Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do GrzeskĂłwka (wyników 262):

  1. Grzegorzek Józef x Malinowski Teresa (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1912/4)
  2. ---------- Ludwik x Baka Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1915/1)
  3. ---------- Maria x Śleziak Leon (Górzno k. Garwolina 1966/22)
  4. ---------- Piotr x Piątek Ewa (Domosławice, wieś Domosławice 1912/1)
  5. Grzegorzeski Ludwika x Kasperkiewicz Jakób (Koprzywnica 1870/11)
  6. Grzegorzewicz Katarzyna x Zielaskowski Paweł (Papowo Toruńskie 1850/7)
  7. Grzegorzewski Antonina x Płatek Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1835/54)
  8. ---------- Elżbieta x Sabajowski Adam (Kraków - św. Szczepan 1831/13)
  9. ---------- Franciszek x Sikora Anna (Czermno 1832/26)
  10. ---------- Ignacy x Owczarek Anna (Kościelec pow. kaliski 1845/13)
  11. ---------- Jadwiga x Zaręba Jan (Górzno k. Garwolina 1828/3)
  12. ---------- Józef Wincenty x Ruciński Marianna Bronisława (Kraków - Boże Ciało 1847/6)
  13. ---------- Julianna x Porębski Jan (Opole Lubelskie 1858/78)
  14. ---------- Kacper Melchior x Lewko Franciszka (Pniewnik 1838/14)
  15. ---------- Kacper x Zarzycki Julianna (Górzno k. Garwolina 1810/9)
  16. ---------- Konstancja x Kulczewski Jakub (Kazimierz Biskupi 1852/8)
  17. ---------- Marianna x Apcia Franciszek (Opole Lubelskie 1858/79)
  18. ---------- Marianna x Wiśniewski Marcin (Hrubieszów 1810/9)
  19. ---------- Paweł x Czekajski Anna (Opole Lubelskie 1858/55)
  20. ---------- Roman x Kozakiewicz Eleonora (Płock 1888/82)
  21. ---------- Rozalia x Czekajski Jan (Opole Lubelskie 1859/81)
  22. ---------- Stanisława x Szturomski Julian (Prażmów 1896/31)
  23. ---------- Szymon x Pogorzelczyk Franciszka (Tubądzin k. Warty 1865/2)
  24. ---------- Szymon x Zentek Marianna (Gniew 1840/14)
  25. Grzegorzówna Marianna x Suski Stanisław (Brzeziny 1794/31)
  26. Grzegorzszczyk Franciszek x Walas Marianna (Kraków - św. Szczepan 1845/53)
  27. ---------- Józef x Górecki Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1847/23)
  28. ---------- Marianna x Chacuś Józef (Kraków - św. Szczepan 1845/58)
  29. Grzegosiński Katarzyna x Puciński Jan (Kraków - św. Szczepan 1851/9)
  30. Grzegoszczyk Katarzyna x Hisch Benedykt (Kraków - św. Florian 1820/59)
  31. ---------- Stanisław x Cieślikowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1833/4)
  32. ---------- Stanisław x Drozdowski Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1835/36)
  33. Grzegowski Augusta x Rogalewski Jan (Grabowo kościerskie 1892/2)
  34. ---------- Katarzyna x Wenzel Adam Jakub (Grabowo kościerskie 1894/1)
  35. Grzegrzółka Alina x Zając Stanisław (Górzno k. Garwolina 1971/24)
  36. ---------- Andrzej x Komorzyk Gertruda (Górzno k. Garwolina 1806/17)
  37. Grzejszczak Walenty x Kawka Helena (Dmenin 1861/4)
  38. ---------- Wawrzyniec x Janus Antonina (Żelazna 1881/20)
  39. Grzemek N. x Sitarek Marianna (Turek 1890/87)
  40. Grzenka Jerzy x Grob Katarzyna (Chwaszczyno 1754/6)
  41. Grzenkiewicz Bernard Leon x Wajewski Klementyna Waleria (Grabowo kościerskie 1910/7)
  42. ---------- Franciszek x Kotliński Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1856/1)
  43. Grzenkowski Elżbieta x Szafrański Michał (Papowo Toruńskie 1822/14)
  44. ---------- Marianna x Dębek (Dybek) Jan (Chwaszczyno 1771/7)
  45. Grześ Agnieszka x Ciesiołkiewicz Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/6)
  46. Grześczak Jadwiga x Lewacki Franciszek (Dmenin 1865/33)
  47. ---------- Jakub x Skrzypek Katarzyna (Białobrzegi 1866/8)
  48. ---------- Marianna x Fołtyn Michał (Białobrzegi 1862/15)
  49. ---------- Marianna x Koniarski Marcin (Dmenin 1885/9)
  50. ---------- Marianna x Niewiadomski Adam (Białobrzegi 1862/11)
  51. ---------- Walenty x Nowiński Marianna (Dmenin 1894/25)
  52. ---------- Wojciech x Kwiatkowski Weronika (Kazimierz Biskupi 1844/22)
  53. ---------- Zofia x Sosnowski Michał (Dmenin 1882/5)
  54. Grzesiaczyk Stefan x Kaliski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1858/6)
  55. Grzesiak Franciszka x Dzienniak Jan (Przyłęk 1859/8)
  56. ---------- Ignacy x Wegner Karolina (Kazimierz Biskupi 1858/13)
  57. ---------- Józef x Dziedzic Regina (Zielonki 1832/31)
  58. ---------- Józef x Kulfik Antonina (Kraszewice 1892/25)
  59. ---------- Karolina x Zaleski Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1859/5)
  60. ---------- Marianna x Balcerzak Walenty (Kazimierz Biskupi 1848/8)
  61. ---------- Marianna x Bocheński Antoni (Koprzywnica 1848/1)
  62. ---------- Marianna x Konieczny Marcin (Kraszewice 1891/32)
  63. Grzesica Wawrzyniec x Masio Franciszka (Dzierzgów 1829/15)
  64. Grzesiczak Jan x Wiciński Agnieszka (Dmenin 1898/3)
  65. ---------- Józef x Kaleciński Marianna (Dmenin 1894/26)
  66. Grzesiek Józefa x Zimny Kazimierz (Kraszewice 1889/67)
  67. Grzesik Antoni x Sadło Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1832/39)
  68. ---------- Antoni x Skrzypczak Katarzyna (Klimontów 1853/7)
  69. ---------- Bronisława x Krulikowski Marcin (Grocholice 1883/7)
  70. ---------- Feliks x Kocela jadwiga (Dzierzgów 1832/52)
  71. ---------- Franciszek x Cedzyński Patrycja (Gnojno 1864/1)
  72. ---------- Franciszek x Pęk Małgorzata (Dmenin 1762/1)
  73. ---------- Grzegorz x Korat Anna (Podlesie 1632/2)
  74. ---------- Jakub x Garas Katarzyna (Klimontów 1885/8)
  75. ---------- Jakub x Książek Wiktoria (Kazimierza Mała 1879/5)
  76. ---------- Jan x Zimnicki Tekla (Klimontów 1832/7)
  77. ---------- Joanna x Swieżowski Melchior (Dzierzgów 1832/43)
  78. ---------- Józefa x Okoń Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1923/36)
  79. ---------- Julianna x Grzywna Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1931/20)
  80. ---------- Kacper x Wujcik Marianna (Koprzywnica 1866/9)
  81. ---------- Kasper x Furmański Marianna (Łoniów 1871/8)
  82. ---------- Katarzyna x Wsciślik Marcin (Dmenin 1764/1)
  83. ---------- Marianna x Pawlikiewicz Marcin (Klimontów 1879/6)
  84. ---------- Romuald x Górniak Katarzyna (Dzierzgów 1828/5)
  85. ---------- Stanisław x Garas Marianna (Klimontów 1833/13)
  86. ---------- Stanisław x Mikulski Małgorzata (Klimontów 1857/2)
  87. ---------- Stanisław x Orłowski Rozalia (Klimontów 1834/7)
  88. Grzesiński Nepomucena x Wieruszewski Kazimierz (Kościelec pow. kaliski 1854/14)
  89. Grzesiówka Katarzyna x Wsciślik Marcin (Dmenin 1764/1)
  90. Grzesiuk Anastazja x Gruszka Walenty (Surhów 1861/3)
  91. ---------- Jan x Chodon Franciszka (Surhów 1858/18)
  92. ---------- Jan x Niemiec Marianna (Surhów 1867/14)
  93. ---------- Katarzyna x Bandoch Józef (Surhów 1855/3)
  94. ---------- Katarzyna x Wojtiuk Mikołaj (Surhów 1852/14)
  95. ---------- Marianna x Mróz Józef (Surhów 1854/6)
  96. ---------- Michał x Kucharski Franciszka (Surhów 1862/7)
  97. ---------- Michał x Sobczak Zofia (Surhów 1868/7)
  98. ---------- Tomasz x Stasiuk Agnieszka (Surhów 1868/3)
  99. Grześkiewicz Elżbieta x Borkoski Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1863/17)
  100. ---------- Joanna x Michalak Ludwik (Bełdów 1895/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne