Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Grzybek (wyników 345):

  1. Grzyb Paweł x Zegadło Łucja (Okrzeja 1853/25)
  2. ---------- Piotr x Dąbrowski Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1830/29)
  3. ---------- Piotr x Gołąb Marianna (Działoszyce 1885/41)
  4. ---------- Piotr x Urban Katarzyna (Działoszyce 1828/14)
  5. ---------- Regina x Pawlak Józef (Okrzeja 1838/7)
  6. ---------- Salomea x Plecha Jan (Działoszyce 1829/1)
  7. ---------- Stanisław x Całka Katarzyna (Działoszyce 1855/14)
  8. ---------- Stanisław x Malinowski Małgorzata (Działoszyce 1855/10)
  9. ---------- Szymon x Pustoła Marianna (Dzierzgów 1833/9)
  10. ---------- Szymon x Święconek Ewa (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1784/25)
  11. ---------- Tekla x Kaczor Ignacy (Działoszyce 1853/26)
  12. ---------- Tekla x Lolo Maciej (Działoszyce 1857/14)
  13. ---------- Walenty x Saraczko Kunegunda (Działoszyce 1828/6)
  14. ---------- Wiktoria x Bujak Józef (Kraków - Mariacka 1833/28)
  15. ---------- Wojciech x Niezabitowski Marianna (Okrzeja 1827/5)
  16. Grzyba Anastazja x Lipiński Franciszek (Grabowo kościerskie 1903/1)
  17. ---------- Franciszka x Szczypior Józef (Grabowo kościerskie 1911/6)
  18. Grzybacz Katarzyna x Polesin Michał (Pniewnik 1782/248)
  19. ---------- Tomasz x Matusiak Marianna (Pniewnik 1795/20)
  20. Grzybat Marianna x Kowalczyk Walenty (Pabianice 1858/58)
  21. Grzybba Berta Otylia x Roda Franciszek (Grabowo kościerskie 1901/3)
  22. Grzybczyk Agata x Zuzek Michał (Kraków - św. Mikołaj 1838/22)
  23. ---------- Agnieszka x Czapla Jan (Kraków - św. Szczepan 1850/11)
  24. ---------- Agnieszka x Stypuła Sebastian (Kraków - św. Szczepan 1846/41)
  25. ---------- Franciszka x Czerwik Walenty (Kraków - Mariacka 1836/42)
  26. ---------- Jacek x Czapla Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1816/40)
  27. ---------- Jacek x Urant Kunegunda (Kraków - św. Szczepan 1832/32)
  28. ---------- Jan x Chrostek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1839/30)
  29. ---------- Katarzyna x Ptaszyński Jakub (Kraków - św. Szczepan 1832/92)
  30. ---------- Katarzyna x Szostek Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1840/41)
  31. ---------- Marianna x Goszkowski Jakub (Kraków - św. Florian 1848/23)
  32. ---------- Michał x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/88)
  33. ---------- Mikołaj x Czarnecki Wiktoria (Kraków - Boże Ciało 1830/8)
  34. ---------- Mikołaj x Fabiański Marianna (Kraków - Boże Ciało 1813/5)
  35. ---------- Mikołaj x Gurka Klara (Kraków - Wszyscy Święci 1837/3)
  36. ---------- Piotr x Durbasz Paulina (Kraków - św. Salwator 1828/5)
  37. ---------- Piotr x Fałeczyński Agnieszka (Kraków - Boże Ciało 1817/8)
  38. ---------- Rozalia x Malczyk Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1827/15)
  39. ---------- Salomea x Muszyński Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1833/18)
  40. Grzybczyński Brygida x Masłowski Mikołaj (Kraków - św. Florian 1820/65)
  41. Grzybek Agata x Pabian Jacek (Biesiadki, wieś Żerków 1784/1)
  42. ---------- Anna x Kusia Maciej (Kraków - św. Krzyż 1820/17)
  43. ---------- Barbara x Szymacha Paweł (Skórkowice 1866/19)
  44. ---------- Ewa x Stokłosa Mikołaj (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1828/3)
  45. ---------- Joanna x Karnowski Józef (Raciąż 1899/7)
  46. ---------- Justyna x Weltrowski Jakub (Raciąż 1892/12)
  47. ---------- Kazimierz x Drąg Teresa (Kraków, św. Juda Tadeusz: Łęg 1866/1)
  48. ---------- Magdalena x Sokołowski Dominik (Kraków - św. Szczepan 1817/108)
  49. ---------- Marcin x Kostecki Zofia (Siercza, par. Wieliczka 1814/8)
  50. ---------- Marcin x Wyligała Regina (Siercza, par. Wieliczka 1833/6)
  51. ---------- Marianna x Jaszczak Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1815/9)
  52. ---------- Mikołaj x Szyd Anastazja (Borzykowa 1861/14)
  53. ---------- Rozalia x Sapcińśki Michał (Kraków - św. Szczepan 1813/108)
  54. ---------- Tekla x Śliwiński Józef (Bebelno 1882/10)
  55. ---------- Tomasz x Wojteczek Katarzyna (Bebelno 1900/12)
  56. ---------- Wojciech x Wiktarz Marianna (Poremba: wieś Poremba 1844/49)
  57. ---------- Zofia x Kumala Stanisław (Kraków - św. Salwator 1828/85)
  58. Grzybieński Katarzyna x Kurkiewicz Tomasz (Kraków - św. Florian 1819/22)
  59. Grzybkiewicz Jan x Piwowoński Katarzyna (Kraków - św. Florian 1841/17)
  60. ---------- Kasper x Ząbkiewicz Julianna (Kraków - św. Florian 1814/87)
  61. ---------- Maciej x Górski Salomea (Kraków - św. Florian 1811/44)
  62. ---------- Małgorzata x Tarczyński Wincenty (Kraków - św. Florian 1849/43)
  63. Grzybkowski Rozalia x Stankowski Marcin (Płock 1866/16)
  64. Grzyboski Antoni x Sekut Józefa (Luszyn 1864/9)
  65. ---------- Józef x Bartosiński Franciszka (Łomna 1887/25)
  66. ---------- Józef x Jagodziński Marianna (Lubraniec 1839/12)
  67. ---------- Michał x Rumer Łucja (Kraków - św. Mikołaj 1852/3)
  68. ---------- Zuzanna x Jabłoński Antoni (Łomna 1892/37)
  69. Grzybosz Marianna x Wichary Antoni (Truskolasy 1811/31)
  70. Grzyboszczanka Józefa x Utmańczyk Jan (Skórkowice 1878/18)
  71. Grzybowicz Karol x Sobkowski Józefa (Klimontów 1872/14)
  72. ---------- Marcin x Paliński Ludwika (Klimontów 1874/3)
  73. Grzybowiecki Katarzyna x Pryomski Paweł (Wieniec 1802/433)
  74. Grzybowiński Wincenty x Zieliński Agnieszka (Płock 1862/19)
  75. Grzybowska Anastazja x Raś Józef (Połaniec 1863/28)
  76. ---------- Bronisława x Zamozniewicz Feliks (Skórkowice 1886/34)
  77. ---------- Joanna x Karnowski Józef (Raciąż 1899/7)
  78. ---------- Karolina x Nowak Michał (Skórkowice 1882/31)
  79. ---------- Marianna x Chabura Paweł (Połaniec 1870/36)
  80. ---------- Marianna x Karczmarowicz Leon (Skórkowice 1887/20)
  81. ---------- Marianna x Ma?ada Walenty (Połaniec 1869/28)
  82. ---------- Marianna x Rosół Kazimierz (Połaniec 1862/17)
  83. ---------- Tekla x Jęczeń Walenty (Połaniec 1873/33)
  84. ---------- Teofila x Jończyk Gabriel (Skórkowice 1884/16)
  85. ---------- Władysława x Krawczyk Walenty (Skórkowice 1886/31)
  86. ---------- Władysława x Nowak Jakub (Skórkowice 1882/23)
  87. ---------- Zuzanna x Kowalski Filip (Skórkowice 1885/15)
  88. Grzybowski Agnieszka x Bialik Błażej (Kraków - św. Szczepan 1850/41)
  89. ---------- Agnieszka x Miecik Grzegorz (Kraków - św. Szczepan 1823/28)
  90. ---------- Agnieszka x Ogrodnik Michał (Łoniów 1837/5)
  91. ---------- Agnieszka x Zieliński Jakub (Łomna 1888/8)
  92. ---------- Amalia x Krępicki Stanisław (Grudusk 1891/25)
  93. ---------- Anastazja x Nejman Florian Józef (Luszyn 1843/13)
  94. ---------- Andrzej x Bryła Józefa (Połaniec 1864/54)
  95. ---------- Anna x Wąs Antoni (Kraków - św. Szczepan 1842/5)
  96. ---------- Antoni x Gawroński Franciszka (Skórkowice 1868/11)
  97. ---------- Antoni x Kamiński Katarzyna (Hrubieszów 1815/15)
  98. ---------- Antoni x Teleżyński Marianna (Grocholice 1881/24)
  99. ---------- Antoni x żebrowski Julianna (Grudusk 1867/7)
  100. ---------- Antonina x Jankowski Hipolit (Luszyn 1848/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne