---------- Michał x Ziętara Magdalena (Podlesie 1800/9)
  63. ---------- Piotr x Sobieszczak Józefa (Mileszki 1862/4)
  64. ---------- Regina x Bromowicz Jan (Kraków - św. Mikołaj 1831/16)
  65. ---------- Regina x Krajewski Ludwik (Kraków - Mariacka 1833/78)
  66. ---------- Salomea x Przybyłowski Władysław (Kazimierz Biskupi 1929/15)
  67. ---------- Stanisław x Pleess Karolina (Kraków - św. Anna 1835/34)
  68. ---------- Stanisława x Gackowski Alojzy (Raciąż 1930/10)
  69. ---------- Tekla x Gibasiński Maciej (Kraków - św. Szczepan 1817/109)
  70. ---------- Walenty x Gronostaj Katarzyna (Gnojno 1761/8)
  71. ---------- Wiktoria x Woziński Władysław (Raciąż 1949/3)
  72. ---------- Wojciech x Czart Marianna (Raciąż 1833/5)
  73. ---------- Wojciech x Dudkiewicz Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1844/1)
  74. Janiko[w]ski Agnieszka x Hanula[k] Marcin (Dmenin 1783/1)
  75. Janis Franciszka x Dawczyk Tomasz (Siercza, par. Wieliczka 1813/4)
  76. Janisk Regina x Bartkomik Piotr (Końskowola 1655/24)
  77. ---------- Regina x Lajorek Grzegorz (Końskowola 1650/14)
  78. Janisz Katarzyna x Ogryzek Antoni (Kraków - Boże Ciało 1827/2)
  79. Janiszeski Elżbieta x Ciupa Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/14)
  80. ---------- Mikołaj x Ciupa Petronela (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/5)
  81. ---------- Sebastian x Ciupa Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/4)
  82. Janiszewski Agnieszka x Szmigielski Stefan (Stary Oleksiniec 1842/9)
  83. ---------- Agnieszka x Wiskowski Szymon (Gniew 1731/22)
  84. ---------- Aleksander x Rusinowski Katarzyna (Pniewnik 1827/12)
  85. ---------- Aleksander x Żaboklicki Marianna (Pniewnik 1832/16)
  86. ---------- Anastazja x Stępniarek (Tomanik) N. (Jeżów 1819/16)
  87. ---------- Andrzej x Kapica Antonina (Dmenin 1887/1)
  88. ---------- Anna x Borkowski Walenty (Kraków - św. Salwator 1833/181)
  89. ---------- Anna x Figler Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1837/4)
  90. ---------- Anna x Ossowski Jan (Raciąż 1975/16)
  91. ---------- Anna x Zając Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1833/12)
  92. ---------- Anna x Zawadzki Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1831/3)
  93. ---------- Antoni x Wysocki Katarzyna (Grocholice 1887/53)
  94. ---------- Bogumiła x Zieliński Maksymilian (Czermno 1814/4)
  95. ---------- Erazm x Wolnicki Antonina (Mileszki 1855/11)
  96. ---------- Ewa x Wołowiec Karol (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1818/2)
  97. ---------- Feliks x Kwaruński Katarzyna (Mileszki 1857/23)
  98. ---------- Franciszek x Czekalski Tekla (Pabianice 1857/94)
  99. ---------- Franciszek x Dąbrowa Janina (Górzno k. Garwolina 1940/26)
  100. ---------- Franciszek x Staśko Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne