Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Gromadzki (wyników 709):

  1. Grocholski Jan x Gach Katarzyna (Koprzywnica 1817/22)
  2. ---------- Janina x Głowacki Bogusław (Górzno k. Garwolina 1945/43)
  3. Grochólski Józef x Bielecki Helena (Górzno k. Garwolina 1933/22)
  4. ---------- Stanisława x Piskorz Antoni (Górzno k. Garwolina 1951/34)
  5. Grocholski Wojciech x Swierk Katarzyna (Końskowola 1667/19)
  6. Grochoński Katarzyna x Skrajewski Jan (Gniew 1866/20)
  7. Grochoski Julianna x Pokoiowczyk Feliks (Kościelec pow. kaliski 1824/6)
  8. Grochowczak Anna x Gozdzik Jakub (Końskowola 1673/3)
  9. Grochowiak Franciszka x Nawara Antoni (Zielonki 1817/4)
  10. Grochowic Wojciech x Cichoni Marianna (Końskowola 1669/21)
  11. Grochowicz Michał x Okonek Joanna (Raciąż 1885/6)
  12. Grochowiecki Antoni x Kaczmarek Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1856/7)
  13. Grochowin Agnieszka x Uczniak Franciszek (Raciąż 1785/2)
  14. ---------- Anna x Kwacikowski Jan (Raciąż 1821/8)
  15. Grochowina Antonina x Pawlik Felicjan (Dmenin 1824/10)
  16. ---------- Ignacy x Błaszkowski Łucja (Raciąż 1921/5)
  17. ---------- Isiaura x Jednoralski Józef (Raciąż 1851/8)
  18. ---------- Jan x Ott Magdalena (Raciąż 1836/4)
  19. ---------- Józef x Kubic Marianna (Dmenin 1825/3)
  20. ---------- Józef x Wegner Maria (Raciąż 1964/23)
  21. ---------- Małgorzata x Adamczak Jan (Lubraniec 1857/21)
  22. ---------- Małgorzata x Mołas Franciszek (Gnojno 1820/17)
  23. ---------- Marianna x Theil Ludwik (Raciąż 1839/14)
  24. ---------- Michał x Schulz Justyna (Raciąż 1824/14)
  25. ---------- Piotr x Pik Anna (Raciąż 1840/18)
  26. ---------- Piotr x Tomecki Magdalena (Dmenin 1841/15)
  27. ---------- Waleria x Medoch Ryszard (Raciąż 1913/16)
  28. ---------- Wojciech x Pruski Justyna (Raciąż 1798/6)
  29. Grochowitz Jakub x Kręnski Katarzyna (Raciąż 1830/11)
  30. ---------- Wojciech x Wilandt Marianna (Raciąż 1834/8)
  31. Grochowizna Marianna x Bohnke Józef (Raciąż 1857/7)
  32. Grochowny Julian x Dyhr Marianna (Raciąż 1787/8)
  33. Grochowski Agata x Wysokiński (Przedbor) Wojciech (Trzebieszów 1813/26)
  34. ---------- Agnieszka x Oset Kazimierz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1814/1)
  35. ---------- Alfons x Deka Marta (Gniew 1935/19)
  36. ---------- Andrzej x Moskal Józefa (Kazimierz Biskupi 1827/17)
  37. ---------- Andrzej x Płudowski Zofia (Trzebieszów 1810/408)
  38. ---------- Andrzej x Poplawski Aniela (Trzebieszów 1813/96)
  39. ---------- Andrzej x Steczka Anna (Gniew 1936/4)
  40. ---------- Anna x Dworakowski Antoni (Gniew 1748/3)
  41. ---------- Anna x Dworakowski Antoni (Gniew 1913/17)
  42. ---------- Anna x Ogonowski Konrad (Gniew 1911/40)
  43. ---------- Anna x Schwarz Jan (Gniew 1806/27)
  44. ---------- Anna x Żyłajdys Kazimierz (Gniew 1953/28)
  45. ---------- Barbara Agnieszka x Breda Stefan (Gniew 1925/2)
  46. ---------- Bernard x Sieradzki Pelagia Aniela (Gniew 1924/17)
  47. ---------- Elżbieta x Kwiatkowski Łukasz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1821/7)
  48. ---------- Emilia x Grabowski Wojciech (Gniew 1929/4)
  49. ---------- Ewa x Wysokiński (Mysiewicz) Antoni (Trzebieszów 1813/38)
  50. ---------- Filip x Rulnicki Barbara (Papowo Toruńskie 1824/18)
  51. ---------- Franciszek x Kalisiewicz Marianna (Kraków - św. Salwator 1818/17)
  52. ---------- Franciszek x Nowak Rozalia (Kraków - św. Salwator 1819/36)
  53. ---------- Franciszka x Karwowski (Jonik) Stanisław (Trzebieszów 1810/229)
  54. ---------- Gertruda x Przybylewski Michał (Mikstat 1824/1)
  55. ---------- Idzi x Krasuski (Chudziak) Marianna (Trzebieszów 1813/104)
  56. ---------- Ignacy x Terpiłowski Magdalena (Trzebieszów 1814/48)
  57. ---------- Jacek x Grochowski Katarzyna (Trzebieszów 1813/89)
  58. ---------- Jakub x Celiński (Mysław) Antonina (Trzebieszów 1814/283)
  59. ---------- Jan x Bruchwald Barbara (Gniew 1860/20)
  60. ---------- Jan x Grochowski Justyna (Trzebieszów 1810/219)
  61. ---------- Jan x Kwiatkowski Wiktoria (Okrzeja 1858/30)
  62. ---------- Jan x Ostrowski Maria (Gniew 1852/20)
  63. ---------- Jędrzej x Bylicki Anna (Czemierniki 1812/2)
  64. ---------- Jędrzej x Kaczor Antonina (Czemierniki 1813/5)
  65. ---------- Józef Jan x Grzebiński Franciszka (Gniew 1929/17)
  66. ---------- Józef x Kurek Zofia (Gniew 1944/4)
  67. ---------- Józef x Wilmann Marianna (Barłożno 1860/15)
  68. ---------- Józefa x Bednarz Wawrzyniec (Kraków - św. Mikołaj 1847/11)
  69. ---------- Józefa x Lipczak Stefan (Grodzisk Mazowiecki 1851/12)
  70. ---------- Józefa x Obszleger Józef (Mileszki 1861/15)
  71. ---------- Justyna x Grochowski (Michałowicz) Jan (Trzebieszów 1810/219)
  72. ---------- Kajetan x Grochowski Kunegunda (Trzebieszów 1813/304)
  73. ---------- Katarzyna x Baran Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1842/25)
  74. ---------- Katarzyna x Choiński Wojciech (Gniew 1842/6)
  75. ---------- Katarzyna x Dutkiewicz Wojciech (Gnojno 1856/27)
  76. ---------- Katarzyna x Grochowski Jacek (Trzebieszów 1813/89)
  77. ---------- Katarzyna x Stępień Aleksy (Gnojno 1824/18)
  78. ---------- Kazimierz x Kurowski Katarzyna (Trzebieszów 1814/265)
  79. ---------- Kazimierz x Pałk Barbara (Barłożno 1840/16)
  80. ---------- Kunegunda x Grochowski Kajetan (Trzebieszów 1813/304)
  81. ---------- Kunegunda x Nowosielski Antoni (Trzebieszów 1813/241)
  82. ---------- Ludomir x Olszewski Bronisława (Płock 1864/80)
  83. ---------- Łukasz x Przeszkoda Marianna (Mikstat 1834/16)
  84. ---------- Maciej x Dubielewski Agnieszka (Grodzisk Mazowiecki 1848/24)
  85. ---------- Maciej x Kumor Małgorzata (Gnojno 1851/26)
  86. ---------- Maciej x Wysokiński Marianna (Trzebieszów 1814/53)
  87. ---------- Magdalena x Wysocki Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1805/1)
  88. ---------- Maria x Herold August (Gniew 1865/24)
  89. ---------- Marianna x Bielecki Franciszek (Pierzchnica: wieś Gumienice 1839/1)
  90. ---------- Marianna x Bułat Walenty (Kraków - św. Salwator 1850/4)
  91. ---------- Marianna x Dubieński Paweł (Pniewnik 1848/3)
  92. ---------- Marianna x Grzenda Julian (Barłożno 1916/5)
  93. ---------- Marianna x Kasprzycki Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1840/21)
  94. ---------- Marianna x Raczyński Maciej (Kraków - św. Salwator 1848/23)
  95. ---------- Marianna x Szczeciński Antoni (Mileszki 1862/9)
  96. ---------- Marianna x Szutak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1836/32)
  97. ---------- Marta x Szwedt Kazimierz (Barłożno 1935/27)
  98. ---------- Mateusz x Krasuski Katarzyna (Trzebieszów 1812/117)
  99. ---------- Michał x Op Elżbieta (Gniew 1770/23)
  100. ---------- Michał x Wierzejski Marcela (Trzebieszów 1814/284)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne