Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gruszka (wyników 429):

  1. Grucza Stefan x Ostrowski Agnieszka (Gniew 1819/14)
  2. ---------- Teofila x Kulend Andrzej (Gniew 1880/28)
  3. ---------- Wiktor x Piernicki Marianna (Barłożno 1916/2)
  4. ---------- Wiktoria x Torbicki Jan (Gniew 1912/37)
  5. ---------- Wilhelmina x Jedwabski Józef (Gniew 1869/25)
  6. ---------- Wincenty x Przypiszny Anna (Gniew 1847/31)
  7. Gruczyński Stanisław x Księżarczyk Marianna (Kraków - św. Salwator 1824/81)
  8. Gruda Andrzej x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/29)
  9. ---------- Franciszek x Kryczki Franciszka (Okrzeja 1828/7)
  10. ---------- Łucja x Bobkowski Aleksander (Stężyca 1891/4)
  11. ---------- Małgorzata x Nowak Marcin (Kraków - św. Szczepan 1838/48)
  12. ---------- Marianna x Boroń Leon (Skała 1877/5)
  13. ---------- Marianna x Pioch Józef (Stężyca 1877/19)
  14. Grudinski Ewa x Ponczkoski Wojciech (Gniew 1804/20)
  15. Grudka Stanisław x Boroń Marianna (Gnojno 1754/16)
  16. Grudkowski Agnieszka x Florowski Stanisław (Pniewnik 1862/23)
  17. ---------- Ignacy x Raczkowski Józefa (Pniewnik 1852/14)
  18. ---------- Marianna x Jaworski Kazimierz (Pniewnik 1851/6)
  19. Grudnik Franciszek x Gołda Agnieszka (Kraków - św. Krzyż 1846/2)
  20. ---------- Katarzyna x Żuczyński Kazimierz (Kraków - Boże Ciało 1818/12)
  21. ---------- Marianna x Sitko Sebastian (Zielonki 1830/12)
  22. ---------- Wojciech x Rakowski Barbara (Kraków - św. Krzyż 1849/6)
  23. Grudnikowski Katarzyna x Błarzejowski Wawrzyniec (Kraków - św. Anna 1822/6)
  24. Grudniowski Antonina x Lipiński Paweł (Koprzywnica 1846/20)
  25. ---------- Marianna x Zwolski Jan (Koprzywnica 1846/42)
  26. Grudny Marianna x Grodzicki Andrzej (Płock 1886/81)
  27. Grudz Zofia x Broszczyk Mikołaj (Bebelno 1710/4)
  28. Grudza Dominik x Skorzecki Franciszka (Gniew 1828/12)
  29. Grudzień Agata x Szóstek Walenty (Kraków - Mariacka 1842/18)
  30. ---------- Agnieszka x Baran Michał (Kazimierza Mała 1879/22)
  31. ---------- Agnieszka x Staroń Benedykt (Łoniów 1819/275)
  32. ---------- Anna x Chołody Maciej (Łoniów 1830/23)
  33. ---------- Anna x Ostrowski Maciej (Łoniów 1849/5)
  34. ---------- Anna x Rak Jakub (Klimontów 1839/6)
  35. ---------- Anna x Węder Michał (Łoniów 1851/12)
  36. ---------- Apolonia x Karwacki Jan (Koprzywnica 1856/18)
  37. ---------- Barbara x Kwiecień Jan (Łoniów 1845/15)
  38. ---------- Filip x Błażejczyk Helena (Górzno k. Garwolina 1841/6)
  39. ---------- Florian x Nowacki Salomea (Klimontów 1820/114)
  40. ---------- Franciszek x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1945/25)
  41. ---------- Franciszek x Zając Rozalia (Górzno k. Garwolina 1940/18)
  42. ---------- Franciszka x Błażejczyk Wiktor (Górzno k. Garwolina 1861/19)
  43. ---------- Franciszka x Misiak Tomasz (Łoniów 1856/16)
  44. ---------- Gertruda x Adamczak Franciszek (Łoniów 1859/14)
  45. ---------- Grzegorz x Flisek Marianna (Górzno k. Garwolina 1841/7)
  46. ---------- Helena x Nowak Jacek (Kraków - św. Mikołaj 1845/25)
  47. ---------- Ignacy x Piotrowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1849/30)
  48. ---------- Jakub x Niezgoda Marianna (Górzno k. Garwolina 1844/14)
  49. ---------- Jan x Kalmiak Marianna (Łoniów 1857/3)
  50. ---------- Jan x Karaś Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1835/43)
  51. ---------- Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/62)
  52. ---------- Jan x Rzepka Marianna (Łoniów 1833/18)
  53. ---------- Jan x Sadkowski Marianna (Łoniów 1824/181)
  54. ---------- Jan x Wyjacha Katarzyna (Kazimierza Wielka 1882/1)
  55. ---------- Józef x Ziemba Stefania (Cisów 1930/10)
  56. ---------- Józef x Ziemka Katarzyna (Gródek 1891/9)
  57. ---------- Józefa x Kudła Paweł (Łoniów 1863/17)
  58. ---------- Julianna x Cęcek Piotr (Łoniów 1869/6)
  59. ---------- Katarzyna x Łopata Antoni (Łoniów 1819/291)
  60. ---------- Katarzyna x Zieliński Jan (Górzno k. Garwolina 1851/22)
  61. ---------- Małgorzata x Kudła Józef (Łoniów 1813/211)
  62. ---------- Marcelina x Metera Ludwik (Górzno k. Garwolina 1873/19)
  63. ---------- Marian x Rybitwa Teresa (Górzno k. Garwolina 1970/23)
  64. ---------- Marianna x Bąk Wojciech (Działoszyce 1863/11)
  65. ---------- Marianna x Dobosz Jakub (Łoniów 1819/239)
  66. ---------- Marianna x Firley Michał (Łoniów 1827/8)
  67. ---------- Marianna x Furmański Mikołaj (Łoniów 1866/7)
  68. ---------- Marianna x Giza Józef (Koprzywnica 1872/1)
  69. ---------- Marianna x Leszczyński Franciszek (Zielonki 1845/66)
  70. ---------- Marianna x Nasternak Franciszek (Koprzywnica 1839/26)
  71. ---------- Marianna x Pasternak Wincenty (Gnojno 1845/39)
  72. ---------- Mateusz x Łabędzki Brygida (Działoszyce 1867/10)
  73. ---------- Mikołaj x Nasternak Franciszka (Koprzywnica 1860/8)
  74. ---------- Petronela x Giza Franciszek (Koprzywnica 1852/9)
  75. ---------- Piotr x Krakowiak Helena (Łoniów 1828/21)
  76. ---------- Rozalia x Adamczak Piotr (Łoniów 1830/20)
  77. ---------- Sebastian x Cab Zofia (Kraków - św. Krzyż 1819/13)
  78. ---------- Stanisław x Cęcek Apolonia (Łoniów 1836/9)
  79. ---------- Stanisław x Kogut Marianna (Klimontów 1858/3)
  80. ---------- Stanisław x Rokwisz Marianna (Klimontów 1868/6)
  81. ---------- Tomasz x Michalski Marianna (Kraków - Mariacka 1819/78)
  82. ---------- Tomasz x Poliński Kunegunda (Klimontów 1827/5)
  83. ---------- Tomasz x Zbiróg Konstancja (Klimontów 1835/4)
  84. ---------- Urszula x Chasała Maciej (Zielonki 1829/6)
  85. ---------- Urszula x Noziski Maciej (Zielonki 1829/7)
  86. ---------- Wiktorja x Stępień Wojciech (Gorzków 1869/4)
  87. ---------- Wojciech x Bobrowski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1819/78)
  88. ---------- Wojciech x Nasternak Katarzyna (Koprzywnica 1843/13)
  89. ---------- Zofia x Domański Leon (Łoniów 1873/1)
  90. ---------- Zofia x Wróbel Wojciech (Łoniów 1832/12)
  91. Grudzieński Dominik x Skaryszewski Antonina (Pniewnik 1826/8)
  92. ---------- Franciszek x Zgliński Józefa (Kraków - św. Florian 1834/92)
  93. ---------- Jan x Modzelewski Magdalena (Pniewnik 1826/6)
  94. ---------- Józef x Nowak Marianna (Łoniów 1849/11)
  95. ---------- Katarzyna x Łakomski Franciszek (Kraków - św. Florian 1827/114)
  96. ---------- Konstancja x Markiewicz Wojciech (Kraków - Katedra 1817/3)
  97. ---------- Marek x Gromek Franciszka (Pniewnik 1861/2)
  98. ---------- Marianna x Kosałka Wojciech (Kraków - św. Florian 1814/53)
  99. ---------- Marianna x Padachowicz Franciszek (Kraków - św. Florian 1819/34)
  100. ---------- Rozalia x Krasowski Kazimierz (Pniewnik 1798/59)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne